[Bratislava] Jégého Alej 21 f - Page 50 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia > City Development > Bratislava

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 75 votes, 4.97 average.
Old September 1st, 2009, 11:52 AM   #981
aquila
dialnice.info ::..

aquila's Avatar

Likes (Received): 5453

henkel sa mozno bude rozsirovat
aquila no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 1st, 2009, 02:43 PM   #982
xman66
Bart Simpson

xman66's Avatar

Likes (Received): 1

Quote:
Originally Posted by aquila View Post
henkel sa mozno bude rozsirovat
to by bol ten lepsi pripad - pokial by pokracovali vo vystavbe v rovnakej vyske ako su ich doterajsie budovy
xman66 no está en línea   Reply With Quote
Old September 11th, 2009, 02:05 PM   #983
Dunco

Likes (Received): 0

Noviky

Update k stavu bytov,
V stredu (9.9.2009) som bol na prehliadke bytu (prisli mi zamerat kuchynu), takze som o par EUR lahsi a vytratila sa aj nadej, ze sa budem v najblizsich tyzdnoch stahovat. Byt bol uz pekne vymalovany chybalo vsak este zopar detailov ako poumyvat po malovani, osadit zarubne a dvere, osadit po malovani radiatory, spravit podlahy a v kupelni mi este nedokoncili bateriu ( ked som tam bol koncom jula, tak bola bateria v takom istom stave ako dnes a prave sa tam s tym rypal nejaky ten "majster", asi ho to prestalo bavit). Od mojej navstevy z konca jula stihli iba zamazat pukliny a vymalovat. Takze ak to bude pokracovat takymto temtom, tak budem rad, ked sa budem stahovat pred vianocami. Inak vo vstupnej hale v bloku A uz montuju pult pre vratnika ( je to dost velka antikorova konstrukcia prekryta sklom a podsvietena), na stenach su cervene sklenene panely, takze to vyzera dost dobre. Byt je v bloku A.
Inak vstupne priestory uz zacinaju vyzerat celkom pekne.
Teraz si len prajem aby do robotnikov vstupil pracovny amok a pekne to vsetko rychlo dokoncili, potom uz iba vybavit kuchynu a pomaly sa clovek moze stahovat ( a platit hypoteku- kua)
Dunco no está en línea   Reply With Quote
Old September 21st, 2009, 05:52 PM   #984
MM_SPI

Ja som tak pocul, ze cast C maju ako prvu odovzdavat a teda aj dokoncit... a ked som sa bavil o termine, tak pri dobrej konstelacii (prepis, zaplatenie, odovzdanie) by som mohol byvat od 1.11. v casti C... ale to este pani s parketami budu musiet racit sa dostavit, prinajhorsom budem zatial mozno aj bez parkiet, bo ked risknem a vypoviem podnajom ine mi uz neostane....
btw Dunco - nie si povodne z BB? ak ano posli ss
MM_SPI no está en línea   Reply With Quote
Old September 21st, 2009, 06:37 PM   #985
mike256
Registered User

mike256's Avatar

Likes (Received): 987

Ja som bol dnes vo Finepe dohodnut si dodatocnu obhliadku bytov, slecna P. z Finepu mi tvrdila, ze vacsina nasich zavad bola odstranena, tak som zvedavy...v piatok ideme, tak napisem viac. Inak popisne cisla v JA budu 8, 10 a 12 (8 bude blok A)...
Old September 25th, 2009, 02:05 PM   #986
mike256
Registered User

mike256's Avatar

Big construction update, 25.9.2009

Old September 25th, 2009, 02:25 PM   #987
johnnyy
Registered User

Likes (Received): 13

pekny update

no a teraz k budove:
nie je to az take zle, ale jedine co mi extra vadi su neonky a velmi dlha chodba.. to je fakt number 1 (tu fotku si tu nemusel davat by sa mi lepsie spalo dneska )
Old September 25th, 2009, 02:31 PM   #988
kaxno
railfan

kaxno's Avatar

Likes (Received): 444

Tie vstupne priestory vypadaju velmi pekne, chodby su sice "internatne", ale to sa v pripade vacsieho projektu asi ani inak spravit neda. Chvalim klasicke "murovane" pivnice, je to o triedu lepsie ako "klietky" u nas vo VG a trebars v III. veziach. Zaroven je super, ze sa nezabudlo na take "prkotiny" ako je zarazka na dvere

Schodiska, garaze, standard, travicka za domom - pekna, akurat skoda tych "burinisk" vsade navokol. Prijemne byvanie prajem
kaxno no está en línea   Reply With Quote
Old September 25th, 2009, 04:13 PM   #989
Shob
Registered User

Shob's Avatar

Tie pivnice su uzasne. Malokde v novostavbe vidis podobne klasicke murovane, vsade len zamrezovane vaznice, respekt Finep. Chodby celkom pekne, i ked vidim, ze je este kopec roboty v spolocnych priestoroch. Hlavne to tusim treba cele poumyvat

Garaze celkom slusne, aspon netrcia zo stropu ziadne kusy trubiek, polystyrenu alebo bohvie akeho dalsieho bordelu, to je fajn. Celkovo mam z toho podla fotiek dobry dojem, ktory mi naprava nie az taky dobry dojem ked som tam bol na DOD.
Shob no está en línea   Reply With Quote
Old September 26th, 2009, 09:15 PM   #990
marclucpicard
Registered User

marclucpicard's Avatar

Likes (Received): 26

Tie parkovacie miesta vyzeraju pekne siroke. Aspon nieco pozitivne :-) Na fotkach to cele vyzera OK, ale nazivo ked som tam bol na dni otvorenych dveri som videl vela nedorobkov rep. nekvality v detailoch. Mozno niektore aj odstranili ale ten vzorkovy byt bol riadne zfusovany
marclucpicard no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2009, 11:31 AM   #991
zuzana
AA

zuzana's Avatar

Likes (Received): 34

Quote:
Originally Posted by marclucpicard View Post
Tie parkovacie miesta vyzeraju pekne siroke. Aspon nieco pozitivne :-) Na fotkach to cele vyzera OK, ale nazivo ked som tam bol na dni otvorenych dveri som videl vela nedorobkov rep. nekvality v detailoch. Mozno niektore aj odstranili ale ten vzorkovy byt bol riadne zfusovany
siroke vyzera byt akurat to konkretne miesto 443 - ale uz 442 je uzsie.
zuzana no está en línea   Reply With Quote
Old September 28th, 2009, 01:38 PM   #992
Midzi
Registered User

na to ze to je z vonku riadna opacha tak vnutro uz ako tak ujde. Ale aj tak by som tam nesiel. Raz rano sa tam pojdem pozriet ako ludia budu odchadzat do prace. To bude zabava
Midzi no está en línea   Reply With Quote
Old September 28th, 2009, 10:48 PM   #993
marclucpicard
Registered User

marclucpicard's Avatar

Likes (Received): 26

Quote:
Originally Posted by Midzi View Post
na to ze to je z vonku riadna opacha tak vnutro uz ako tak ujde. Ale aj tak by som tam nesiel. Raz rano sa tam pojdem pozriet ako ludia budu odchadzat do prace. To bude zabava
To by som tiez rad videl tie upchate krizovatky na obidvoch koncoch Jégého To bude masaker. A kopa ich urcite pojde krizom cez sidlisko po Stodolovej, Palkovicovej a Presovskej na Bajkalsku.
marclucpicard no está en línea   Reply With Quote
Old September 30th, 2009, 08:21 AM   #994
mike256
Registered User

mike256's Avatar

Quote:
Originally Posted by zuzana View Post
siroke vyzera byt akurat to konkretne miesto 443 - ale uz 442 je uzsie.
Nie je pravda, tie parkovacie miesta su naozaj velmi velkoryse...sirkou mi dokonca pripominaju parkovacie miesta pre invalidov...

Pokial ide o pivnicne kobky, aj ja sa tesim, ze su murovane...chlapik z Finepu sice nebol nadseny z pletiva pod stropom, ale podla mna to je fajn, aspon sa bude vetrat...pochybujem ze niekto bude vytrhavat pletivo a kradnut...

Ad doprava, sam som zvedavy ako to bude, ale stale plati, ze moznosti MHD v okoli JA su nadstandardne, a preto silno uvazujem o elektricenke...

Chodby su internatne, ale napr. u nas je na chodbe (na kazdej strane) tusim 6 bytov, horsie by bolo, keby sa chodba tiahla celym barakom (A, B a C), no nie?

Sumar: neviem sa dockat stahovania...
Old September 30th, 2009, 03:09 PM   #995
3k
Registered User

k pastnutým fotkám
interiérovo to vyzerá celkom vpohode, až by som nepovedal, že je to JA
celkom pekné, veľké prekvapenie

je vidno, že polodementní roboši ešte nevymreli, viď piktogram p.če na výťahu, čistá zloba

čo sa týka pivníc, stokrát radšej tú moju celkom veľkú vo vežiach, síce plechovú, ako túto polmetra krát polmetra murovanú vo veži mám asi tak 5krát väčšiu kobku
3k no está en línea   Reply With Quote
Old September 30th, 2009, 05:07 PM   #996
mike256
Registered User

mike256's Avatar

Zaujimalo by ma 3k, kolko si za svoju kobku zaplatil...my sme si kupili 3 m2 za cca. 70 000 Sk. Pokial ja viem, tak kobky vo veziach boli velmi drahe a predavali sa velmi slabo...
Old September 30th, 2009, 08:33 PM   #997
aquila
dialnice.info ::..

aquila's Avatar

Likes (Received): 5453

coo za kobku sa plati ?!? wow mno co vsetko nasich developerov nenapadne
aquila no está en línea   Reply With Quote
Old September 30th, 2009, 08:40 PM   #998
Warrior of Blasphemy

default's Avatar

Likes (Received): 173

Vzdy sa za vsetko plati.. rozdiel je len v tom ci to zahrnies do ceny bytu, alebo nie a uctujes si to extra...
Old September 30th, 2009, 09:01 PM   #999
mike256
Registered User

mike256's Avatar

Najradsej mam tie projekty, kde rozlohu kobky a balkona zahrnu do rozlohy bytu...
Old October 1st, 2009, 12:25 AM   #1000
xman66
Bart Simpson

xman66's Avatar

Likes (Received): 1

Quote:
Originally Posted by mike256 View Post

Najradsej mam tie projekty, kde rozlohu kobky a balkona zahrnu do rozlohy bytu...
vsak aj tebe pocitali balkon...
xman66 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules