[PC] Komputery stacjonarne, procesory, karty grafiki - technologia oraz co kupić - Page 160 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Klub Forum [powyżej 100 postów] > Gry i programy komputerowe

Gry i programy komputerowe Sim City i inne gry oraz software wszelaki

Reply

Thread Tools
Old January 16th, 2020, 08:47 PM   #3181
Swarożyc
Registered User

Swarożyc's Avatar

Likes (Received): 6186

Quote:
Originally Posted by Dziki REX View Post
Tak więc mamy dwa spojrzenia, chłody i ekonomicznie skalkulowany i spinanie dupy na premierę CP2077. Decision decisions.
No to luzuj poślady :

Quote:
Cyberpunk 2077 - studio CD Projekt RED potwierdziło opóźnienie gry

Ostatecznie, o ile nie dojdzie do kolejnych opóźnień, Cyberpunk 2077 zadebiutuje jesienią 2020 roku.
link
Swarożyc no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old January 16th, 2020, 09:16 PM   #3182
LubiePiwo
Registered User

LubiePiwo's Avatar

Quote:
Originally Posted by Swarożyc View Post
No to luzuj poślady :
link
Yeah, mi również jest to bardzo na rękę, poczekam na premierę nowych Ryzenów

AUTO liked this post
LubiePiwo no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 10:18 AM   #3183
el nino
Wanna play?

el nino's Avatar

Likes (Received): 10280

Z mojego doświadczenia przypada około 2,5 karty na jednego procesora. Grafa o wiele szybciej się starzeje niż procesor.

AUTO, Dziki REX liked this post
el nino no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 01:00 PM   #3184
nv2
Lece przez galaktyke

nv2's Avatar

Likes (Received): 96

No dobra skompletowałem sobie zestaw, ale jeszcze nie zamówiłem. Miałem dodatkowe wymagania żeby tylny panel płyty głównej miał przynajmniej 6 USB, oraz obudowa nie mogła być wyższa niż 46 cm.
Chciałbym się tylko zapytać czy coś nie rzuca się w oczy, że może być lepsze.

Płyta główna Asus TUF GAMING X570-PLUS
Procesor AMD Ryzen 7 3700X, 3.6GHz, 32 MB
Pamięć Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16
Obudowa SilentiumPC Armis AR3 TG RGB (SPC200)

Na Morele wyszło 2771 zł więc, jak się da to mógłbym coś poprawić, ale nie jestem pewien co.
nv2 no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 01:02 PM   #3185
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Likes (Received): 10505

Quote:
Originally Posted by Swarożyc View Post
No to luzuj poślady :

link
Łatwo powiedzieć. Jak wyszyły pierwsze ryzeny to sobie powiedziałem, spokojnie spokojnie. Pierwsze nigdy nie jest najlepsze. Poczekamy. Przyszła zapowiedź serii 2000, która robiła diametralną różnicę. Ok to będzie to. Już kombinuję, układam konfigurację ale czytam, że zaraz będzie przełom i 7nm i tak dalej. No to znowu luzuję poślady bo się nie opłaca. Nadeszły ryzeny 3000, wielki hype, ale dawkowane stopniowo. 3700 3800 good enough? No nie bo już wszyscy czekają na 12 i 16 rdzeni. Pojawiły się ale właściwie ich praktycznie nie ma, są już zdecydowanie droższe od zwykłych konsumenckich procków, ale jeszcze w zasięgu. No to może zluzujmy poślady bo może Intel zetnie ceny w końcu zacznie się konkurencja. I tak dalej i tak dalej. Ponad dwa lata tak mi upłynęły

O gustach się nie dyskutuje
i potem ten kraj wygląda jak wygląda.

Swarożyc liked this post
Dziki REX no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 01:43 PM   #3186
el nino
Wanna play?

el nino's Avatar

Likes (Received): 10280

Rex, wracasz w piątkowe popołudnie z pracy do domu. Myślisz sobie - zrobiłbym coś głupiego. I cyk procesor zamówiony w morele.pl czy innym takim. A później to już z górki
el nino no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 01:04 AM   #3187
Swarożyc
Registered User

Swarożyc's Avatar

Likes (Received): 6186

Quote:
Originally Posted by Dziki REX View Post
Łatwo powiedzieć. Jak wyszyły pierwsze ryzeny to sobie powiedziałem, spokojnie spokojnie. Pierwsze nigdy nie jest najlepsze. Poczekamy. Przyszła zapowiedź serii 2000, która robiła diametralną różnicę. Ok to będzie to. Już kombinuję, układam konfigurację ale czytam, że zaraz będzie przełom i 7nm i tak dalej. No to znowu luzuję poślady bo się nie opłaca. Nadeszły ryzeny 3000, wielki hype, ale dawkowane stopniowo. 3700 3800 good enough? No nie bo już wszyscy czekają na 12 i 16 rdzeni. Pojawiły się ale właściwie ich praktycznie nie ma, są już zdecydowanie droższe od zwykłych konsumenckich procków, ale jeszcze w zasięgu. No to może zluzujmy poślady bo może Intel zetnie ceny w końcu zacznie się konkurencja. I tak dalej i tak dalej. Ponad dwa lata tak mi upłynęły
Wiesz, ja się swego czasu uparłem na nowe Intele. Kupiłem używanego 7600 (pół roku po premierze), akurat wyszły Ryzeny, Intel odpowiedział, a po tej odpowiedzi (8xxx musza mieć nowsze chipsety) nie jestem w stanie wymienić procka na nic lepszego, bo od razu trzeba razem z płytą. Więc ciesz się, że czekałeś .

Quote:
Originally Posted by el nino View Post
Z mojego doświadczenia przypada około 2,5 karty na jednego procesora. Grafa o wiele szybciej się starzeje niż procesor.
Teraz, jak w ciągu dwóch lat standard procków zmienił się z 2/4 lub 4/4 na 6/12+, i wchodzi RT, to ten współczynnik zmieni się pewnie na 5 (grafiki na jeden proc). Czyli wymiana co dwa lata, a proc w okolicy 2030.
Swarożyc no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 02:43 AM   #3188
PiotrG
青春ブタ野郎

PiotrG's Avatar

Likes (Received): 120240

Quote:
Originally Posted by el nino View Post
Rex, wracasz w piątkowe popołudnie z pracy do domu. Myślisz sobie - zrobiłbym coś głupiego. I cyk procesor zamówiony w morele.pl czy innym takim. A później to już z górki
Pamiętam jak kiedyś po nocy postanowiłem przerzucić system na nowy dysk twardy. Nieprzytomny byłem.
Rano się obudziłem, to system stał nowy na starym dysku, nowy dysk nawet niesformatowany. No i śladu po danych nie było
PiotrG no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 01:51 PM   #3189
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Likes (Received): 10505

Zwyrolski Patosupport we własnym zakresie. Kiedyś mi się coś podobnego zdarzyło uskuteczniać. Laptop do dziś leży w szafie taka była impreza

O gustach się nie dyskutuje
i potem ten kraj wygląda jak wygląda.

PiotrG liked this post
Dziki REX no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules