[Warszawa] Wieżowce w budowie - Page 2 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Fotografia > Wieżowce i Panoramy

Wieżowce i Panoramy Statystyka i zdjęcia

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 7th, 2005, 01:31 AM   #21
mateq
mod emerytowany

ja natomiast pamiętam mega-reklame matiza na tym budynku to było tak ładne, że nawet matiz mi się spodobał
mateq no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 7th, 2005, 06:12 AM   #22
Jaroslaw
Registered User

Likes (Received): 141

Zdjecia juz dawno wywalilem, to bylo przeciez ponad rok temu, a tu nagle reaktywizacja...

Wroca za jakies 24h.
Jaroslaw no está en línea   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 01:44 PM   #23
Fredi
Registered User

Fredi's Avatar

Likes (Received): 10231

Quote:
Originally Posted by SoboleuS
Ciekawe że ja kompletnie nie pamiętam budowy WTT, musieli go naprawdę błyskawicznie budować, bo raz jak byłem w W-wie to go nie było a jak przyjechałem kilka miesięcy pózniej to już był
Normalna budowa. Ani szybko, ani wolno. Ja akurat mieszkalem przy tej samej ulicy kilkset metrow dalej wiec nie moglem przegapic Pamietam dokladnie od ogrodzenia terenu, kopania i lania czesci podziemnych, a potem stopniowe pniecie sie w gore. Zreszta co ja opowiadam jakby to byla prehistoria, przeciez to pare lat temu. Jak ktos nie pamieta to albo byl gowniarz, albo niedawno do Warszawy przyjechal
Fredi no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 7th, 2005, 01:49 PM   #24
rcube

Likes (Received): 4

Ja nie jestem gowniarz i mieszkam w stolicy od urodzenia. A sytuacje z WTT juz opisalem. Poprostu go nie bylo w Wawie i nagle sie pojawil. Choc pamietam ze czytalem jakis artykul w Stolecznej jak jakas szycha DAEWOO cos tam na ostatnim pietrze byla i cos tam z restauracja..... nawet artykulu nie pamietam
rcube no está en línea   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 02:21 PM   #25
AUTO
Registered User

AUTO's Avatar

Likes (Received): 2038

A ja codziennie podziwiałem budowę z Placu Zawiszy jak jeździłem do szkoły i z powrotem
Old June 7th, 2005, 03:26 PM   #26
Petr
Iroquois of Europe

Petr's Avatar

Likes (Received): 3682

Ja pamiętam budowę WTT bardzo dobrze, bo w tamtym okresie jeździłem często Towarową i już wtedy kręciły mnie wieżowce. Nawet odbyłem, zdaje się, jakieś pielgrzymki rowerowe. Pamiętam również tablicę z renderem wcześniejszego projektu wieży. No ale ja tutaj za dziadka robię.
Petr no está en línea   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 05:54 PM   #27
SoboleuS
Homo Masoviensis

SoboleuS's Avatar

Likes (Received): 8163

Quote:
Originally Posted by Jaroslaw1
Zdjecia juz dawno wywalilem, to bylo przeciez ponad rok temu, a tu nagle reaktywizacja...
Wroca za jakies 24h.
No fakt, nie zwróciłem uwagi że to taki stary wątek, nie widziałem go wcześniej, bo był założony w czasie kiedy byłem odcięty od Netu W każdym razie czekam niecierpliwie na zdjęcia

Quote:
Originally Posted by Fredi
Zreszta co ja opowiadam jakby to byla prehistoria, przeciez to pare lat temu. Jak ktos nie pamieta to albo byl gowniarz, albo niedawno do Warszawy przyjechal
No, no, tylko nie gówniarz Z tego co się orientuję to w 1997 zaczynałem studia na UW i na Wolę mi było nie po drodze

Last edited by SoboleuS; June 7th, 2005 at 07:18 PM.
SoboleuS está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 06:10 PM   #28
kafarek
Robert

kafarek's Avatar

Likes (Received): 18667

nie zpomne jak włąnczyłem radio zet po 6 i nadawali co wdzisiejszej prasie.Akurat przeczytali że w Polsce powstanie najwyższy wieżowiec.....kupiłem gazetę,do dzisiaj mam wycinek......
Odkąd Święcicki wbił pierwszą łopatę regularnie wizytowałem budowę
Old June 7th, 2005, 09:40 PM   #29
ANDY*krk
Registered User

ANDY*krk's Avatar

Likes (Received): 55

Quote:
Originally Posted by kafarek
nie zpomne jak włąnczyłem radio zet po 6 i nadawali co wdzisiejszej prasie.Akurat przeczytali że w Polsce powstanie najwyższy wieżowiec.....kupiłem gazetę,do dzisiaj mam wycinek......
Odkąd Święcicki wbił pierwszą łopatę regularnie wizytowałem budowę
Mozesz zrobic skan tego wycinka??
ANDY*krk no está en línea   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 10:35 PM   #30
Jaroslaw
Registered User

O, zdjecia wrocily!
Old June 7th, 2005, 10:42 PM   #31
kafarek
Robert

kafarek's Avatar

faktycznie,ale dziura to była!!!!wooow ,szkoda że wtedy nie miałem żadnego aparatu ,te zdjęcia co się pojawiły to one dziś mają jeszcze większą wartość,czym starsze tym większa wartość kolekcjonerska.A dziwiłem się kiedyś co rajcuje niektórych zbieranie znaczków itp ........juz rozumię jak to jest
@ANDY*krk to mały wycinek ,ciekawsza była relacja na pół strony w stolicznej z wmurowania kamienia w......zeskanuję w najbliższym czasie

Last edited by kafarek; June 7th, 2005 at 10:48 PM.
kafarek no está en línea   Reply With Quote
Old June 7th, 2005, 10:47 PM   #32
Jaroslaw
Registered User

Quote:
Originally Posted by kafarek
faktycznie,ale dziura to była!!!!wooow ,szkoda że wtedy nie miałem żadnego aparatu.
Jak widzialem tego faceta na krawedzi na zdjeciu nr. 2 to sam mialem strach! A zdjecia robilem poczciwym Zenitem z tele, z "ruskiego targu" w Opolu. Lezka sie kreci.
Old June 8th, 2005, 12:34 AM   #33
Fredi
Registered User

Fredi's Avatar

Quote:
D Z tego co się orientuję to w 1997 zaczynałem studia na UW i na Wolę mi było nie po drodze :tongue3 :
Umowmy sie ze bylo go widac nie tylko z Woli, a i do prasy telewizji tez jakies tam wiadomosci o budowie przeciekly. Z pewnosca nie bylo jak niektorzy pisza, ze nagle pewnego dnia wyszlo slonce i ludziom ukazal sie nowy budynek
Old June 8th, 2005, 01:45 AM   #34
SoboleuS
Homo Masoviensis

SoboleuS's Avatar

Likes (Received): 8163

Wow! Fajne fotki, to musiał być niesamowity plac budowy, teraz żałuję że wtedy mnie to nie interesowało No ale teraz w kwestii placów budowy też nie mamy na co narzekac

Quote:
Originally Posted by Fredi
Umowmy sie ze bylo go widac nie tylko z Woli, a i do prasy telewizji tez jakies tam wiadomosci o budowie przeciekly. Z pewnosca nie bylo jak niektorzy pisza, ze nagle pewnego dnia wyszlo slonce i ludziom ukazal sie nowy budynek
Ale z mojej perspektywy tak to właśnie wyglądało Cały czas jezdziłem z Józefowa na Uniwerek i z powrotem i nie miałem czasu na jakieś tam "wieżowce" Moja fascynacja wieżowcami zaczęła się dopiero parę lat pózniej, jak budowali Westina...
SoboleuS está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 8th, 2005, 01:55 AM   #35
Krzycho
Registered User

Krzycho's Avatar

Quote:
Originally Posted by rcube
To PEKAO powstalo przed DAEWOO ?
...
No co Ty? Wstydź się. Ty stary Warszawiak i takie teksty? Aż się wierzyć nie chce, że o tym nie wiedziałeś. No chyba, że w połowie lat 90tych byłeś jeszcze małym chłopczykiem i nic nie pamiętasz
Krzycho no está en línea   Reply With Quote
Old June 8th, 2005, 01:30 PM   #36
Fredi
Registered User

Fredi's Avatar

Quote:
nie miałem czasu na jakieś tam "wieżowce" Moja fascynacja wieżowcami zaczęła się dopiero parę lat pózniej, jak budowali Westina...
No to chyba w takim razie kwestia interesowania sie wlasnym miastem "w ogole". Bo szczerze mowiac to wiezowce nigdy mnie specjalnie nie fascynowaly i dzisiaj tez nie fascynuja Po prostu duze budynki wiec latwiej zauwazyc
Old June 8th, 2005, 06:52 PM   #37
Papaj
...

Papaj's Avatar

Teraz mi sie prypomnialo. Kiedys (1998 lub 1999) wjezdzalem do Warszawy od strony Poznania i widzialem jego budowe. Robila wielkie wrazenie, ale dziwilo mnie to, ze powstaje w "polu". Niestety wtedy jeszcze nie interesowalem sie wiezowcami.
Papaj no está en línea   Reply With Quote
Old June 8th, 2005, 07:44 PM   #38
Krzycho
Registered User

Krzycho's Avatar

Moja fascynacja wieżowcami zaczęła się w lutym 1997r a zafascynował mnie Marriott
Old June 9th, 2005, 01:25 PM   #39
kafarek
Robert

kafarek's Avatar

Old June 9th, 2005, 02:44 PM   #40
Krzycho
Registered User

Krzycho's Avatar

Bardzo mi się nie podoba wcześniejsza wersja. Czy to jest aktualny rendering w momencie kiedy zaczynali budowę? Aż trudno uwierzyć, że wizualizacja mogła się aż tak różnić od tego co zbudowano.
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules