[Bratislava] Futbalové štadióny, hokejové arény, športové centrá | Football stadiums, hockey arenas, sport centers - Page 2 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia > City Development > Bratislava

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 28 votes, 5.00 average.
Old December 15th, 2013, 09:49 PM   #21
Cubo99
Registered User

Likes (Received): 50

nie že výtržníci ale už nikto :P
2400+ WORLD SOCCER STADIUMS, infos and photos in Google Earth !!!! DOWNLOAD HERE http://www.mediafire.com/download/bu...r+Stadiums.kmz or http://www.facebook.com/pages/WorldW...763125?created UPDATED !!!
Cubo99 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 5th, 2014, 02:29 PM   #22
Anuris
Registered User

Likes (Received): 3271

Investori v Rači navrhujú zimný štadión či bazény

Hokejbalové ihrisko začali prekrývať

Anuris no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2014, 08:53 PM   #23
Mirec
Petržalský rypák

Likes (Received): 41

V Raci by mal byt investorom Lubo Visnovsky
Višnovský chce v Bratislave postaviť multifunkčné športovisko
Mirec no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 7th, 2014, 12:16 PM   #24
aquila
dialnice.info ::..

aquila's Avatar

Likes (Received): 4939

projekty spojene s hokejistami su obycajne dost tunelovane ..snad jedine s vynimkou gaborikovho stadiona v trencine, ale ked si zoberieme ako arogantne sa spravaju hossovci, o satanovom investovani nehovoriac ... som skepticky ...

nicmenej, toto je po dlhych rokoch vynikajuca sprava ohladom kanoistiky
len sa bojiim, ze sa to zneuzije na nejake viladomy :S
nieco na styl karloveskeho ramena, ako docasne ubytovanie sportovcov ..

Janci1982, KLEPETO, Qwert liked this post
aquila está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 7th, 2014, 01:11 PM   #25
adamanek
Registered User

Likes (Received): 13

Veslari sa tiez potesia, ti tam chodia casto, hlavne potom ked sa tam spravi normalna pristupova cesta. Doteraz sa tam chodi iba po tych strasnych bahennych cestach.
adamanek no está en línea   Reply With Quote
Old May 7th, 2014, 01:50 PM   #26
Janci1982
Registered User

Likes (Received): 2352

Naozaj super sprava, to prostredie si priam pyta vyuzit na sport a nie na Hausboaty...

Tiez by ma zaujimalo dopravne napojenie, konkretne detail ktory krizuje hradzu, ja len dufam ze to nedrbnu na kriz cez hradzu a nedaju znacku zosadni z bicykla, resp. vyzuj si korcule.....

Tam napojenie by malo urcite ist popod hradzu, s tym ze ak by boli zaplavy ten "tunel" by sa zahradil...
Janci1982 no está en línea   Reply With Quote
Old May 7th, 2014, 01:56 PM   #27
aquila

aquila's Avatar

ja sa len obavam, ze po pripomienkach istych VIP cloviecikov od hausbootov sa to tam kompletne zastavia a tato investicia sa len zneuzuje na dovedenie kompletnych sieti ...

a to ze to pojde nakriz hradze, to ani nepocyhbujem, nejaki cyklisti a chodci su im ukradnuti ..

nicmenej zaujimavejsie by skor bolo keby sa popri D4 resp novom moste urobil aj cyklochodnik a spojil by sa kopac s jaroveckym ramenom.. to bolo bomba
Old May 7th, 2014, 05:27 PM   #28
Strummer
lost in the supermarket

Strummer's Avatar

Likes (Received): 2755

Quote:
Originally Posted by aquila View Post
nicmenej zaujimavejsie by skor bolo keby sa popri D4 resp novom moste urobil aj cyklochodnik a spojil by sa kopac s jaroveckym ramenom.. to bolo bomba
Ja som doteraz tak nejak automaticky predpokladal ze to tam bude, ved to by bolo sialene neurobit tam chodnik. Ked uz nie specialne siroke cyklochodniky tak aspon nieco ako je na moste v Hainburgu tam snad bude.

Co sa tyka toho krizovania hradze, tak to bude humus, lebo podjazd pod hradzou na 100% neurobia, to im nedovolia vodohospodari.
Old May 7th, 2014, 07:19 PM   #29
KLEPETO
Registered User

KLEPETO's Avatar

Likes (Received): 4223

Súčasťou mostu ponad Dunaj na D4 bude určite aj samostatná cyklocesta. Bude to prepojka medzi slovnaftskou a petržalskou hrádzou a ako vidieť z toho nákresu, tak schádzať sa bude aj k areálu rýchlokanoistiky ak to zapracujú do projektu mostu.

Inak ako krajina s veľkými vodáckými úspechmi, je hanba, že nemáme ešte takýto areál pre kanoistiku. Ak sa to podarí zrealizovať určite sa tam budú konať pravidelne ME alebo MS ako na divokej vode v Čunove.
KLEPETO no está en línea   Reply With Quote
Old May 7th, 2014, 08:05 PM   #30
Janci1982
Registered User

Quote:
Originally Posted by Strummer View Post
Ja som doteraz tak nejak automaticky predpokladal ze to tam bude, ved to by bolo sialene neurobit tam chodnik. Ked uz nie specialne siroke cyklochodniky tak aspon nieco ako je na moste v Hainburgu tam snad bude.

Co sa tyka toho krizovania hradze, tak to bude humus, lebo podjazd pod hradzou na 100% neurobia, to im nedovolia vodohospodari.
Preco by nedovolili, toho by som sa neobaval, ved pri arene su tiez len mobilne zabrany. Skor pricinu preco to neurobia vidim vo financiach, ze by to bolo dost nakladne.

Alebo este dalsi priklad mi napadol Hainburg, tam zeleznicna estakada sluzi ako protipovodnova ocharana, ked sa zdvihne voda daju medzi otvory mobilne zabrany...
Old May 7th, 2014, 08:17 PM   #31
Strummer
lost in the supermarket

Strummer's Avatar

Je nieco uplne ine zabezpecenie v meste, a hradza na mieste o ktorom sa bavime, ktora je x metrov vysoka a na urovni terenu x metrov siroka. Sice sa v tom nevyznam, ale stavim sa ze nejako rozkopat to tam absolutne neprichadza do uvahy, ked by navyse hypoteticky podjazd musel ist riadny kus pod sucasnu uroven terenu.
Old May 8th, 2014, 10:35 AM   #32
Strummer
lost in the supermarket

Strummer's Avatar

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/bizn...ionov-eur.html

slovy88 liked this post
Strummer no está en línea   Reply With Quote
Old May 8th, 2014, 02:38 PM   #33
zollium
BANNED

Likes (Received): 10

BOMBA ... a 50tka bazen ?!
zollium no está en línea   Reply With Quote
Old May 8th, 2014, 09:46 PM   #34
marish
Registered User

marish's Avatar

Likes (Received): 1786

Quote:
Originally Posted by Janci1982 View Post
Tam napojenie by malo urcite ist popod hradzu, s tym ze ak by boli zaplavy ten "tunel" by sa zahradil...
tak to dufam, ze nepojde, bolo by to podla mna dost vyrazne narusenie celistvosti hradze. a to hovorim ako cyklista, ktory po nej dost cast ochodi.

hradza a jej funkcia je v tomto pripade prvorada a radsej to vyriesit nejak inak ako vrtanim. pri troche predstavivosti sa daju vymysliet aj ine mimourovnove krizenia.
marish no está en línea   Reply With Quote
Old May 8th, 2014, 10:54 PM   #35
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Likes (Received): 747

Dnes sa mi dostala do usi informacia, ze vraj ten jazdecky areal je budovany pre nejakych arabov (nechcem hned hovorit ze sejkov). Je to take JPP,na druhej strane to znie logicky,lebo nevidim nejaky realny dopyt po az takto luxusnom zariadeni na Slovensku. Poznam ludi co jazdia,ale ti su radi ze si zaplatia ustajnenie a jazdectvo v podstatne skromnejsich podmienkach.
..dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou...To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať...Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať..."

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
wuane no está en línea   Reply With Quote
Old May 15th, 2014, 08:26 PM   #36
Janci1982
Registered User

bez komentara

Anuris, Amrafel, quama, NuSo liked this post
Old May 15th, 2014, 09:49 PM   #37
mareks96
Registered User

Likes (Received): 220

Quote:
Originally Posted by Janci1982 View Post
bez komentara

Uprimne, Ja som za polyfunkciu, pokial sa ale zachovaju Aj sportoviska, co je bohuzial velmi nepravdepodobne
mareks96 no está en línea   Reply With Quote
Old May 16th, 2014, 08:09 AM   #38
potkanX
say NO to debil

Likes (Received): 866

Quote:
Originally Posted by aquila View Post
projekty spojene s hokejistami su obycajne dost tunelovane ..snad jedine s vynimkou gaborikovho stadiona v trencine, ale ked si zoberieme ako arogantne sa spravaju hossovci, o satanovom investovani nehovoriac ... som skepticky ..
gaborikov stadion v TN mal vytykane - a snad aj opravnene - okolnosti, za akych dostal mestsky pozemok, kedze celler s gaborikom su pribuzni cez branovu manzelku. ale celkovo ten projekt nesprevadzali nasrane reakcie, to je pravda.
hoss corp - ja mam dojem, ze hlavny problem tuzemskych aktivit nasich hokejistov je v tom, ze nechaju svoje slovenske aktivity na svojich kamaratov z detstva ci dospievania. tito su vo vseobecnosti typci, ktori vdaka spojeniu s nimi odrazu frajeri, rozumu to moc nepobralo tak sa to zacne spravat aspon jako totalne hovado. taki mali rattajickovia. neviem, mozno hossovi krivdim a aj on je absolutne arogantne hovado a tiez by sa v podnikani spraval chrapunsky, ale skorej si myslim, ze oni predsa len mohli pochytit z civilizovanej spolocnosti aj iste podnikatelske konvencie a stabnu kulturu, a ze nimi zastresene podnikatelske aktivity u nas vdacia za hrubiantvo skorej slovenskemu vedeniu.
potkanX no está en línea   Reply With Quote
Old May 16th, 2014, 09:38 AM   #39
aquila

aquila's Avatar

aha, to som nevedel, ze dostal takto pozemok, len som zaznamenal, ze nechcel nejake dotacie a bolo to docela v tichosti robene bez nejakych okazalych veci.

ohladne hoss corp som pocul toho dost vela zleho .. no stary hossa je dost velky chrapun .. a osobne o hokejistoch moc velku mienku nemam, vid stastny, golonga, etc na lade su dobri, ale mimo ladu ako kazdy iny sportovec .. resp cest vynimkam, ale tych je malo ..

napriklad taky lukas pollert je uplne ina liga ...
Old May 27th, 2014, 12:44 PM   #40
Anuris
Registered User

Likes (Received): 3271

Bývalí tenisti chcú v Bratislave postaviť unikátny športový komplex

Quote:
Začiatkom roka získala Rača do správy od magistrátu Bratislavy pozemky na Černockého ulici, ktoré sú podľa územného plánu určené na šport. Záujem prejavili traja investori, ktorí svoje projekty predstavili račianskym poslancom a verejnosti.

Projekt športového centra tenisti nazvali Multikomp. „V centre bude všetko potrebné, aby si v ňom ľudia mohli zašportovať aj si odpočinúť. Bedminton, squash, posilňovane, joga, tenis, multifunkčná plocha, kde sa dá hrať futbal, florbal, hokej, basketbal, vonkajší aj vnútorný bazén, detský kútik s preliezačkami a trampolínami,wellness... A, samozrejme, kryté tenisové kurty. Naším zámerom je sústrediť čo najviac športov do jedného klubu, projekt je tak zameraný na celú rodinu

Anuris no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules