[Wrocław] Stadion Miejski - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Śląsk > » Wrocław

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 690 votes, 2.70 average.
Old March 28th, 2006, 12:42 AM   #101
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

Likes (Received): 29

w architekturze jest tak, ze najczesciej po jakości wizualek można poznac jakość projektanta
kotbehemot no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old March 28th, 2006, 12:45 AM   #102
md.sign
Registered User

Likes (Received): 1459

widzisz, Darek, tylko że tutaj nie chodzi o brak umiejętności zrobienia ładnego obrazka... (choć to też jest dość oczywiste), tylko o słaby projekt, którego nawet najładniejszy obrazek nie uratuje

i moje umiejętności ( lub ich brak ) nie mają tu nic do rzeczy.
md.sign no está en línea   Reply With Quote
Old March 28th, 2006, 12:46 AM   #103
Darek_W

Likes (Received): 4

No to jak wizualki Twojego kolegi (nie będę wymieniał nicka, żeby czasami się tu nie pojawił ) są takie cieniutkie = jaki z niego cieńki urbanista, architekt

Koniec złośliwości

ps: Ja mam nadzieję, że nikt z Was nie bierze na powaznie tych wizualek stadionu? Bo jeżeli tak, to wielkie
Darek_W no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old March 28th, 2006, 12:47 AM   #104
Darek_W

Quote:
Originally Posted by md.sign
widzisz, Darek, tylko że tutaj nie chodzi o brak umiejętności zrobienia ładnego obrazka... (choć to też jest dość oczywiste), tylko o słaby projekt, którego nawet najładniejszy obrazek nie uratuje

i moje umiejętności ( lub ich brak ) nie mają tu nic do rzeczy.
Ale w tym cała rzecz, że żadnego, oficialnego, ostatecznego projektu nie ma. Ani na przebudowę SO, na na budowę nowego SM.
Old March 28th, 2006, 12:48 AM   #105
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

podejrzewam, ze z takiego "wielkiego " i takich "cienkich wizualek" wykluły sie takie cuda jak mała architektura i latarnie na wrocławskich deptakach
Old March 28th, 2006, 12:50 AM   #106
Darek_W

Quote:
Originally Posted by kotbehemot
podejrzewam, ze z takiego "wielkiego " i takich "cienkich wizualek" wykluły sie takie cuda jak mała architektura i latarnie na wrocławskich deptakach

Latarnie, mała architektura? Przeciez nie projektował ich nikt z UM ani podległych UM jednostek... Trzymajmy się Jakubie faktów.
Old March 28th, 2006, 01:02 AM   #107
md.sign
Registered User

Quote:
Originally Posted by Darek_W
Ale w tym cała rzecz, że żadnego, oficialnego, ostatecznego projektu nie ma. Ani na przebudowę SO, na na budowę nowego SM.
OK - chodziło mi o słabą koncepcję, a nie słaby projekt budowlany, to chyba jasne

o koncepcję,którą Wrocław wysyła jako załącznik do swojej oferty na zorganizowanie mistrzostw świata w piłce nożnej - jeżeli już piszesz o tym , czy jest to produkt oficjalny, czy nieoficjalny

o koncepcję, która Wrocław kompromituje, bo wygląda jak narysowana na kolanie przez mało zdolnego studenta pierwszego roku

i o to ,że jest to dzieło obrazujące poziom projektantów z BRW, którzy taką wizję architektury mają przed oczami kreśląc swoje plany miejscowe dla Wrocławia
Old March 28th, 2006, 01:06 AM   #108
Darek_W

Quote:
OK - chodziło mi o słabą koncepcję, a nie słaby projekt budowlany, to chyba jasne

o koncepcję,którą Wrocław wysyła jako załącznik do swojej oferty na zorganizowanie mistrzostw świata w piłce nożnej - jeżeli już piszesz o tym , czy jest to produkt oficjalny, czy nieoficjalny

o koncepcję, która Wrocław kompromituje, bo wygląda jak narysowana na kolanie przez mało zdolnego studenta pierwszego roku

i o to ,że jest to dzieło obrazujące poziom projektantów z BRW, którzy taką wizję architektury mają przed oczami kreśląc swoje plany miejscowe dla Wrocławia

A widziałeś całą ofertę wysłaną przez Wrocław - jako zgłoszenie chęci organizacji EURO? I napisz mi prosze, jak to jest, że ta wrocławska oferta ulokowała sie na drugim miejscu wśród propozycji wszystkich miast? Cuda?
Old March 28th, 2006, 01:13 AM   #109
md.sign
Registered User

Quote:
A widziałeś całą ofertę wysłaną przez Wrocław - jako zgłoszenie chęci organizacji EURO? I napisz mi prosze, jak to jest, że ta wrocławska oferta ulokowała sie na drugim miejscu wśród propozycji wszystkich miast? Cuda?
a Ty widziałeś ?

i napisz mi proszę, gdzie znajdę ten oficjalny ranking, bo czytałem też o takich, w których Wrocław nie załapuje się do czołowej czwórki

a nawet zakładając, że tak jest ( tzn. że oferta Wrocławia była na 2 pozycji) to czy uważasz,że ten knot miał na to wpływ pozytywny ? ( bo przecież o tej koncepcji tu rozmawiamy, a nie o tym, że np. Wrocław ma dobre położenie geograficze czy inne zalety)
Old March 28th, 2006, 01:17 AM   #110
Darek_W

Poszukaj sobie na forum tematu o Euro...

czy ty naprawdę sądzisz, że prezentacja Wrocławia to było machanie tymi wizualkami? Gdyby tak było i gdyby od tych wizuallek, tego projektu z wizualek zaleząły szanse Wrocławia, to przegralibyśmy nawet z propozycją...Legnicy (gdyby wystartowała).

Już wiesz o co chodzi?
Old March 28th, 2006, 01:20 AM   #111
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

ciekawe czy na prezentacje tych projektów władze wrocławia pojechały w hawajskich koszulach i różowych skarpetkach to na pewno sprawiłoby na decydentach podobnie profesjonalne wrażenie jak te wizualizacje (+architektura na nich przedstawiona)
Old March 28th, 2006, 01:21 AM   #112
GEO-PL
Gorillaz

GEO-PL's Avatar

Likes (Received): 10

Wiecie ze to na predce zrobiony pic, wymagany do dokumenatcji dla euro2012
W grudniu oficjalnie dowiemy sie ze Euro odbedzie sie na Węgrzech-Chorwacji i caly ten, dosłownie i w przenosni, cyrk nad SO ucichnie... moze nawet na zawsze ?
GEO-PL no está en línea   Reply With Quote
Old March 28th, 2006, 01:34 AM   #113
Rafis
WROCŁAW U/C

Rafis's Avatar

Likes (Received): 4856

Quote:
Originally Posted by GEO-PL
W grudniu oficjalnie dowiemy sie ze Euro odbedzie sie na Węgrzech-Chorwacji i caly ten, dosłownie i w przenosni, cyrk nad SO ucichnie... moze nawet na zawsze ?
jakiej chorwacji? Włosi maja juz zapewnione mistrzostwa. Chorwacja i Węgry ma taka sama pozycje jak my hehe czyli dno
Jak to powiedział Boniek UEFA oczysciłą przedpole dla Włoch...
Rafis no está en línea   Reply With Quote
Old March 28th, 2006, 01:35 AM   #114
Darek_W

Quote:
Originally Posted by kotbehemot
ciekawe czy na prezentacje tych projektów władze wrocławia pojechały w hawajskich koszulach i różowych skarpetkach to na pewno sprawiłoby na decydentach podobnie profesjonalne wrażenie jak te wizualizacje (+architektura na nich przedstawiona)
Nie, pojechały w betonowych uniformach z kosiarkami do trawniczków
Old March 28th, 2006, 01:36 AM   #115
md.sign
Registered User

Quote:
Poszukaj sobie na forum tematu o Euro...

czy ty naprawdę sądzisz, że prezentacja Wrocławia to było machanie tymi wizualkami? Gdyby tak było i gdyby od tych wizuallek, tego projektu z wizualek zaleząły szanse Wrocławia, to przegralibyśmy nawet z propozycją...Legnicy (gdyby wystartowała).

Już wiesz o co chodzi?
nie , nie wiem o co chodzi. jestem kompletnym tumanem, całe szczęście, że łaskawie wskazujesz mi drogę dalszych poszukiwań

Darek,daj spokój - gdzie z moich wpisów wynika teza o machaniu wizualkami ? i co to wogóle ma do rzeczy ???
wyraziłem dość jasno chyba swoją opinię :
1.zaprezentowany projekt jest bardzo słaby
2. słaby projekt jest dodatkowo słabo zaprezentowany
3.za słaby projekt i jego słabą prezentację odpowiadają główni projektanci z BRW, które z kolei odpowiadają za przyszły wygląd naszego miasta - co mnie nieco przeraża
4.słabo zaprezentowany słaby projekt jest tworem oficjalnym, którego nasze miasto się nie wstydzi, bo włącza go do oficjalnych dokumentów zgłoszenowych do arcypoważnej imprezy

więc, jeżeli masz ochotę ze mną polemizować, ustosunkuj sie proszę do powyższych opinii... a nie ,jak zwykle, zmieniaj temat, przy okazji dając do zrozumienia,że wiesz_więcej_i_lepiej
Old March 28th, 2006, 01:36 AM   #116
Darek_W

Quote:
Originally Posted by GEO-PL

Dokładnie!
Old March 28th, 2006, 01:39 AM   #117
GEO-PL
Gorillaz

GEO-PL's Avatar

Likes (Received): 10

A to Włochy nie startuja wspolnie z Chorwacja ?!
Bo ja sie nie orientuje...
Mialem napisac wlochy-chorwacja, zamiast wegry

I tak polska wygra!!!
...
z Ekwadorem na WC'06
GEO-PL no está en línea   Reply With Quote
Old March 28th, 2006, 01:41 AM   #118
Darek_W

Quote:
nie , nie wiem o co chodzi. jestem kompletnym tumanem, całe szczęście, że łaskawie wskazujesz mi drogę dalszych poszukiwań

Darek,daj spokój - gdzie z moich wpisów wynika teza o machaniu wizualkami ? i co to wogóle ma do rzeczy ???
wyraziłem dość jasno chyba swoją opinię :
1.zaprezentowany projekt jest bardzo słaby
2. słaby projekt jest dodatkowo słabo zaprezentowany
3.za słaby projekt i jego słabą prezentację odpowiadają główni projektanci z BRW, które z kolei odpowiadają za przyszły wygląd naszego miasta - co mnie nieco przeraża
4.słabo zaprezentowany słaby projekt jest tworem oficjalnym, którego nasze miasto się nie wstydzi, bo włącza go do oficjalnych dokumentów zgłoszenowych do arcypoważnej imprezy

więc, jeżeli masz ochotę ze mną polemizować, ustosunkuj sie proszę do powyższych opinii... a nie ,jak zwykle, zmieniaj temat, przy okazji dając do zrozumienia,że wiesz_więcej_i_lepiej
Skyscrapercity nie ma profesjonalnej wyszukiwarki

To ma do rzeczy, ze przyczepiłeś się do tych wizualek i rozpoczęłeś swoje wywody w stosunku do BRW (widać zatęskniłeś za GW Inwestycje)

Powiedz mi gdzie jest napisane, co to za projekt te wizualki i czy jest on OFICIALNYM projektem zgłoszonym przez Wroclaw do organizacji Euro w Polsce?

Rozumiem, że byłeś na prezentacji projektu zgłoszonego przez miasto i wiesz czy był on dobry czy zły (fakty wskazują raczej, że był dobry, inaczej Wrocław dawno, już na starcie odpadłby z rywalizacji o tą imprezę )

ps: Twoja nienawiść do BRW jest wielka... Propozycja, moze rozwiazać ten twór i tacy jak ty zajmą się tymi sprawami?
Old March 28th, 2006, 01:43 AM   #119
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

Quote:
ps: Twoja nienawiść do BRW jest wielka... Propozycja, moze rozwiazać ten twór i tacy jak ty zajmą się tymi sprawami?
prosze, po północy nawet Darek zaczyna mówic ludzkim głosem (zart nie obrazaj sie).
Rozwiązac i rozpisywac konkursy, niech planowaniem zajmą się najlepsi.
Old March 28th, 2006, 01:46 AM   #120
Darek_W

Tak, niech żyją konkursy! I niech rezlizuja takie projekty fantaystycznych studentów, jak ten zwycieski na Kępę Mieszczańską (ta propozycja pola buraków z jednym budyneczkiem pośrodku)

Najlepiej urządzic konkursy na wszystko - na każdą decyzję w mieście powinno urządzać się konkursy (oczywiscie z dużymi nagrodami, tak, żeby można było dorobić )

Obrażać się?, skąd?dziś mamy dzień (a raczej noc) ironni na forum
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
Śląsk wrocław, ekstraklasa, euro 2012, infrastruktura sportowa, stadion, stadiony, stadium, wrocław

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules