[Warszawa] Apartamentowiec Cosmopolitan Twarda 2/4 [160m] - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old September 27th, 2005, 04:54 PM   #101
donpablo
Registered User

Likes (Received): 8

ups, to byłoby kiepsko raczej.
donpablo no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 27th, 2005, 05:47 PM   #102
Imperial
The Wealth of Nations

Imperial's Avatar

Likes (Received): 5

Quote:
Originally Posted by JPS
Miałem właśnie spotkanie z jednym z "deep throatów" i wygląda na to, że apartamentowiec Kuryłowicza zostanie prawdopodobnie przycięty do 90m...
Czyli że Boro zadziałał, bo dla niego po dopuszczeniu Limbeskinda (wielkiego dla niego), drugi w tak małym odstępie czasu wysoki budynek to za dużo
Imperial no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 05:54 PM   #103
J_J
Registered User

J_J's Avatar

Likes (Received): 14

No tak. Mowilem, ze pow. 90m. to rozumek tego "architekta" nie jest w stanie ogarnac, a ktos chcial do niego juz z kwiatami isc.
J_J no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 27th, 2005, 05:56 PM   #104
anakin

Quote:
Originally Posted by Desperado
Redhatt, wklejajac teksty objete prawami autorskimi powinienes pzynajmniej podawac zrodlo!
trzeba pamietac, ze mozna niekomercyjnie wykorzystywac czyjes teksty jesli sie nie uzyskuje dzieki temu pieniedzy. Wiec mozna spokojnie wkleic i nie bedzie to naruszeniem praw autorskich
anakin no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 06:02 PM   #105
zonc
Homo Skyscraperus

zonc's Avatar

Likes (Received): 3631

Quote:
Originally Posted by JPS
Miałem właśnie spotkanie z jednym z "deep throatów" i wygląda na to, że apartamentowiec Kuryłowicza zostanie prawdopodobnie przycięty do 90m...
co???? Mozna cos jeszcze zrobic?
Old September 27th, 2005, 06:07 PM   #106
JPS
Expert

JPS's Avatar

Quote:
Originally Posted by zonc
co???? Mozna cos jeszcze zrobic?
To jest info jaką otrzymałem od osoby z "bliskich kręgów", ale musimy poczekać aż się pojawi jakieś oficjalne info (kiedykolwiek to nastąpi)...
Old September 27th, 2005, 06:13 PM   #107
anakin

w koncu Boro jest NAM
Old September 27th, 2005, 06:25 PM   #108
SoboleuS
Homo Masoviensis

SoboleuS's Avatar

Likes (Received): 7017

No to świetnie Ciekawe czemu tylko 90m, przecież tuż obok jest wysoka na 120m Tepsa
SoboleuS no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 06:28 PM   #109
decapitated
Registered User

decapitated's Avatar

Likes (Received): 2118

Bez paniki, poczekajmy na oficjalne komunikaty.
decapitated no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 06:36 PM   #110
anakin

lepiej byc pesymista niz optymista...
Old September 27th, 2005, 06:39 PM   #111
markus1234
BANNED

szczerze mowiac ,to 160 metrowy wiezowiec tez mi tam za bardzo nie odpowiadal (za blisko ogrodu saskiego i niskiej zabudowy w tamtych okolicach..)
Niech postawia tam cos 90 metrowego i za to na zachod od (lub przy samej)JP II 160 metrowce.

Last edited by markus1234; September 27th, 2005 at 06:47 PM.
markus1234 no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 06:39 PM   #112
rcube

Likes (Received): 4

Trzymajcie mnie

90 metrow to przeciez nie bedzie go widac. Chodniki u mnie na osiedlu maja wyzsze krawezniki. To juz lepiej by te 90 metrow nie pwostalo podobnie jak aktualne RC. Szkoda miejsca na tak niska zabudowe.
rcube no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 06:53 PM   #113
Presidente

Likes (Received): 0

Mam nadzieję, że oficjalna wiadomość spłynie na nas w miarę szybko, bo niepewność jest najgorsza. Kiedy jednak klamka zapadnie na 90m to myślę, że jakoś się z tym oswoję (choć z ciężkim sercem) pod warunkiem, że te 90m to będzie kawałek dobrej architektury komponujący się z otoczeniem.

pzdr.
Presidente no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 07:35 PM   #114
Jakub
3D

Jakub's Avatar

rcube: nie przesadzaj, jeśli wg Ciebie nie widać 90 metrowego budynku... ja wiem, że Wam chdoszi o panoramy, ale czy widok centrum z odległosci kilku kilometrów jest najważniejszy...?

Zgadzam się z Presidentem, że najwazniejszy jest dobry poziom... kurde przecież budynków nie buduje sie tylko po to, żeby tworzyły skyline, ale miasto! przestrzeń! Ja bym sie równie bardzo cieszył, gdyby okazało sie, że bedzie tam 10 pietrowy bud. ale lotów Metropolitana, Ambasady Holenderskiej itp.
Jakub no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 07:37 PM   #115
Copernicus
BANNED

Copernicus's Avatar

Likes (Received): 18

Quote:
Originally Posted by Imperial
Czyli że Boro zadziałał, bo dla niego po dopuszczeniu Limbeskinda (wielkiego dla niego), drugi w tak małym odstępie czasu wysoki budynek to za dużo

czy ten caly boro nie wyleci jak kaczynski zostal by prezydentem, chyba czas na kogos z nowej szkoly architektury, mlodego z jajami!
Copernicus no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 10:00 PM   #116
JPS
Expert

JPS's Avatar

Quote:
Originally Posted by SoboleuS
No to świetnie Ciekawe czemu tylko 90m, przecież tuż obok jest wysoka na 120m Tepsa
Słyszałem wytłumaczenie, ale poczekajmy na jakieś oficjalne info... Jest zawsze nadzieja, że Kuryłowicz przemówi NAMowi do rozumu (chociaż mała), bo znają się dość dobrze.

Zastanawiałem się czy to w ogóle wrzucać na forum, ale w sumie lepiej być nastawionym realistycznie, niż potem (ewentualnie) się rozczarować...
Old September 27th, 2005, 10:05 PM   #117
Presidente

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by JPS
Zastanawiałem się czy to w ogóle wrzucać na forum, ale w sumie lepiej być nastawionym realistycznie, niż potem (ewentualnie) się rozczarować...
Jeśli to 90'metrowa nowa Łucka Tower to bądź tak miły, nie psuj mi wieczoru i nie wklejaj

pzdr.
Presidente no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 10:13 PM   #118
JPS
Expert

JPS's Avatar

Quote:
Originally Posted by Presidente
Jeśli to 90'metrowa nowa Łucka Tower to bądź tak miły, nie psuj mi wieczoru i nie wklejaj

pzdr.
Kuryłowicz i Łucka Tower???

Old September 27th, 2005, 10:15 PM   #119
Jacek

Likes (Received): 2

Boze kto pokaral Warszawe tym Borowskim....tyle to miasto juz wycierpialo - Szwedow, Prusakow, Rosjan, Niemcow, komunistow, nazistow i teraz ten gosc "upieksza" to miasto.
Jacek no está en línea   Reply With Quote
Old September 27th, 2005, 10:46 PM   #120
JPS
Expert

JPS's Avatar

Quote:
Originally Posted by Jacek
Boze kto pokaral Warszawe tym Borowskim....tyle to miasto juz wycierpialo - Szwedow, Prusakow, Rosjan, Niemcow, komunistow, nazistow i teraz ten gosc "upieksza" to miasto.
Tak jak pisałem wcześniej - poczekajmy aż oficjalnie ogłoszą co zostało ustalone.

Dzisiejsze info z bliskiego otoczenia NAMa brzmiało "prawdopodobnie zostanie przycięty do 90m". "Prawdopodobnie" nie znaczy jeszcze "definitywnie" i nie ma co na razie rozdzierać szat...

PS - chociaż mnie też, jak to usłyszałem, to zrobiło się tak jakoś nijako...
Advertisement

Reply

Tags
śródmieście, biurowiec, hines, kamery, twarda, warsaw, warszawa

Thread Tools

Posting Rules