SkyscraperCity Forum banner

[Bemowo] Inwestycje

1M views 4K replies 419 participants last post by  jakziel 
#1 ·
Gdzie: Bemowo


1.
Oto jedna z najwiekszych mieszkaniowek w stolicy
Developer: JW Construction
Liczba mieszkan: ~ 1300

Plan osiedla:


Fotka z strony developera:


2.
Developer: Spoldzielna "Nasza Chata":

Fajny render:


Nie-fajna fotka ;):


3.
Developer: Alma Bud
Osiedle Dwa Stawy ulicy Pelczynskiego (na tylach Tesko przy Gorczewskiej)





4.
Developer: Energobudowa
Do ukonczonego osiedla Zielony Staw na tylach Tesco dostawi sie nowy blok:



5.
Developer:Bemowo Inwest
Budowa III czesci osiedla na Pelczynskiego/Narwida

I etap


II etap


III etap


6.
Developer: Maripol Development
Osiedle Zloty Staw


Wiecej info na http: republika.pl/zielonystaw
 
See less See more
12
#181 ·
hehe ok! Biale w sloneczny dzien. Ja po tych osiedlach moglbym chodzic z zmaknietymi oczami bo tam sie przemieszczam od lat wielu i akurat przy Blatona jest bardzo malo zieleni, w niektorych miejscach na Bemowie faktycznie jest wiecej, ale jak zauwazyles mi jest malo, zdecydowanie za malo, niektore osiedla blokowe zaczynaja budowac prawdziwe i piekne ogrody dookola ale generalnie w Waw kroluja slabe trawniczki, od dzis robie zdjecia blokowiskom i sposobom zagospodarowania zieleni dookola bo po prostu nie moge uwierzyc ze wam sie to podoba i jeszcze filoss mowisz ze lubisz bloki z tych plyt prefabrykatow :nuts:
to jakis blokowy fetyszyzm ;)
Bemowo jest okropne a Jelonki jeszcze gorsze
Mało zieleni ?! Dosłownie kilkadziesiąt metrów dalej jest Fort Bema, do którego można dojść z Blatona w 5 min.
A kolega to z Ursynowa czy Woli ?
 
#184 ·
Zielenii dookoła bloków też nie brakuje, a część z bloków usytuowanych przy ul. Blatona bezpośrednio przylega do terenu Fortu Bema i parku wokół niego. Ale żeby i tym razem nie być gołosłownym i wskazać dowody, zrobię zdjęcia i wtedy wrócimy do dyskusji.
Miieszkam na Nowym Bemowie przy ul. Wrocławskiej i znam te tereny z autopsji :)
 
#185 ·
a to jakies smieszne mialo byc?
jaka wypowiedź taka odpowiedź (nie)
ja mieszkam na Bemowie i mowie nie o forcie a o zieleni dookola Blokow, przede wszytkim tych ze zdjec
Te na zdjęciach maja całkiem sporo zieleni wiem bo mój blok też tam jest i może w niej nie tonie ale jak dla mnie w zupełności wystarczy.
i zeby bylo jane ze mowie o osiedlach z leciwymi blokami szafami bo sa miejsca na Bemowie calkiem fajne
Góra śmieciowa ?A nie to już chyba Bielany...

Zważywszy, że Bemowo to właśnie leciwe i mniej leciwe bloki naprawdę nie mam pomysłu co ci się tu może podobać:eek:hno:
Zielenii dookoła bloków też nie brakuje, a część z bloków usytuowanych przy ul. Blatona bezpośrednio przylega do terenu Fortu Bema i parku wokół niego. Ale żeby i tym razem nie być gołosłownym i wskazać dowody, zrobię zdjęcia i wtedy wrócimy do dyskusji.
Niestety zieleni było znacznie więcej zanim rzeczony park powstał
 
#187 ·
cos tez sie dzieje w okolicy Radiowa/Powstancow, okoliczni mieszkancy cos wiedza?
To plomba realizowana przez SM WOLA z bodajże 34 mieszkaniami i jednym 48 metrowym lokalem usługowym oraz sporym garażem. Wszystko oprócz lokalu było sprzedane zanim pojawiła się dziura w ziemi , a społdzielnia nie umieściła informacji o inwestycji nawet na własnej stronie www. Budynek będzie miał 5 lub 6 pięter dopasowując się tym samym do otaczającej zabudowy.
 
#191 ·
Mała przejażdżka rowerkiem w dniu wczorajszym i kilka obfoconych inwestycji:

Jana Olbrachta - tuż przy torach... Hm kiepsko oznakowane trudno powiedzieć kto co i jak... 1 żuraw




Tutaj już Górczewska zaraz obok Tesco - 3 żurawie






Tutaj to mega hit na Bemowie, chyba jeszcze w granicach Wawy. JW Construction stawiająca coś w polu kapusty. Dość przyzwoita budowa bo, aż bodajże 11 żurawii
http://images28.fotosik.pl/64/70f71cfcfb60030cmed.jpg[IMG]


[IMG]http://images28.fotosik.pl/64/70f71cfcfb60030cmed.jpg


I tutaj również jakaś budowa na odludziu - gdzieś na Grotach - 2 żurawie.


W sumie tyle sie tego buduje na Bemowie, że trzeba by poświęcić spory kawał czasu aby zwiedzić wszelkie budowy...

PS: obeznani w temacie Bemowskim niech podpiszą odpowiednie inwestycje
 
#192 ·
I tutaj również jakaś budowa na odludziu - gdzieś na Grotach - 2 żurawie.
http://www.jaz-bud.pl/realizacje.php?miasto=2
bloczek budowany na granicy Warszawy, Groty to sa kawalek dalej za odludziem, a to jeszcze Gorce a wlasciwie ja bym powiedzial fort blizne bo to tuz obok, pierwotna wies groty sie znajdowala w okolicy dzisiejszego mcdonalda na rogu gorczewskiej

mieszkancy tego bloku beda mieli przyjemna okolice
vampi_r kiedys zapostowal, widac ta budowe pod lukiem s8



ul Kocjana, jeszcze 2 pietra
 
#194 · (Edited)
Tym razem obszerny bemowski update

Sansara przy Tesko


Fort Chrzanów




osada Krola Jana, to filoss pokazal kilka postow wyzej






SML Rozlogi




Ciekawostka - Amfiteatr w Parku Gorczewska




tuz obok, Apartamenty Krysztalowa


Osiedle Lazurowa JW - ochroniarz mi kazal isc do lasu fotografowac, dziwak






a to plot Villa l'Azur graniczaca za JW




Sloneczne Tarasy IV


Nad Jeziorem - A na 2 brzegu "jeziora" czyli tu gdzie stoje bedzie leciec autostrada :D


i z 2 strony


Sady Bemowskie


 
#196 · (Edited)
kapusta najlepsza ;)
http://i8.photobucket.com/albums/a6/muszynianka/P1130667.jpg
oby juz ruszyła budowa Konotopy-AK.Wiele osób nie zdaje sobie WOGÓLE sprawy że coś takiego będzie już wkrótce [panika narasta np.okolicznych działkowców,ale nie chca narazie wieżyć ] .Szkoda że spalili pozwolenie na budowę..a mogło być juz pozamiatane i oficjalnie powiedziane."Budowa ruszyła".
 
#199 ·
Zdziwienie beidze mieszkancow jak zobacza autostrade pod oknami swoich nowych pieknych mieszkanek po roku od zasiedlenia. Chodzi o opoznienie budowy, S8 na czym deweloperom zalezy bo jak juz bedzie trwala budowa trasy pod oknami a bloki nie skonczone, to ludzie nie beda chcieli kupic tych mieszkan, wiec to co sie tam buduje musi sie sprzedac za nim zaczna budowac trase S8. Inaczej deweloperzy beda zmuszeni obzliyc cene zeby sie pozbyc tych mieszkan.

mapa na stronie - warszawa3d
 
#210 ·

Osiedle przy Dywizjonu 303

Już na jesieni ruszy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Dywizjonu 303 w Warszawie. Obiekt wybuduje Catalina Avalon sp. z o.o. Mieszkania będą miały od 30 do 110 mkw.

W kompleksie zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne, powstaną cztery kameralne budynki ułożone kaskadowo. Będą się w nich mieściły 272 mieszkania. Najniższy budynek będzie miał 2 a najwyższy 6 pięter. Wszystkie lokale zostaną wyposażone w balkon lub taras. Na klatkach schodowych powstaną windy łączące podziemny garaż z częścią mieszkaniową. Na parkingu znajdzie się 280 miejsc postojowych.

Ponadto do dyspozycji mieszkańców, warszawskiego osiedla na Bemowie, zostaną oddane zielone skwery z ławeczkami oraz place zabaw dla dzieci. Teren będzie ogrodzony oraz monitorowany.

Deweloper planuje oddać obiekt do użytku w trzecim kwartale 2009 roku.



 
Top