Questions - Page 6 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum

Serbian Forum Diskusija na srpskom jeziku » Srbija | Crna Gora | Srpska

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old April 22nd, 2009, 11:25 PM   #101
Johnny_kgc
██████ 100% Kragujevčanin

Johnny_kgc's Avatar

Likes (Received): 312

Quote:
Originally Posted by ivicasu View Post
E da, nije da nam je teško da preimenujemo teme...mislim tu smo da pomognemo...ali kako to da nikome nije palo na pamet da etituje prvi post i lepo ispravi naslov ?
Mozda zato sto sam ja nekoliko puta pokusao da ispravim naslov ovog threada, ali nisam uspeo.
Hteo sam da "Kragujevac" napisem Caps Lock-om, posto je to nepisano pravilo na SSC forumu. Medjutim, kada ispravim, pravilan naziv threada se pojavi u zaglavlju prvog posta, ali se ne promeni i naziv u podforumu "Projekti i izgradnja".
Johnny_kgc no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old April 22nd, 2009, 11:39 PM   #102
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Likes (Received): 17602

Da tacno, kad ides na edit posle nekog vremena od otvaranja teme vise se ne menja njen naslov vec samo naslov prvog posta.
Singidunum no está en línea   Reply With Quote
Old April 23rd, 2009, 10:33 PM   #103
Ban.BL
BANNED

Likes (Received): 8

Do kad je zatvorena politika?
Ban.BL no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old April 23rd, 2009, 10:45 PM   #104
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Thread "Politika" is closed until the forum "Projekti i izgradnja" surpasses the forum "Kafana" in number of posts again.

Translation of this post : https://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=1495
Old April 23rd, 2009, 11:51 PM   #105
Ban.BL
BANNED

Likes (Received): 8

a ti si to ozbiljno mislio
Ban.BL no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 04:13 PM   #106
sale_kg
BANNED

Likes (Received): 69

A zasto sve evropske zemlje nisu u Euroscrapers-ima? Trazim thread za Torino i treba mi sat vremena dok ukapiram gde je... Zasto su neke zemlje odvojene?
sale_kg no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 04:58 PM   #107
nixy
Kragujevac

nixy's Avatar

Likes (Received): 241

Zato sto ih ima mnoooogo vise...
nixy no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 05:41 PM   #108
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Quote:
Originally Posted by sale_kg View Post
A zasto sve evropske zemlje nisu u Euroscrapers-ima? Trazim thread za Torino i treba mi sat vremena dok ukapiram gde je... Zasto su neke zemlje odvojene?
Zato sto su Spanija, Poljska, Britanija, Holandija, Portugalija, Italija i Rusija zemlje sa velikom gradjevinskom aktivnoscu na polju oblakodera a i forumi su im izuzetno veliki. Spanski i poljski forumi su pojedinacno veci od svih Euroscrapers foruma zajedno npr.
Old May 2nd, 2009, 06:15 PM   #109
nixy
Kragujevac

nixy's Avatar

Likes (Received): 241

Boze zdravlje, za jedno 20 godina ce valjda biti i kod nas tako... :/
nixy no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 09:25 PM   #110
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Nije uvek povezano sa nivoom gradnje. Npr. nemački forum je mali i krajnje neozbiljan a zna se kakva je nemačka ekonomija. S druge strane u Portugaliji se ne zida ništa značajno ali su oni forum pretvorili maltene u chat stranu. Međutim uglavnom je odgovarajući odnos.
Old May 2nd, 2009, 09:33 PM   #111
sale_kg
BANNED

Pa koji je forum na Euroscrapersima po tebi najbolji,najpraceniji i najorganizovaniji?
Old May 2nd, 2009, 09:39 PM   #112
CrazySerb
BANNED

Likes (Received): 9426

Nordic & Baltic forum, kao jedan od najstarijih, je po meni najbolji.
CrazySerb no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 09:46 PM   #113
sale_kg
BANNED

Njih i ne pratim bas... Samo stadione... Ne volim kada ih ima vise na podforumu...
A Ukrajinski recimo? Oni imaju dosta projekata po gradovima...
Old May 2nd, 2009, 09:52 PM   #114
Vrachar
Registered User

Likes (Received): 1906

Quote:
Originally Posted by Singidunum View Post
S druge strane u Portugaliji se ne zida ništa značajno ali su oni forum pretvorili maltene u chat stranu.
Neće biti baš da se ništa značajno ne zida u Portugalu. Ovaj forum je ispratio gradnju metroa u Portu, što je jedan od razloga kako sam ga pronašao na netu.
Vrachar no está en línea   Reply With Quote
Old May 2nd, 2009, 09:57 PM   #115
sale_kg
BANNED

Quote:
Originally Posted by Vrachar View Post
Neće biti baš da se ništa značajno ne zida u Portugalu. Ovaj forum je ispratio gradnju metroa u Portu, što je jedan od razloga kako sam ga pronašao na netu.
Samo da znas,ja ne idem kod njih na forum... Imamo tebe,pa tebe pitam...
Old May 2nd, 2009, 10:15 PM   #116
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Quote:
Originally Posted by Vrachar View Post
Ali generalno moraš priznati da ima i puno chit-chata, onaj tip koji se vidi recimo i na hrvatskom forumu kad sto ljudi ostavlja odgovor za redom pa onda se međusobno ispričaju o tim svojim odgovrima pa opet neko postavi update i u krug i tako na svakoj temi A metro što su napravili, to OK ali se tamo oblakoderi ne zidaju, na to sam mislio.

Ne znam koji je najbolji forum unutar Euroscrapersa. Nije sve u količini postova, npr. Belorusi su striktno on-topic, čak nema ni ono jao što je lepo, hvala za update i sl. nego postavljaju vesti i slike pa im je forum minijaturan. Albanski je malo haotičan. Belgijski je čini mi se dobar mada malo dosadan, retko kad tamo odem jer mi ni sama država nije interesantna. Bugari su se popravili, napravili su novu podelu foruma i mislim da je to pomoglo. Kod Čeha duva promaja, skoro da niko i ne piše nikada osim dva redovna člana - jedan se loži na Nemačku a drugi na teorije zavere. U BiH forumu kad se zabrani politička i offtopic diskusija gotovo i da nema postova. U Grčkoj se slabo šta zanimljivo zida pa na forumu uglavnom vode neku drugu diskusiju. Hrvatska će za par dana razbiti forum na regionalne podforume, videćemo šta će od toga da ispadne. Mađari malo bolji od Čeha ali ništa spektakularno. Nordic & Baltic je nekada bio odličan forum, sigurno najbolji ali sad je prilično dosadan, dok su se svi razdelili na nacionalne forume oni su odbili, ostali zajedno a sad je to malo učmalo. Rumunski se brzo uvećava ali se bojim da su malo preterali sa razdelom foruma. Slovački forum je vrlo dobar posebno je iznenađujuće da su oni napravili tako kvalitetan forum a njihove zapadne komšije nikakav. Slovenački je OK mada ne baš brzorazvijajući ili preterano aktivni, mada možda treba biti realan u očekivanjima od foruma manjih država. Švajcarci su pobegli iz nemačkog foruma ali još su u povoju. Turci imaju veliki forum ali su prilično usporili u poslednje vreme tako da ih svi redom prestižu. Nemci su neozbiljni, forum im je preterano izdeljen a nema sadržaja za razliku od npr. italijanskog koji ima puno sadržaja ali slabu organizaciju. Omiljeno mesto im je Wunderbar, njihova kafana. Ukrajinci su dobri ali im forum ima jednu boljku a to su rusko-ukrajinske svađe bez kraja i početka koje se prožimaju kroz ceo podforum.
Old May 2nd, 2009, 10:56 PM   #117
sale_kg
BANNED

Hvala na izvestaju... Na vecinu ovih i ne idem... Imam samo par na koje idem,pa me zanimalo na sta to lici...

p.s. nas si izostavio u opisu...
Old May 2nd, 2009, 11:16 PM   #118
Vrachar
Registered User

Likes (Received): 1906

Quote:
Originally Posted by sale_kg View Post
Samo da znas,ja ne idem kod njih na forum... Imamo tebe,pa tebe pitam...
Ma i ja sam proredio odlaske tamo, mada je došlo vreme da oživim neke svoje threadove.

Quote:
Originally Posted by Singidunum View Post
Ali generalno moraš priznati da ima i puno chit-chata, onaj tip koji se vidi recimo i na hrvatskom forumu kad sto ljudi ostavlja odgovor za redom pa onda se međusobno ispričaju o tim svojim odgovrima pa opet neko postavi update i u krug i tako na svakoj temi A metro što su napravili, to OK ali se tamo oblakoderi ne zidaju, na to sam mislio.
Naravno, to niko ne spori, zato su i nabili toliki broj postova.
Vrachar no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2009, 08:33 PM   #119
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Imam problemcic. Zahvaljujuci kvacicama u svom nadimku, ne mogu da se ulogujem na forum sa telefona. A buduci da sam uzeo neko cudo sa wi-fi konekcijom i qwerty tastaturom, volio bih da to promijenim.
Postoji li neki nacim da mi neko od nasih moderatora makne kvacice iz nadimka ili promijeni nadimak u nesto jednostavnije, ili moram da moljakam Jana?
geronimo_rs no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2009, 10:49 PM   #120
Bojan9
Samo opušteno

Bojan9's Avatar

Likes (Received): 455

Nemamo tu 'moć' Ali možeš da se obratiš Janu(samo podmiti sa više ćevapa nego prošli put ). A ako ne uspije sa Janom, možeš da pokušaš kod DaiTengu -a.

Edit: Predloži promjenu u nešto drugo- "coska" nekako nema značenje
Advertisement

Reply

Tags
statistics, stats

Thread Tools

Posting Rules