[Gdynia] Sea Towers - 125,4 m + 141,6 m - Page 4 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 20th, 2004, 12:12 PM   #61
Felix z Gdanska
Registered User

Felix z Gdanska's Avatar

Likes (Received): 78

Quote:
Originally Posted by Papaj
Mozliwe, choc wydaje mi sie, ze to blad dziennikarza (moge sie mylic). Pod koniec zeszlego tygodnia nic jeszcze nie robili.

Gratuluje!

Boże jak moga coś robić jak nie ma uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu.Tylko sa możliwe i to jak zgodzi sie na to inspektor nadzoru budowlanego wyburzenia,. Jeszcze czekają inwestora boje ze stowarzyszeniami pseudoekologicznymi, ochrony muchy 16 skrzydłej, żaby 8 nożnej itp.
Felix z Gdanska no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old July 20th, 2004, 02:24 PM   #62
diffel
Registered User

Likes (Received): 8

Quote:
Originally Posted by Papaj

Gratuluje!
Dzieki Papaj!
diffel no está en línea   Reply With Quote
Old July 20th, 2004, 03:17 PM   #63
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Likes (Received): 10188

Nareszcze bendę miał czemu w przyszły roku robić zdjęcia w Gdyni bo ostatnio nie miałem już tam poco jeździć za wyjątkiem sporadycznych imprez.

O gustach się nie dyskutuje
i potem ten kraj wygląda jak wygląda.
Dziki REX no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old July 20th, 2004, 09:38 PM   #64
Papaj
...

Papaj's Avatar

Quote:
Originally Posted by Dziki REX
Nareszcze bendę miał czemu w przyszły roku robić zdjęcia w Gdyni bo ostatnio nie miałem już tam poco jeździć za wyjątkiem sporadycznych imprez.
A ja mysle, ze teraz tez jest czemu robic zdjecia. Czesc gdynskiego modernizmu jest naprawde swietna.
Papaj no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2004, 01:23 PM   #65
zakrzemarski
d. marian1989

zakrzemarski's Avatar

Likes (Received): 1523

Quote:
Originally Posted by WroFanatyk
Chyle czola...
Poltegor ma 22 i niedlugo sie zawali bo ma juz 300 lat, a nie zapowiada sie zeby cos go we Wro przewyzszalo w najblizszym kilku leciu...
wiem, że to tylko głupi błąd, ale nie mogłem się powstrzymać

A co do wieżowca: JEST STRASZNY! EWIDENTNY STYL MOSKIEWSKICH PIĘKNOŚCI! ...nawet wysokość nie jest dobra, bo będzie widać z daleka te paskudztwo...
Dlaczego nie wygrał ten projekt z drugiego miejsca?
zakrzemarski no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2004, 01:39 PM   #66
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

Likes (Received): 29

Quote:
Nareszcze bend? mia? czemu w przysz?y roku robi? zdj?cia w Gdyni bo ostatnio nie mia?em ju? tam poco je?dzi? za wyj?tkiem sporadycznych imprez.
hehe a ja uwazam, ze gdynia jest najbardziej wartosciowa z calego trojmiasta, dowod w postaci 2 super watkow w dziale "architektura i urbanistyka" juz jest)
kotbehemot no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2004, 01:52 PM   #67
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Ta, jest najbardziej wartościowa pod pewnymi względami, ale mój kompa już teraz zawalają tony zdjęć z gdyni. Mam na fotach niemal każdy istniejący budynek tak więc jedyną rzeczą którą warto fotografować teraz bendą zmiany.

Old July 22nd, 2004, 02:06 PM   #68
miglanc
Registered User

miglanc's Avatar

Likes (Received): 674

Mam cicha nadzieje ze to paskudztwo nie powstanie. Inaczej jedno z najpiekniejszych miast jakie znam zostanie zeszpecone dokumentnie. Jak wladze Gdyni mogly na cos takiego pozwolic? Generalnie nowa architketura Gdyni do piet nie dorasta temu co powstawalo przed wojna, ale tak jest we wszystkich miastach Polski z wyjatkiem Warszawy.
I pomyslce ze takie gigantyczne gowno powstanie w tak pieknym miejscu jak Skwer Kosciuszki. Nic tylko sobie zyly pociac. Ludzie narzekacie na to ze komuna zeszpecila miasta. Gdynia jest absolutnie jedynym niezeszpeconym miastem w Polsce, dlaczego robi sie wiec takie swinstwo.

Last edited by miglanc; July 22nd, 2004 at 02:33 PM.
miglanc no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2004, 02:08 PM   #69
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

Quote:
Ta, jest najbardziej warto?ciowa pod pewnymi wzgl?dami, ale mój kompa ju? teraz zawalaj? tony zdj?? z gdyni. Mam na fotach niemal ka?dy istniej?cy budynek tak wi?c jedyn? rzecz? któr? warto fotografowa? teraz bend? zmiany.
a to inna rozmowa Czemu wiec nie stworzyles jeszcze watku o Gdyni?
Old July 22nd, 2004, 10:19 PM   #70
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Moje foty z gdyni już tu wiele razy były, wszystkiego mi się nie chce wrzucać bo jestem zbyt leniwy.

Old July 23rd, 2004, 10:17 PM   #71
cudak
Inwestor

cudak's Avatar

Likes (Received): 51

Quote:
Originally Posted by miglanc
Mam cicha nadzieje ze to paskudztwo nie powstanie. Inaczej jedno z najpiekniejszych miast jakie znam zostanie zeszpecone dokumentnie. I pomyslce ze takie gigantyczne gowno powstanie w tak pieknym miejscu jak Skwer Kosciuszki.
Wiesz zacząlem się zastanawiać na dobre i kurdę powoli mi sie to przestaje podobać po pierwszym zachwycie . Owszem I - projekt tu pokazywany ( podpisuje się ręcami i nogami ) nawet gdyby byl taki wysoki - bo architektura nie spotykana ( wiadomo rodzaj nowego symbolu miasta itp. ).

Jeśli ta wieża która zamierza obecnie zbudować Komfort miałaby by być zaczątekim jakiegoś wysokiego City - wydaje się , że można by jakoś to jeszcze przeżyć ! Jednak gdyby ( a na to wygląda bo nimi co jeszcze i gdzie ? ) miałaby pozostać tylko jedna taka wysoka ( chyba na Gdynie za wysoka ) konstrukcja to zaczynam się na prawdę martwić ?!
Musze to jeszcze przemyśleć !

Kurna wcześniej nie zastanawiałem się na tym - dzięki miglanc za uwagę - ale od tego są fora by ludzie mogli zobaczyć pewne rzeczy z innej strony . Oczywiście emocjonalnie i ambicjonalnie jestem za budową , ale z drugiej strony..... sam nie wiem!
cudak no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2004, 10:50 PM   #72
zonc
Homo Skyscraperus

zonc's Avatar

Likes (Received): 3633

To będzie taka Łucka ....... coś co pasuje do wysokiego krajobrazu jak WaWa, ale wolno stojące... od początku jestem załamany..... poprzednie wersje nawet ssame były by genialneeeeeeeeeeee
Old July 23rd, 2004, 11:48 PM   #73
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Nie sądzę aby to była taka tragedia zwłaszcza, że na północ od tego terenu w bardzo bliskiej odległości planowane jest na terenach po portowych nowe Gdyńskie city, konkurencja dla Gdańskiego Nowego miasta. Kto wie w przyszłości może być z tego jeszcze nowy Roterdam.

Old July 24th, 2004, 12:55 AM   #74
Pysio

Likes (Received): 0

Rotterdam:
Pysio no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2004, 02:57 PM   #75
zonc
Homo Skyscraperus

zonc's Avatar

Likes (Received): 3633

sliczny drapacz
Old July 25th, 2004, 01:15 AM   #76
Rafis
WROCŁAW U/C

Rafis's Avatar

Likes (Received): 4865

Quote:
Nie sądzę aby to była taka tragedia zwłaszcza, że na północ od tego terenu w bardzo bliskiej odległości planowane jest na terenach po portowych nowe Gdyńskie city, konkurencja dla Gdańskiego Nowego miasta. Kto wie w przyszłości może być z tego jeszcze nowy Roterdam.
"
Trzeba być bardzo mocno zaślepionym lokalnym patriotą aby dać temu obiektowi więcej niż 5. Obiektywnie patrząc kaszana materiałowa, wogule mi się nie podoba co tu dużo mówić. 3/10"

Sam bym tego lepiej nie ujął
Rafis está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 25th, 2004, 07:05 AM   #77
Dziki REX
Your brain controller

Dziki REX's Avatar

Hehehhehehehehehe, widzę że z ciebie jakiś mroczny mściciel z Wrocłąwia. Co mam na to poradzić, że EFL we wrocławiu to kupa. Po pierwsze nie nawiązywałem w swym poście który cytowałeś do architektury tylko do lokalizacji wierzy i możliwościach budowy nowego gdyńskiego city w przyszłości a po drugie ta wierza w gdyni to przy EFL mistrzostwo świata. Kto nie czai o czym mówię niech zajrzy do działu Miss Polski: Rate A Building i sam się przekona do czego nasz kolega Rafis porównuje ten wieżowiec.

Old July 25th, 2004, 11:32 AM   #78
Rafis
WROCŁAW U/C

Rafis's Avatar

Likes (Received): 4865

Z tym skyskraperem w Gdyni jest jak ze skoczkiem narciarskim, który dostał punkty tylko za odległość, bo za styl kiepsko. Przecież to jest zwykły blok mieszkalny pokryty zielonym tynkiem. Zreszta z ajakis czas porównamy oceny jakie dostana oba budynki...
Rafis está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 25th, 2004, 12:13 PM   #79
kotbehemot
Я.

kotbehemot's Avatar

Quote:
Hehehhehehehehehe, widz? ?e z ciebie jaki? mroczny m?ciciel z Wroc??wia. Co mam na to poradzi?, ?e EFL we wroc?awiu to kupa. Po pierwsze nie nawi?zywa?em w swym po?cie który cytowa?e? do architektury tylko do lokalizacji wierzy i mo?liwo?ciach budowy nowego gdy?skiego city w przysz?o?ci a po drugie ta wierza w gdyni to przy EFL mistrzostwo ?wiata. Kto nie czai o czym mówi? niech zajrzy do dzia?u Miss Polski: Rate A Building i sam si? przekona do czego nasz kolega Rafis porównuje ten wie?owiec.
Zgadzam sie ze EFL to kupa. Natomiast co do tego budynku- niech on bedzie pokryty PRZYNAJMNIEJ takim ohydnym i beznadziejnym kamieniem jak EFL, bo jesli to bedzie pastelowy tynk (a na to sie zanosi) to niestety bedzie tragiczny. Jako punkt wyjscia bardzo mi sie podoba, ale zadecyduje wykonczenie.
pozdr
Old July 25th, 2004, 12:24 PM   #80
eosendil
nec temere nec timide

eosendil's Avatar

Likes (Received): 25

nigdy wrzyciu nie będzie to tynk... a pastelowy to już napewno nie! bez przesady... a jeśli jednak tak to własnoręcznie go rozbiorę

Many da camper wants to buy some white - fish

gallery
eosendil no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
gdynia, sea towers

Thread Tools

Posting Rules