[VLORĖ] Projekte tė Ndryshme | Construction Projects - Page 131 - SkyscraperCity
 

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban

Arkitektura dhe Planifikimi Urban Architecture Projects and Urban Development News. » Tirana | Prishtina


Reply
 
Thread Tools
Old December 10th, 2019, 06:52 PM   #2601
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by bobiark View Post
Me fal per shprehjen por, pse ka*in te intereson ty fakti qe Edi_H eshte ne Vlore?
Bobiark, ore kungull, Durresi eshte zemra turistike e Shqiperise, mbulon 40 % te turizmit Shqiptar. Si ore thua cdua une qe flas per Durresin !? Thirri mendjes nese je Shqiptar. Djema, ndihmoni, ndihmoni. E jo vetem per Durresin por dhe per Lacin e per Lezhen. Ndihmoni djema, please.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement
 
Old December 10th, 2019, 08:23 PM   #2602
doctorx
Registered User
 
doctorx's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Tirana
Posts: 5,483
Likes (Received): 3278
__________________

Gjilangji, E24-H08, helloween 1 liked this post
doctorx está en línea ahora   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 08:54 PM   #2603
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389

Cila rrugė ėshtė kjo?
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 09:12 PM   #2604
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Korca Forever View Post
Cila rrugė ėshtė kjo?
O korca forever, po rruga Justin Godard pra eshte !! e di si me dukesh, si plakush barkderr i sklerozuar qe te duhet te lexosh 10 here qe te marresh vesh nje here !! akoma se ke marre vesht o i zi ?! Po kjo mbaroi ore, po ktheni vemendjen nga Durresi ! Please
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 09:26 PM   #2605
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389

Unė nuk e njoh mirė Vlorėn, por e di qė rruga Justin Godard ėshtė mė e ngushtė.

Sa i pėrket pjesės tjetėr qė ke shkruar, mati fjalėt sepse ti mua nuk mė njeh. Me fjalė tė tilla duhet tė jesh mė e kujdesshme, aq mė tepėr si dikush qė deri tani s'ka dhėnė ndonjė kontribut pėr t'u pėrmendur nė forum.
__________________

Soothsayer, Interist, Andrea_UK liked this post
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 09:45 PM   #2606
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Korca Forever View Post
Unė nuk e njoh mirė Vlorėn, por e di qė rruga Justin Godard ėshtė mė e ngushtė.

Sa i pėrket pjesės tjetėr qė ke shkruar, mati fjalėt sepse ti mua nuk mė njeh. Me fjalė tė tilla duhet tė jesh mė e kujdesshme, aq mė tepėr si dikush qė deri tani s'ka dhėnė ndonjė kontribut pėr t'u pėrmendur nė forum.
Kujt i thua kontribut ti ?! Ca fotove qe ben ti kur shkon me pushime ne shqiperi per qef ose kur sorrollatesh andej ketej per te ngrene ndonje dreke me mish keci nese je ne Shqiperi ? Barkderri korca_forever, sot eshte koha per kontribut e solidarizim. Jane mijra familje te varfera qe kane ngelur pa shtepi. Nuk shoh asnje thirje per solidarizim nga askush. Turp ! Ty e pjeses me te madhe te ketij forumi. Turp. Jeni fshehur si miza ju qe dukeshit si gjigande e jepnit mend per cdo gje ketu. Turp. Bura. As bura mo nuk jeni, bua jeni. pa asnje r ! O bua kontriboni !! Please !

Last edited by Eralda; December 11th, 2019 at 09:53 AM.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 10:03 PM   #2607
Capital T
Registered User
 
Join Date: Feb 2018
Posts: 4,478
Likes (Received): 4792

Quote:
Originally Posted by Korca Forever View Post
Cila rrugė ėshtė kjo?
esht kjo

Rruga Perlat Rexhepi, Vlorė, Shqipėri

https://maps.app.goo.gl/5PJnamkQ5CfKHA3o6

@Eralda nuk esht rruga Justin Godard!
__________________

Soothsayer, Andrea_UK liked this post
Capital T no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 10:11 PM   #2608
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Capital T View Post
esht kjo

Rruga Perlat Rexhepi, Vlorė, Shqipėri

https://maps.app.goo.gl/5PJnamkQ5CfKHA3o6

@Eralda nuk esht rruga Justin Godard!
Ja, dhe ti gjen kohe e i bie daulles tende qe te tregosh qe i njeh rruget me mire se te tjeret. Po crendesi ka sot se crruge eshte kjo o Capital T ! Ju qe ju mbajne per me trimat ketu, aktivizoni e mblidhni solidaritetet e kujtdo qe ka mundesi ne kete forum ! Jane dite te veshtira ne Shqiperi. Bua, bejuni burra !

Last edited by Eralda; December 10th, 2019 at 10:19 PM.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 10th, 2019, 10:46 PM   #2609
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Djema, po Interist perfeksionisti ku eshte ? Mesiguri si ca perfeksioniste te tjere po qajne shtepiat verore apo apartamentet e bombarduara nga zoti ne Golem ose diku tjeter ne plazh. Asnje lek per "perfeksionistet " djema. Mos gaboni. Per njerzit e thjeshte me shtepia te vjetra qe jane demtuar po. Atyre gjindjuni me sa keni mundesi. Solidarizim !

Last edited by Eralda; December 11th, 2019 at 09:53 AM.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 08:49 AM   #2610
Gramshaku
Registered User
 
Join Date: Mar 2018
Posts: 140
Likes (Received): 40

[IMG class=inlineimg]https://www.skyscrapercity.com/images/smilies/previous.gif[/IMG]Po ti moj koker debile sa lek ke dhen?? Une cova donacion ke fundjave ndryshe dhe I mblodha te gjith miqt e mi per te dhen kontributin e tyre. Tani ik ktheu ke semafori dhe vazhdo punen tate te nxjeresh buken e gojes duke punuar me gojen dhe mos na ca me trapin.
__________________

Interist liked this post
Gramshaku no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 01:56 PM   #2611
Interist
Registered User
 
Interist's Avatar
 
Join Date: Sep 2014
Location: Berlin
Posts: 3,379
Likes (Received): 1619

Quote:
Originally Posted by Eralda View Post
Djema, po Interist perfeksionisti ku eshte ? Mesiguri si ca perfeksioniste te tjere po qajne shtepiat verore apo apartamentet e bombarduara nga zoti ne Golem ose diku tjeter ne plazh. Asnje lek per "perfeksionistet " djema. Mos gaboni. Per njerzit e thjeshte me shtepia te vjetra qe jane demtuar po. Atyre gjindjuni me sa keni mundesi. Solidarizim !
Unė dhurova lek aq sa kisha mundėsi, pse duhet t'a them kėtu nė forum qė dhurova lek. Duket si mendjemadhėsi pėr mendimin tim. Ti pse tė kruhet kaq shumė me mua, se nuk e kuptoj. Apo ke ndonjė hall tjetėr nė lidhje me kruarjen ?
__________________
Nėse ndihmon dikė me qėllim qė ai tė t'a kthejė, je duke bėrė tregėti dhe jo mirėsi
Interist no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 02:12 PM   #2612
Musachia
Registered User
 
Musachia's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Posts: 1,917
Likes (Received): 672

Po ju nuk i pergjigjeni dot sarkazmes me sarkazem? Duhet patjeter ta trashni kaq gjuhen me nje femer?
Musachia no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 06:21 PM   #2613
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Interist View Post
Unė dhurova lek aq sa kisha mundėsi, pse duhet t'a them kėtu nė forum qė dhurova lek. Duket si mendjemadhėsi pėr mendimin tim. Ti pse tė kruhet kaq shumė me mua, se nuk e kuptoj. Apo ke ndonjė hall tjetėr nė lidhje me kruarjen ?
Po lere c'leke zeza ke dhuruar ti aman ! Po me thuaj e a kishe ne rregull shtepine e plazhit ? Meqe je perfeksionist ! Apo te bombarduar ?

Last edited by Eralda; December 11th, 2019 at 06:28 PM.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 07:06 PM   #2614
Korca Forever
BANNED
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 5,467
Likes (Received): 3389

Quote:
Originally Posted by Eralda View Post
Kujt i thua kontribut ti ?! Ca fotove qe ben ti kur shkon me pushime ne shqiperi per qef ose kur sorrollatesh andej ketej per te ngrene ndonje dreke me mish keci nese je ne Shqiperi ? Barkderri korca_forever, sot eshte koha per kontribut e solidarizim. Jane mijra familje te varfera qe kane ngelur pa shtepi. Nuk shoh asnje thirje per solidarizim nga askush. Turp ! Ty e pjeses me te madhe te ketij forumi. Turp. Jeni fshehur si miza ju qe dukeshit si gjigande e jepnit mend per cdo gje ketu. Turp. Bura. As bura mo nuk jeni, bua jeni. pa asnje r ! O bua kontriboni !! Please !
Ti o je me tė meta mendore o nuk ke pikėn e respektit pėr njė qenie tjetėr njerėzore. Tė jesh e sigurtė qė unė kam qenė nga tė parėt qė ka dhuruar dhe me shumė gjasa kam dhuruar mė shumė se ti.
__________________

Interist liked this post
Korca Forever no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 11:31 PM   #2615
Interist
Registered User
 
Interist's Avatar
 
Join Date: Sep 2014
Location: Berlin
Posts: 3,379
Likes (Received): 1619

Quote:
Originally Posted by Eralda View Post
Po lere c'leke zeza ke dhuruar ti aman ! Po me thuaj e a kishe ne rregull shtepine e plazhit ? Meqe je perfeksionist ! Apo te bombarduar ?
Si ka mundėsi qė je kaq debile.
__________________
Nėse ndihmon dikė me qėllim qė ai tė t'a kthejė, je duke bėrė tregėti dhe jo mirėsi
Interist no está en línea   Reply With Quote
Old December 11th, 2019, 11:35 PM   #2616
Ermir
Road Whorrior
 
Ermir's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Placentia/Pärma/アルバニア
Posts: 6,782
Likes (Received): 3768

Kaq te veshtire e keni per te kuptuar qe Eralda eshte troll?
__________________
Survival of the dankest.

Last edited by Ermir; December 12th, 2019 at 05:03 PM.
Ermir no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 07:16 PM   #2617
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Ermir View Post
Kaq te veshtire e keni per te kuptuar qe Eralda eshte troll?
dikush me quan debile e idiote si puna e Interistit, dikush me quan Troll si puna e ketij tjetrit !! Gaboheni. Te gjithe ju keni kaluar kufirin e trasheguar! Keni shkelur mbi vlerat tuaja te trasheguara. Keni vite qe shkelni mbi mencurine e zgjuarsine e para ardhesve tuaj ! Mendoni se ne cast u bete me te zgjuar se gjithe gjysherit tuaj !! Bile dhe gati besonit se u bete me te zgjuar Ndaj jeni kaq budallenj. Ndaj do vazhdoni te vuani ! Akoma dhe akoma ! Derisa te filloni te pendoheni per gomarlleqet qe keni bere. Vetem pastaj do filloje e do behet me mire ! E jo vetem ato qe kane ndertuar ne Golem, te gjithe, dhe ata qe jane ne amerike, apo itali e greqi. Nderoni paradhesit e bashkekombasit. Po nuk deshet e nderuat ato do jeni 1000 vjet te humbur.

Last edited by Eralda; December 12th, 2019 at 07:54 PM.
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 08:32 PM   #2618
Musachia
Registered User
 
Musachia's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Posts: 1,917
Likes (Received): 672

Eralda, si mund te arrijne ne ate nivel ndricimi qe ke kapur ti?
__________________

Interist liked this post
Musachia no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 09:23 PM   #2619
Interist
Registered User
 
Interist's Avatar
 
Join Date: Sep 2014
Location: Berlin
Posts: 3,379
Likes (Received): 1619

Ka mundėsi t'a pėrkthej ndonjėri kėtė Eralden se nuk po ja kap dot fillin ēfar po thot
__________________
Nėse ndihmon dikė me qėllim qė ai tė t'a kthejė, je duke bėrė tregėti dhe jo mirėsi
Interist no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2019, 10:21 PM   #2620
Eralda
Registered User
 
Join Date: Nov 2019
Posts: 175
Likes (Received): 16

Quote:
Originally Posted by Interist View Post
Ka mundėsi t'a pėrkthej ndonjėri kėtė Eralden se nuk po ja kap dot fillin ēfar po thot
do e kuptosh pak nga pak !
Eralda no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement
 


Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 07:20 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions Inc.
vBulletin Security provided by vBSecurity v2.2.2 (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us