SkyscraperCity Forum banner

Podržavate li gradnju Pelješkog mosta?

Status
Not open for further replies.

[Croatia] - Pelješki most

3M views 10K replies 484 participants last post by  gorgoroth 
#1 · (Edited)
See less See more
5
#3,621 ·
Politika federacije se vodi u Sarajevu ili u Neumu?
U Sarajevu i Mostaru....zasad.

PS. bez obzira na etničku priopadnost, ti ljudi žive u Bosni i zato su Bosanci. Ako Bosanac ne može prihvatiti da je Bosanac onda ne znam zašto živi u toj državi koju očito mrzi
Slazem se.....dao sam ti like jer i ja tako razmisljam......ali ne i vecina s tog podrucja.
Ti si aludirao na mogucnost da neki Bosanci mogu doći u poziciju da ucjenjuju i uvjetuju neometan prolazak.....nerealna pretpostavka....jer bi onda ti neki morali da blokiraju sve od Mostara i juznije, zar ne?
 
#3,622 ·
[Croatia] - Pelješki most <Snailstruction>

Politika federacije se vodi u Sarajevu ili u Neumu?

PS. bez obzira na etničku priopadnost, ti ljudi žive u Bosni i zato su Bosanci. Ako Bosanac ne može prihvatiti da je Bosanac onda ne znam zašto živi u toj državi koju očito mrzi


Sarcastic, odgovor na tvoj ps ti je u pitanju koje si postavio redak iznad... - načinu vladavine tom zemljom...
 
#3,623 ·
U Sarajevu i Mostaru....zasad.







Slazem se.....dao sam ti like jer i ja tako razmisljam......ali ne i vecina s tog podrucja.

Ti si aludirao na mogucnost da neki Bosanci mogu doći u poziciju da ucjenjuju i uvjetuju neometan prolazak.....nerealna pretpostavka....jer bi onda ti neki morali da blokiraju sve od Mostara i juznije, zar ne?


Teško da u Mostaru :lol:
 
#3,625 ·
Pišem ovo kao osoba koja obožava osobne automobile i vožnju po razno-raznim pripizdinama i manjim pripizdinama. Htio bi sjesti u auto jedan dan i po autoputu zapičiti skroz do Dubrovnika preko Pelješkog mosta. Evo to mi je želja. Da li je isplativno ili ne, bmk. To mi je želja i nadam se da će se za koju godinu ostvariti. A vi mostohejteri, napušite se lijevog jaja.
 
#3,626 ·
Politika federacije se vodi u Sarajevu ili u Neumu?

PS. bez obzira na etničku priopadnost, ti ljudi žive u Bosni i zato su Bosanci. Ako Bosanac ne može prihvatiti da je Bosanac onda ne znam zašto živi u toj državi koju očito mrzi
Ne žive u Bosni nego u Bosni i Hercegovini, država se zove Bosna i Hercegovina. Ako govoriš o regiji onda su Hercegovci jer je Hercegovina regija kao što je i Bosna regija.
Ljudi su Hercegovci i državljani Bosne i Hercegovine a ne Bosanci.

No poanta je da se samo njih pita ne bi bilo kočenja. No politika se naravno ne vodi u Neumu.
 
#3,627 ·
Hrpa gluposti. Most preko Drave - treba. Zagreb - Sisak - trebalo je već biti napravljeno. Čiovo - treba što hitnije, jedan Trogir to zaslužuje! Mislim tako iako ne živim tamo.
Protiv sam gradnje Pelješkog mosta isključivo zato jer taj jako skupi mega projekt nije racionalan nego je motiviran nekim imaginarnim domoljubnim preseravanjima, jer je nekome tko prođe kroz Neum dva-tri puta godišnje teško pokazati papire i malo počekati, to ga vrijeđa.
Ako se most ikad izgradi, zjapit će poluprazan jer će dio ljudi uskoro shvatiti da im je bolje izvući dva puta papire i uštediti si 20 kuna za benzin.
Dva komada iste drzave spojit "zemaljskim" putem i time dobit potponu neovisnost je po tebi domoljubno preseravanje? :picard:

Svaka iole drzava koja sebe smatra ozbiljnom bi napravila taj most bez neke ekonomske racunice, ali ne Hrvati. Uopce sporit gradnju takve poveznicije u vrime di se sjeverinje vode "bitke" o "malo vode sa slovencima"...
 
#3,628 ·
Ne žive u Bosni nego u Bosni i Hercegovini, država se zove Bosna i Hercegovina. Ako govoriš o regiji onda su Hercegovci jer je Hercegovina regija kao što je i Bosna regija.
Ljudi su Hercegovci i državljani Bosne i Hercegovine a ne Bosanci.
Hvala ti na lekcijama iz zemljopisa, što me navodi da opet postavim pitanje, ako im je tako mrsko da ih se zove bosancima, zašto i dalje žive u bosni?

Kad Ameru kažeš da je Amer, ne počne ti trubit da su to Sjedinjene države i da je on Teksašanin. Kad švabi kažeš da je Njemac, ne počne ti trubit da je to Njemačka federacija i da je on Bavarac, al kad nekom iz Bosne kažeš da je Bosanac, to je odmah smrtna uvreda. Čak ni muslimane ne smiješ nazvati Bosancima, oni su kakti Bošnjaci. Lud svijet :nuts:

btw. ima i normalnih; http://m.pogled.ba/clanak/oglasio-se-zdenko-cilic-ne-zamjeram-sto-marina-nazivaju-bosancem/120233
 
#3,630 ·
Hvala ti na lekcijama iz zemljopisa, što me navodi da opet postavim pitanje, ako im je tako mrsko da ih se zove bosancima, zašto i dalje žive u bosni?

Kad Ameru kažeš da je Amer, ne počne ti trubit da su to Sjedinjene države i da je on Teksašanin. Kad švabi kažeš da je Njemac, ne počne ti trubit da je to Njemačka federacija i da je on Bavarac, al kad nekom iz Bosne kažeš da je Bosanac, to je odmah smrtna uvreda. Čak ni muslimane ne smiješ nazvati Bosancima, oni su kakti Bošnjaci. Lud svijet :nuts:

btw. ima i normalnih; http://m.pogled.ba/clanak/oglasio-se-zdenko-cilic-ne-zamjeram-sto-marina-nazivaju-bosancem/120233
Tak i belgijce niko ne zove francuzi il nizozemci (valonci il flamanci) :lol:
 
#3,632 ·
Kad Ameru kažeš da je Amer, ne počne ti trubit da su to Sjedinjene države i da je on Teksašanin. Kad švabi kažeš da je Njemac, ne počne ti trubit da je to Njemačka federacija i da je on Bavarac, al kad nekom iz Bosne kažeš da je Bosanac, to je odmah smrtna uvreda.
Njemačka u svom nazivu nema Njemačka i Bavarska, za razliku od Bosne i Hercegovine. BiH se zove Bosna i Hercegovina s razlogom valjda.
 
#3,633 ·
Gužva na granici, mora da se čeka satima. Kad ovo navali preko mosta ...

Je li ovo neka zafrkancija?
4. veljače je, nedjelja popodne....
Imao si pravo, stvar je u tome što je bila nedjelja popodne.
Sad, radnim danom, kad se u rush hour priključila i dnevna migracija, kolone su još puno žešće:



Treba nam što prije taj most, a ne da damo da nas ovi bosanci više zajebavaju.
 
#3,638 ·
Prije mjesec i nešto išao do Dubrovnika, čisto bezveze na jednodnevni izlet.

Na granici nije bilo gužve, ali eto mene konkretno izabralo za pretres -.-

Samo zbog tog divnog iskustva, DA za most. Ako idem u Dubrovnik, Bosna me stvarno ne zanima. Pa čak ni taj minimalni doticaj s graničnom policijom. Bilo bi svima bolje da je Neum dio Hrvatske, tako nelogičan i glup dijelić teritorije je nevjerojatan do apsurda.
 
Status
Not open for further replies.
You have insufficient privileges to reply here.
Top