[Zagreb] - Stadion Maksimir - Page 229 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Croatia > Zagreb > Otkazani i projekti na čekanju

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old December 4th, 2019, 11:30 PM   #4561
DrawTube
Registered User

Likes (Received): 76

Ja nisam ni spomenuo 2 godine , ako se napravi do 2025. super. Skeptici mi nisu jasni jer nam UEFA prijeti zbog loseg stanja stadiona pa se upravo zato treba sto prije poceti.
DrawTube no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old December 5th, 2019, 12:23 AM   #4562
tomi9
Međimurec

tomi9's Avatar

Likes (Received): 3290

Quote:
Originally Posted by DrawTube View Post
Ja nisam ni spomenuo 2 godine , ako se napravi do 2025. super. Skeptici mi nisu jasni jer nam UEFA prijeti zbog loseg stanja stadiona pa se upravo zato treba sto prije poceti.
Skeptiki bi ti trebali biti jasni obzirom na vodstvo grada zadjih 20 let
tomi9 no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2019, 12:50 AM   #4563
Sarcastic Saracen
Sarkimetal Death

Sarcastic Saracen's Avatar

Likes (Received): 23335

Quote:
Originally Posted by DrawTube View Post
Uefa je mafijaška organizacija koju je lako potkupit i podmazat, a to Dinamo radi i može raditi unedogled. Da uefa radi po pravilima, zatvorili bi maksimir prije 15 godina.

mikelivno, Hutchence, gljiba liked this post
Sarcastic Saracen no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2019, 03:35 AM   #4564
Croatian Football
Croatian Football

Likes (Received): 3

Nekako mi je nezamislivo da se Banditos i njegovi kumovi mafijasi samo tako odreknu "zlatnog rudnika" poput Maksimira, pa to im je jedan od najzajamcenijih izvora iz kojeg mogu crpiti lovu i preko kojeg mogu oprati lovu! Nema sanse da jedan tako veliki projekt u Zagrebu prode bez da Miki i ekipa dobiju dio kolaca! Dao Bog da sam u krivu!
Croatian Football no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2019, 03:46 PM   #4565
Marin80
Registered User

Likes (Received): 30

Bolje da nista i ne grade. Graditi stadion od 25 000 je "seoski" stadion za grad velicine Zagreba i glavni grad zemlje cija reprezentacija spada u top 10 najbolji reprezentacija na kugli zemaljskoj zadnjih 25 godina. Osvojiti 2. i 3. mjesto na SP moze eventalno 10 reprezentacija, ako ne i manje od preko 200tinjak zemalja svijeta.

Neka naprave radije neki stadion od 12 000 di bi igrali Dinamo, Lokomotiva i ostali zg klubovi.
Ili taj jedan od 12, a drugi od 6-7 tisuca. Stadion od 25 tisuca bi od Zagreba napravio nogometnu provinciju za sljedecih 40ak godina.

mikelivno liked this post
Marin80 no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2019, 04:37 PM   #4566
ubodna pila
ruralan

ubodna pila's Avatar

Likes (Received): 8671

1. neće se graditi ništa
2. sve manje od sadašnjeg kapaciteta - bolje da i ne grade.

makar je zagreb poseban jer ima najružniji i najbesmisleniji stadion na svijetu.
negativna promocija je također promocija
Old December 5th, 2019, 06:56 PM   #4567
DrawTube
Registered User

Likes (Received): 76

Nije mi jasna depikcija Bandica kao nedodirljivog Boga . Pa zagadio je Novi Zagreb , skoro bio smijenjen kod proracuna pa je last minute potplatio jos trojicu . Pa umrla mu je majka i jedno je vrijeme bio na stakama ! Taj jos nece dugo .

Drugo : cini se da se dosta ljudi ovdje ne razumije skroz Ligu Prvaka i klupski nogomet . Dinamo je klub na nivou Lazia , CSKA , Besitkasa , Bayer Leverkusena , Crystal Palacea , Eibara , a uz danasnje stanje Premier lige pobjeda protiv Arsenala , Man UTD ne bi bila nemoguca . Pitanje zbog cega se nije prije gradio stadion ? Dinamo ima vecu vrijednost igraca od 107 mil. eura . vise od : Spartak Moskve , Bologne , Stoke Citya , Kolna , Zvezde , Dinamo Kyeva , Young Boysa i drugih te jednu od najboljih mladih skola u Europi .
Dinamo od 2011.-2017. i Dinamo od 2018.-2019. su dva sasvim drukcija kluba . Vise nismo kanta za golove u Ligi Prvaka , stovise ako se nastavi ovakav tempo redovito bi se mogli kvalificirati u LP i biti 3. u skupini . U Europa ligi bi mogli proci grupu i otici cak i dalje u natjecanje . I sad pitanje : Koliko je ljudi zaista ocekivalo izgradnju Pampasa u Osijeku ?

dabendji2000 liked this post
DrawTube no está en línea   Reply With Quote
Old December 9th, 2019, 03:15 AM   #4568
Croatian Football
Croatian Football

Likes (Received): 3

U Pampas su vecinski ulozili Madari tako da je velika razlika i Osijek nema Banditosa!
Croatian Football no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 04:38 PM   #4569
denle
Registered User

denle's Avatar

Likes (Received): 163

Sportske novosti opet po deseti put recikliraju svoje clanke u vezi Maksimira.

Quote:
DINAMO NEĆE DOBITI ZEMLJIŠTE OD GRADA I NE MOŽE SAM GRADITI NOVI STADION!

Dinamo je spreman sjesti s Gradom i razgovarati o partnerstvu kad se radi o gradnji novog stadiona!
Iako jučer u Maksimiru nije želio službeno komentirati izjave gradonačelnika Bandića,
koji je kazao da je protiv ideje da Dinamo sam gradi stadion u Maksimiru, te je istaknuo da je razočaran
tim dijelom prijedloga jer on nema pravo pokloniti klubu zemljište te projekt može ići jedino u partnerskom
odnosu Dinama i Grada Zagreba, neslužbeno saznajemo da modri klub želi napraviti ono što je konačno
kao jedan od svojih zaključaka donijela posljednja Skupština Dinama.

Ideja o tome da Dinamo sam gradi svoj stadion pojavila se kao alternativa ako Grad neće moći graditi stadion,
odnosno ako će sve ostati na obećanjima kao do sada. Naravno, Dinamo je u tom slučaju, tzv. ‘planu B’ htio graditi na svome,
da im se vrati zemljište koje je 1992. prepisano na Grad idejom Franje Tuđmana.

U Dinamu su svjesni da im Grad neće vratiti zemljište, te da od samostalne gradnje neće biti ništa.
Također, iako je zagrebački klub dobrostojeći, on ovog trenutka ipak nema novaca za samostalnu gradnju stadiona.
Imao bi recimo ako se ostvare veliki transferi poput Olmovog, ali to je tek projekcija na dugom štapu.

Dakle, da ne duljimo, Dinamo neće sam graditi stadion jer ne postoje uvjeti, niti imovinsko-pravni niti financijski,
nego će novi stadion izrasti u partnerstvu s Gradom. Barem se tako nadamo, dosad je bilo previše obećanja koja su bila čisti ‘ćorci’.
Izvor: https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...izira/9725569/

stric liked this post
denle no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 12:01 PM   #4570
Ferdibrand Boffin
Ruralac

Ferdibrand Boffin's Avatar

Likes (Received): 854

Jučer je na zapadu nestalo struje, liftovi nisu radili pa su se Čeferin i elitna svita iz Cityja morali spuštati po zabljuvanim i zasranim stepenicama Info iz druge ruke je da je ekipa iz UEFA-e bila bijesna i da nema šanse da Maks dobije licencu za play-off i grupne faze eurokupova iduće sezone.

stric, Troopchina, renco, Zerg, zuzuzu liked this post
Ferdibrand Boffin no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 12:12 PM   #4571
stric
Što me gledaš?!

stric's Avatar

To je jedina šansa za novi stadion, da uskrate licencu...

Troopchina, Zerg liked this post
stric no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 05:06 PM   #4572
denle
Registered User

denle's Avatar

Quote:
Originally Posted by Ferdibrand Boffin View Post
Jučer je na zapadu nestalo struje, liftovi nisu radili pa su se Čeferin i elitna svita iz Cityja morali spuštati po zabljuvanim i zasranim stepenicama Info iz druge ruke je da je ekipa iz UEFA-e bila bijesna i da nema šanse da Maks dobije licencu za play-off i grupne faze eurokupova iduće sezone.
Zamislite do cega smo dosli kad je ovo zapravo jako pozitivna vijest
Old December 14th, 2019, 11:58 AM   #4573
DOMZG
Registered User

DOMZG's Avatar

Likes (Received): 3281

Možda je Mirko (deda) naložio da se odvrne osigurać da malo pritisne bandita, ako je,živio on nama bar ko Manolić .
DOMZG no está en línea   Reply With Quote
Old December 14th, 2019, 12:05 PM   #4574
ubodna pila
ruralan

ubodna pila's Avatar

Likes (Received): 8671

Quote:
Originally Posted by Ferdibrand Boffin View Post
ne znam što su čekali do sada...
Old December 14th, 2019, 04:32 PM   #4575
denle
Registered User

denle's Avatar

Quote:
Originally Posted by ubodna pila View Post
ne znam što su čekali do sada...
da se lift pokvari

stric liked this post