[S17] Wschodnia Obwodnica Warszawy [Warianty drogi przez Wesołą =brig] - Page 147 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa Autostrady, trasy, tunele, estakady i mosty
» Ukończone » Petycje i akcje

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 16th, 2019, 12:09 AM   #2921
Mr X
Registered User

Mr X's Avatar

Likes (Received): 905

Quote:
Originally Posted by AndyB66 View Post
Weź nie pisz bzdur - w obydwu relacjach na całym węźle masz ciągłość 2 pasów. (...)
Opierałem się na schemacie węzła zamieszczonym w sąsiednim wątku o S17. Ciekawe w takim razie czy zjazd z POW na łącznice z S17 na WOW i na Lublin odbywa się 2 czy 3 pasami?
Z resztą z twoich rysunków wynika, że łącznica WOW --> POW będzie się zwężać z 2 do 1 pasa. A łącznica POW --> S17 na Lublin nieco na siłę ma 2 pasy - jest pas włączenia po lewej stronie. Czyli przekrój zaprojektowali, a później 'przemalowali' układ pasów na bardziej odpowiadający natężeniu ruchu.

Quote:
Originally Posted by damianSN View Post
Gruba przesada wg mnie.

GPR 2015 - wylot na Mińsk Maz. ponad 22 tys pojazdów, wylot na Lublin 22tys 800 pojazdów.
Obecnie. I obecnie sporo ludzi na Lublin, Puławy czy choćby do Rzeszowa czy Kazimierza jeździ zupełnie innymi drogami. A motywacją jest np. wspaniałe rondo z DK50. Moim zdaniem S17 ma znaczny potencjał wzrostu ruchu skokowo z innych dróg. A A2 - przeniesienie ruchu z DK50 i ewentualny objazd S8 od Konotopy do Wyszkowa (korki w Warszawie i ryzyko korków na odcinku Radzymin - Wyszków). Czyli POW - A2 - DK50. Ogólnie rzecz biorąc po oddaniu POW powinni zrezygnować z Viatoll'a na DK50.
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylę i nie będzie tak jak jest na węźle Opacz.

Inna sprawa, że obecny odcinek POW ma głupkowate zwężki np. między Konotopą (na wylocie 4 pasy) a początkiem 2x(3+2), więc pewnie ruch i tak się 'zamuli' na lewym brzegu.

havecool liked this post
Mr X no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 16th, 2019, 08:15 PM   #2922
ar2r87
Registered User

Likes (Received): 134

ar2r87 está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 17th, 2019, 04:04 PM   #2923
rolnikolaf
Registered User

Likes (Received): 354

Termin rozpatrzenia odwołań od DŚU przesunięty na 19.07.2019.

http://bip.gdos.gov.pl/files/obwiesz....2019.mk.7.pdf

havecool liked this post
rolnikolaf no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 12:41 PM   #2924
parkot
Registered User

Likes (Received): 57

I pamietac należy o dzisiejszym (poniedz, 20 maja) kolejnym juz protescie:
od min.Infrastruktury i Budownictwa (Chałubinskiego 4/6) , do URM.
Start godz 15.00.
W dążeniu do rzetelności procedury; pomimo "skomplikowanego charakteru sprawy..."
Ważne dla wszystkich, komu nieobojętna jest uczciwość postępowania. Ilekolwiek osób jest - ten głos nie ucichnie.
parkot no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 01:17 PM   #2925
rst+ack
Registered User

Likes (Received): 3

Niby dlaczego należy pamiętać o tym proteście? To tak na wypadek gdyby ktoś zapomniał na czym polega mentalność NIMBY i dlaczego szkodzi reszcie kraju?

Zzawiślak, S.igmar liked this post
rst+ack no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 02:21 PM   #2926
Wilku88
Registered User

Likes (Received): 2393

Quote:
Originally Posted by parkot View Post
Ważne dla wszystkich, komu nieobojętna jest uczciwość postępowania. Ilekolwiek osób jest - ten głos nie ucichnie.
A mi sie przypomina jak przegladalem ten watek z dawniejszych lat i ktos wspominal jak jego znajomy z Wesolej mrugal do niego okiem ze strzebla ktora uwalila trase poprzednim razem nie pojawila sie w tych wszystkich oczkach wodnych przypadkiem tylko ktos jej pomogl.
To tyle w kwestii uczciwosci Wesolej, dostanie tyle ile dala od siebie. Przynajmniej taka mam nadzieje.

rst+ack, tomasz_zielonka, ZygJe liked this post
Wilku88 está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 08:14 PM   #2927
ZygJe
Registered User

Likes (Received): 532

Dodajmy jeszcze, że po Strzelbie pozostało tylko wspomnienie, WOW brak, za to Natura 2000 chroniąca duchy Strzelby jest...

vuv liked this post
ZygJe no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 09:28 PM   #2928
Wilku88
Registered User

Likes (Received): 2393

O, znalazłem. Nie macie prawa nic mówić na temat uczciwości, zbieracie co sami posialiście.

Quote:
Originally Posted by phantom_x View Post
Quote:
Originally Posted by Kuba.wro View Post
W takim razie kolejna wina najgorszego ministra OŚ w historii III RP- Szyszki.
Gdyby nie jego debilna prywata być może ekolodzy by nie zdążyli odkryć tego małego ustrojstwa (bądź wpuścić do tych zbiorników; wcale bym się nie zdziwił)
Słyszałem z całkiem wiarygodnego prywatnego źródła, że takie zarybianie strzebli było prowadzone.
Advertisement

Reply

Tags
ekspresówka-s17, mazowieckie, obwodnica, obwodnica warszawy, s17, warszawa

Thread Tools

Posting Rules