United Colors of Panelak - Page 49 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia

Slovakia Slovensko » Bratislava | Košice

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old March 28th, 2017, 08:27 AM   #961
Amrafel
Bratislava YIMBY

Amrafel's Avatar

Likes (Received): 6671

Quote:
Originally Posted by Wizzard View Post
To, že v Rusku sa niečo plánuje, ešte neznamená, že sa to aj urobí plus si viete predstaviť, ako asi vzrastú ceny bytov a kam pôjdu všetci tí ľudia? Asi nebudú poďakovať
Podľa diskutujúcich pod tým článkom sa ľudia sami hlásia, aby ich paneláky zbúrali. Dostanú totiž nové byty zadarmo.

YIM.BA.
Amrafel no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old December 30th, 2017, 10:07 PM   #962
SunshineBB
Hello

Likes (Received): 715

Zdravim, potreboval by som poradit.

Tu je odkaz na vyskovy panelak v BB.

https://www.google.sk/maps/@48.74467...7i13312!8i6656

Ten panelak poznam velmi dobre, nakolko v dvoch bytoch mi byva blizka rodina, aj tie byty poznam ako vlastnu dlan ale to co by som potreboval vediet je bud typ sustavy alebo rovno podorys podlazia, pripadne aj s m2.

Z bytov ktore poznam viem povedat ze na jednom podlazi su 2 izbove byty o vymere cca 72 m2, ale hlavne 4 izbove byty s 5 balkonmi. Oba byty maju samostatny satnik hned pri vstupe a obyvacku oproti vstupu, bohuzial ani po dlhom hladani som nenasiel podorys. V Bystrici, v U-ckovych veziakoch je takych alebo podobnych bytov dost, v Sasovej, na Foncorde a tento konkretny ktory hladam ja je na sidlisku Severna, neviem ako je to inde.

Ak by niekto vedel, ...
SunshineBB está en línea ahora   Reply With Quote
Old December 31st, 2017, 05:46 PM   #963
Michal.B.Kovac
Registered User

Michal.B.Kovac's Avatar

Likes (Received): 233

Quote:
Originally Posted by Amrafel View Post
Podľa diskutujúcich pod tým článkom sa ľudia sami hlásia, aby ich paneláky zbúrali. Dostanú totiž nové byty zadarmo.
Moj moskovsky kolega hovori nieco ine; praveze ludia su nespokojni lebo namiesto 6 poschodi tam bude dvojciferne cislo a vymera vyrazne poklesne.
Sponsored Links
Advertisement

Old December 31st, 2017, 06:10 PM   #964
BHT
Urban flâneur

BHT's Avatar

Celý moskovský projekt renovácie sídlisk je iba obrovský oj€b zo strany vedenia mesta a developerov (pod vedením najsamlepšieho primátora Sobjanina). Celá tá téma by ale bola na dlhšie.
Zaujímavejšia je súťaž na urbanistické riešenie sídlisk, ktoré chruščovky nahradia: Что появится на месте хрущёвок (článok od najznámejšieho ruského blogera Varlamova, kto rusky nehovorí tak prekladač pomôže). Odporúčam zamerať sa na tú hrôzu, ktorú navrhlo úžasné ZHA.
BHT no está en línea   Reply With Quote
Old January 2nd, 2018, 04:51 PM   #965
ayoz
Registered User

ayoz's Avatar

Likes (Received): 646

Quote:
Originally Posted by SunshineBB View Post
Zdravim, potreboval by som poradit.

Tu je odkaz na vyskovy panelak v BB.

https://www.google.sk/maps/@48.74467...7i13312!8i6656

Ten panelak poznam velmi dobre, nakolko v dvoch bytoch mi byva blizka rodina, aj tie byty poznam ako vlastnu dlan ale to co by som potreboval vediet je bud typ sustavy alebo rovno podorys podlazia, pripadne aj s m2.

Z bytov ktore poznam viem povedat ze na jednom podlazi su 2 izbove byty o vymere cca 72 m2, ale hlavne 4 izbove byty s 5 balkonmi. Oba byty maju samostatny satnik hned pri vstupe a obyvacku oproti vstupu, bohuzial ani po dlhom hladani som nenasiel podorys. V Bystrici, v U-ckovych veziakoch je takych alebo podobnych bytov dost, v Sasovej, na Foncorde a tento konkretny ktory hladam ja je na sidlisku Severna, neviem ako je to inde.

Ak by niekto vedel, ...
Je to typ MBD-12.
ayoz no está en línea   Reply With Quote
Old January 2nd, 2018, 09:37 PM   #966
SunshineBB
Hello

Likes (Received): 715

Quote:
Originally Posted by ayoz View Post
Je to typ MBD-12.
Ano, dakujem, podla vsetkeho jedna z mnohych sustav s oznacenim T08B ako sa mi medzicasom podarilo zistit.
SunshineBB está en línea ahora   Reply With Quote
Old January 3rd, 2018, 10:37 PM   #967
volodaaaa
Registered User

volodaaaa's Avatar

Likes (Received): 2226

Quote:
Originally Posted by BHT View Post
Celý moskovský projekt renovácie sídlisk je iba obrovský oj€b zo strany vedenia mesta a developerov (pod vedením najsamlepšieho primátora Sobjanina). Celá tá téma by ale bola na dlhšie.
Zaujímavejšia je súťaž na urbanistické riešenie sídlisk, ktoré chruščovky nahradia: Что появится на месте хрущёвок (článok od najznámejšieho ruského blogera Varlamova, kto rusky nehovorí tak prekladač pomôže). Odporúčam zamerať sa na tú hrôzu, ktorú navrhlo úžasné ZHA.
No neviem, či by som radšej nechcel bývať v tej Chruščovke

volodaaaa no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules