[Bydgoszcz] Nowe hotele - Page 3 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie > » Bydgoszcz

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 4 votes, 5.00 average.
Old October 19th, 2006, 01:33 PM   #41
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Likes (Received): 118

Quote:
Originally Posted by Phelot View Post
Jak widzicie dwa tak samo nazwane wątki już połączono.
Jest jednak.. jeszcze jeden o hotelu w młynie, w którym jest dużo fotek sprzed prac rozbiórkowych
[Bydgoszcz] Hotel w dawnym młynie
Może i ten wątek przyłączyć, bądź do niego dołączyć "[Bydgoszcz] Nowe hotele" ?
Z drugiej strony tamten jest tylko o hotelu w młynie, a ten ogólnie o hotelach, więc już sam nie wiem. Co myślicie?

Apeluję także aby kazdy z forumowiczów przed założeniem nowego wątku dobrze się zastanaowił i sprawdził czy nie ma już podobnego.
Bez tego forum staje się nieczytelne i do tego później jest kłopot z przyłączaniem watków.

BTW, muszę przyznać że modowie bardzo szybko działają
Prosze nie niszczyc mojego watku o hotelu w mlyni! A Ciebie Abyss prosze o przeniesienie Twojego posta z artykulem wlasnie tam. Nie po to byla regionalizacja, zeby duza prowadzona budowe, kisic z domyslami i pierdzeniem.

Old October 19th, 2006, 02:10 PM   #42
Phelot
Phelot

Phelot's Avatar

Likes (Received): 763

Nie zamierzałem niszczyć Twojego wątku Jak rozumiem jesteś za tym że zostawić bez zmian oba wątki?
W takim razie trzeba wbić ludziom do głowy żeby o hotelu w młynie pisali tylko w Twoim wątku, a o innych hotelowych inwestycjach tutaj.
Jeszcze tylko by trzeba zapostować zdjęcia z rozbiórki w Twoim wątku i powinno być przez jakis czas dobrze
Phelot no está en línea   Reply With Quote
Old October 19th, 2006, 02:32 PM   #43
damaged_one
cognosce te ipsum

Likes (Received): 38

podzielam zdanie schaba. skoro istnieje konkretny wątek dotyczący tej inwestycji to chyba tam właśnie powinniśmy postować o wszystkim, co dotyczy hotelu w dawnym młynie. w wątku "nowe hotele" natomiast zamieszczać niusy na temat ewentualnych, nowych inwestycji hotelowych.

[na zasadzie: wątek hotel w dawnym młynie -> relacje z budowy; wątek nowe hotele -> nowości i zapowiedzi]
damaged_one no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old October 19th, 2006, 08:50 PM   #44
ABYSS
Abyss... Quo vadis?

ABYSS's Avatar

Likes (Received): 1006

Schabie: mogę się z Tobą zgodzić. Myślę jednak, że najlepiej byłoby połączyć oba wątki o hotelach. Ale to moje zdanie. Na drugi raz poprawię się.
Old October 19th, 2006, 11:52 PM   #45
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Powtarzam, nie po to byla regionalizacja, zeby wrzucac do jednego, nieszczesnego wora inwestycje warta dobrych kilka[kilkanascie?] milionow zlotych. Hotel na 100 pokoi to nie byle pierdola.
Old January 14th, 2007, 06:05 PM   #46
ethanak
Registered User

ethanak's Avatar

Likes (Received): 812

Jakieś nowe informacje?Czy hotel dla lotniska na Grodzkiej powstanie?
ethanak no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2007, 01:16 PM   #47
Maciej_Bydgoszcz
BANNED

Likes (Received): 27

Chyba jakiś zastój w budowie hoteli w Bydgoszczy. Były takie plany, a tu nic!
Maciej_Bydgoszcz no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2007, 02:13 PM   #48
MartBDG
Registered User

MartBDG's Avatar

Likes (Received): 109

Wszystko staneło..budują się teraz tylko markety.
Old April 6th, 2007, 03:33 PM   #49
cubism
cubism

cubism's Avatar

Likes (Received): 0

Nie wiem po co ten wątek i wątek o aquaparku zostały wyciągnięte z bezkresnych czeluści tego forum nic się nie dzieje więc póki co nie mamy o czym tu pisać...gdyby się pojawiła jakaś nowa, optymistyczna informacja wątek "samoistnie" się reaktywuje...jeśli nic nadal nie będzie się działo...niech umrze śmiercią naturalną
cubism no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 12:30 AM   #50
LilSnake

Nie wiem, czy ta informacja już się gdzieś nie pojawiła, ale na hotel przekształcany jest obecnie budynek przy ul. Św. Floriana 20, w którym niegdyś mieszkały siostry elżbietanki. Oprócz tego najemcy meiszkań w prywatnej kamienicy pod nr 22 na rogu (tam gdzie lokal Trip) również dostali wymówienia i w przeciągu ok. roku będą się musieli wynieść, bo hotel rozszerzy się także na tę kamienicę. Lokalizacja jest dobra, samo centrum, ale trochę na uboczu. Myślę, że trzeba będzie zlikwidować Trip, żeby wyczyścić działkę tak, aby sięgała do samej rzeki i w ten sposób stworzyć naprawdę urokliwe miejsce wypoczynku dla gości.
LilSnake no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 12:45 AM   #51
PHANTOM OF THE OPERA
Registered User

PHANTOM OF THE OPERA's Avatar

Likes (Received): 1

hm ...z ta lokalizacja to sam nie wiem ...wprawdzie blisko do rzeki i centrum ...ale sasiedztwo (dopiero co pisalismy o ulicy uroczej w watku {Bydgoszcz} zdjecia miasta) nieciekawe ...
PHANTOM OF THE OPERA no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 01:15 AM   #52
Handsome by nature
Metropolia bydgoska? TAK!

Handsome by nature's Avatar

Likes (Received): 47

Quote:
Originally Posted by LilSnake View Post
Myślę, że trzeba będzie zlikwidować Trip, żeby wyczyścić działkę tak, aby sięgała do samej rzeki i w ten sposób stworzyć naprawdę urokliwe miejsce wypoczynku dla gości.

No a po co komu takie dziadoskie puby?! Te pseudodyskoteki to bardzo niebezpieczne miejsca...
Jesli powstanie tam hotel to BARDZO DOBRZE!
Old April 11th, 2007, 01:36 AM   #53
Bakos
Registered User

Bakos's Avatar

Likes (Received): 4017

Wszystkie takie miejsca sa w bydzi niebezpieczne (alkohol + dragi) i niestety wszystkie sa mniej lub wiecej dziadoskie. Trip to jedyne miejsce gdzie mozna pobalowac w poniedzialek do rana

Wypowiedzenie dostali juz w zeszlym roku, ale nie mialem o tym pisac na lewo i prawo. Maja umowe, ktora pozwala im spokojnie dzialac do konca 2007, a Sebastian bez efektow szuka nowego lokum. Sam budynek fabryki papy choc niewielki jest przeze mnie bardzo lubiany i ma fajna piwnice.
Old April 11th, 2007, 09:57 AM   #54
Phelot
Phelot

Phelot's Avatar

Likes (Received): 763

Czyli Tripa zamkną? To jeden z moich ulubionych pubów w mieście. Porażka
Wieczorami właśnie dzięki temu pubowi ożywało nabrzeże Brdy, dzięki ludziom zmierzający do/z Tripa.
Phelot no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 12:44 PM   #55
Koooler
Registered User

Koooler's Avatar

Likes (Received): 3

Trip przeniosą pewnie w inne miejsce. Będzie tak jak było do tej pory. Bo nie sądze aby znajdował się w przyszłości w jakimś odnowionym budynku. Z pewnością wybiorą jakąś klimatyczną piwnicę jako przyszłą lokalizację...

BYDGOSZCZ
Koooler no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 07:01 PM   #56
cubism
cubism

cubism's Avatar

Trochę dziwne miejsce na hotel...faktycznie do najbezpieczniejszych nie należy...ale może gdy pojawi się hotel zmieni się też otoczenie, zrobi się jaśniej i bezpieczniej
Co do Tripa, dość dawno tam nie byłem...może nie zalicza się do klubów najwyższych lotów, ale swój klimacik ma! swojego czasu chodziło się tam często...zwłaszcza ze względu na to, że przesiadywali tam normalni ludzie, głównie studenci jestem ciekawy czy będzie całkowicie zlikwidowany czy zostanie przeniesiony w inne miejsce...
cubism no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 07:15 PM   #57
filuk

ta kamienica z Tripem była bardzo długo na sprzedaz za 200.000 euro.
zreszta w ostatnich dniach "poszło" duzo nieruchomosci które przedtem długo nie mogły znaleźc kupca i stały miesiącami a nawet latami ( tak!tak!) -mysle ,że to taki "duński syndrom"
filuk no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 07:27 PM   #58
filuk

miesiącami hm...np własnie ten obiekt na Floriana z Tripem
latami? działka na koncu Grodzkiej , i podobno podkreslam podobno dawny budynek Histerii na Dworcowej-obie nieruchomości dobre 5-6 lat były na sprzedaż,dla wszystkich było za dorgo,za drogo..a tu przyszli prawdziwi inwestorzy robia zadyme z zakupami i wszyscy inni dostali sraczki, ale to chyba dobrze prawda?
filuk no está en línea   Reply With Quote
Old April 11th, 2007, 07:29 PM   #59
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

nie bede tesknil za Tripem, mimo, ze bywalem tam i daze to miejsce nawet pewnym sentymentem. moze w nowej lokalizacji zadbaja bardziej o wnetrza i kupia plyytsze kanapy ;-)
Old April 11th, 2007, 07:35 PM   #60
PHANTOM OF THE OPERA
Registered User

PHANTOM OF THE OPERA's Avatar

Likes (Received): 1

Quote:
a tu przyszli prawdziwi inwestorzy robia zadyme z zakupami i wszyscy inni dostali sraczki, ale to chyba dobrze prawda?
...oczywiscie, bardzo dobrze ...no ale w koncu wiosna idzie to i ruch sie zrobil ....
...tak na powaznie ...rzeczywiscie pojawienie sie dunczykow pozytywnie wplynelo na lokalny rynek ...
...jeszcz troche a uwierze zonkowym twierdzeniom o boomie budowlanym/inwestycyjnym
PHANTOM OF THE OPERA no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
bydgoszcz, hotel

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules