Księga skarg i wniosków - Page 1052 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 5th, 2019, 11:04 AM   #21021
Luki_SL
Moderator

Luki_SL's Avatar

Likes (Received): 29785

Tytuł wątku : Księga skarg i wniosków .
Kto chce briga za zaśmiecanie wątku ?

ps-man, wiewior, notdot, Buster90 liked this post
Luki_SL no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 5th, 2019, 11:27 AM   #21022
625
Administrator

625's Avatar

Likes (Received): 8437

Bez względu na to, czy komunizm, czy socjalizm, polityka w avatarach jest po prostu zakazana.
Jednocześnie wydaje się nam, że poszerzenie miasta, jeśli takowe nastąpi, przyczyni się do jego upiększenia: nie powinno się bowiem pozwolić na to, by poszczególni budowniczowie kierowali się tu jedynie własnymi potrzebami, przypadkiem, kaprysem czy samowolą, niech plan i intelekt zapanują nad ich poczynaniami, a więc tam, gdzie w zgodzie z prawem panować powinny i muszą!
Schlesische Provinzialblaetter 1808, s. 528

untasz_napirisza liked this post
625 no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 11:58 AM   #21023
behemot
przestrzeń-ludzie-miasto

behemot's Avatar

Likes (Received): 39844

Quote:
Originally Posted by Monarchi View Post
"Można więc propagować komunizm bez "totalitarnych metod i praktyk". Co zresztą potwierdza nieskuteczność kilku prób delegalizacji KPP."
Wynika z tego że ostatnie ponad 100 lat historii nie miało miejsca ?

Propagowanie komunizmu bez totalitaryzmu, przemocy to jak propagowanie złodziejstwa bez kradzieży.

Zatrważające jest to że w tak strasznie doświadczonym i doświadczanym tym systemem państwie jakim jest Polska istnieje legalnie taki twór jak KPP.
Wiesz, można nawet propagować chrześcijaństwo bez nawracania ogniem i mieczem, masowych mordów "niewiernych" i takich tam. Choć dwa tysiące lat historii mówią, że to trudne.
Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u Szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz, Hella, nawias, a w nawiasie napisz "wieprz".
Podpisano - Behemot.

Bolonia

625, Mkbewe, johny.f, ArtiiP, oels, redoxygene, Buster90 liked this post
behemot no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 12:32 PM   #21024
Monarchi
Rzeczy obserwator

Likes (Received): 5286

Quote:
Originally Posted by Asinus View Post
To nie jest płaskorzeźba tylko propagandowy medal z okazji zjazdu NSDAP z jednoznacznym symbolem nazistowskim w postaci herbu III Rzeszy. Takie rzeczy leżą co najwyżej w gablotach niektórych muzeów lub w zbiorach kolekcjonerów, a nie są dostępne w przestrzeni publicznej. Tymczasem Robotnik i kołchoźnica stoi w środku miasta. Tak więc analogia jest zupełnie błędna. Ten pomnik można by porównać do rzeźb Josefa Thoraka, nazistowskiego rzeźbiarza, którego jednak dzieła mają duży walor artystyczny i te, które przetrwały są nadal eksponowane w przestrzeni miast, nawet w Polsce, a to w Ustce i Zielonej Górze. Nadto, sierp i młot na tym pomniku z Moskwy wbrew pozorom nie układają się wcale w godło Związku Radzieckiego. Te przedmioty można poczytywać niezależnie od komunizmu jako atrybuty ruchu socjalistycznego, dzięki któremu mamy na przykład 40-godzinny tydzień pracy i płatne urlopy, tak więc jako coś raczej pozytywnego. Z tego powodu sierp i młot, nie jako symbol ZSRR, tylko jako symbol socjalistyczny, znajduje się w godle współczesnej Austrii.

Kolego pracowałem w komunie i nie przypominam sobie 40 godzinnego tygodnia pracy raczej 48 jako podstawa, w latach 70 XXw.dodano kilka wolnych sobót.
Poza tym cały czas było ciśnienie na nadgodziny i zapieprzało się po 12 i więcej godzin żeby w ogóle zarobić sensowniejsze pieniądze.
Piękny bandycki system nie życzę powrotu.
Jeżeli ktoś chce sprawdzić wystarczy wyjechać jest sporo państw na świecie gdzie to "super" funkcjonuje, może być to niestety podróż w jedna stronę

Zyzio, Don Vito KurDeBalanz liked this post
Monarchi no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 12:42 PM   #21025
625
Administrator

625's Avatar

Likes (Received): 8437

Quote:
Originally Posted by Monarchi View Post
Kolego pracowałem w komunie i nie przypominam sobie 40 godzinnego tygodnia pracy raczej 48 jako podstawa, w latach 70 XXw.dodano kilka wolnych sobót.
Poza tym cały czas było ciśnienie na nadgodziny i zapieprzało się po 12 i więcej godzin żeby w ogóle zarobić sensowniejsze pieniądze.
Piękny bandycki system nie życzę powrotu.(
Quote:
Originally Posted by OECD
Siódmym miejscem pod względem ilości godzin spędzonych w pracy mogą pochwalić się Polacy. W 2016 roku było ich 1928. To aż o 518 godzin więcej od Duńczyków, i o 565 godzin więcej od naszych zachodnich sąsiadów, Niemców, którzy w zestawieniu OECD okazali się najkrócej pracującym narodem.
Następny kłamliwy trolling nie na temat będzie skutkował brigiem.
Jednocześnie wydaje się nam, że poszerzenie miasta, jeśli takowe nastąpi, przyczyni się do jego upiększenia: nie powinno się bowiem pozwolić na to, by poszczególni budowniczowie kierowali się tu jedynie własnymi potrzebami, przypadkiem, kaprysem czy samowolą, niech plan i intelekt zapanują nad ich poczynaniami, a więc tam, gdzie w zgodzie z prawem panować powinny i muszą!
Schlesische Provinzialblaetter 1808, s. 528

TakiSobie liked this post
625 no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 01:29 PM   #21026
Monarchi
Rzeczy obserwator

Likes (Received): 5286

Quote:
Originally Posted by behemot View Post
Wiesz, można nawet propagować chrześcijaństwo bez nawracania ogniem i mieczem, masowych mordów "niewiernych" i takich tam. Choć dwa tysiące lat historii mówią, że to trudne.
Kolega pomylił Katolicyzm z Chrześcijaństwem !
Kościół Katolicki nie ma nic wspólnego z Chrześcijaństwem poza powoływaniem się na nauki Chrystusa.

Podobnie jak Komunizm z wolnością ( chyba że po śmierci ), można o niej mówić pisać opiewać i jednocześnie więzić ludzi.

Należy zwrócić uwagę na zbieżność "
łac. catholicus[1] < gr. ????????? (katholikós) › powszechny ( wiki)
Komunizm (od łac. communis – wspólny, powszechny ( wiki )

Jako bystry uczeń i spadkobierca system komunistyczny choć utopijny wie że najbardziej zagraża mu "ojciec".
Kompleks ten wynika prawdopodobnie ze świadomości swojej niedoskonałości.

Sprawa avatara kolegi @redoxygene mnie nie razi może dlatego że jest mało czytelny.

Myślę że podobne pomylenie pojęć było przyczyną zawieszenie K%

Zrodziła Nam się dyskusja polityczno religijna, czas zmienić watek.

Z mojej strony EOT w tym wątku jeżeli ktoś chce nadal prowadzić dyskusję na tematy polityczno religijne proszę o wskazanie wątku.
Old June 5th, 2019, 04:15 PM   #21027
Trishelle
Registered User

Trishelle's Avatar

Likes (Received): 3666

Mamy dużo modów na forum i nikogo z popierających nie zastanawia że to zawsze z k% są problemy? Sama dostałam uznaniową blokadę od k% w zasadzie bez powodu. Udzieliłam się w PHP mając jakieś 480 postów na liczniku, gdzie przede mną i za mną wypowiadały się osoby o znacznie mniejszym stażu, ale k% z nimi nic nie zrobił.

Pominę już fakt kultury wypowiedzi. Można wyrazić swoje, nawet radykalne poglądy w sposób grzeczny i kulturalny. Pamiętam, że parę miesięcy temu k% za swoje wypowiedzi sam jako moderator dostał okresowego bana. Także jak moderator który sam nie przestrzega zasad ma być wiarygodny?
Old June 5th, 2019, 05:43 PM   #21028
PretoriaNPG
Human Traffic

PretoriaNPG's Avatar

Likes (Received): 3431

To jest trochę argument na poziomie "jak 10 osób przed mną nie dostało mandatu za złamanie prędkości to dlaczego ja dostałem/am?"

demoos, Jasq, Buster90 liked this post
PretoriaNPG no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 06:27 PM   #21029
skejl
Registered User

skejl's Avatar

Likes (Received): 12273

Quote:
Originally Posted by jutlandzki View Post
k%: (…) Banem dla Virgileq (z ktorym sam w wielu sprawach się zgadzam a w innych za cholerę) straciles imho jakikolwiek szacunek dla siebie i mam nadzieję, że powyższa decyzja zostanie podtrzymana. Pisać oczywiście powinieneś móc co chcesz w swym maczetowym pojmowaniu rzeczywistości, ale na moda za cholerę się nie nadajesz.
Z tamtego bana szybko się wycofał, tak że jest to nie najlepszy przykład. Wprawdzie komentarz „nec Hercules contra plures” jest bardzo słabym wytłumaczeniem zmiany decyzji, ale skoro moderatorzy w ogóle nie mają obowiązku się tłumaczyć, to jest to sprawa drugorzędna.

Quote:
Originally Posted by Trishelle View Post
Mamy dużo modów na forum i nikogo z popierających nie zastanawia że to zawsze z k% są problemy? Sama dostałam uznaniową blokadę od k% w zasadzie bez powodu. Udzieliłam się w PHP mając jakieś 480 postów na liczniku, gdzie przede mną i za mną wypowiadały się osoby o znacznie mniejszym stażu, ale k% z nimi nic nie zrobił.
Nie no, na wielu modów narzekano w księdze i poza nią. Niektórych to nawet kojarzę głównie z tego, bo akurat moderują w wątkach, w których nie bywam. Do działalności k% w PHP się nie odniosę, bo tam od dawna w zasadzie nie zaglądam. Niemniej nie jest to jedyny wątek, w którym użytkownicy pod progiem otrzymują uznaniowe brigi. To nie jest specyfika k%, ale tego forum w ogóle.

Quote:
W Polsce legalnie działa Komunistyczna Partia Polski (odwołująca się do przedwojennej KPP) - używająca zresztą symboliki sierpa i młota.
Także niekryjące się ze swoimi fascynacjami NOP i ONR działają legalnie, niemniej umieszczanie falangi w awatarze powinno spotykać się z reakcją. Na tym forum i na każdym innym.

Quote:
Słaby przytyk, naprawdę… Dyskutujemy o konkrecie.

Monarchi liked this post
skejl no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 08:23 PM   #21030
Po prostu On
Registered User

Po prostu On's Avatar

Likes (Received): 1796

Quote:
Originally Posted by Trishelle View Post

Pominę już fakt kultury wypowiedzi. Można wyrazić swoje, nawet radykalne poglądy w sposób grzeczny i kulturalny. Pamiętam, że parę miesięcy temu k% za swoje wypowiedzi sam jako moderator dostał okresowego bana. Także jak moderator który sam nie przestrzega zasad ma być wiarygodny?
Ja poruszałem w księdze brigów wątek nierównego traktowania w PHP przez moderatorów to zdaje się posty wszystkich osób biorących udział w tej dyskusji zostały wykasowane włącznie ofc z moim

Chodziło nie o K% a o innego moda ale jestem przekonany, że i K% widział ten mój wpis za którego zostałem ukarany bo i wtedy też pisał w wątku. Inny mod po kilkunastu godzinach postanowił mnie brignąć aż na miesiąc (lub na 10dni, już nie pamiętam jak tam było) za brak 500 postów.

Tak więc zarzucanie K% że tylko On briguje "za nic" to nietrafiony argument Ewentualnie trzeba było napisać do gościa i wyjaśnić sprawę, przedstawić swoje argumenty bo z Nim się da rozmawiać konstruktywnie a nie to co z innymi.

Exelcior, Jasq liked this post

Last edited by Po prostu On; June 5th, 2019 at 08:33 PM.
Po prostu On no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 09:30 PM   #21031
behemot
przestrzeń-ludzie-miasto

behemot's Avatar

Quote:
Originally Posted by skejl View Post
Także niekryjące się ze swoimi fascynacjami NOP i ONR działają legalnie, niemniej umieszczanie falangi w awatarze powinno spotykać się z reakcją. Na tym forum i na każdym innym.
I znowu. Falanga to symbol konkretnej organizacji. Sierp i młot, zwłaszcza w wersji stylizowanej na pomniku będącym (czy to się podoba czy nie) ikoną kultury - nie.

Quote:
Słaby przytyk, naprawdę… Dyskutujemy o konkrecie.
Słaby bo? Bo pewnych "świętości" się nie tyka? Nawet jeśli to co napisałem jest historycznym "konkretem"?
Zaświadcza się niniejszym, że okaziciel niniejszego zaświadczenia, Mikołaj Iwanowicz, spędził wyżej wymienioną noc na balu u Szatana, gdzie został zaangażowany jako środek lokomocji... otwórz, Hella, nawias, a w nawiasie napisz "wieprz".
Podpisano - Behemot.

Bolonia
Old June 5th, 2019, 09:57 PM   #21032
pmaciej7
Cooperator Veritatis

pmaciej7's Avatar

Quote:
Originally Posted by Po prostu On View Post
Ja poruszałem w księdze brigów wątek nierównego traktowania w PHP przez moderatorów to zdaje się posty wszystkich osób biorących udział w tej dyskusji zostały wykasowane włącznie ofc z moim
Gdybyś przeczytał regulamin php, wiedziałbyś dlaczego
a za oknem słonko świeci.

Mkbewe, Buster90 liked this post
pmaciej7 no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 10:15 PM   #21033
bartek76
GUKPPiW

bartek76's Avatar

Likes (Received): 24745

Quote:
Originally Posted by Luki_SL View Post
Tytuł wątku : Księga skarg i wniosków .
Kto chce briga za zaśmiecanie wątku ?
Racja, wobec tego składam wniosek o przywrócenie k% funkcji moderatora.

Pod warunkami że:
- skoncentruje aktywność moderatorską na Krakowie i php
- poza powyższymi będzie unikał moderowania dyskusji w których będzie brał udział
- nie będzie moderował dyskusji w których bierze udział Virgileq, gdyż tu ewidentnie doszło do konfliktu osobowości, po części w rezultacie nieporozumień

Oczywiście to zależy też od tego czy sam k% jest tym zainteresowany i czy 625 jest skłonny taką opcję wziąć pod rozwagę.
Decyzja w tej sprawie nie musi zostać podjęta ani dziś ani jutro, może mieć miejsce za tydzień, za miesiąc itd kiedy wszyscy ochłoną.
bartek76 no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2019, 10:38 PM   #21034
Don Vito KurDeBalanz
zdradziecka morda

Don Vito KurDeBalanz's Avatar

Likes (Received): 32567

Quote:
Originally Posted by Asinus View Post
Robotnik i kołchoźnica to przede wszystkim zabytkowa rzeźba. Równie dobrze ktoś mógłby twierdzić, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest symbolem komunizmu i miałby w nawet rację. Jednakże fakt zabytkowości tych obiektów w mojej ocenie usuwa ich kontrowersję. Na historię trzeba inaczej patrzeć niż na teraźniejszość.
Owszem to jest rzeźba ale, jak dla mnie, żadnych kontrowersji nie usuwa. Hipolit już opisał po co i dlaczego powstała. Ja dodam od siebie, że jest również w czołówce Mosfilmu, produkującego filmy z których większość to nachalna komunistyczna propaganda. W Polsce też nimi prano mózgi już od lat czterdziestych. Dziękuję, postoję, jeśli chodzi o komunę to jestem w nastroju nieprzysiadalnym.

Puritan, Monarchi liked this post
Don Vito KurDeBalanz no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2019, 12:00 PM   #21035
michal90
Registered User

michal90's Avatar

Likes (Received): 13668

Quote:
Originally Posted by soforo View Post
Odnoszę wrażenie, że gdyby k% był zagorzałym fanem Eko-Pippi i choć trochę by się wstydził, że jest z Krakowa, to mógłby liczyć na znacznie większą wyrozumiałość.
To może pora dorosnąć w pewnych kwestiach ? Bo jego retoryka (choć to chyba cecha pewnej zbiorowości) w porównaniu do użytkowników z dowolnego innego miasta (wliczając Warszawę), jest po prostu inwazyjna i na poziomie gimnazjum.

k% wielokrotnie pokazywał, jakim "wolnościowcem" jest, gdy stwierdzał, że nikomu się nic nie należy (zasiłki, itp.), ale nie przeszkadzało mu to wymagać ze strony państwa ochrony (policja, straż) czy budowy infrastruktury Wielokrotnie również pisał, że dach nad głową (jedna z absolutnie podstawowych do przeżycia potrzeb) się nikomu nie należy i to taki sam produkt jak gwoździe. A przyłapany na tym, jak typowy forumowy turboliberał wypierał się wszystkiego i rżnął głupa (choć może nie aż tak jak kuniokun ).

Ma prawo myśleć i pisać co mu się podoba w ramach reguł forumowych (ja również się na ogół nie pierdzielę i piszę co myślę, ale nawet bym nie pomyślał, by być moderatorem), ale k%-moderator trochę deprecjonuję rangę tego stanowiska i pozostałych modów. To tak, jakby Patryk Jaki miał być prezydentem Warszawy

Quote:
Originally Posted by city runner View Post
Ciekawe, że w krakowskich watkach procentowy nie miał sytuacji na ostrzu noża, a też wyraża swoje opinie też się sciera z kontrargumentami. Może w koncu to nie problem w procentowym ...
No właśnie, w krakowskich wątkach Może po prostu niech ograniczy swoją funkcję moda do tych wątków, a w światopoglądowo-ekonomicznych pisze jako normalny użytkownik ?

Quote:
Originally Posted by pedro_kosz View Post
Jeżeli mogę doradzić w kwestii moderatorów, to wybierajcie jak najwięcej ludzi pokroju ps-mana.

To powinien być wzór postępowania - niczym sędzia Trybunału Konstytucyjnego
Ja bym widział Luki_SL , ale pewnie nie porzuci infrastruktury drogowej. Ale to chyba jedyny moderator "do rany przyłóż".

Asinus to kopalnia wiedzy, ale mam obawy, czy nie byłby trochę stronniczy, gdyż ma dość jasne poglądy (przy czym w przeciwieństwie do k% potrafi je "ładnie" wytłumaczyć).

Quote:
Originally Posted by PretoriaNPG View Post
PS Polecałbym nie używać argumentu pt "ziomki"/"koleżki" etc. bo nawet gdybyś miał mocne merytoryczne argumenty w ręku to sprowadzi Cię na manowce a tok dyskusji ograniczy do argumentów emocjonalnych i to tylko i wyłącznie tych złych.
Polecałbym nie skakać z wątku do wątku i pouczać, bo coś dużo ostatnio tego popełniasz, a np. dokończyć relację z Gruzji Co do emocji, to przecież to one w głównej mierze działają, skoro bronisz tutaj kolegę po maczecie, pardon szabli.

Quote:
Originally Posted by bartek76 View Post
Sierp i mlot jako symbole czegolwiek pozytywnego w Polsce i dla Polakow?
Swiat sie konczy
Facet, który uważa, że nikomu nic się nie należy (również tym poszkodowanym przez los), a dach nad głową nie jest istotniejszą potrzebą człowieka od gwoździ, moderatorem na merytorycznym forum ? Świat się kończy

Quote:
Originally Posted by skejl View Post
Nie no, na wielu modów narzekano w księdze i poza nią. Niektórych to nawet kojarzę głównie z tego, bo akurat moderują w wątkach, w których nie bywam. Do działalności k% w PHP się nie odniosę, bo tam od dawna w zasadzie nie zaglądam. Niemniej nie jest to jedyny wątek, w którym użytkownicy pod progiem otrzymują uznaniowe brigi. To nie jest specyfika k%, ale tego forum w ogóle.
Np. w odniesieniu do użytkownika Rezerwuar ?

Quote:
Originally Posted by k% View Post
o calej sytuacji moge sie jedynie wypowiedziec, ze jestem z niej dumny i dziekuje wam wszystkim za poparcie i mile slowa, a o ludziach odpowiedzialnych moge powiedziec, ze mam jedno zdanie i ciesze sie, ze z wielu przy okazji wyszlo kim sa naprawde

i niezaleznie kto nim zostanie to wspolczuje Ci bracie bo zobaczycie ile osob czyha na Krakow i Malopolske i jak sie trzeba uzerac, czego czesto nawet nie widac

Czy zostane z wami nie wiem, pewnie przy pierwszej okazji za miesiac mnie dojada tak samo z byle powodu
Quote:
Originally Posted by k% View Post
paradoksalnie to lewica na tym forum zawsze miała ze mną największy problem i zgłaszali "obrazę uczuć" gdzie tylko się dało i mógłbym o tym całe eseje napisać co to się stało i przez kogo

ale to tylko dobrze, z tego wszystkiego wyjdzie jeszcze dużo dobrych rzeczy i wielu ludzi ma się okazję przekonać kto kim jest, choćby w samej Księdze
Czyli kim ?

///

Nie wiem czy niektórzy widzą, ale k% nie dostał bana i może nadal pisać jak każdy inny użytkownik, więc o co to bicie piany ? Wrócił do najwłaściwszej dla siebie roli na tym forum. Banować rosyjskich trolli może nawet małpa.

Ba, k% jako normalny użytkownik może zadziałać wręcz na swoją korzyść, bo nie będzie oceniany przez pryzmat swoich wpisów jako moderator-dresiarz. Bo to może być też powód tego, że wywołuje czasami reakcje alergiczne, po moderatorze oczekuje się trochę wyższej klasy, a nie "gardzę ludźmi, którzy oczekują czegokolwiek od państwa". Bez względu na to, jak skuteczny w banowaniu trolli by nie był, to moderatorem zwyczajnie nie powinien być ktoś otwarcie gardzący ludźmi.

nikmin liked this post

Last edited by michal90; June 6th, 2019 at 01:22 PM.
michal90 no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2019, 02:04 PM   #21036
bartek76
GUKPPiW

bartek76's Avatar

Likes (Received): 24745

Quote:
Originally Posted by michal90 View Post
Nie wiem czy niektórzy widzą, ale k% nie dostał bana i może nadal pisać jak każdy inny użytkownik, więc o co to bicie piany ?

Tia, a swistak siedzi i zawija, brigi i ban sa kwestia czasu, znajdzie sie wystarczajaco duzo chetnych do usluznego informowania ze uzytkownik znowu napisal cos "faszystowskiego, ludobojczego, gardzacego ludzmi... whatever".
k% de facto dostal knebel na fpw i jest tego swiadomy
bartek76 no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2019, 02:12 PM   #21037
michal90
Registered User

michal90's Avatar

Likes (Received): 13668

Skoro brigi i ban jako "normalny" użytkownik są kwestią czasu, to jakim cudem został moderatorem ?

Mam nadzieję, że nie pijesz do mnie - bo w swojej forumowej historii tylko raz "doniosłem" - na gościa, który poinformował, że Qatar wchodzi do Wrocławia, a po tygodniu napisał, że "hehe, to był żart, ale łyknęliście", a w zasadzie tylko wyczaiłem, że miał mieć miesiąc bana, a po 2 tygodniach wrócił na forum i poinformowałem służby.

A do gardzenia ludźmi, którzy liczą na cokolwiek od państwa, to się akurat przyznał i to nie raz. Idiotyczne / folklorystyczne poglądy można wyrażać w sposób bardziej zawoalowany, tym bardziej będąc moderatorem. Teraz jako szary obywatel paradoksalnie może nie wywoływać tylu emocji, bo jego poglądy nie będą godziły w pełnioną funkcję, więc niech tworzy do bólu. Do posiadania przez niego statusu moderatora jest mi równie daleko jak do kneblowania mu ust

625 liked this post

Last edited by michal90; June 6th, 2019 at 02:20 PM.
michal90 no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2019, 03:24 PM   #21038
Pajda
Eco Bubble

Pajda's Avatar

Likes (Received): 12623

Wy tu pitu pitu, a ja jestem ciekawa jak bardzo guronco musi być w ukrytym moderatorskim temacie, tam jest zawsze najciekawiej xD

untasz_napirisza liked this post
Pajda no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2019, 03:42 PM   #21039
behemot
przestrzeń-ludzie-miasto

behemot's Avatar

Quote:
Originally Posted by Don Vito KurDeBalanz View Post
Owszem to jest rzeźba ale, jak dla mnie, żadnych kontrowersji nie usuwa. Hipolit już opisał po co i dlaczego powstała. Ja dodam od siebie, że jest również w czołówce Mosfilmu, produkującego filmy z których większość to nachalna komunistyczna propaganda. W Polsce też nimi prano mózgi już od lat czterdziestych. Dziękuję, postoję, jeśli chodzi o komunę to jestem w nastroju nieprzysiadalnym.
Jest też w logo Aerofłotu. Musi trzeba zakazać im latać do Bolandy.

Podpisano - Behemot.

Bolonia
Old June 6th, 2019, 03:55 PM   #21040
ps-man
Łysy karzeł z dredami

ps-man's Avatar

Likes (Received): 87136

Quote:
Originally Posted by Pajda View Post
Wy tu pitu pitu, a ja jestem ciekawa jak bardzo guronco musi być w ukrytym moderatorskim temacie, tam jest zawsze najciekawiej xD
Bywało już ciekawie, czasem gorąco, ale takie sytuacje są bardzo rzadkie i zdradzę Ci, że i tym razem zawiodłabyś się..
ps-man no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
moderacja, skargi, wnioski

Thread Tools

Posting Rules