SkyscraperCity Forum banner

[Bratislava] Jégého Alej | 21 f

650K views 2K replies 256 participants last post by  papluh 
#1 ·
#219 ·
Ja sa tiež pridávam ku skeptikom, čo sa týka konečného výzoru Jégého Aleje. Podľa mňa, čo sa týka exteriéru, tak Jégého Alej je na tom podobne ako budovy od OTYKu, alebo najnovšie Vodotika. To čo produkuje Finep napríklad aj v ČR mi vôbec nesedí...



Osobne sa bojím aj toho, čo pod ich taktovkou vyrastie na Šancovej...
 
#232 ·
^^Hmmm.Mozno je to byvanie pre nizsiu strednu vrstvu,o akom tu stale rozpravate,ktoru ignoruju developery na Slovensku.Neviem,ja si tiez myslim ze by to mala byt hlavna cielova skupina.Proste pekne byty 80-100m za 3-5 melonov,podla lokality.Len neviem ci sa to da inac,ako na tomto obrazku.
 
#238 · (Edited)
z vnutrobloku to vypada takto




takze tak

a iny projekt Finepu ::




zaroven ale musime dodat, ze projekt Trojsky Vrch patril k prvym vacsim realizaciam, myslim ze odvtedy uz o dost postupili, myslim si, ze to fakt bude vypadat jak nieco na styl novej harfy. Ta Cisarka je brana ako luxusnejsi projekt, takze take nieco od toho neocakavam
 
#241 ·
Niekto sa nam tusim infiltroval do MT1ky.:)Dobra praca ...
 
#244 ·
chlapi- ta totu fotku poslednu som nemal vidiet!! ved tato stavba bude nielen otrasna, ale este k tomu aj bude bYt do oci asi ako päst na oko..

ta vec v prahe 8 aspon je zalezena niekde na sidlisku. a nie pomaly v centre mesta!!! nemam slov uz teraz, po tom ako som videl tu matiasovu fotku..
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top