Questions - Page 7 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum

Serbian Forum Diskusija na srpskom jeziku » Srbija | Crna Gora | Srpska

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 5th, 2009, 11:48 PM   #121
Johnny_kgc
██████ 100% Kragujevčanin

Johnny_kgc's Avatar

Likes (Received): 343

Quote:
Originally Posted by raja iz ćoška View Post
Imam problemcic. Zahvaljujuci kvacicama u svom nadimku, ne mogu da se ulogujem na forum sa telefona. A buduci da sam uzeo neko cudo sa wi-fi konekcijom i qwerty tastaturom, volio bih da to promijenim.
Postoji li neki nacim da mi neko od nasih moderatora makne kvacice iz nadimka ili promijeni nadimak u nesto jednostavnije, ili moram da moljakam Jana?
Ma vrati zippo... poceo si ponovo da pusis...
Johnny_kgc no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 6th, 2009, 12:21 AM   #122
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Quote:
Originally Posted by Johnny_kgc View Post
Ma vrati zippo... poceo si ponovo da pusis...
Nisam. Opet cu pokusati. Treca sreca.
geronimo_rs no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2009, 04:46 PM   #123
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bojan9 View Post

Nemamo tu 'moć' Ali možeš da se obratiš Janu(samo podmiti sa više ćevapa nego prošli put ). A ako ne uspije sa Janom, možeš da pokušaš kod DaiTengu -a.

Edit: Predloži promjenu u nešto drugo- "coska" nekako nema značenje
Zamolio sam DajaTengua da mi promijeni nadimak u Pavle4488. Nisam imao inspiracije, a samo ime je zauzeto. I naravno, podmitio sam ga s cevapima, plus banjaluckom pivom. Vidjecemo.
Advertisement

Old May 6th, 2009, 09:23 PM   #124
sale_kg
BANNED

Likes (Received): 69

Molim moderatore da preimenuju Kraljevo u pracenju gradilista da bude kao i svi drugi thread-ovi...
sale_kg no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2009, 09:32 PM   #125
nixy
Kragujevac

nixy's Avatar

Likes (Received): 304

I ja molim da se premesti diskusija "Sve o KG" u nov thread u kafani za Kragujevac...
nixy no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2009, 10:08 PM   #126
sale_kg
BANNED

Quote:
Originally Posted by nixy View Post
I ja molim da se premesti diskusija "Sve o KG" u nov thread u kafani za Kragujevac...
Da se sve spakuje u ovaj nov... Jer nema logike da Sve o KG bude tamo,a Niski tramvaj i BL separe ovamo kad su thread-ovi istog tipa... Ili sve prebacite u Urbanism and city talk ili sve u kafanu...
Old May 8th, 2009, 01:16 AM   #127
Bojan9
Samo opušteno

Bojan9's Avatar

Likes (Received): 455

Pavle, čestitam na novom nicku! Konačno će moći čo'ek da ti se obrati k'o čo'eku

Što se Kragujevčana tiče, ovu vašu raspravu ću izbrisati, jer definitivno nije dio ove teme. A poruke neću prebacivati, jer ipak osnivači dvije(sada spojene jedne teme u kafani) nemaju ništa protiv sadašnjeg rasporeda. Za sva ostala pitanja, preporuke, žalbe se obratite ovdje ili preko pp meni ili ostalim moderatorima.
Old May 11th, 2009, 02:12 PM   #128
nixy
Kragujevac

nixy's Avatar

Evo ja sam razmisljao nesto sinoc i dosao do jako dobre ideje.

Neka svaki grad koji se redovno azurira (stick-ovan) dobije svoj odeljak. A u njemu ce biti novi thread "Pracenje gradilista" koji ce iskljucivo biti vezan za naziv, dok ce biti i ostalih threadova tipa raznorazni veci projekti, svastara, komunalije...

Ovime bi smo mnogo dobili. Najvise bi smo dobili time da bi rasteretili thread za pracenje gradilista koji recimo u KG slucaju ima preko 7 hiljada postova i totalno je ne pregledan. Ako napravimo nov, nista necemo dobiti jer cemo opet doci u tu situaciju i kada se posle arhivira to niko ni ne gleda sta je radjeno. Ovako imamo za svaki veci projekat poseban thread, a pracenje gradilista ce mnogo duze trajati i bice mnogo preglednije jer ce se samo ticati toga.

Po meni je ovo jako dobra stvar i mnogo bi doprinela boljem kvalitetu i organizaciji na nasem podforumu.

Nemojte ignoristati moj post, napisite da li se slazete ili ne i ako ne, obrazlozite zbog cega... Hvala...
Old May 11th, 2009, 04:56 PM   #129
ivicasu
Registered User

ivicasu's Avatar

Likes (Received): 942

Ne, obrazloženje: I ovako se jedva ažuriraju teme o gradilištima, KG je jedini svetli primer i možda bi jedino za njega imalo smisla otvarati nešto slično, ali pošto je jedini, onda ipak nema smisla.
ivicasu no está en línea   Reply With Quote
Old May 11th, 2009, 05:19 PM   #130
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Likes (Received): 17716

Quote:
Originally Posted by nixy View Post
Evo ja sam razmisljao nesto sinoc i dosao do jako dobre ideje.

Neka svaki grad koji se redovno azurira (stick-ovan) dobije svoj odeljak. A u njemu ce biti novi thread "Pracenje gradilista" koji ce iskljucivo biti vezan za naziv, dok ce biti i ostalih threadova tipa raznorazni veci projekti, svastara, komunalije...

Ovime bi smo mnogo dobili. Najvise bi smo dobili time da bi rasteretili thread za pracenje gradilista koji recimo u KG slucaju ima preko 7 hiljada postova i totalno je ne pregledan. Ako napravimo nov, nista necemo dobiti jer cemo opet doci u tu situaciju i kada se posle arhivira to niko ni ne gleda sta je radjeno. Ovako imamo za svaki veci projekat poseban thread, a pracenje gradilista ce mnogo duze trajati i bice mnogo preglednije jer ce se samo ticati toga.

Po meni je ovo jako dobra stvar i mnogo bi doprinela boljem kvalitetu i organizaciji na nasem podforumu.

Nemojte ignoristati moj post, napisite da li se slazete ili ne i ako ne, obrazlozite zbog cega... Hvala...
To je dobra ideja za organizaciju gde ima puno velikih gradova i puno nebodera i kapitalnih objekata u izgradnji, forumi poput ruskog ili engleskog. Mi pak nemamo ni jedno ni drugo. Nadam se da bi za jedno godinu dana mogli da otvorimo regionalne forume kao sto je u hrvatskom forumu ali ne za sada. Bili bi Crna Gora, Republika Srpska, Vojvodina, Sumadija i jug, Beograd ali trenutno za tako nesto ne postoji realan razlog jer se ne gradi bas nista kapitalno i jako zanimljivo pa bi bila promaja. Ukoliko smatras da neki projekat prevazilazi okvire grada i da mu je potreban zaseban thread ti slobodno otvori vec sad ali pitanje je da li takvih projekata ima. U skladu sa idejom foruma to bi trebalo da bude neka visoka gradjevina a trenutno se u Srbiji koliko mi je poznato zida samo toranj na Avali. Postoji jos jedna relativno visa zgrada u izgradnji u BL ali ona se vec zavrsava tako da sigurno necemo sad otvarati temu o njoj. Pored toga slabo sta.

Dakle sve u svoje vreme.
Singidunum no está en línea   Reply With Quote
Old May 11th, 2009, 05:34 PM   #131
Johnny_kgc
██████ 100% Kragujevčanin

Johnny_kgc's Avatar

Likes (Received): 343

Quote:
Originally Posted by Singidunum View Post
To je dobra ideja za organizaciju gde ima puno velikih gradova i puno nebodera i kapitalnih objekata u izgradnji, forumi poput ruskog ili engleskog. Mi pak nemamo ni jedno ni drugo. Nadam se da bi za jedno godinu dana mogli da otvorimo regionalne forume kao sto je u hrvatskom forumu ali ne za sada. Bili bi Crna Gora, Republika Srpska, Vojvodina, Sumadija i jug, Beograd ali trenutno za tako nesto ne postoji realan razlog jer se ne gradi bas nista kapitalno i jako zanimljivo pa bi bila promaja. Ukoliko smatras da neki projekat prevazilazi okvire grada i da mu je potreban zaseban thread ti slobodno otvori vec sad ali pitanje je da li takvih projekata ima. U skladu sa idejom foruma to bi trebalo da bude neka visoka gradjevina a trenutno se u Srbiji koliko mi je poznato zida samo toranj na Avali. Postoji jos jedna relativno visa zgrada u izgradnji u BL ali ona se vec zavrsava tako da sigurno necemo sad otvarati temu o njoj. Pored toga slabo sta.

Dakle sve u svoje vreme.
Slazem se...
Johnny_kgc no está en línea   Reply With Quote
Old May 11th, 2009, 05:43 PM   #132
CrazySerb
BANNED

Likes (Received): 9429

I ja. Dobro je ovako kako je, uopste ne treba otvarati posebne forume za gradove. Eventualno, kad i ako se ukaze potreba, otvariti posebne forume za neke specijalne teme, poput ovog novog za "stare slike i razglednice".
CrazySerb no está en línea   Reply With Quote
Old May 11th, 2009, 07:44 PM   #133
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Quote:
Originally Posted by Singidunum View Post

Dakle sve u svoje vreme.
I ja se slazem. Samo, ja bih napravio posebnu sekciju za Sumadiju, a posebnu za Jug. Ali, otom-potom.
Old May 11th, 2009, 09:36 PM   #134
sale_kg
BANNED

Quote:
Originally Posted by Pavle4488 View Post
I ja se slazem. Samo, ja bih napravio posebnu sekciju za Sumadiju, a posebnu za Jug. Ali, otom-potom.
Kao sto rece,o tom potom...

A definitivno za tim nema potrebe sad,jer se nema sta staviti u regionalne sekcije. Sta-mi cemo za KG napraviti 5 tema (Construction i jos 3,4,5 za posebne projekte) i Cacak,KV,KS,Pomoravlje i ... to je siromasno... A sta ce tek biti u Jug Srbije?! Jednoga dana,za sada nepotrebno...

Ali da nam je tema nepregledna,tu se slazem,i to bas...
Old May 11th, 2009, 10:02 PM   #135
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Sto se tice nepreglednosti, ja sam vec predlagao da se svako 1000 poruka teme o pracenju gradilista zakljucavaju, arhiviraju, i otvaraju nove. Tako bi dobili na preglednosti i olaksali ljudima koji traze nesto o cemu je vec bilo rijeci.
Old May 11th, 2009, 10:24 PM   #136
Singidunum
Grad Oblakodera

Singidunum's Avatar

Likes (Received): 17716

Taj sistem odavno vise ne postoji na SSC.
Singidunum no está en línea   Reply With Quote
Old May 11th, 2009, 10:30 PM   #137
nixy
Kragujevac

nixy's Avatar

Meni je to ruzno jer uzalud onda truda...

Najvise bih voleo lepo kada bi imali svi gradovi svoj forum, pa bi u njemu bilo razlicitih tema, i tako bi smo od jednog pretrpanog dobili dosta manjih tema koje bi se ravnomerno azurilale i bile pregledne.

Ok, ako nema potrebe onda nista. Ja znam kako bih organizovao KG forum da bude odlicno uredjen i organizovan, a verujem da bi i ostali znali za svoj da odrade dobro. No sta je tu je, cujemo se onda do godine za ovo...
Old May 14th, 2009, 07:50 PM   #138
CrazySerb
BANNED

Ima li ikakve vajde jos uvek drzati "Politiku" pod kljucem?
Old May 14th, 2009, 09:13 PM   #139
Bojan9
Samo opušteno

Bojan9's Avatar

Likes (Received): 455

A postoji li neki poseban razlog da je vratimo? Nešto se desilo?
Old May 14th, 2009, 09:21 PM   #140
CrazySerb
BANNED

Pa za sada nista narocito...recimo, neki cova pod imenon Dzo Bajden (zvuci izmisljeno ) dolazi u posetu sledece nedelje. Ivica Dacic vec najavljuje "haos u gradu"
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
statistics, stats

Thread Tools

Posting Rules