[S10] Obwodnica Wałcza - Page 54 - SkyscraperCity

forums map | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa Autostrady, trasy, tunele, estakady i mosty
» Ukończone » Petycje i akcje

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old February 12th, 2019, 08:41 AM   #1061
johnyb88
Registered User

Likes (Received): 0

Często jeżdżę to trasą. Idzie to jak idzie, ale wszędzie tak jest niestety. Nie rozumiem natomiast ostatnich wpisów. Co ma do rzeczy wykonawca w sprawie projektu? Przecież to nie było Zaprojektuj i Zbuduj (chyba że się mylę). Do tego budowa trwa już sporo i dopiero teraz ktoś się zorientował jak przebiega węzeł? Takie tutaj grono inżynierów i specjalistów. Zarzuty powinniście stawiać Zamawiającemu a nie wykonawcy.
Rzadko wchodzę na ten temat, ale jak już jestem to chciałbym przeczytać obiektywne informację a nie wymuszone problemy, i obwinianie za wszystko wykonawcy jak to jest w zwyczaju.
Co do drugiego tematu w tym artykule się nie odniosę, bo nie mam pojęcia czym wykonawca zawinił że nie ma parkingu pod starostwem, bo może głównie o to chodziło.

Chyba że źle to zrozumiałem to proszę mnie poprawić.
Z mojej strony bardziej by się przydała obwodnica na linii DK22 ale to już było wcześniej omawiane i chyba nic z tego.
johnyb88 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old February 12th, 2019, 02:03 PM   #1062
czerep1991
Registered User

Likes (Received): 12

Z tego co pamiętam wylot w stronę Szczecina miał wyglądać inaczej, nawet widać to po wykarczowanym lesie, ale później zaszły jakieś zmiany.
czerep1991 no está en línea   Reply With Quote
Old February 12th, 2019, 02:45 PM   #1063
dsmieja
Registered User

Likes (Received): 3859

Węzeł zachód na wszystkich materiałach Gdaki wygląda tak jak go zbudowali, nie rozumiem tego zaskoczenia. od zawsze miał być to pół węzeł z relacjami tylko Szczecin<->Wałcz

Darole liked this post
dsmieja no está en línea   Reply With Quote
Old February 12th, 2019, 03:10 PM   #1064
Kemo
Registered User

Likes (Received): 26164

Quote:
Originally Posted by czerep1991 View Post
Z tego co pamiętam wylot w stronę Szczecina miał wyglądać inaczej, nawet widać to po wykarczowanym lesie, ale później zaszły jakieś zmiany.
Las wykarczowano pod górne przejście dla zwierząt.
Nie wiem po co, skoro nie jest ono budowane.
Kemo está en línea ahora   Reply With Quote
Old February 13th, 2019, 09:27 AM   #1065
czerep1991
Registered User

Likes (Received): 12

Na obwodnicy i tak powstaje za dużo nie potrzebnych kompletnie obiektów. Tylko po co karczować las skoro nie będzie się czegoś budować, kasa wyrzucona w błoto, a mówienie że w tym miejscu jest za mało miejsca aby zrobić rozjazdy to jakaś kpina.

hecoxkielce liked this post
czerep1991 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
obwodnica, wałcz, zachodniopomorskie

Thread Tools

Posting Rules