Księga skarg i wniosków (zgłoszenia z linkami!) - Page 1058 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 2nd, 2019, 11:16 PM   #21141
Tadek KRK
Registered User

Likes (Received): 21607

Quote:
Originally Posted by drugastrona View Post
Może i tak, ale na tym forum zawsze obowiązywała jakaś netykieta, za łamanie której były kary. Tutaj nie ma i nigdy nie było wolności słowa. Zawsze należało się liczyć ze słowami. Administracji i moderatorom zawsze zależało na tym, żeby forum i wypowiedzi na nim trzymały poziom. Moim zdaniem tekst "biblia to faszystowskie guwno" poziom ten zaniża do poziomu dna i wodorostów, ponieważ jest 1) wulgarny, 2) kłamliwy, 3) obraźliwy. Stąd moje pytanie do moderacji, czy tego typu teksty są na tym konkretnym forum akceptowane. Sprawa zerojedynkowa - albo można tak się wyrażać albo nie i tyle. Bez dodatkowej ideologii.
Takie teksty nie powinny być za bardzo akceptowane. Ale jeszcze bardziej nie powinny być akceptowane teksty w obronie zwolnionego pracownika z powodu tego czego się dopuścił. Z jednej strony mamy mamy wezwanie do zabijania/krzywdzenia innych ludzi, z drugiej wypowiedzi na temat książki (obrońcy tej książki nie mają problemów z paleniem, akceptacją palenia innych książek, być może dla kogoś innego ważnych i interesujących).

redoxygene liked this post
Tadek KRK no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old July 2nd, 2019, 11:24 PM   #21142
newsted
Registered User

newsted's Avatar

Likes (Received): 19243

A ten dalej o tej książce XD
Old July 3rd, 2019, 12:09 AM   #21143
Tomeyk
Moderator

Tomeyk's Avatar

Likes (Received): 27730

Quote:
Originally Posted by Eurotram View Post
Patrzę na szczegóły i... takie chyba swego rodzaju "z deszczu pod rynnę"...
Tomeyk no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old July 3rd, 2019, 12:32 AM   #21144
ps-man
Łysy karzeł z dredami

ps-man's Avatar

Likes (Received): 92553

Quote:
Widzę na frontowej stronie,że znów jest 22 modów. Patrzę na szczegóły i... takie chyba swego rodzaju "z deszczu pod rynnę"... chociaż może mogło być gorzej.
Oj, już nie przesadzaj.
ps-man no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2019, 10:46 AM   #21145
drugastrona
Autostradowy Leming

drugastrona's Avatar

Likes (Received): 6903

Quote:
Originally Posted by Tadek KRK View Post
Takie teksty nie powinny być za bardzo akceptowane. Ale jeszcze bardziej nie powinny być akceptowane teksty w obronie zwolnionego pracownika z powodu tego czego się dopuścił. Z jednej strony mamy mamy wezwanie do zabijania/krzywdzenia innych ludzi, z drugiej wypowiedzi na temat książki (obrońcy tej książki nie mają problemów z paleniem, akceptacją palenia innych książek, być może dla kogoś innego ważnych i interesujących).
Rozróżnijmy 2 sprawy. Kwestię pracownika zostawiamy sądom. Mnie chodzi o język i wypowiedzi, które się pojawiają tutaj na forum. O łamanie netykiety. Nie interesuje mnie, czy to Biblia, czy Koran, czy karta LGBT, czy karta praw podstawowych, czy kapitał Marksa. Nie było w wątku o rynku pracy wypowiedzi dotyczących akceptacji palenia innych książek, więc Twoja wzmianka o tym jest bezprzedmiotowa w tej dyskusji. W wątku tym też żaden user nie napisał wezwania do zabijania/krzywdzenia. Jedyną osobą, która złamała reguły, jest newsted, ale nie został ukarany, czyli wniosek z tego taki wynika, że wolno pisać wulgarne, obraźliwe i kłamliwe teksty na forum

untasz_napirisza liked this post
drugastrona no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2019, 11:09 AM   #21146
Din Sevenn
Persona non grata

Din Sevenn's Avatar

Likes (Received): 6264

Tym offtopem obrażacie Świętą Księgę FPW, czyli Księgę Skarg i Wniosków

Proszę o przeniesienie dyskusji od TEGO posta do TEGO WĄTKU.

ok.AA.

Last edited by Asinus; July 3rd, 2019 at 11:39 AM.
Din Sevenn no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2019, 01:52 PM   #21147
Qaromi
WWA / KRK

Qaromi's Avatar

Likes (Received): 6451

Poproszę o:
- zmianę nazwy tematu na "TEN Office | Tischnera (31 750 m˛)"
- dodanie tagu "kraków"

ok/TM

Last edited by Tomeyk; July 3rd, 2019 at 11:19 PM.
Qaromi no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2019, 04:33 PM   #21148
michal90
Registered User

michal90's Avatar

Likes (Received): 14790

Quote:
Widzę na frontowej stronie,że znów jest 22 modów. Patrzę na szczegóły i... takie chyba swego rodzaju "z deszczu pod rynnę"... chociaż może mogło być gorzej.
Nie wnikam i nigdy nie czytałem tych Waszych rozpraw o tramwajach w Krakowie czy o co tam chodzi, ale Tomeyk to jednak gwarancja utrzymywania przyzwoitego poziomu Czasem powkleja (ale chyba dla jaj) jakieś obrazki, że wszyscy czają się na Kraków , natomiast ogólnie to właściwa osoba na właściwym miejscu, chyba że będzie chciał wejść w skórę k%
michal90 no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2019, 07:58 AM   #21149
Eurotram
Eurotram

Eurotram's Avatar

Likes (Received): 5303

Quote:
Originally Posted by michal90 View Post
Nie wnikam i nigdy nie czytałem tych Waszych rozpraw o tramwajach w Krakowie czy o co tam chodzi,
Ja miałem z nim kontakt istotnie wyłącznie w tym dziale i nie oceniam go od tej strony pozytywnie; co więcej, w krakowskich wątkach komunikacyjnych mocno udziela się "kółko różańcowe Radia Maryja PKK" (niektórzy pod tamtejszymi nckami jak Wypalacz Rafał czy Lw25,a niektórzy pod innymi; mam nadzieję,że Tomeyk to nie tamtejszy Tomek_K; jeśli jednak nim jest,to lepiej żeby trzymał się z dala od moderowania wątków transportowych,bo opisany przeze mnie user PKK w kwestiach zbiorkomu za grosz obiektywizmu nie ma. Ale może to dwie zupełnie różne osoby,w takim wypadku sprawa prawdopodobnie wyglądałaby znacznie lepiej).

Quote:
Originally Posted by michal90 View Post
ale Tomeyk to jednak gwarancja utrzymywania przyzwoitego poziomu Czasem powkleja (ale chyba dla jaj) jakieś obrazki, że wszyscy czają się na Kraków , natomiast ogólnie to właściwa osoba na właściwym miejscu, chyba że będzie chciał wejść w skórę k%
... natomiast nie wypowiadam się w kwestiach innych dziedzin,bo w tych Tomeyk może być zupełnie inny. Poza tym liczy się to jakim będzie modem: jeśli posiada cechę obcą k% (czyli umiejętność odłożenia swoich poglądów i uprzedzeń podczas wypełniania obowiązków moda),to będzie dobrym moderatorem. Jako moderator ma czystą kartę.
Eurotram no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2019, 11:14 AM   #21150
Gatsby
perfidus acutus

Gatsby's Avatar

Likes (Received): 19724

Ale co, zgłaszasz multikonto??
Gatsby no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2019, 11:36 AM   #21151
Czifo
Rzeczpospolita Niedasie

Czifo's Avatar

Likes (Received): 18978

Nie, zgłasza nieustający żal za brak klękania przed niektórymi tramwajami. "Religijni" fanatycy tacy są.
Old July 5th, 2019, 03:09 PM   #21152
darols
Registered User

Likes (Received): 14717

Nie od dziś wiadomo, że występuje tam klękanie przed tramwajami od konkurencyjnego producenta, to może oczekuje sprawiedliwości dla tramwajów.

Eurotram liked this post
darols está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 5th, 2019, 04:25 PM   #21153
Wypalacz Rafał
sceptyk

Likes (Received): 29181

Quote:
Ja miałem z nim kontakt istotnie wyłącznie w tym dziale i nie oceniam go od tej strony pozytywnie; co więcej, w krakowskich wątkach komunikacyjnych mocno udziela się "kółko różańcowe Radia Maryja PKK" (niektórzy pod tamtejszymi nckami jak Wypalacz Rafał czy Lw25
Wypraszam sobie - z forum PKK nie mam nic wspólnego, więc bądź uprzejmy leczyć swój ból pewnej części ciała nie wycierając sobie gęby moją osobą.

skejl, darque liked this post
Wypalacz Rafał no está en línea   Reply With Quote
Old July 6th, 2019, 01:23 PM   #21154
Eurotram
Eurotram

Eurotram's Avatar

Likes (Received): 5303

Quote:
Originally Posted by Wypalacz Rafał View Post
Wypraszam sobie - z forum PKK nie mam nic wspólnego, więc bądź uprzejmy leczyć swój ból pewnej części ciała nie wycierając sobie gęby moją osobą.
Sorry Rafał,z Twoją osobą faktycznie mogło dojść do pomyłki; ogólnie mimo wszystko istotnie masz bardziej umiarkowane podejście (i to pomimo tektu w wątku o wyborze nowego małopolskiego moda,w którym dosłownie zassałeś muł od spodu dna; ale ten tekst przypisywałem bólowi pewnej części ciała po odwołaniu ulubionego moda ). W każdym razie wielu bardziej plujących jadem jak volferssj,Chris_C czy Jabadaba vel Mechanik vel Gagacek jest tam bardziej aktywnych i widać jak tu się muszą hamować. Ale w Twojej kwestii przyznaję: mea culpa,Ciebie tam nie ma.
Eurotram no está en línea   Reply With Quote
Old July 8th, 2019, 08:32 PM   #21155
jacekq
Registered User

Likes (Received): 7701

Quote:
Originally Posted by Wypalacz Rafał View Post
Mimo wszystko lepiej leczyć ból pewnej części ciała wycieraniem kimś innym gęby niż tej części ciała.

ps-man liked this post
jacekq está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 8th, 2019, 08:55 PM   #21156
mardro2710
Nadszyszkownik

mardro2710's Avatar

Likes (Received): 97

Ktoś tu specjalnie chce polityczną g##noburzę wywołać:

https://www.skyscrapercity.com/showp...postcount=1402

https://www.skyscrapercity.com/showp...postcount=1407

i jeszcze to:
https://www.skyscrapercity.com/showp...postcount=1414
Old July 9th, 2019, 10:38 AM   #21157
625
Administrator

625's Avatar

Likes (Received): 9138

Quote:
Originally Posted by mardro2710 View Post
Tak, Raczyński z Bezpartyjnych obrażając mieszkańców całego regionu. Po co to wrzucasz?
Jednocześnie wydaje się nam, że poszerzenie miasta, jeśli takowe nastąpi, przyczyni się do jego upiększenia: nie powinno się bowiem pozwolić na to, by poszczególni budowniczowie kierowali się tu jedynie własnymi potrzebami, przypadkiem, kaprysem czy samowolą, niech plan i intelekt zapanują nad ich poczynaniami, a więc tam, gdzie w zgodzie z prawem panować powinny i muszą!
Schlesische Provinzialblaetter 1808, s. 528
625 no está en línea   Reply With Quote
Old July 11th, 2019, 06:40 PM   #21158
Darek Yoker
Registered User

Likes (Received): 9318

Jak to jest możliwe ?
https://www.skyscrapercity.com/showp...ostcount=19179
1 post 29 lajki choć pod owym jednym postem widać 3 "zalajkowania" i to ciekawostka ?
Żeby nie było nie czepiam się ani konkretnie tej osoby ani nie bawię w przedszkole z "lajkami" - ale czy przypadkiem na SC jak w grach cheaty nie zaczęło funkcjonować nabijanie "lajków" by dodać sobie wiarygodności w dyskusjach ?
Darek Yoker no está en línea   Reply With Quote
Old July 11th, 2019, 06:46 PM   #21159
Michał Ch.
Moderator

Michał Ch.'s Avatar

Likes (Received): 20948

Ten user ma 31 postów na koncie.
Michał Ch. no está en línea   Reply With Quote
Old July 11th, 2019, 06:48 PM   #21160
ArtiiP
Ar't

ArtiiP's Avatar

Likes (Received): 7980

postów ma 31 i tylko jeden liczony (w wątkach tzw merytorycznych), natomiast lajki są liczone również w "zabawowych".

ArtiiP está en línea ahora   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
moderacja, skargi, wnioski

Thread Tools

Posting Rules