[S14] Zachodnia Obwodnica Łodzi [drogi dojazdowe, city vs city = brig!] - Page 314 - SkyscraperCity

forums map | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa Autostrady, trasy, tunele, estakady i mosty
» Ukończone » Petycje i akcje

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old February 7th, 2019, 08:27 PM   #6261
Darek Yoker
Registered User

Likes (Received): 5326

No ta ale ja akurat pytałem o węzeł Lublinek czy będą wszystkie relacje na nim a wyszło na to że user nie może spytać być może bardziej akurat wgłębionych w danym temacie userów prostym pytaniem bo jest to "wykroczenie" tylko sam ma przewertować każdy SIWZ zachowując wiedze z niego dla siebie - to podważa w ogóle idee forum dyskusyjnego. Tyle.

VVojtas liked this post
Darek Yoker no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old February 7th, 2019, 10:42 PM   #6262
kryst
Registered User

kryst's Avatar

Likes (Received): 5692

Ze wszystkich dostępnych materiałów wynika, że są wszystkie relacje węzła Lublinek ( łacznik IKEA). Nie mam na tym komputerze materiałów ale gdzieś był rysunek węzła, są wszystkie relacje bo nie ma jak zoptymalizować chyba ,że przez złośliwość, ale wtedy dobudowanie takiej relacji to może kilkaset tysięcy PLN. jakby co przepraszam za nadmierny optymizm...złośliwi ludzie mogą wszystko spie....ć, nawet rzecz nie do s.... nia.

Darek Yoker liked this post
kryst no está en línea   Reply With Quote
Old February 8th, 2019, 04:05 PM   #6263
Koofra
Padawan entropii

Koofra's Avatar

Likes (Received): 2085

Quote:
Originally Posted by Darek Yoker View Post
No ta ale ja akurat pytałem o węzeł Lublinek czy będą wszystkie relacje na nim a wyszło na to że user nie może spytać być może bardziej akurat wgłębionych w danym temacie userów prostym pytaniem bo jest to "wykroczenie" tylko sam ma przewertować każdy SIWZ zachowując wiedze z niego dla siebie - to podważa w ogóle idee forum dyskusyjnego. Tyle.
Mam wrażenie, że nadinterpretujesz moje pytanie o zajrzenie do SIWZ. Nie chodzi o ukrócanie dyskusji czy że popełniasz wykroczenie. Ile to już razy już pytałeś o ten węzeł albo powtarzałeś informacje z jednego wpis Betona, że węzeł jest okrojony?
Na większość tych pytań nikt Ci odpowiedział. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że nikt nie wie, albo nie obchodzi go odpowiedź na Twoje pytanie. Twoje koleje pytanie o to samo przypomina to trochę podejście z tej książki:

Sytuacji gdy nie da się łatwo uzyskać odpowiedzi naturalnym dla mnie jest, że zagląda się do źródła, a nie czeka na innych aż to zrobią. Może ich to nie interesuje.

W międzyczasie aż sam zajrzałem do SIWZ.
W ogłoszonym tekście było, ze ma to być węzeł typu trąbka z zachowaniem jednej nitek istniejących jako łącznicy.
Po późniejszych zmianach był zapis, że ma to być węzeł łączący S14 z DK14. Nic nie ma o wycięciu relacji czy jego okrojeniu. Co najwyżej wyleciał przymus pewnych rozwiązań technicznych.

Chcesz zmiany? Bądź zmianą. Nie pasuje Ci coś, to działaj.
Jakiś cieć w jednym z wątków

mlynek323f, MSMaciek liked this post
Koofra no está en línea   Reply With Quote
Old February 8th, 2019, 07:08 PM   #6264
Darek Yoker
Registered User

Likes (Received): 5326

Dobra OK nie ma się o co spierać … tyle że przy okazji wyszło na to że nawet Ci którzy autorytatywnie stwierdzali że tak i tak ma wyglądać ten węzeł nie mieli o tym pojęcia skoro zainteresowanemu nie udzielili odpowiedzi
- każdy niby obcykany a tu myk wysmyk się okazuje.

Co do poniższego posta - akurat ta uwaga w ogóle nie była do Ciebie kolego Tomkisiel
natomiast Twoja odpowiedz musiała mi się gdzieś zapodziać - nie wiem jak to się stało ale się stało.
Ja raczej widziałem że po pewnej wypowiedzi w której było stwierdzone że wszystkich relacji nie będzie
- było znaczące milczenie i nie chęć do tych odpowiedzi - tak dla bezpieczeństwa bo nie należy narażać się moderacji
- no ale już niech będzie że mam zawodną pamięć i pytałem i pytałem. Tak swoją drogą na tym polega forum dyskusyjne bo nie tylko na zamieszczaniu zdjęć - i napisaniu budują i kropka.

Swoją drogą też zajrzałem do SIWZ i w międzyczasie kolega kryst też mi odpisał co i jak.

Last edited by Darek Yoker; February 9th, 2019 at 12:44 AM.
Darek Yoker no está en línea   Reply With Quote
Old February 8th, 2019, 10:47 PM   #6265
Tomkisiel
Registered User

Tomkisiel's Avatar

Likes (Received): 18261

Quote:
Originally Posted by Darek Yoker View Post
Dobra OK nie ma się o co spierać … tyle że przy okazji wyszło na to że nawet Ci którzy autorytatywnie stwierdzali że tak i tak ma wyglądać ten węzeł nie mieli o tym pojęcia skoro zainteresowanemu nie udzielili odpowiedzi
- każdy niby obcykany a tu myk wysmyk się okazuje.

Odpowiedziałem raz. Ty dalej zadawałeś pytania. Inni także potwierdzali, że będą wszystkie relacje. Ty dalej swoje. Ile razy trzeba Ci odpowiedzieć? Za pare miesięcy będzie nowy projekt i jak tylko ktoś będzie miał go, to wstawi piękny kolorowy obrazek z dedykacją dla Ciebie . Jak czegoś nie wiem, to szukam, najlepiej u źródła. Oddziały GDDKiA w całej Polsce mi odpisują. Ale pytam i szukam. Plotki rzucane na forum zazwyczaj sprawdzam, zanim podejmę dyskusje. Mógłbym ciagle zadawać to samo pytanie, jak zacięta płyta, tylko po co... może żeby wkurzyć innych.
Cieszmy się budową, która za parę tygodni ruszy z kopyta. A Ciebie proszę obcykaj się z S14 i bądź naszą kopalnią informacji, a ja sobie będę ze spokojem fotografował postępy budowy.
Amen.
Tomkisiel no está en línea   Reply With Quote
Old February 10th, 2019, 07:46 PM   #6266
samuraj_84
Registered User

Likes (Received): 219

Wyburzenia w ciągu przyszłej S14 w Konstantynowie, zdjęcia robione rowerem.

1.

2.

3.

4.

Fotorelacja wstawiona automatycznie.

Last edited by samuraj_84; February 11th, 2019 at 07:03 PM.
samuraj_84 está en línea ahora   Reply With Quote
Old February 10th, 2019, 07:53 PM   #6267
Canis Lupus
Homo homini lupus est.

Likes (Received): 182

@samuraj_84:
Zdjęcia bardzo fajne. Miło patrzeć, że się dzieje.
Chyba masz lepszy aparat w rowerze, niż ja w telefonie
Old February 11th, 2019, 05:44 PM   #6268
wojtor
Quasimodo

wojtor's Avatar

Likes (Received): 900

Quote:
Originally Posted by samuraj_84 View Post
Wyburzenia w ciągu przyszłej S14 w Konstantynowie, robione rowerem.
Żeby zrobić takie wyburzenia rower musiał być zrobiony na bazie czołgu. Jak takiego giganta napędzić pedałowaniem?
wojtor no está en línea   Reply With Quote
Old February 11th, 2019, 11:40 PM   #6269
Kpc21
Registered User

Likes (Received): 9110

Z odpowiednim przełożeniem i dużą ilością czasu pewnie dałoby radę...
Kpc21 no está en línea   Reply With Quote
Old February 14th, 2019, 12:46 AM   #6270
Zyrkon
Registered User

Likes (Received): 1211

Ten rower to oczywiście szynowy skoro 43 zaorane.
Zyrkon no está en línea   Reply With Quote
Old February 16th, 2019, 05:01 PM   #6271
motrs
Registered User

motrs's Avatar

Likes (Received): 20364

Węzeł Lublinek-->Sanitariuszek bez zmian od ostatniej fotorelacji.Przy Sanitariuszek i Biwakowej trochę krzaczorów wyciętych.

1. wycinki przy Maratońskiej

2.

3. Maratońska

4. między Maratońską a Nowy Józefów

5. między ul N.Józefów a Synów Pułku przy firmie Barry Callebaut.

6. j.w.

Fotorelacja wstawiona automatycznie.
motrs no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
łódź, łódzkie, droga ekspresowa, obwodnica, obwodnice

Thread Tools

Posting Rules