Księga skarg i wniosków (zgłoszenia z linkami!) - Page 1049 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 3rd, 2019, 10:32 PM   #20961
jutlandzki
nah.

jutlandzki's Avatar

Likes (Received): 3438

Przede wszystkim: jak ktos się uznaje za obroncę wolności wypowiedzi na forumie to niech nie wali brigami jak mu się obrot dyskusji nie spodoba. Redoxygene jest skrajny, ale do zakneblowania bartka76 czy toma68relo z ktorymi się czesto spina (a mniej kumaty osobnik mego pokroju z takich spin wynosi wiele ciekawego info) jakos nie wzywa. Z kolegą powyżej kiedyś się mało po moderatorach nie ciągaliśmy a teraz w wielu rzeczach się zgadzamy. Można?

redoxygene, zbieraj liked this post
jutlandzki no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 3rd, 2019, 11:09 PM   #20962
Exelcior
Lefebvrysta

Exelcior's Avatar

Likes (Received): 3204

Znowu znikają posty, tym razem wątek o LK285
A k% szybko przywrócą, pamiętacie jak poprzednio dostał od nas kredyt zaufania i poparcie? Wystarczy znowu skrzyknąć ekipę.
Exelcior no está en línea   Reply With Quote
Old June 3rd, 2019, 11:12 PM   #20963
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Likes (Received): 4187

Kredyt czego? Są pewne granice, a on je wielokrotnie już przekroczył, przy czym jednoznacznie w kolejnych swoich tu wypowiedziach potwierdza, że w ogóle nie rozumie problemu.
Old June 3rd, 2019, 11:13 PM   #20964
Exelcior
Lefebvrysta

Exelcior's Avatar

Z drugiej jednak strony szybko reagował na ewidentnych trolli kasując ich wypowiedzi (i nagradzając ich - słynny nelek). Możesz się nie zgadzać z jego poglądami ale nie zmusisz nikogo by się z nich (z własnych poglądów) wycofał (przypomnij sobie Voltaire'a).
Każdy z nas jest kompletnie inny i całe szczęście, że jest tu "jeszcze" pewien pluralizm, chociaż wielu by chciało by to forum było "jednostajnie w jedną stronę". Błąd kolegi "procenta" polegał na tym, że nie scedował działań na innego moderatora ale powołam się tu na "paradoks forum", gdzie część modów bywała "sędzią we własnej sprawie" (zamiast np scedować na innego moda). Poza tym kolega "procent" potrafił wycofać się z decyzji jeśli społeczność przedstawiła obiektywne racje. No nic @k% powodzenia i zdrówko

Last edited by Exelcior; June 3rd, 2019 at 11:19 PM.
Old June 3rd, 2019, 11:21 PM   #20965
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Nikt nie zakazuje mu ich wyrażania i w przeciwieństwie do niego, mianującego się obrońcą wolności, nie usuwa tych, z których poglądami się nie zgadza. To już zostało zresztą przez kilka osób tu napisane. A w zakresie szybkiego reagowania - trzeba znaleźć kogoś, kto będzie i szybko reagował, i będzie rozumiał o czym jest ta rozmowa. To nie są wybory fajnego kolegi do piwa, a właśnie dbanie o to, żeby "nie było w jedną stronę". On po prostu przestał być moderatorem, nikt go nie zbrigował, co on w odwrotnych przypadkach raczył robić.
Old June 3rd, 2019, 11:21 PM   #20966
nowy1212
Registered User

nowy1212's Avatar

Likes (Received): 20311

Ale k% zależy ma byciu moderatorem? Bez wchodzenia w dyskusję to ja nie widzę by wyrażał on jakąś chęć do tego by być moderatorem.

Bez tego dalej można pisać i to jest najważniejsze.
Old June 3rd, 2019, 11:44 PM   #20967
soforo
Registered User

Likes (Received): 759

Co ja tutaj pacze? k% narodowcem (to mnie najbardziej rozbawiło); k% jest z Krakowa i się tego nie wstydzi, ba nawet bezczelnie ośmiela się być z tego dumnym. No to już przegiął - i taki typ miałby być moderatorem?
A najgorsze, że 16-letnie dziecko z zespołem Aspergera określił jako chore dziecko i ośmielił się zauważyć, że to słaby autorytet z definicji. Zdrowe dziecko jako autorytet to oksymoron, a co dopiero chore.
A że zespół Aspergera to choroba to nie jest żadna tajemnica:
https://zdrowie.tvn.pl/a/asperger-ob...czyny-leczenie
No to może przynajmniej 16-latka to nie dziecko. To prawda, że w pewnych kręgach nawet 12-13 latki są już traktowane jako dorosłe...

Jedynym poważnym zarzutem jaki tu padł to zbrigowanie nie zgadzających się z nim dyskutantów. No może nie powinien, ale jeśli faktycznie kłamali na jego temat, to czy za oczernianie innych ostrzeżenie się nie należy, a nawet brig, jeśli ktoś nie rokuje poprawy?

Odnoszę wrażenie, że gdyby k% był zagorzałym fanem Eko-Pippi i choć trochę by się wstydził, że jest z Krakowa, to mógłby liczyć na znacznie większą wyrozumiałość.
soforo no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 12:21 AM   #20968
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Z tym Krakowem i problemami z malopolskiej dumy, to jakis zupelny wrecz odlot, ale odniose sie do pozostalej czesci.
Jakos ja, bedac jego praktycznym odpowiednikiem po drugiej stronie pogladowego spektrum ani nie jestem moderatorem, ani tym bardziej nie wnioskowalem nawet o zbrigowanie ani jego, ani innych uzytkownikow robiacych sobie ze mnie sracz, oglaszajac sie jednoczesnie wielkim obronca wolnosci i swobod.
Pomimo mojego lewactwa, nie zglaszam rowniez nazywania mnie komunista, tak samo jak nawet nie dochodze do granicy, ktora k% wielokrotnie przekracza, a teraz tutaj pokazuje, ze nawet nie widzi w czym problem, wkleja sobie cytaty z komunista i pisze o obrazie wzgledem siebie i uzasadnieniu briga, bo jakiz on faszysta (nie mylic z narodowcem). Z komunista problemu nie ma, mozna tak nazwac kazdego, retorycznie pytac czy obozy tez sie wliczaja w pakiet, to mu nie przeszkadza, ale kiedy ktos jego wywowylywanie, hehe, konflikcikow w Afryce, jakies tam teksty o dozbrajaniu w obronie przed afrykanskimi hordami i stawaniu na barykadach, sa interpretowane jako faszyzm - pfff! Klamstwo, brig! Nie bedzie mu komuch co ma sierp i mlot w awatarze mowil, co jest ewolucja, a co darwinizmem spolecznym. On wie lepiej.

Sa tu wszyscy, ktorzy mnie znaja, wiec ja sie postaram odniesc jezyk k% i poglady do siebie - czy np. w odniesieniu do Excelsiora, uzycie formy "Nie bedzie mnie koles z krucyfiksem w awatarze pouczal" byloby przegieciem w moim stylu wypowiedzi, czy moze ja cos takiego robie? A moze lepsze by bylo slowo sekciarz, bardziej by do mnie pasowalo? A moze kiedys ktorys z nas, lewakow, wyjechal z tekstem - to moze jakas bombke zrzucic/kryzysik w USA/UK wywolac, hehe? Albo "to moze trzeba obozy otworzyc"? Bo to sa doslowne odniesienia stylu wypowiedzi i pogladow. Brigowalo sie za to, ze k% poczul sie urazony, a teraz tu jeszcze z sierpami i mlotami wyjezdza. Bo tak, bo ma ochote. Otoz zaden z nas nawet do tak prymitywnej granicy sie nie zblizyl.

Chcecie miec takiego moderatora z tak szerokimi horyzontami, to sobie go miejcie w Krakowie, Malopolsce, gdzie tam chcecie. Ale w watkach centralnych, w ktorych doszlo do takich sytuacji, sorki, ale nie powinien miec wplywu na los kogokolwiek. Takie pojecie wolnosci, w ktorej on ja ma, a reszte ma taka, jak pozwalaja mu na to jego horyzonty, szkodzi po prostu wspomnianemu pluralizmowi watkow.

PS I nie, nie chodzi o to, czy to choroba, czy nie. Chodzi o to, ze wlasnie tak prowadzona jest dyskusja - dziecko z apsergerem, phi. Nie bedzie go pouczalo dziecko, do tego z aspergerem. Widzicie roznice? Nie bedzie go pouczal ktos z sierpem i mlotem. Nie beda o nim mowic faszysta, on sobie wyprasza. W druga strone to tak jednak nie dziala. Jeszcze raz powiem - to funkcja moderatora, a nie kolegi do piwa. Kolejny raz dodam - nie ma briga, po prostu zostal takim uzytkownikiem, jak pozostali.

michal90 liked this post

Last edited by redoxygene; June 4th, 2019 at 12:50 AM.
redoxygene está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 12:48 AM   #20969
Exelcior
Lefebvrysta

Exelcior's Avatar

Jakbyś nie zauważył mam w awatarze Wandeę. W czasie rewolucji francuskiej miały miejsce wojny wandejskie a herb upamiętnia je i FSSPX przyjęło go jako upamiętnienie jej ofiar. PS i nie oceniam cię jak ty oceniłeś mnie w stylu "Nie bedzie mnie koles z krucyfiksem w awatarze pouczal"/sekciarz - k% nigdy mnie tak nie oceniał. Poza tym kolega % obrywał brigi za wyraziste poglądy natomiast gość który np obraża "kolesi z krucyfiksem" - nie.

pamelus, Jasq liked this post
Old June 4th, 2019, 01:02 AM   #20970
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Nie wiem czy Ty widzisz o czym ja piszę - nie obchodzi mnie co masz w awatarze czy Ty, czy ktokolwiek inny. Nie ja Ciebie tak oceniam, a odnoszę do Ciebie to, co k% toleruje i sam stosuje wobec np. mnie właśnie po to, żeby rozumieć w czym problem, a jednocześnie pytam, czy ktokolwiek z tu zebranych z takim typem prowadzenia dyskusji może mnie utożsamić.

To też dobrze pokazuje, że kiedy Ciebie pokazałem jako przykład, to już Cię ja obrażam. Kiedy zaś Ciebie się nie tyczy, to jaka to obraza. Przy czym w ogóle nie chodzi o to, czy ja się obrażam, ale po prostu, że w taki sposób ja nie przekraczam granic, a rozmawiamy tu na dodatek o zachowaniu moderatora.

Ja swoja argumentacje skonczylem, wiecej nie bede juz o nim pisac. Ufam, ze myslaca co bardziej logicznie czesc uzytkownikow rozumie w czym jest problem, a 625 nie zastosuje sie do "cala wies za ksiedzem" i "a mnie i mojej Zuzi nic nie zrobil", jak i do odwrócenia kota ogonem i spłycania problemu do "asperger to przecież choroba, wtf". Tym bardziej, ze nie chodzi tu o mnie - ja sie tu pojawilem jako ten, ktory smial sie wstawic za Virgilqiem i kolejny objaw problemu.

Last edited by redoxygene; June 4th, 2019 at 01:51 AM.
Old June 4th, 2019, 01:37 AM   #20971
city runner
Registered User

city runner's Avatar

Likes (Received): 2605

Ciekawe, że w krakowskich watkach procentowy nie miał sytuacji na ostrzu noża, a też wyraża swoje opinie też się sciera z kontrargumentami. Może w koncu to nie problem w procentowym ...
Nie widzę wiekszego problemu w jego ocenie filmu z dziewczynka na prezentacji, k% ma prawo uważać że osoba w tym wieku nie ma doswiadczenia czy wiedzy by dawac rady. Z kolei jak ktoś ma problem w tym jak sie kwalifikuje jego przypadłość - czy jako chorobę czy jakoś inaczej - to zwyczajnie o tym informuję, że widzi to inaczej. W koncu mod nie oznacza 'człowek oswiecenia', raz że może sie mylić, dwa może miec swoje odmienne doswiadczenia.

JIMEK

JanuszK, Exelcior, skejl, Jasq liked this post
city runner no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 02:41 AM   #20972
Stiggy
Не имеет аналогов в мире

Stiggy's Avatar

Likes (Received): 13622

Quote:
Originally Posted by redoxygene View Post
Brigowalo sie za to, ze k% poczul sie urazony, a teraz tu jeszcze z sierpami i mlotami wyjezdza. Bo tak, bo ma ochote. Otoz zaden z nas nawet do tak prymitywnej granicy sie nie zblizyl.
Nie widzę nic prymitywnego w krytyce awatara zawierającego symbole zbrodniczego systemu komunistycznego.
Old June 4th, 2019, 03:07 AM   #20973
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Quote:
Originally Posted by Stiggy View Post
Nie widzę nic prymitywnego w krytyce awatara zawierającego symbole zbrodniczego systemu komunistycznego.
Dziękuję serdecznie za Twoją opinię. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, aby ciągle doskonalić swoje usługi i oferowane serwisy. Już przekazałem ją do działu "Opinie", który niezwłocznie zajął się analizą przesłanej uwagi. W trosce o dobre samopoczucie i uczucia polityczne społeczności, dokładam niezbędnych starań, aby spełniać wysokie standardy wtopienia się w tłum.
Składam niniejszym na Twoje oczy serdeczne przeprosiny, że ośmielam się być socjalistą oraz serdecznie miłej nocy życzę!

Last edited by redoxygene; June 4th, 2019 at 03:13 AM.
Old June 4th, 2019, 06:30 AM   #20974
Eurotram
Eurotram

Eurotram's Avatar

Likes (Received): 5300

Quote:
Originally Posted by Exelcior View Post
Znowu znikają posty, tym razem wątek o LK285
A k% szybko przywrócą, pamiętacie jak poprzednio dostał od nas kredyt zaufania i poparcie? Wystarczy znowu skrzyknąć ekipę.
Już rok temu pisałem o zasadach,ale było to jak głos wołającego na pustyni. Tak jak w życiu: sędzia jednak powinien się lepiej prowadzić od Romka - hydraulika,nawet jeśli to co robi Romek-hydraulik nie jest nielegalne. Nie będę tęż po raz kolejny pisać tego w wątku krakowskim,bo już zauważyłem że szkoda na to czasu; jest pewna grupa osób,która uważa że liczą się nie zasady,a ilość wiernych szabel i te osoby są niewyuczalne,będą dalej głosować na k% jak rok temu. Szkoda więc zachodu,liczę jedynie na konsekwencję 625.

redoxygene, darols liked this post
Eurotram no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 09:37 AM   #20975
MajKeR_
ˇLa Ley y la Justicia!

MajKeR_'s Avatar

Likes (Received): 14486

Quote:
Originally Posted by 625 View Post
Po wielokrotnych problemach i tych postach odbieram k% status moderatora.
A w PHP kto będzie teraz rządził? Asinus?

Kiedy padł ten pierwszy strzał, Kosteczku, to wszystko się zaczęło, zaczęli strzelać ci grenszuce, których chłopcy jeszcze nie zdążyli rozbroić, i zaczęli strzelać ci chłopcy, którzy już mieli jakieś karabiny albo nulachty, i posypało się trochę strzałów. Słyszałeś krzyki:
- Erich dostoł! - i do dziś nie wiesz, czy to krzyczał grenszuc, czy powstaniec.
Szczepan Twardoch, „Morfina”, o wybuchu I powstania śląskiego.
MajKeR_ no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 12:41 PM   #20976
dafus
Primoz Urzhupan

dafus's Avatar

Likes (Received): 2243

To tam ktoś rządzi?

Tomczyna, Buster90, skejl liked this post
dafus no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 12:48 PM   #20977
PretoriaNPG
Human Traffic

PretoriaNPG's Avatar

Likes (Received): 3684

Quote:
Originally Posted by Eurotram View Post
Już rok temu pisałem o zasadach,ale było to jak głos wołającego na pustyni. Tak jak w życiu: sędzia jednak powinien się lepiej prowadzić od Romka - hydraulika,nawet jeśli to co robi Romek-hydraulik nie jest nielegalne. Nie będę tęż po raz kolejny pisać tego w wątku krakowskim,bo już zauważyłem że szkoda na to czasu; jest pewna grupa osób,która uważa że liczą się nie zasady,a ilość wiernych szabel i te osoby są niewyuczalne,będą dalej głosować na k% jak rok temu. Szkoda więc zachodu,liczę jedynie na konsekwencję 625.
widzę,że nadal Ci nie przeszło

Quote:
Originally Posted by dafus View Post
To tam ktoś rządzi?
Tam rządzi anarchia
PretoriaNPG no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 02:48 PM   #20978
pedro_kosz
Dzień dobry!

Likes (Received): 2178

Jeżeli mogę doradzić w kwestii moderatorów, to wybierajcie jak najwięcej ludzi pokroju ps-mana.

To powinien być wzór postępowania - niczym sędzia Trybunału Konstytucyjnego
pedro_kosz no está en línea   Reply With Quote
Old June 4th, 2019, 04:24 PM   #20979
Stiggy
Не имеет аналогов в мире

Stiggy's Avatar

Likes (Received): 13622

Quote:
Originally Posted by redoxygene View Post
Dziękuję serdecznie za Twoją opinię. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, aby ciągle doskonalić swoje usługi i oferowane serwisy. Już przekazałem ją do działu "Opinie", który niezwłocznie zajął się analizą przesłanej uwagi. W trosce o dobre samopoczucie i uczucia polityczne społeczności, dokładam niezbędnych starań, aby spełniać wysokie standardy wtopienia się w tłum.
Składam niniejszym na Twoje oczy serdeczne przeprosiny, że ośmielam się być socjalistą oraz serdecznie miłej nocy życzę!
Tak jak myślałem, zero refleksji. A skoro masz się za socjalistę, to najwyraźniej symbolika ci się pomyliła.
Old June 4th, 2019, 05:06 PM   #20980
redoxygene
Leningreen

redoxygene's Avatar

Quote:
Originally Posted by Stiggy View Post
Tak jak myślałem, zero refleksji. A skoro masz się za socjalistę, to najwyraźniej symbolika ci się pomyliła.
Nie, żadna symbolika mi się nie pomyliła. Za to Tobie się najwyraźniej pomyliło, że to jest jakikolwiek czynnik wpływający na poziom merytoryczny moich postów (jak i czyjś np. asperger) i uprawniający do komentowania przez moderatora na zasadzie "Nie będzie mi taka osoba zwracała uwagi" itd. Ale skoro popierasz, to dosłownie ujmę, bo może jakąś refleksję wzbudzi - nie będzie mi zwracał uwagi koleś z jakimś kaskiem w awatarze i podpisem w języku zbrodniczego systemu komunistycznego.
Advertisement

Reply

Tags
moderacja, skargi, wnioski

Thread Tools

Posting Rules