«Курилка.vn» - Page 630 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old September 25th, 2019, 02:06 PM   #12581
site812
Registered User

Likes (Received): 171

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
А ще буває, що бізнес власнику не приносить нічого, балансує на межі рентабельності і нормальний бізнесмен продовжує працювати, бо просто зупинитись значить закінчити з цим бізнесом. І от дуже багато людей зараз на цій межі рентабельності працюють.
То може пора закрити такий "бізнес"? Може варто покищо звичайну роботу знайти, раз нічого не виходить з бізнесом?

Quote:
Чи я десь щось про ригів сказав?
Да ти прямо їхніми словами зараз говориш, от прямо те що вони транслюють в ефір, один в один.

V_Power liked this post
site812 no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 25th, 2019, 02:20 PM   #12582
OIM
Registered User

Likes (Received): 550

Quote:
Originally Posted by site812 View Post
То може пора закрити такий "бізнес"? Може варто покищо звичайну роботу знайти, раз нічого не виходить з бізнесом?

Да ти прямо їхніми словами зараз говориш, от прямо те що вони транслюють в ефір, один в один.
Ти далека людина від бізнесу. От уяви, що умовно олієжиркомбінат в силу ситуації на ринку починає працювати в мінус. То власнику треба просто закрити бізнес? Чи наприклад рошен починає працювати в мінус. Треба просто закрити завод на колодку і почекати кращих часів? Звичайно ж ні. Починають оптимізувати процеси, скорочувати людей, економити на соц пакетах, закуповувати дешевші матеріали, здешевлюють свої продукти, чим знижують якість і тд Але зупинити бізнес - значить піти з нього.

Так я не знаю, що вони транслюють в ефір. Я не дивлюсь новини, чи ток шоу. Вранці і ввечері новини перечитав і досить з мене. Якщо чесно то ти мене запарив вже з цими ригами

AGvin liked this post
OIM no está en línea   Reply With Quote
Old September 26th, 2019, 05:04 PM   #12583
nick_name
Registered User

Likes (Received): 39

Quote:
Ти далека людина від бізнесу. От уяви, що умовно олієжиркомбінат в силу ситуації на ринку починає працювати в мінус. То власнику треба просто закрити бізнес? Чи наприклад рошен починає працювати в мінус.
Не говоріть дурниці, яка ситуація на ринку? Весь світ перестав вживати олію, цукерки чи сухе молоко? Ситуація може бути з конкретним ринком збуту, в таких випадках просто шукають інший. Ви перекручуєте поняття, мова йшла про малий бізнес, і тут дійсно жах, бо всі за копійки хочуть наймати працівників, через неякісну пропозицію мають малу маржу, тому і не витягують на вищі зарплати. Тоді дійсно краще йти на роботу, а не мучити працівників, себе і бізнес

sam_gustavson liked this post
nick_name no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old September 26th, 2019, 05:48 PM   #12584
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by nick_name View Post
Не говоріть дурниці, яка ситуація на ринку? Весь світ перестав вживати олію, цукерки чи сухе молоко? Ситуація може бути з конкретним ринком збуту, в таких випадках просто шукають інший. Ви перекручуєте поняття, мова йшла про малий бізнес, і тут дійсно жах, бо всі за копійки хочуть наймати працівників, через неякісну пропозицію мають малу маржу, тому і не витягують на вищі зарплати. Тоді дійсно краще йти на роботу, а не мучити працівників, себе і бізнес
згадки про малий чи середній бізнес не було ніякої.
Але, якщо вам важливий приклад саме по малому бізнесу, тоді якщо у вас є продуктовий магазин, в ньому працюють два продавці, а ви самі займаєтесь бухгалтерією, закупівлею товару і тд. Вам магазин приносить прибутку 15-20 тис грн. Зарплата продавців 5-8 тис грн. З чого підняти зарплату працівникам і чи варто закривати бізнес?
А щодо олії, цукерок і тд , то наприклад станом на сьогодні експортні позиції знаходяться в не найкращому становищі, коли собівартісь продукції вища за ціни реалізації. То впринципі, втратити ринки збуту в такій ситуації цілком можливо. І перестануть їсти наші цукерки, а приміром почнуть їсти білоруські. Де тут вища математика, не розумію?
І взагалі, ситуацій на ринку безліч. Чи ви не чули про падіння світових цін на сировиних ринках(сільгосп продукц і метали)?

Я взагалі не розумію, з якого моменту дискусія пішла в обговорення можливостей бізнесу. Ми обговорювали продажну владу То було цікавіше

AGvin liked this post
Old September 27th, 2019, 10:12 AM   #12585
nick_name
Registered User

Quote:
Але, якщо вам важливий приклад саме по малому бізнесу, тоді якщо у вас є продуктовий магазин, в ньому працюють два продавці, а ви самі займаєтесь бухгалтерією, закупівлею товару і тд. Вам магазин приносить прибутку 15-20 тис грн. Зарплата продавців 5-8 тис грн. З чого підняти зарплату працівникам і чи варто закривати бізнес?
Саме про таке я говорю, коли згадую неякісну пропозицію, зараз в нас кожен п'ятий недокомерс. Чи то продуктовий на першому поверсі житлового будинку, чи "островок" в черговому ТРК/ТРЦ. Більшість з них максимально примітивно підходять до ведення бізнесу. Краще б ті 20-30к вложені в "бізнес" поклали на депозит.

Quote:
А щодо олії, цукерок і тд , то наприклад станом на сьогодні експортні позиції знаходяться в не найкращому становищі, коли собівартісь продукції вища за ціни реалізації. То впринципі, втратити ринки збуту в такій ситуації цілком можливо. І перестануть їсти наші цукерки, а приміром почнуть їсти білоруські. Де тут вища математика, не розумію?
І взагалі, ситуацій на ринку безліч. Чи ви не чули про падіння світових цін на сировиних ринках(сільгосп продукц і метали)?
Зерновий сезон саме почався і я маю певне відношення до ЗЕД та не можу підтвердити, що все погано. Тим більше з зерновими чи ВМЖК.
А попередня теза, що ми тільки зерно і відправляєм, навіть муку не робимо, то поїдьте в Десну і подивіться, як по 80-100 контейнерів ледь не щотижня відвантажують, а по дорозі і Рошен побачите разом з молокозаводом, звідки відправляють на експорт молочну продукцію і ті ж цукерки.

Last edited by nick_name; September 27th, 2019 at 10:38 AM.
Old September 27th, 2019, 11:56 AM   #12586
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by nick_name View Post
Саме про таке я говорю, коли згадую неякісну пропозицію, зараз в нас кожен п'ятий недокомерс. Чи то продуктовий на першому поверсі житлового будинку, чи "островок" в черговому ТРК/ТРЦ. Більшість з них максимально примітивно підходять до ведення бізнесу. Краще б ті 20-30к вложені в "бізнес" поклали на депозит.

Зерновий сезон саме почався і я маю певне відношення до ЗЕД та не можу підтвердити, що все погано. Тим більше з зерновими чи ВМЖК.
А попередня теза, що ми тільки зерно і відправляєм, навіть муку не робимо, то поїдьте в Десну і подивіться, як по 80-100 контейнерів ледь не щотижня відвантажують, а по дорозі і Рошен побачите разом з молокозаводом, звідки відправляють на експорт молочну продукцію і ті ж цукерки.
недокомерс фактично забезпечує роботою 3 особи. Кладе він гроші на депозит, 2 особи стають безробітніми. Це в цілому на ситуацію позитивно впливає?

А я до ЗЕД маю не певне, а повне відношення. І не розумію, як можна зараз казати, що там не все погано, якщо револьвація це прямо впливає на експортні позиції. Зерновий сезон то почався, з яким настроєм він почався? А до всього нашого щастя падіння світових цін на сировини. Ви маєте це знати.
Пшениці експортується приблизно 15- 17 млн тон. муки десь 250 тис тон. Трохи різниця є, як не як.
а взагалі то мені закидали, що якщо бізнес прибуток не приносить, то його терміново потрібно "закрити". А я навів приклад, що в разі певних конюктурних обставин приміром олієжир комбінат буде працювати в мінус, то бізнес не закривають, а намагаються оптимізувати різними способами. А до чого все те про що ми з вами ведемо дискусію?

AGvin, beetl liked this post
Old October 2nd, 2019, 12:51 PM   #12587
site812
Registered User

Quote:
згадки про малий чи середній бізнес не було ніякої.

Я взагалі не розумію, з якого моменту дискусія пішла в обговорення можливостей бізнесу. Ми обговорювали продажну владу То було цікавіше
Вам магазин приносить прибутку 15-20 тис грн. Зарплата продавців 5-8 тис грн.

От про це я і казав! Прибутку 20к, і воно буде на кожному кутку верещати про "бізнес" душать. Да закрий ти той довбаний магазин і біжи знайди собі роботу з ЗП 12..15к. Працюй і не зайобуй всіх, що ти не можеш працівників знайти, і про зубожіння.

V_Power, nick_name liked this post
Old October 3rd, 2019, 01:39 PM   #12588
AGvin
Registered User

AGvin's Avatar

Likes (Received): 206

Quote:

От про це я і казав! Прибутку 20к, і воно буде на кожному кутку верещати про "бізнес" душать. Да закрий ти той довбаний магазин і біжи знайди собі роботу з ЗП 12..15к. Працюй і не зайобуй всіх, що ти не можеш працівників знайти, і про зубожіння.
Дуже просто рахувати чужі гроші .

Ото, спробуйте спочатку заробіть ті "15-20 тис. прибутку". Тим паче, що сьогодні то прибуток, а завтра з нашою "стабільністю", і за рік того прибутку не вистачить покрити збитки.

Ви ж не в тій країні живете аби говорити за зручність ведення бізнесу. Тут "джекпот" негативних обставин як від якості персоналу (враховуючи бажаний йому компенсаційний пакет), податкової системи і до відсутності бажання у закордонних компаній мати справу з компаніями які мають активи в Україні.
Тому, все ж "зайобувати" тут є за що.

iScape liked this post
AGvin no está en línea   Reply With Quote
Old October 3rd, 2019, 03:32 PM   #12589
OIM
Registered User

Quote:

нема сенсу розвивати цю тему, так як я залишусь при своїй думці, а ти при своїй. Можливо у кожного з нас є вірні аргументи, а от єдиного правильно рішення точно нема.
Old October 3rd, 2019, 04:15 PM   #12590
beetl
Registered User

Likes (Received): 22

Quote:

Боже, скільки ще років треба щоб совок зник з людських голів? "біжи знайди собі роботу з ЗП 12..15к." Хто по вашому має забезпечити цю роботу? Держава під чутливим керівництвом партії?

iScape, AGvin, crazyyy, OIM liked this post
beetl no está en línea   Reply With Quote
Old October 4th, 2019, 02:12 PM   #12591
nick_name
Registered User

Quote:
Originally Posted by beetl View Post
Боже, скільки ще років треба щоб совок зник з людських голів? "біжи знайди собі роботу з ЗП 12..15к." Хто по вашому має забезпечити цю роботу? Держава під чутливим керівництвом партії?
А який у вас месседж? Йти всім відкривати ФОП? Чи продумати механізм забезпечення всіх роботою? Тоді це і є совок з цільовими направленнями.
Old October 7th, 2019, 11:48 AM   #12592
site812
Registered User

Quote:
Originally Posted by beetl View Post
як хто???? А де ж всі ці, хто пищить що на роботу не можуть місяцями спеціаліста знайти "бо все вієхалі в польшу на зарабіткі". Купа роботи є ставай працюй.
Old October 7th, 2019, 05:33 PM   #12593
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Likes (Received): 226

отличное интервью. хотя бы для расширения кругозора.
webcat no está en línea   Reply With Quote
Old October 7th, 2019, 10:51 PM   #12594
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7616

для розширення світогляду можна і Шарія дивитись. Та чого вже, можна і Соколова

crazyyy liked this post
melv no está en línea   Reply With Quote
Old October 8th, 2019, 10:59 AM   #12595
site812
Registered User

Перший раз чую про цього чувака. Якийсь черговий інфоциган?
Old October 8th, 2019, 10:16 PM   #12596
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7616

Ще трошки нашого місцевого лайна))

Хто такий Продивус, думаю, зайвий раз пояснювати не треба. Так ось може чули про конфлікт, що виник між ним і Вежею. Ну, там велика передісторія, включно із Шарієм.

https://www.facebook.com/vladimirpro...c_location=ufi

Тут найбільше доставляє що, вдумайтесь, під постом рига і відомого у місті рекетира, кримінального авторитета поважного бізнесмена респектують разом Шарій, Гайда, Давиденко та інші менш відомі персони. А вінцем тому я вважаю коментар почесного громадянина міста, який по фєні пише, що хтось там "рамси попутал".

Що це блдь?)))

crazyyy, AGvin, sam_gustavson liked this post
melv no está en línea   Reply With Quote
Old October 24th, 2019, 02:29 PM   #12597
КаРанДаш
Registered User

КаРанДаш's Avatar

Likes (Received): 2749

vinnipuh liked this post
КаРанДаш no está en línea   Reply With Quote
Old October 25th, 2019, 01:31 PM   #12598
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1671

Quote:
Originally Posted by melv View Post
Ще трошки нашого місцевого лайна))

Хто такий Продивус, думаю, зайвий раз пояснювати не треба. Так ось може чули про конфлікт, що виник між ним і Вежею. Ну, там велика передісторія, включно із Шарієм.

https://www.facebook.com/vladimirpro...c_location=ufi

Тут найбільше доставляє що, вдумайтесь, під постом рига і відомого у місті рекетира, кримінального авторитета поважного бізнесмена респектують разом Шарій, Гайда, Давиденко та інші менш відомі персони. А вінцем тому я вважаю коментар почесного громадянина міста, який по фєні пише, що хтось там "рамси попутал".

Що це блдь?)))
Ти ж неписав ) Місцеве лайно...
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Old October 25th, 2019, 01:36 PM   #12599
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1671

Quote:
Перший раз чую про цього чувака. Якийсь черговий інфоциган?
Правильно підмітив. Дубіна це журналіст-інфоциган-дупутат Бєні.

AGvin liked this post
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Old November 8th, 2019, 07:42 PM   #12600
OIM
Registered User

https://vezha.vn.ua/u-vinnytsi-planu...d-26-miljoniv/
Вони взагалі там йбн..лись. за 26 млн можна ще один палац побудувати

AGvin liked this post

Last edited by OIM; November 11th, 2019 at 09:19 AM.
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
балачки, розмови

Thread Tools

Posting Rules