КРАГУЈЕВАЦ - Плаза центар | KRAGUJEVAC - Plaza center - Page 57 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Србија > Шумадија и запад > Крагујевац

Крагујевац Kragujevac

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old August 28th, 2011, 04:06 PM   #1121
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Likes (Received): 10510

Quote:
Originally Posted by Taxi.driver.KG View Post
Upravo kran nosi još jedan rog, kače ga na ćošku bliže bulevaru, s micikine strane
Upravo montiran komplet. Slike popodne.
micika no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old August 28th, 2011, 07:40 PM   #1122
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

E, sto volim kad mi se nakaci obezbedjenje.

Dakle skrenuo ja onom malom ulicom koja ide uz stranu Plaze ka Centralnoj i slikam slike koje cete sada upravo videti. I na cosku sa Bulevarom prilazi mi obezbedjenje, tj. jedan momak dok ja pravim zadnju fotografiju:

KGB Security : Alo momak.
Ja : Da?
KGB Security : Sta radis to?
Ja : Slikam.
KGB Security : Jel radis ti ovde?
Ja : Ne radim.
KGB Security : Jel imas ti pismenu dozvolu za slikanje?
Ja : Nemam.
KGB Security : Sad da izbrises slike i das mi aparat.
Ja : Naravno da necu.
KGB Security : Za koga slikas?
Ja : Za posao koji radim.
KGB Security : Gde radis?
Ja : U Skupstini Grada Kragujevca.
KGB Security : (posle cutanja od 10 sekundi) Za koga radis?
Ja : Radim za sajt grada, a za sve sto ti nije jasno obrati se informativnoj sluzbi grada.

U tom trenutku zove nekog lika koji dolazi i objasnjava mu sta je stvar.

Taj lik : Aha... Gde ti je legitimacija? Hoces da zovem policiju?
Ja : Slusaj druze da ti ja kazem nesto. S obzirom da ne poznajes osnovne tacke zakona ove zemlje, imas opcije sledece: pod a - da zoves policiju, pa da se lepo izblamiras, mozda i najebes. Pod b - da probas na silu nesto da uradis, pa da ja zovem policiju, i onda sigurno najebes. Pod c - hm, a da... Mozes da mi popusis ku*ac i da se vratis u svoju kucicu tamo, jer ja nisam narusio privatni posed, a tvojim nadredjenima isto da kazes da ponove tvoj postupak.
Samo su me pogledali i ucutali, a ja krenuo i dodao: "Znao sam da cete izabrati c."

Jako volim polupismene seljacine koje rade po obezbedjenjima.

Dakle, Srdjane, za nauk.

Slike se uploaduju i stizu.
Old August 28th, 2011, 07:46 PM   #1123
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Old August 28th, 2011, 07:47 PM   #1124
Taxi.driver.KG
Registered User

Taxi.driver.KG's Avatar

Likes (Received): 6597

Izabrali C ? Baš su perverzni
Taxi.driver.KG no está en línea   Reply With Quote
Old August 28th, 2011, 07:48 PM   #1125
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Nevaljalci matori.

Old August 28th, 2011, 07:57 PM   #1126
solaar
Registered User

solaar's Avatar

Likes (Received): 18

Nakon što ste izgladili nesporazum, mogao si nonšalantno da ih upitaš jel znaju možda šta će biti od brendova itd
solaar no está en línea   Reply With Quote
Old August 28th, 2011, 11:23 PM   #1127
vlada_Ilina_h2o
highways and roads

vlada_Ilina_h2o's Avatar

Momci, svaka cast na slikama. Valjak i staklo idu bas onako kako sam zamisljao. Dobro, nije tesko zamisljati kad analiziras render iz svakog moguceg ugla. Je l' je ovo bilo samo u funkciji skele, ili je nesto drugo na pomolu? O ovoj prostoriji sam pricao nedavno. Neka info?

Inace, micika vs obezbedjenje - Je l' grebu zubima?
vlada_Ilina_h2o no está en línea   Reply With Quote
Old August 28th, 2011, 11:24 PM   #1128
hattala
Registered User

Likes (Received): 0

Trebo si da ih uslikas ko Ilija Cvorovic...za male pare ste se prodali,izdajnici ....
hattala no está en línea   Reply With Quote
Old August 29th, 2011, 10:08 PM   #1129
okmijun
Registered User

Likes (Received): 3

Quote:
Originally Posted by Johnny_kgc View Post
Pa 'de pobeze odma'???!!!
Daj jos neku informaciju... render enterijera... anything!!!

Ent radi svaki zakupac posebno, a hol je klasika, ima tamo ono pre sto se radilo i to je sve za sad novijih nece ni biti.
Videcu za spisak sutra da nabavim.
Old August 29th, 2011, 10:25 PM   #1130
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Quote:
Originally Posted by okmijun View Post
Videcu za spisak sutra da nabavim.
Old August 30th, 2011, 03:11 AM   #1131
NikolaKV
Registered User

Likes (Received): 1

Na ovu temu uvek sa uzivanjem svratim! ali ovaj put je Micika sa propratnim komentarima prevazisao sebe! Neka ide sledeci put neko iz njega 20ak metara i neka sakrije negde kamericu!
Nego, kada je Idea u pitanju... Mislim da to i nije najsrecnije resenje! mada to je i irelevantna tema, dali kes i dobili! Sto se mene tice oni spadaju medju najgore lance, kvalitet usluga im je na najnizem nivou! Ono sto ide kod njih na akciji ne bih dao ni polumrtvom iz pustinje! ko je pratio akcije zna o cemu pricam, narocito ako se radi o vocu i povrcu! Drugi razlog mi je mozda jos i jaci, polit-ekonomski! mada je i o tome smesno pricati kada pogledamo da su i Smallville i Plazu izgradili Hrvati! Da neko ne pomisli da sam sovinista, nisam ni izbliza!
Sve u svemu, lepotica se budi u KGu! pa se nadam da je nista nece naruziti previse kada bude gotova!
Vi samo nastavite sa odlicnim radom! Rado bih se ukljucio ali nisam previse emotivno vezan za taj kraj KGa, da se tako izrazim... Iako iz KVa cesto sam u KGu, ali tasta mi zivi u blizini Plaze! ..
NikolaKV no está en línea   Reply With Quote
Old August 30th, 2011, 11:16 AM   #1132
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Tvoja tasta blizu mog stana, svrati kad dolazis kod davno ex-sugradjanina.

Uzgred, sada kada su skinute skele na dosta mesta, moze se videti kroz rupe unutra, i otprilike steci nekakav utisak o enterijeru i velicini.
Old August 30th, 2011, 12:10 PM   #1133
Vucko
Freelance Momirologist

Vucko's Avatar

KAd treba da se otvori zvanicno plaza?
Old August 30th, 2011, 12:16 PM   #1134
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Quote:
Originally Posted by gently5210 View Post
KAd treba da se otvori zvanicno plaza?

Quote:
Originally Posted by okmijun View Post
Otvaranje je u FEB, a market jeste IDEA, ako se nesto, slucajno, ne promeni u sledecih mesec dana.
Old September 1st, 2011, 09:10 AM   #1135
Srdjan Adamovic
Kragujevac - U svemu prvi

Srdjan Adamovic's Avatar

Likes (Received): 28770

Quote:
Originally Posted by micika View Post
E, sto volim kad mi se nakaci obezbedjenje.

Dakle skrenuo ja onom malom ulicom koja ide uz stranu Plaze ka Centralnoj i slikam slike koje cete sada upravo videti. I na cosku sa Bulevarom prilazi mi obezbedjenje, tj. jedan momak dok ja pravim zadnju fotografiju:

KGB Security : Alo momak.
Ja : Da?
KGB Security : Sta radis to?
Ja : Slikam.
KGB Security : Jel radis ti ovde?
Ja : Ne radim.
KGB Security : Jel imas ti pismenu dozvolu za slikanje?
Ja : Nemam.
KGB Security : Sad da izbrises slike i das mi aparat.
Ja : Naravno da necu.
KGB Security : Za koga slikas?
Ja : Za posao koji radim.
KGB Security : Gde radis?
Ja : U Skupstini Grada Kragujevca.
KGB Security : (posle cutanja od 10 sekundi) Za koga radis?
Ja : Radim za sajt grada, a za sve sto ti nije jasno obrati se informativnoj sluzbi grada.

U tom trenutku zove nekog lika koji dolazi i objasnjava mu sta je stvar.

Ja : Slusaj druze da ti ja kazem nesto. S obzirom da ne poznajes osnovne tacke zakona ove zemlje, imas opcije sledece: pod a - da zoves policiju, pa da se lepo izblamiras, mozda i najebes. Pod b - da probas na silu nesto da uradis, pa da ja zovem policiju, i onda sigurno najebes. Pod c - hm, a da... Mozes da mi popusis ku*ac i da se vratis u svoju kucicu tamo, jer ja nisam narusio privatni posed, a tvojim nadredjenima isto da kazes da ponove tvoj postupak.
Samo su me pogledali i ucutali, a ja krenuo i dodao: "Znao sam da cete izabrati c."

Jako volim polupismene seljacine koje rade po obezbedjenjima.

Dakle, Srdjane, za nauk.

Slike se uploaduju i stizu.
Micika nikako detaljnije da pogledam thread i evo sad o cemu se radi.Svaka cast na odgovorima i reakciji.Nesto slicno se krcka i u mojoj glavi tako nema frke sto se tice buducih odnosa nas i obezbedjenja.
Srdjan Adamovic no está en línea   Reply With Quote
Old September 1st, 2011, 11:28 AM   #1136
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

Pocelo je montiranje poprecnih greda na valjku.
Old September 2nd, 2011, 02:52 PM   #1137
Mala Vaga
Registered User

Mala Vaga's Avatar

Likes (Received): 99

Quote:
Originally Posted by Srdjan Adamovic

Micika nikako detaljnije da pogledam thread i evo sad o cemu se radi.Svaka cast na odgovorima i reakciji.Nesto slicno se krcka i u mojoj glavi tako nema frke sto se tice buducih odnosa nas i obezbedjenja.
90% tog "dijaloga" je plod maste. Ne znam momka ali kapiram da je drcan i kur4evit samo kad mu je tastatura pod prstima, inace je, pretpostavljam, miran. Pa zamisli sebe kako radis svoj posao sa ortakom i pri?e ti neki nerd sa aparatom i kaze ti da mozes da mu popu6is qrac. Mislim da bi u realnom svetu najmanje popio sok sobu, korito i kragnu.
Ne znam za zakon u nasoj zemlji ali slucajno radim obezbe?enje objekata u Londonu i znam da ako neko hoce da slika objekat sa ulice, parka ili iz dvorista, mora da se najavi jedno mesec dana unapred, da dobije dozvolu od menadzmenta, opstine, kad sve to dobije onda se obrati obezbe?enju koje nije tu da se sva?a i prepire vec da brine o bezbednosti objekta.
Mala Vaga no está en línea   Reply With Quote
Old September 2nd, 2011, 04:44 PM   #1138
micika
SkyTeam member

micika's Avatar

A hvala Bogu kad ces mi ti iz Londona lupetati sta je bilo a sta nije. Nemam nikakve pobude da pisem neistine ni da lupam, a s obzirom da si, je li, kako kazes u Londonu, a ja na 100m od pomenute Plaze svaki dan, ne dajem ti za pravo da lupetas, a jos manje nekog nazivas lazovom. U svakom slucaju, zasto bih ti ja objasnjavao, evo imas momke koji slikaju, kao i ja ovu Plazu, pa neka ti objasnjavaju probleme sa obezbedjenjem.

Kao sto si sam napomenuo vec, ne znas za zakon u nasoj zemlji, a za zakon u Britaniji me zabole izmedju nogu. Tako da bih te zamolio da ne lupas ako ne poznajes. Niko i nigde mi nije u ovoj zemlji zabranio da slikam objekat, ne unutar, ne spolja, nego preko puta ulice. Da bi dokazao suprotno, morao bi da procitas taj zakon o privatnoj imovini Republike Srbije, a da bi moj razgovor ili post negirao, ili u najjacu ruku nazvao izmisljotinom, morao bi bar da dodjes i da probas da slikas Plazu. Toliko. Za objasnjenje tog zakona, mozes se obratiti i predsedniku republike ispred cije palate stoji ovaj znak, ne bez razloga:

Inace, clan obezbedjenja iz mog posta se preziva Vasiljevic. Firma se zove KGB security, tako da ako zelis, mozes ih kontaktirati i dobiti njegov broj da proveris navode, u svim ostalim slucajevima... Pa ne znam koja opcija.
Old September 3rd, 2011, 09:25 AM   #1139
Mala Vaga
Registered User

Mala Vaga's Avatar

Likes (Received): 99

Quote:
Originally Posted by micika
A hvala Bogu kad ces mi ti iz Londona lupetati sta je bilo a sta nije. Nemam nikakve pobude da pisem neistine ni da lupam, a s obzirom da si, je li, kako kazes u Londonu, a ja na 100m od pomenute Plaze svaki dan, ne dajem ti za pravo da lupetas, a jos manje nekog nazivas lazovom. U svakom slucaju, zasto bih ti ja objasnjavao, evo imas momke koji slikaju, kao i ja ovu Plazu, pa neka ti objasnjavaju probleme sa obezbedjenjem.

Kao sto si sam napomenuo vec, ne znas za zakon u nasoj zemlji, a za zakon u Britaniji me zabole izmedju nogu. Tako da bih te zamolio da ne lupas ako ne poznajes. Niko i nigde mi nije u ovoj zemlji zabranio da slikam objekat, ne unutar, ne spolja, nego preko puta ulice. Da bi dokazao suprotno, morao bi da procitas taj zakon o privatnoj imovini Republike Srbije, a da bi moj razgovor ili post negirao, ili u najjacu ruku nazvao izmisljotinom, morao bi bar da dodjes i da probas da slikas Plazu. Toliko. Za objasnjenje tog zakona, mozes se obratiti i predsedniku republike ispred cije palate stoji ovaj znak, ne bez razloga:

Inace, clan obezbedjenja iz mog posta se preziva Vasiljevic. Firma se zove KGB security, tako da ako zelis, mozes ih kontaktirati i dobiti njegov broj da proveris navode, u svim ostalim slucajevima... Pa ne znam koja opcija.
Ae ne dipr. Ja ti samo kazem da malo neverovatno zvuci da si im rekao da ti se napuse pise a njihova reakcija je bila da su se pognutih glava, kao popisani vratili odakle su dosli i da bi u realnosti kad bi meni tako npr rekao u najmanju ruku vadio fotoaparat iz nozdrve
Tvoja pobuda je ocigledno bila da ortaku sa foruma koji je ranije imao problema sa obezbedjenjem iz plaze ukazes kako on nije znao a ti znas da resis problem sa njima i to ni manje ni vise nego u stilu Stivena Sigala.
Nemam nameru da se raspravljam sa tobom i izlazim iz teme razgovora. Sta vise u vecini postova dajes korisne informacije kapiras dobro celu ovu materiju sa foruma i dosta se moze saznati i nauciti od tebe, ne sporim, skidam kapu za to i tebi i drugim momcima i devojkama sa foruma. Zivim daleko i volim da znam sta se desava dole a vi mi upravo pomazete u tome jer dajete najsvezije i najobilnije informacije o izgradnji i drugim desavanjima. U diskusiji, me?utim, pokazujes netrpeljivost prema razlicitim stavovima, cesto si lican i nerealno zadrt, pokazujes da si razmazeni egocentrik.
Mala Vaga no está en línea   Reply With Quote
Old September 5th, 2011, 03:52 PM   #1140
Marko_breee
Registered User

Marko_breee's Avatar

Likes (Received): 87

Extra je Plaza... Inace firma moj tece radi struju u tom centru i to je jedini podizvodjac iz Srbije... Tako rece jbga...

Quote:
...i onda je mrmot zakopao cokoladu...da ne preterujemo..ili imas par sljiva na faci...
Marko_breee no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
Крагујевац, Србија, Шумадија, kgc, kragujevac, plaza, serbia, srbija

Thread Tools

Posting Rules