SkyscraperCity Forum banner

[Bratislava] Hanby Bratislavy

1M views 6K replies 304 participants last post by  jputerka 
#1 · (Edited)
See less See more
1
#1,081 ·
Aha, tak potom sa ospravedlnujem za mystifikaciu. :oops: Z toho obrazku, na ktorom som videl len nejaku random zdevastovanu budovu s pocmaranou fasadou my vobec nedoslo, ze je to v Bratislave. A popisok hovoril nieco o otvarani noveho klubu v Piestanoch a "malovani", tak som usudil, ze fotka s tym suvisi...
 
#1,085 ·
^^
ja neviem..to sa fak nemozu dat vsetci na tej ulici dokopy nejako,( poziadat mesto o nejaky ten prispevok )vycistic so sa da , poskladat sa na zopar kamier ( pri velkom pocte obyvatelov by to nebolo ani vela ) a vec by bola vyriesena. Lenze vsetci to tam maju asi na haku..hlavne ze su nestastni..no tak nech su!
Niekedy treba zobrat veci do vlastnych ruk a nie cakat ze to niekto iny urobi.
 
#1,089 ·
Clovek sa nad tym vsetkym pozastavuje, prejde hranicu Rakuska a akoby bol v inom svete. Pocarbane budovy, spinave ulice, odstrasujuce stanky, stare drevenice. Najhorsie je, ze pozname vinnikov, ale vymozitelnost prava je nulova. kolko to bude trvat , Aby sa to konecne zmenilo? Dalsich 20 alebo 30 rokov ???
 
#1,096 ·
Na ich FB stránke sa tvária, že sa vôbec nič nedeje a veselo fungujú ďalej, ako by sa nechumelilo :D
 
#1,099 ·
Co som pocul este par mesiacov dozadu, tak ze PRESENT sa proti rozhodnutie odvolal ale nerozmiem ako sa moze niekto odvolat proti nepredlzeniu najomnej zmluvy.
aby to nedopadlo ako v Prahe, tam sa natahovali 2 roky (BigBoard patri pod J&T):
V Praze se ze zábradlí poslední léta staly nosiče reklamy, často nelegální. Nyní se blýská na lepší časy, ze zábradlí zmizelo přes 370 poutačů společnosti BigBoard Praha. Vedl k tomu rozsudek Městského soudu v Praze z letošního ledna. Ve sporu šlo o to, zda smlouva reklamní společnosti s technickou správou komunikací (TSK) vypršela, nebo stále platí.
Rozsudek je pravomocný, není však jasné, zda se TSK bude domáhat výplaty zisku reklamy, která dva roky na veřejných pražských zábradlích vůbec být neměla.
http://www.novinky.cz/ekonomika/367899-z-prazskych-zabradli-zmizela-reklama.html
 
Top