IIHF World Ice Hockey Championships 2011 and 2019, Bratislava & Košice, Slovakia - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia

Slovakia Slovensko » Bratislava | Košice

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

View Poll Results: Zvoľte najlepšieho hráča Slovenska na MS 2011
Jaroslav Halák 4 3.54%
Ján Lašák 4 3.54%
Dominik Graňák 1 0.88%
Milan Jurčina 1 0.88%
Ivan Majeský 0 0%
Peter Podhradský 0 0%
Martin Štrbák 0 0%
Ľuboš Bartečko 0 0%
Pavol Demitra 6 5.31%
Marián Gáborík 3 2.65%
Marcel Hossa 0 0%
Ladislav Nagy 59 52.21%
Branko Radivojevič 0 0%
Štefan Ružička 1 0.88%
Miroslav Šatan 17 15.04%
Michal Handzuš 9 7.96%
Ľubomír Višňovský 4 3.54%
Marián Hossa 0 0%
Richard Zedník 2 1.77%
Josef Stumpel 2 1.77%
Tomáš Surový 0 0%
Voters: 113. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools
Old February 23rd, 2008, 03:07 PM   #101
wonderdax
The Man from Earth

wonderdax's Avatar

Likes (Received): 2

Quote:
Originally Posted by Nido View Post
vyzera to uz na bliziacu sa definitivu s umiestnenim haly namiesto skoly:

http://bratislava.sme.sk/c/3741941/R...bude-hala.html
Takze jasne bude v marci, tak dufam ze konecne !!!
wonderdax no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old February 23rd, 2008, 03:32 PM   #102
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Likes (Received): 747

Tajne som dufal ze to postavia tam narohu oproti pasienkom.Skoda.
..dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou...To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať...Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať..."

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
wuane no está en línea   Reply With Quote
Old February 23rd, 2008, 06:04 PM   #103
palsoft
Bratislava citizen

palsoft's Avatar

Likes (Received): 296

Takto je to lepšie, aspoň nebude schovaná a bude k nej prístup z Trnavskej a Bajkalskej
Advertisement

Old February 23rd, 2008, 06:11 PM   #104
Nido
Registered User

Likes (Received): 53

Quote:
Originally Posted by wuane View Post

no ved prave tam to chcu stavat, predsa tam je ta skola
Nido no está en línea   Reply With Quote
Old February 23rd, 2008, 06:12 PM   #105
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Quote:
Originally Posted by Nido View Post
no ved prave tam to chcu stavat, predsa tam je ta skola
No ja mam pocit ze je tam teraz nejaka futbalova treningova plocha.
..dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na tento rok 35, na budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil som ich, ako tie peniaze, vlastnou hlavou...To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže znamenať, že ma niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať...Som sa vymanil od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie ty si dal do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach rozhodovať..."

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
Old February 23rd, 2008, 06:15 PM   #106
palsoft
Bratislava citizen

palsoft's Avatar

Likes (Received): 296

Quote:
No ja mam pocit ze je tam teraz nejaka futbalova treningova plocha.
To je všetko školský dvor, najbližšia futbalová plocha je myslím až Slovan
Old February 23rd, 2008, 06:28 PM   #107
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Ak je tak,tak som spokojny,keby este opravili halu pasienky,tak by to tam bola pekna sportovo obytna stvrt.samozrejme + futbalovy stadion novy.

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
Old February 23rd, 2008, 06:51 PM   #108
carbonkid
ab.us.er

carbonkid's Avatar

Likes (Received): 40

Quote:

...pozri si fotky na predchadzajucej stranke

s touto lokalitou som celkom spokojny...hala tam krasne vynikne a ak sa tam postavi aj narodny futbalovy stadion, tak to spolu s tromi vezami bude vyzerat asi velmi dobre...

jediny problem bude s dopravou, ale kedze sa tusim planuje mimourovnove riesenie krizovatky bajkalska/trnavska tak by to nemuselo byt az take tragicke...
Old February 23rd, 2008, 06:59 PM   #109
wuane
Registered User

wuane's Avatar

hej,uz viem,ja som si tu skolu tam doteraz nejak nazivo este nevsimol,takze uz viem.Cize na mieste skoly=tam kde som to aj ja chcel.
Veru Carbonkid,bude to tam velmi pekne.Dufam ze cela bajkalska dostane casom podobny nadych.

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
Old February 23rd, 2008, 09:42 PM   #110
CNA_Plaza
Registered User

CNA_Plaza's Avatar

Likes (Received): 102

a to im muselo trvať 2 roky? alebo krátili čas keď aj tak by nemali začo stavať
CNA_Plaza no está en línea   Reply With Quote
Old February 24th, 2008, 11:30 AM   #111
hasky
Registered User

Likes (Received): 0

Nechce niekto prist postavit nieco narodne aj namiesto mojho baraku. Uvital by som novy niekde blizsie centra.

Ale vazne. Ak musia zburat tu skolu tak to znamena, ze nebudu moct zacat burat, kym nepostavia novu (inak by sa deti nemali kde ucit) cize ak si odmyslime zbytocne mnozstvo vyvolanych investicii (ktore asi budeme spolufinancovat vsetci) tak to znamena aj prietahy v stavebnom plane. Ako rychlo dokazu zkolaudovat skolu? A potom ako dlho im bude trvat zburat staru a postavit a zkolaudovat halu? 2011 nieje zase az tak daleko
hasky no está en línea   Reply With Quote
Old February 24th, 2008, 12:54 PM   #112
BrunoBA
Slovakiaaaa!!!!!!!!!!!!!!

BrunoBA's Avatar

Likes (Received): 664

tym ludom uz fakt ondi....ako neveril by som ze to niekedy poviem ale nech to postavia hoci aj v lamaci...ale hlavne nech to postavia do roku 2011
BrunoBA no está en línea   Reply With Quote
Old February 24th, 2008, 02:28 PM   #113
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Quote:
Originally Posted by hasky View Post
Nechce niekto prist postavit nieco narodne aj namiesto mojho baraku. Uvital by som novy niekde blizsie centra.

Ale vazne. Ak musia zburat tu skolu tak to znamena, ze nebudu moct zacat burat, kym nepostavia novu (inak by sa deti nemali kde ucit) cize ak si odmyslime zbytocne mnozstvo vyvolanych investicii (ktore asi budeme spolufinancovat vsetci) tak to znamena aj prietahy v stavebnom plane. Ako rychlo dokazu zkolaudovat skolu? A potom ako dlho im bude trvat zburat staru a postavit a zkolaudovat halu? 2011 nieje zase az tak daleko
Za jeden rok sa da postavit skola,a za jeden rok sa da postavit stadion.V normalnom svete bez problemov.Uvdimie ci sa uz blyzime k normalnemu svetu,alebo sa nanho len hrame.

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
Old February 24th, 2008, 09:50 PM   #114
wonderdax
The Man from Earth

wonderdax's Avatar

hadam nehazarduju s nasimi nervami ako nasi vo finale MS 2002, na ten den nezabudnem nikdy, stastim som sa opil a oblieval ludi z balkona vodou

ach jaj, uz aby to bolo, myslim ze take MS hokej este nehostoval.
wonderdax no está en línea   Reply With Quote
Old February 24th, 2008, 10:36 PM   #115
Amrafel
Bratislava YIMBY

Amrafel's Avatar

Likes (Received): 6673

súhlasím, ak tam bude taká atmoška ako medzi slovanistami v sektore na státie, tak to bude fakt super

YIM.BA.
Amrafel no está en línea   Reply With Quote
Old February 27th, 2008, 12:21 AM   #116
DEPO
Registered User

STEEL ARENA

aj v košiciach slúbili že postavia parkhouse za arenou a zatial sa nič nedeje. Dnes som bol na Harlem Globetrotters (ináč nič moc) a parkoval som asi 3 km od areny(lebo bližšie miesto nebolo),takže som meškal 20min. len dúfám,že do 2011 ten park.dom postavia!!!
DEPO no está en línea   Reply With Quote
Old February 27th, 2008, 11:58 AM   #117
wuane
Registered User

wuane's Avatar

Quote:
Originally Posted by DEPO View Post
aj v košiciach slúbili že postavia parkhouse za arenou a zatial sa nič nedeje. Dnes som bol na Harlem Globetrotters (ináč nič moc) a parkoval som asi 3 km od areny(lebo bližšie miesto nebolo),takže som meškal 20min. len dúfám,že do 2011 ten park.dom postavia!!!
Tak park house nie je az tak technicky narocna stavba,to sa da zmaknut za pomerne kratky cas,ale netreba nic podcenit.V kazdom pripade,bez dobreho parkingu to nepojde.

SLOVAK CITIES -
- S L O V E N S K É
M E S T Á -
Old February 27th, 2008, 02:38 PM   #118
Joey_T
Registered User

Joey_T's Avatar

Likes (Received): 1

Vybudovanie parkhouse je zložitejšie ako sa zdá. Na úrovni ľadovej plochy na štadióne bude druhá ľadová plocha, takže súčasťou parkoviska bude aj tréningová hala. Taktiež je možné, že bude treba robiť terénne úpravy, dokonca som počul aj o takom variante, že parkhose bude z časti v svahu pod cestou. Netreba zabúdať na to, že bude treba vybudovať dopravné napojenie. Podmienkou je to, aby bolo absolútne bezkolízne a plynulé. Súčasne s dopravným napojením parkhouse sa má rozširovať cesta pred štadiónom a pribudne tam autobusová a trolejbusová zastávka (protiľahlá ku zastávke Krajský súd), pretože najbližšia je až pri budove Metropolu. Elektrišky stoja aj pri Metropole, aj pred štadiónom, tak dúfam, že sa to dá rýchlo do poriadku.

Ešte dodám, že stavbu treba budovať s ohľadom na to, že križovatka Štúrová-Toryská bude mimoúrovňová, pribudne tam most a jeho piliere budú nejakým spôsobom na parkhouse. Ako to presne má byť, neviem.
Joey_T no está en línea   Reply With Quote
Old February 28th, 2008, 07:33 PM   #119
Kvietok
Moderator

Kvietok's Avatar

Likes (Received): 185

Quote:
Originally Posted by Joey_T View Post
Ešte dodám, že stavbu treba budovať s ohľadom na to, že križovatka Štúrová-Toryská bude mimoúrovňová, pribudne tam most a jeho piliere budú nejakým spôsobom na parkhouse. Ako to presne má byť, neviem.
Tak toto ma zaujima. Svojho casu nieco take spominal aj MIKE.I.
Osobne si nic z toho neviem ani len predstavit.
Old February 28th, 2008, 10:57 PM   #120
Joey_T
Registered User

Joey_T's Avatar

Likes (Received): 1

Zlý topic... Sorry

Last edited by Joey_T; February 28th, 2008 at 11:07 PM.
Joey_T no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules