LJUBLJANA | Projekti, gradnja & novice / Projects, Construction Updates & News - Page 374 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovenija > Projekti, gradnje in razvoj / Projects, construction and development > Arhitektura in urbanizem

Arhitektura in urbanizem Architecture and urbanism

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average.
Old Today, 08:37 PM   #7461
slovenskikrompir
Registered User

Likes (Received): 918

Kar se tiče nočnega življenja je Ljubljana res katastrofa, in to ji vsekakor ne dela usluge. Vsako mesto mora imeti tudi nočno življenje in s tem ni nič narobe. Konec koncev ne gredo vsi v klube in se ga nalomijo do konca, nekateri gredo / bi si želeli iti dejansko tudi samo zabavat, plesat, pecat,...
Takšni klubi kjer se ga mularija zapija na mrtvo na žepnino od staršev pa naj bodo izven strogega centra.
V mestu živi / gostuje cela paleta ljudi, takšnih in drugačnih, in za vsakega je prav, da se najde nekaj. Če pa si želimo v LJ samo "debelih nemških turistov", ki se ob 22ih, po dragi večerji, odpravijo spat, se pa ne čudit če bo LJ kmalu totalno mrtvilo. Ker smo na dobri poti.

Pa še enkrat - menim, da Ljubljani dela večjo sramoto avtobusna postaja pa celoten center okoli žel. postaje kot pa tista reklama za nočni klub. Ni pa estetska, se strinjam.
Če koga moti naj pač pogleda vstran. Saj tudi ko greš v restavracijo ne naročiš vsega, in ponavadi preskočiš jedi, katere ne maraš, pregledaš pa cel meni.
slovenskikrompir no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Today, 08:47 PM   #7462
volkodlak
Registered User

volkodlak's Avatar

Likes (Received): 1671

Quote:
Originally Posted by slovenskikrompir View Post
Kar se tiče nočnega življenja je Ljubljana res katastrofa.

Kje pa ti živiš? Ko sem bil študent (resda je že nekaj let od tega) smo ga žurali skoraj vsak vikend. Skalca, KMŠ; Parlament, Cirkus, TOP, Metelkova, Ortobar K4,itd, ni da ni, za vsak okus. Če ne bi bil poročen, bi pa šel v Francija
volkodlak está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 08:49 PM   #7463
arhiman
Registered User

Likes (Received): 745

Ljubljana je daleč od totalnega mrtvila.Celo bi rekel, da ima ogromno dogodkov, koncertov, prireditev...In to od kulturnih, športnih, raznih kongresov, razstav, razna tekmovanja...ogromno je tega...se da vedno še kaj izboljšati. Kot negativno sem imel striktno v mislih ponoči tavajoče, deroče, nalite turiste.
arhiman está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 09:07 PM   #7464
slovenskikrompir
Registered User

Likes (Received): 918

Quote:
Originally Posted by volkodlak View Post

Kje pa ti živiš? Ko sem bil študent (resda je že nekaj let od tega) smo ga žurali skoraj vsak vikend. Skalca, KMŠ; Parlament, Cirkus, TOP, Metelkova, Ortobar K4,itd, ni da ni, za vsak okus. Če ne bi bil poročen, bi pa šel v Francija
Tja smo tudi mi zahajali v študentskih letih z dvemi jurji v žepu.

Vse kar si naštel - razen TOPa (prej global) - so bolj ali manj luknje. Govora je bilo predvsem o ponudbi za turiste. Enega pametnega kluba na nivoju (spet, razen TOPa) praktično v LJ ni. Pa sem siguren da bi obisk bil.

Kulturni program se mi zdi ok in zadosten.
slovenskikrompir no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 09:14 PM   #7465
volkodlak
Registered User

volkodlak's Avatar

Likes (Received): 1671

Ne vem o čem ti govoriš. ''Luknje'' kot so Parlament, Cirkus, al pa en Cutty Shark so vedno polni turistov. Pol maš pa tut dobesedne lukne kot je Metelkova, kjer je pa enako vedno tudi dosti turistov, in to z vseh koncev sveta. In s katerimkoli turistom sm se pogovarjal mi je vedno rekel, da mu je night life v Ljubljani top!
volkodlak está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 09:20 PM   #7466
LJ-city
EL DŽEJ

LJ-city's Avatar

Likes (Received): 6428

Fantje v Četrtek je Knafelj Party. Oder se bo postavilo. Lepih žensk bo na tone, ker v tem segmentu imamo res srečo . Tko, da nehajmo jamrati, da se nič ne dogaja.
LJ-city no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules