Банери | Banners - Page 17 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum

Serbian Forum Diskusija na srpskom jeziku » Srbija | Crna Gora | Srpska

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old August 23rd, 2010, 02:39 AM   #321
Banja Luka.RS.
Registered User

Banja Luka.RS.'s Avatar

Likes (Received): 705

Banja Luka.RS. no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old August 23rd, 2010, 12:26 PM   #322
geronimo_rs
Registered User

geronimo_rs's Avatar

Ево још два.

Last edited by geronimo_rs; August 23rd, 2010 at 12:32 PM.
geronimo_rs no está en línea   Reply With Quote
Old September 16th, 2010, 03:33 AM   #323
aerofokus
Registered User

Likes (Received): 0

Hvala na komplimetnu Vejzik i Wuxa. Ako mislite da bi valjalo, poslao bi fotku u malo vecoj rezoluciji, ali ne nesto preveliko. Nisam doduse siguran kako ce izgledati u ovim manjim rezolucijama. Komponovao sam ih da vise imaju smisla u velikim formatima.
Vejzik, ako budes hteo da kupis poster sa velikim popustom javi mi se, imas moje brojeve na www.aerofokus.net . Meni je mnogo drago kad se nekom dopadnu pa bi ih delio za dzabe ali na zalost ne mogu posto me dosta kosta stampa.

hvala jos jednom

ziveli

Quote:
Originally Posted by V_E_J_Z_I_K View Post
WoW,ja ovo tek sad vidim,pa ne mogu da verujem da se javio autor onih neverovatnih fotki.

Kada sam ih video u Beoizlogu u onoj velicini umalo nisam pao na teme.Bolje fotke BG-a u zivotu nisam video.

Cak planiram da prilikom nekog od sledecih odlaska u Bg,kad ne budem bio u guzvi uzmem jedan od tih panoa,vec cu se nekako snaci sta cu s njim.

Sto se tice teme,trebala nam je neka od tih slicica za baner gore,ali sad kad je to za sad proslo ne bi bilo lose da se neka od tih slicica postavi na temu o Beogradu u nekoj pristojnoj rezoluciji,a da opet ne bude moguce iskoristiti je za krsenje autorskih prava (stampanje,publikovanje,reprodukovanje i slicno)
Vec cisto u promotivne svrhe...

Najlepsi pozdrav....

PS Kada bi forumasi koji nisu iz BG-a ili nisu bili u prilici da ih vide,znali kako ova fotka izgleda u pano rezoluciji u oko dva metara duzine isto bi reagovali kao ja...

aerofokus no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules