[VLORĖ] Projekte tė Ndryshme | Construction Projects - Page 134 - SkyscraperCity
 

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban

Arkitektura dhe Planifikimi Urban Architecture Projects and Urban Development News. » Tirana | Prishtina


Reply
 
Thread Tools
Old January 25th, 2020, 12:24 PM   #2661
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389

Konvikti i vajzave nė qendrėn studentore nė Vlorė

Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement
 
Old January 26th, 2020, 04:23 PM   #2662
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389


TID Vlora
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old January 26th, 2020, 09:02 PM   #2663
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389


TID Vlora
__________________

E24-H08 liked this post
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old January 26th, 2020, 09:38 PM   #2664
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664

Maurizio Stefanelli
__________________
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Old January 27th, 2020, 12:08 AM   #2665
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389

Ngjyra rozė sa e shėmtuar duket
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old January 29th, 2020, 01:03 AM   #2666
-Tani-
Registered User
 
Join Date: Mar 2015
Posts: 3,060
Likes (Received): 8203

__________________

aldomorning, rene1234 liked this post
-Tani- no está en línea   Reply With Quote
Old January 29th, 2020, 01:07 AM   #2667
Dyrrachium
Registered User
 
Dyrrachium's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 9,977
Likes (Received): 7411__________________

-Tani-, rene1234 liked this post
Dyrrachium no está en línea   Reply With Quote
Old January 29th, 2020, 12:14 PM   #2668
aldomorning
Orasul parca-i stins
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,039
Likes (Received): 3495

Quote:
Originally Posted by -Tani- View Post
Shume mire.
aldomorning no está en línea   Reply With Quote
Old January 31st, 2020, 11:52 AM   #2669
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389


TID Vlora
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old January 31st, 2020, 07:30 PM   #2670
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389


TID Vlora
__________________

Lt_G, Interist, Kumanovari, Sulioti liked this post
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old February 1st, 2020, 08:34 AM   #2672
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664

__________________
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Old February 4th, 2020, 12:28 PM   #2673
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664

__________________
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Old February 4th, 2020, 05:18 PM   #2674
Kumanovari
#Albania
 
Kumanovari's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 8,362
Likes (Received): 4342

Shum keq qe nuk po rritet kjo zone keshtu. Shum bukur ka dale.
__________________

#VisitAlbania

Kumanovari no está en línea   Reply With Quote
Old February 5th, 2020, 05:53 PM   #2675
neapolis82
Registered User
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 69
Likes (Received): 21

mendoni te kishin vazhduar te ndertonin keshtu ne Vlore... Do te kishim nje qytet te vertete mesjetar me nje vlere te shtuar te padyshimte! babezia na ka prere shikimin, kembet e hovin...
__________________

Kumanovari liked this post
neapolis82 no está en línea   Reply With Quote
Old February 6th, 2020, 10:51 AM   #2676
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664

__________________

E24-H08, 01PRC038 liked this post
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Old February 6th, 2020, 02:43 PM   #2677
Andrea_UK
Registered User
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Likes (Received): 140

Oreksi vjen duke ngrene! Megjithe problemet ekonomike dhe sociale besoj se shumica e vlonjateve jane bere me ambicioze nga projektet gjigande te qytetit (i quaj gjigande ne raport me pjesen tjeter te vendit).
Andrea_UK está en línea ahora   Reply With Quote
Old February 6th, 2020, 02:47 PM   #2678
aldomorning
Orasul parca-i stins
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,039
Likes (Received): 3495

Bukur fare.Bravo per kete projekt.
__________________

Andrea_UK liked this post
aldomorning no está en línea   Reply With Quote
Old February 8th, 2020, 06:37 PM   #2679
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664

__________________

riky_222000 liked this post
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Old February 9th, 2020, 09:28 AM   #2680
Edi_H
Registered User
 
Edi_H's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Tirana
Posts: 11,104
Likes (Received): 13664__________________

E24-H08, bobiark, aldomorning liked this post
Edi_H no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement
 


Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 10:13 AM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions Inc.
vBulletin Security provided by vBSecurity v2.2.2 (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us