Zdjecia z budowy hoteli na Towarowej w Warszawie - Page 5 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old January 8th, 2004, 06:22 PM   #81
Piotr
...

Likes (Received): 0

Od towarowej wyglada bardzo dobrze, jestem mile zaskoczony. Z bokow troche gorzej ale i tak moze cos dokleja, przynajmiej z lewej.
Piotr no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old January 8th, 2004, 08:29 PM   #82
SoboleuS
Homo Masoviensis

SoboleuS's Avatar

Likes (Received): 8304

Na Arka i jego Ericsona zawsze można liczyć
Budynek średnio mi się podoba ale i tak swietnie że powstał - w porównaniu z syfem który tam był wcześniej to ogromny postęp
SoboleuS no está en línea   Reply With Quote
Old January 8th, 2004, 11:57 PM   #83
Polskafreak

Likes (Received): 1

fajny jest ten budynek, od towarowej wyglada elegancko i nowoczesnie.
Polskafreak no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old January 9th, 2004, 12:28 AM   #84
ryjek
ryjek

ryjek's Avatar

Likes (Received): 2411

R_E_W_E_L_A_C_J_A !!! Jestem pod wielkim wrazeniem wykonczenia tego budynku! a bez fasady wygladal jak wielka bezplciowa bryla... a teraz bedzie to baaaardzo elegancki budynek, co bedzie tym bardziej widoczne, ze dookola stoja straszne strucle.

Arek - dzieki za fajne fotki!!!
ryjek no está en línea   Reply With Quote
Old January 9th, 2004, 12:35 AM   #85
eosendil
nec temere nec timide

eosendil's Avatar

Likes (Received): 25

podobaja mi sie takie plytki na elewacji. robia eleganckie wrazenie.

Many da camper wants to buy some white - fish

gallery
eosendil no está en línea   Reply With Quote
Old January 9th, 2004, 02:20 PM   #86
REDHATT
Registered User

REDHATT's Avatar

Likes (Received): 14497

Gdyby wszystkie hotele dwugwiazdkowe tak wygladaly...!?
REDHATT no está en línea   Reply With Quote
Old January 9th, 2004, 02:22 PM   #87
bajbus
Guest

Likes (Received):

Mnie intrygują kolumny na której wsparty jest budynek. Dla mnie zachwiane zostały proporcje. Takie budynki pasują mi na Żuławach (styl holenderski), gdzie często występują powodzie...
  Reply With Quote
Old January 9th, 2004, 10:40 PM   #88
Duopolis
Hong Kong lover

Duopolis's Avatar

Likes (Received): 1

Super wyszedł! A o ścianę od Aleji to nie martwmy się. Kiedyś zabudują tory obok i nie bedzie jej tak widać bo zasłoni ją jakiś budynek
Old January 10th, 2004, 12:10 AM   #89
marek bielski
SS-man: Semen Shedder

marek bielski's Avatar

Likes (Received): 22

swietnie pasuje do tej czesci Warszawy - zaloze sie ze bedzie mial wiekszy ruch niz IC
marek bielski no está en línea   Reply With Quote
Old January 29th, 2004, 02:38 PM   #90
Arek
Registered User

Arek's Avatar

Likes (Received): 112

Trzy w jednym

Francuscy właściciele winnic, produkujący luksusową biżuterię i perfumy oraz zarządzający 900 hotelami w Europie, w kwietniu otworzą, po 20 miesiącach budowy, hotelowy kombajn przy placu Zawiszy.

Inwestorem zespołu "trzy w jednym" jest grupa Envergure, którą w Polsce można znaleźć pod nazwą Hotele GE Polska. Firma najpierw otworzyła swoje hotele w Katowicach, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu, aby teraz podbić rynek warszawski. Jak zamierza to zrobić?

Nowy zespół hotelowy wyrósł naprzeciwko hotelu Sobieski, u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Towarowej. Inwestycja rozpoczęła się w czerwcu 2002 r. W skład kompleksu wchodzą trzy hotele: jednogwiazdkowy Premiere Classe, dwugwiazdkowy Campanile i trzygwiazdkowy Kyriad Prestige.

Pierwszy raz sieć Envergure zdecydowała się na połączenie trzech klas hoteli. Dlaczego właśnie w Warszawie eksperymentuje?

- Ta koncepcja może się świetnie sprawdzić właśnie w stolicy, ponieważ jest skierowana do szerokiej grupy klientów. Nie każdy chce przecież wynajmować luksusowy hotel za duże pieniądze. My oferujemy komfort na każdą kieszeń - wyjaśnia Mariusz Kubala, dyrektor ds. handlowych Hotele GE Polska. - Nie chcemy konkurować z hotelem Westin czy InterContinental, bo mają klienta z tzw. wyższej półki, ale już z hotelem Sobieski możemy rywalizować.

W związku z tym, że grupa Envergure proponuje w Warszawie hotele klasy ekonomicznej, nie przewiduje żadnych architektonicznych czy wnętrzarskich szaleństw w budynkach. Nie zaplanowano też basenu, ale w trzygwiazdkowym Kyriad Prestige będzie klub fitness, sauny, jacuzzi, kącik biblioteczny. Ta część zespołu będzie też miała 600 mkw. sal konferencyjnych, restaurację na 110 miejsc oraz 144 pokoje.

Z kolei dwugwiazdkowy Campanile pomieści 194 pokoje gościnne oraz restaurację na 120 miejsc. W jednogwiazdkowym Premiere Classe przygotowano 126 pokoi. Hotel nie ma restauracji ani sal konferencyjnych.

Zaraz po otwarciu właściciel przewiduje promocyjne ceny, aby zachęcić gości do odwiedzin: 160 zł za noc w jednogwiazdkowym hotelu, 260 zł - w dwugwiazdkowym, i 360 zł - w trzygwiazdkowym.

RZECZPOSPOLITA
Arek no está en línea   Reply With Quote
Old January 30th, 2004, 12:59 AM   #91
Pomorzanin
Guest

Likes (Received):

Za samolotem Hotel Campanile

Reply With Quote
Old March 16th, 2004, 02:18 PM   #92
REDHATT
Registered User

REDHATT's Avatar

Z PB:
"Deweloperka odżywa, a główni gracze planuja potężne inwestycje.Giełdowa spółka Echo Investment, jedna z najwiekszychg film z branży,moze w tym roku rozpoczac projekty deweloperskie wartosci 400 mln USD...Echo liczy na zarobek od operatora hoteli francuskiej grupy Envergure, dla ktorej zbudowal 3 hotele w Warszawie.Warunek?Jesli pierwsze hotele odniosa sukces, Francuzi wejda bardziej na polski rynek.Koniem pociagowym Echa ma byc budowa i wynajem powierzchni biurowych i handlowych."

Ja mysle ze odniosa sukces:niskie ceny pokoii, dobra lokalizacja, ladna arcitektura.

PZDR

Last edited by REDHATT; March 16th, 2004 at 02:24 PM.
Old March 16th, 2004, 04:48 PM   #93
YaroS
Registered User

Na hotelach wiszą reklamy o terminie otwarcia i cenach i tak jak pamiętam to: 259 za pokój (to chyba w tym najdroższym) a 159 za pokój w tym najtańszym (i było coś dodatkowo napisane, że ta cena za pokój 1-2 lub 3 osobowy). No ceny zwłaszcza tego najtańszego (premier classe czy jakoś tak) są już do bardzo atrakcyjne w porównaniu z innymi hotelami.
PZDR
YaroS no está en línea   Reply With Quote
Old March 16th, 2004, 07:35 PM   #94
cudak
Inwestor

cudak's Avatar

Likes (Received): 55

Hotel - nawet za 259 zł w Warszawie to prawie jak za darmo !!!
W Ibisie w Warszawie wynosi 269 zł i uważa sie , że to tanio . Taki Ibis w Częstochowie w tygodniu to 179 zł , a w weekend to nawet za 140 zł . W tym Poznańskim to nocowałem w wekend juz ze trzy razy od 160 zl - zawsze bez śniadania !!!
cudak no está en línea   Reply With Quote
Old March 17th, 2004, 02:23 PM   #95
JPS
Expert

JPS's Avatar

Hotel jest bardzo fajnie podświetlony od strony Towarowej - może ktoś strzeliłby fotkę wieczorem..?
Old March 19th, 2004, 10:18 PM   #96
YaroS
Registered User

Nie chce mi się tworzyć kolejnego w±tku więc wrzucę tu zdjęcie z budowy Hotelu Polonia (rozbudowy na tyłach budynku w podwórzu):

PZDR
Old March 19th, 2004, 10:20 PM   #97
martin
Registered User

martin's Avatar

Likes (Received): 1030

mam nadzieje ze nidlugo wezma sie tez za Metropol
martin no está en línea   Reply With Quote
Old March 23rd, 2004, 02:18 PM   #98
YaroS
Registered User

Zdjęcie z budowy (praktycznie już zakończonej) Hoteli przy towarowej w czasie porannego szczytu:

PZDR
Old March 23rd, 2004, 09:48 PM   #99
Van der Rohe
mies fan

Van der Rohe's Avatar

Likes (Received): 435

Quote:
Originally posted by YaroS

Zdjęcie z budowy (praktycznie już zakończonej) Hoteli przy towarowej w czasie porannego szczytu:

PZDR
Niezły, naprawdę niezły budynek. Niczym nie zachwyca, ale dzięki swojej prostocie i dobrym materiałom będzie się ładnie starzał. Oby tylko w niedługim czasie zyskał jakieś sąsiedztwo...
Van der Rohe no está en línea   Reply With Quote
Old March 24th, 2004, 09:50 AM   #100
REDHATT
Registered User

REDHATT's Avatar

Quote:
Originally posted by Van der Rohe

Niezły, naprawdę niezły budynek. Niczym nie zachwyca, ale dzięki swojej prostocie i dobrym materiałom będzie się ładnie starzał. Oby tylko w niedługim czasie zyskał jakieś sąsiedztwo...
Oby!!
Architekci zapowiadali ze zapoczatkuja tworzenie nowej pierzeii dla Towarowej.Ja nie mialbym nic przeciwko gdyby taki poziom architektury byl reprezentowany wzdluz Towarowej.

PZDR
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules