[Prague] Karlín District Projects and Construction Updates - Page 9 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Czech Forum > Projects and Construction

Projects and Construction Projekty a stavby

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 16 votes, 5.00 average.
Old June 19th, 2018, 08:28 AM   #161
Sch1
Registered User

Likes (Received): 22

To široké koryto tam být musí kvůli rozlivu při povodních. Původně řeka tekla vnějškem té zatáčky a Liběňským přístavem. Plocha rozlivu byla na Holešovické straně. Ono je to logické voda v zatáčce vymílá vnější břeh.
přibližně v době výstavby Libeňského mostu upravili Holešovické nábřeží a přístav a vysušili libeňskou stranu.
Jinak souhlas s nevhodně rozvolněnou zástavbou, je to vidět i na jednom jejich plakátu s černobílou mapou Prahy. Karlín i Libeň jsou hustě zastavěné budovami a rozvolňování nastává teprve směrem ven z města a místo aby to tady spojili v souvislé město vytvoří tam ostrov rozvolněné zástavby...
Sch1 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 19th, 2018, 08:30 AM   #162
Sch1
Registered User

Likes (Received): 22

delete
Sch1 no está en línea   Reply With Quote
Old July 29th, 2018, 09:32 PM   #163
peccocb
Registered User

Likes (Received): 1443

Přináším pár fotek ze staveb z Pražského Karlína. Fotky jsem pořídil v posledních dvou týdnech, ale zatím jsem neměl čas je sem dát, za což se omlouvám, neboť nyní již ty stavby budou v jiné fázi rozpracovanosti

Port Karolina

Praga Karlín

Palmovka office center

DOCK Libeň roste jako z vody. I když toto místo má potenciál, přeci jen vždy tak trochu s nostalgií vzpomínám na to, jak to tam vypadalo za dob mého dětství a na zážitky tam prožité. Jsem zvědav, jak bude vypadat celá tato nová čtvrť až se to komplet dokončí

Rustonka 3

Na budově kanceláří Rohanské Nábřeží se již betonují první podzemní patra

Old November 8th, 2018, 10:28 PM   #164
cafin
Registered User

cafin's Avatar

Likes (Received): 369

A o tomto víte?

zdroj:
http://karolinaplazza.ms-invest.cz/

Web je na informace mimořáně skoupej, ale pochopil jsem z kontextu, že je to zástravba stávající proluky na Křižíkově v těsné plízkosti Karolína Plaza I.

GentlemanCZE, Surel, BHT liked this post
cafin no está en línea   Reply With Quote
Old November 9th, 2018, 07:12 PM   #165
Surel
Registered User

Likes (Received): 2551

Spodek se mi líbí. Velké okna, pekná standartní meststká stavba. Ten kontrast s tou kostkou nahore. Nevím nevím. To mi az tak nehraje.

Ta bíla na fasade, to se mi nezdá az tak dobrá volba. Ono to nové vypadá velmi dobre, ale rychle se to zaspini a starne to a pak to vypada upadle. No necham se prekvapit.
Surel no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2018, 09:45 PM   #166
MettP
Registered User

Likes (Received): 96

Ta nástavba by z ulice nemusela být moc vidět. Holt jediný způsob jak developer mohl postavit víc pater, když v okolí jsou domy vžrazně nižší. Ale skvělá bude ta pasáž, blok je tam hodně dlouhý, takže určitě bude využívaná a napojí Křižíkovu na Sokolovskou, což by ji mohlo oživit.
MettP no está en línea   Reply With Quote
Old August 22nd, 2019, 03:01 PM   #167
cafin
Registered User

cafin's Avatar

Likes (Received): 369

Praga Rezidence:

Karolína Plaza II od Ms Invest leze nahoru nějak pomalu:

Praga Studios už je hotová btw:

GentlemanCZE, X236K liked this post
cafin no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links