Дарницький вокзал | Darnytsia Railway Station | призупинено - Page 5 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region > Інфраструктура та транспорт

Інфраструктура та транспорт Infrastructure and transport developments

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old November 9th, 2009, 11:24 PM   #81
Fiot
In the brig

Likes (Received): 3

Буваю там майже щодня, доволі активно будують тупікові 4-5 колій для електричок з західної частини вокзалу, навіси і платформи там готові, повністю зробили рейки, я думаю якщо буде потреба то приймати електички з тупічка вокзал зможе за 1-2 місяці, але не думаю що буде урочисте відкриття так як мало електичок мають там кінцеву.

Загалом якісь ворушення йдть, але дійсно повільно, з самим вокзальним комплексом за рік майже без змін, вони на перони свої невеликі ресурси перенесли.
Ввечері йде випробування нових тупікових колій: десь о 20-21 годині поїзд будівельників 3 дня підряд на попередньому тижні заїзжав в кожну з цих колій стояв 1 хв та їхав на розвилку на наступну колію.
Кажуть що залізничну частину мосту Кирпи відкриють цього місяця, може вони ці тупикові колії під це готують?
Fiot no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old November 9th, 2009, 11:25 PM   #82
wrc
BANNED

Likes (Received): 2

спасибо за новость)) а вроди показывали как уже поезд проезжал по мосту Кирпы!
wrc no está en línea   Reply With Quote
Old November 10th, 2009, 07:55 AM   #83
Fiot
In the brig

Це відкрили одну технологічну лінію, а потім начебто тестовий потяг пускали, повноцінні 2 лінії ще не відкрили, на станції лівій берег ще не все закінчено щоб в 4 колії працював перехід
Sponsored Links
Advertisement

Old November 10th, 2009, 10:33 AM   #84
akhristov
???

akhristov's Avatar

Likes (Received): 6

Quote:
Originally Posted by Fiot View Post
Це відкрили одну технологічну лінію, а потім начебто тестовий потяг пускали, повноцінні 2 лінії ще не відкрили, на станції лівій берег ще не все закінчено щоб в 4 колії працював перехід
Four railways? Are they going to keep the old bridge open or what?
akhristov no está en línea   Reply With Quote
Old November 11th, 2009, 04:44 PM   #85
Fiot
In the brig

Quote:
Originally Posted by akhristov View Post
Four railways? Are they going to keep the old bridge open or what?
Я чув про проблеми в залізниці з нехваткою мостів черед Дніпро так що думаю на перший час точно будуть обидва мости фуекціонувати, та і "старий" міст не такий вже й поганий. Їдучі на електричці я частенько стою в "міні пробці" саме перед мостом Дніпровським, з журбою дивлячись в вікно вагона, буває від 30 сек до 3 хвилин але десь раз чи два на тиждень не частіше. На інших участках зупинки між станціями дуже рідкі, а саме перед мостом доволі часто, схоже на все що електричка когось пропускає чи чекає поки проїде хтось. Я думаю 4 колії через Дніпро мають виключити цю проблему.
Щодо старого мосту я чув про проблеми на москальському мості, на Патона, які потребують реконструкції, а от щоб цей старий залізничний міст без в поганому стані чи потребував реконструкції ніде не чув, хоча спеціально і не цікавився. В нас нажаль не настільки багато мостів щоб деякі з них закривати лише через те що вони не красиві)
Old November 11th, 2009, 10:37 PM   #86
meryland
пишу под Android

meryland's Avatar

Likes (Received): 0

The old bridge is going to stay open, it will not be demolished. So, yes, four railways in total.
meryland no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2009, 11:13 AM   #87
sturman
Имперская морда

sturman's Avatar

Likes (Received): 12184

Quote:
Originally Posted by wrc View Post
А это когда было снято?
sturman no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2009, 07:31 PM   #88
kalashnikov
Registered User

kalashnikov's Avatar

Likes (Received): 33

Quote:
Originally Posted by sturman View Post
А это когда было снято?
10.08.2007 19.21
kalashnikov no está en línea   Reply With Quote
Old November 13th, 2009, 01:32 PM   #89
sturman
Имперская морда

sturman's Avatar

Likes (Received): 12184

Спасибо. Я удивился, что краны на месте
sturman no está en línea   Reply With Quote
Old April 14th, 2010, 01:24 PM   #90
nostalgy
a man from the Milky Way

nostalgy's Avatar

Nekto ne znaet kak obstojat dela na Darnickom vokzale sejcas?
nostalgy no está en línea   Reply With Quote
Old April 14th, 2010, 01:38 PM   #91
orland
Moderator

orland's Avatar

Quote:
6. По заходу «Завершення будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця».

У поточному році виконувалися роботи по облаштуванню водовідведення, електричної каналізації в районі приміських пасажирських платформ, по проходженню експертизи проекту будівництва 1 черги (стадія «проект») на загальну суму 0,39 млн. грн.
http://www.mintrans.gov.ua/uk/transp...way/17099.html
orland no está en línea   Reply With Quote
Old April 14th, 2010, 02:38 PM   #92
kucher_if
Curly-headed

kucher_if's Avatar

Quote:
Originally Posted by nostalgy View Post
Nekto ne znaet kak obstojat dela na Darnickom vokzale sejcas?
стоїть недобудований, тільки каркас і сходи, здається.
Платформи для потягів готові
kucher_if no está en línea   Reply With Quote
Old April 16th, 2010, 10:24 AM   #93
nostalgy
a man from the Milky Way

nostalgy's Avatar

Dyge shkoda sho dali ne bydyjyt garnuj byv bu vokzal
nostalgy no está en línea   Reply With Quote
Old December 28th, 2010, 12:19 AM   #94
beyond11
Registered User

beyond11's Avatar

Likes (Received): 235

Информация с сайта Укрзализныци

Quote:
Укрзалізниця визначила основні пріоритети діяльності галузі на 2011 рік

Основним пріоритетом діяльності Укрзалізниці у 2011 році залишиться підготовка залізничної галузі до перевезень, пов’язаних з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, — про це заявив перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко під час прес-конференції у м. Києві 24 грудня 2010 року. «У 2011 році передбачено виконати робіт на загальну суму близько 7,3 млрд. гривень, з яких основні – це закупівля пасажирського рухомого складу, будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві, продовження будівництва пасажирського вокзального комплексу на ст. Дарниця, продовження реконструкції вокзалу ст. Донецьк та інше», — зазначив Микола Сергієнко.

Також триватимуть роботи зі створення національних коридорів для збільшення швидкості поїздів та організація міжрегіональних пасажирських перевезень. На першому етапі заплановано з’єднати швидкісним залізничним сполученням місто Київ з містами проведення матчів ЄВРО-2012 – Харковом, Львовом, Донецьком. Це забезпечить гідний прийом гостей чемпіонату, дозволить інтегрувати залізниці України в систему міжнародних швидкісних залізничних маршрутів.

„У 2011 році на напрямку створення національних коридорів швидкісного руху та організації міжрегіональних пасажирських перевезень Львів–Київ–Полтава–Красноград–Донецьк передбачається модернізувати та відремонтувати 1305,5 км колії; замінити 287 стрілочних переводів; провести електрифікацію на 87 км дільниць, модернізувати 32 тягові підстанції, побудувати 18 шляхопроводів та багато іншого. Необхідні обсяги фінансування становлять 5052,4 млн грн”, — повідомив перший заступник генерального директора Укрзалізниці.

Впровадження швидкісного руху дозволить: забезпечити нову європейську якість пасажирських перевезень, підвищити конкурентоспроможність залізничного транспорту, створити сучасну технічну базу для подальшого розвитку пасажирських перевезень.

Паралельно з цим у 2011 році будуть проводитися роботи з розмежування руху пасажирських та вантажних поїздів, що дозволить підвищити швидкість курсування поїздів та якісні характеристики пасажирського руху і сприятиме зменшенню витрат на утримання колійної інфраструктури.

Подальша електрифікація залізниць, модернізація пристроїв електропостачання, автоматики телемеханіки та зв’язку дозволить підвищити безпеку руху, залізничного транспорту, а також енергоефективність та екологічну безпеку. Комплексна модернізація запланована на залізничному напрямку Полтава – Бурти – Користівка.
beyond11 no está en línea   Reply With Quote
Old December 28th, 2010, 08:40 AM   #95
Vovkulaka
BANNED

Джерело???
Vovkulaka no está en línea   Reply With Quote
Old December 28th, 2010, 09:01 AM   #96
beyond11
Registered User

beyond11's Avatar

Likes (Received): 235

Quote:
Originally Posted by beyond11 View Post
Информация с сайта Укрзализныци
Ссылка на сайт
http://uz.gov.ua/index.php?lng=ru
Ссылка на новость
http://uz.gov.ua/index.php?f=Doc.Vie....0.news&lng=ru
beyond11 no está en línea   Reply With Quote
Old February 13th, 2011, 04:10 PM   #97
SashOk
UA

SashOk's Avatar

Likes (Received): 8240

фото
http://forum.metropoliten.kiev.ua/vi...8a96006#140705
SashOk no está en línea   Reply With Quote
Old March 14th, 2011, 04:28 PM   #98
ZeiN
Registered User

ZeiN's Avatar

Likes (Received): 24

Quote:
Дарницкий вокзал в Киеве хотят продать

Вопрос Дарницкого железнодорожного вокзала будет решен до конца марта. Об этом заявил Вице-премьер-министр Украины – Министр инфраструктуры Борис Колесников.

Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Колесников сообщил, что на следующей неделе будет проведено совещание, где будет рассматриваться вопрос Дарницкого вокзала. "Я думаю, что часть здания железная дорога оставит себе для нужд пассажиров, а часть здания будет выставлена на публичные торги. Такая на сегодняшний день концепция", - подчеркнул он.

По словам вице-премьера, на сегодняшний день здание вокзала не востребовано. "Тем более что Украина со следующего года переходит на скоростное движение поездов, и задача – чтобы через семь лет у нас вообще не было ночных внутриукраинских поездов. В таком случае громоздкие вокзалы с залами ожидания и инфраструктурой не нужны. На западе от этого избавились еще до Второй мировой", - добавил он.

Б.Колесников подчеркнул, что судьба Дарницкого вокзала будет решена до 31 марта.
http://news.liga.net/news/N1107485.html

насколько я понимаю, то с Дарницким вокзалом покончено.
ZeiN no está en línea   Reply With Quote
Old March 14th, 2011, 04:33 PM   #99
DFAW
BANNED

Likes (Received): 5

Пока это только виденье Колесникова, теперь все заинтересованные лица представят ему за и против - и будут решать, вокзал в любом случаи там будет, вопрос какая часть будет принадлежать железной дороге. Я бы скорее наоборот туда перенёс часть разнесённых по городу служб.
DFAW no está en línea   Reply With Quote
Old March 14th, 2011, 07:38 PM   #100
tov_tob
Urban Explorer

tov_tob's Avatar

Likes (Received): 2524

Quote:
что часть здания железная дорога оставит себе для нужд пассажиров, а часть здания будет выставлена на публичные торги
Я почему-то предполагал, что так оно и будет.
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules