SkyscraperCity Forum banner

SZEGED | Tervek és építkezések / Projects and Construction Updates

1M views 5K replies 155 participants last post by  Elendir 
#1 · (Edited)
So,after the thread for Debrecen was created,I decided to open a thread for Szeged too. Lets collect the news related to Szeged here!

Summary by tony64

 
See less See more
1
#4,092 · (Edited)
A projekt eredményeként a cég gyártási kapacitása 50-60 százalékkal emelkedik a termékek minőségi mutatóinak javulása és a határidők csökkenése mellett, ezen kívül a beruházás lehetőséget teremt további bővítésre is.
Összesen 3,5 milliárdos költségvetéssel gyógyszeripari beruházást és vállalatfejlesztést hajtanak végre Szegeden a jövő év végéig. A GOODWILL PHARMA Nyrt. a következő 2,5 évben az ingatlanfejlesztéssel párhuzamosan a vállalat irányítási rendszer is modernizálásra kerül. A Program 2022. nyarán startolt és 2023. őszén ismét jelentős és látványos fázishoz érkezett.
 
#4,097 ·
Szegeden vagy Budapesten lesz BYD vagy újabb akkumulátor gyár? Lehet tippelni!




 
#4,101 ·
Azért annyira nem titkolják, TOP politikusok már hónapok óta arról beszélnek, hogy valami nagy dolog jön, de én is remélem, hogy végül nem hiúsul meg, akármi is az.

A Rheinmetall kapcsán legutóbb arról olvastam, hogy nem volt aki bejelentse, azért nem történt még meg, illetve jelenleg is zajlik a terület előkészítése, még talán korai lenne, de maga a cég említette, hogy jönnek, úgyhogy szerintem ez már eldöntött, előrehaladott dolog.
 
#4,105 ·
Ha úgy írod, melyik a "Nyerő" útirány (Lovrin melletti település), az ikonikusabb lett volna :D Mindenesetre én most mindenféle tanulmány nélkül firkáltam valamit, nyilván drágább is lenne mint Szerbián át, de én maradnék a direkt iránynál (zölddel):


De még azt is el tudom képzelni, hogy Arad legyen összekötve Makóval, és úgy Temesvár a meglévő vonalon, az talán jobb is, még ha kicsit kerülő (Aradtól elérhető Bukarest is a meglévő fővonalon).

Mármint Szegednek jobb, mert országosan nézve sajnos duplikálás lenne, hisz Békéscsaba felé is el lehet érni Aradot. Kérdés megér-e ennyit a Kecskemét-Szeged útirány.
 
Top