[Bratislava] Nuppu - Page 17 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Slovakia > City Development > Bratislava

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
Old October 18th, 2019, 05:59 PM   #321
MBPA
Registered User

MBPA's Avatar

Likes (Received): 409

Dnes mi to prislo do emailu. Cakal som viac, sledujem to este od ciar Bergamonu, v podstate ma to nezaujalo nicim. Ale zas vzhladom na lokalitu (odmysliac si infrastrukturu) su tie ceny aspon fer.
MBPA no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old October 19th, 2019, 08:49 AM   #322
bonanzo
Registered User

Likes (Received): 51

Quote:
Originally Posted by MBPA View Post
Dnes mi to prislo do emailu. Cakal som viac, sledujem to este od ciar Bergamonu, v podstate ma to nezaujalo nicim. Ale zas vzhladom na lokalitu (odmysliac si infrastrukturu) su tie ceny aspon fer.

https://www.yit.sk/bratislava/ruzino...ea/1-jgqhvt#df
201700 za 86m2 to je viac nez ferove v dnesnej dobe, to je priam dumpingove
bonanzo no está en línea   Reply With Quote
Old October 19th, 2019, 12:57 PM   #323
yale99
Registered User

Likes (Received): 2577

V porovnaní so stavom trhu celkom dobrá ponuka (ak záujemcovi vyhovuje lokalita). Aj keď, "dopravné uzly za rohom" - nie celkom, ale snáď sa to časom zlepší.
yale99 está en línea ahora   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old October 21st, 2019, 10:57 AM   #324
Michal4400
Registered User

Likes (Received): 4

aj tak to stale vychadza stale skoro 30% narast oproti cenam v druhej/ tretej faze v ponuke cca 3 roky dozadu.
Michal4400 no está en línea   Reply With Quote
Old October 21st, 2019, 11:01 AM   #325
[SK]peter
Registered User

Likes (Received): 91

podla mapky to bude byt s vyhladom na D1 kym nedostavajú tie kancelarie čo oddelia dialnicu
[SK]peter no está en línea   Reply With Quote
Old October 21st, 2019, 11:14 AM   #326
Eazzy
Registered User

Likes (Received): 10

Som zvedavy na novu zastavku MHD pri Nuppu, ktora by mala byt podla YIT hotova na jar.

Nejake blizsie info z DPB nahodou niekto nema (linka, trasa atd.)?

Dakujem
Eazzy no está en línea   Reply With Quote
Old October 21st, 2019, 08:14 PM   #327
_dumb0_
Registered User

Likes (Received): 165

Quote:
Originally Posted by [SK]peter View Post
podla mapky to bude byt s vyhladom na D1 kym nedostavajú tie kancelarie čo oddelia dialnicu
Z druheho poschodia moc daleko nedohliadnes.

Inak bol som v Nuppu na obhliadke bytu kvoli tomu aby som si otestoval ako je pocut hluk z obchvatu a nebolo to nic prijemne teda. Cakal som ze to bude pocut ovela menej. A to ma zobrala do stresneho bytu v prvej etape takze tie nove etapy blizsie k obchvatu budu na tom este horsie.

dezeen liked this post
_dumb0_ no está en línea   Reply With Quote
Old October 22nd, 2019, 08:48 AM   #328
Michal4400
Registered User

Quote:
Originally Posted by _dumb0_ View Post
Z druheho poschodia moc daleko nedohliadnes.

Inak bol som v Nuppu na obhliadke bytu kvoli tomu aby som si otestoval ako je pocut hluk z obchvatu a nebolo to nic prijemne teda. Cakal som ze to bude pocut ovela menej. A to ma zobrala do stresneho bytu v prvej etape takze tie nove etapy blizsie k obchvatu budu na tom este horsie.
po piate poschodie je ta protihlukova stena dost efektivna, hluk z dilanice neevidujes ani pri otvorenom okne. co je odost neprijemen je skor hluk z ulice mlynske nivy, najme nakladne auta co tadial idu. ten asfalt je dost nevyhovujuci
Old October 22nd, 2019, 11:50 AM   #329
bonanzo
Registered User

Obchvat s protihlukovou stenou prakticky nepocujes, co pocujes su vyjazdy na Pristavny most kde protihlukovka nie je, toto by casom mali doriesit dalsie etapy ktore vytvoria protihlukovu barieru od tejto krizovatky. Hluk od Mlynskych Niv je najme kvoli "tatrovkam" Doprastavu ale aj z vyraznej casti aj osobakmi. Vyhlady pri cene 200k za novostavbu 86m2 + 10m2 terasa s dobrou dispoziciou neriesis, lebo za taku cenu idu v ruzinove panelaky, ale kedze panelak je tu brany ako etalon kvality byvania s komunitou bez problemov tak rozumiem ze je to tazke pochopit a hladame kde si pokydat.
Old October 23rd, 2019, 05:52 PM   #330
_dumb0_
Registered User

Likes (Received): 165

Ako som povedal, ja som bol na obhliadke stresneho bytu natoceneho na obchvat takze je mozne ze spodnych 5 poschodi to cez stenu nepoocuje, ale tie zvysne 3 ci kolko to ma poschodi uz ano. A konkretne pri tom byte co som ja videl s cenou cez 300k by som uz riesil aj take veci ako je hluk a vyhlad.
_dumb0_ no está en línea   Reply With Quote
Old October 24th, 2019, 11:57 AM   #331
bonanzo
Registered User

Quote:
Originally Posted by _dumb0_ View Post
Ako som povedal, ja som bol na obhliadke stresneho bytu natoceneho na obchvat takze je mozne ze spodnych 5 poschodi to cez stenu nepoocuje, ale tie zvysne 3 ci kolko to ma poschodi uz ano. A konkretne pri tom byte co som ja videl s cenou cez 300k by som uz riesil aj take veci ako je hluk a vyhlad.
Bol som v nich. Ten hluk a vyhlad je posledny problem tych bytov, ono by to boli velmi krasne 3i ale ako 4i tomu chyba ista priestrannost interieru, najma teda v obyvackach a kuchyniach, proste 78m2/86m2 je na 4i malo, navyse tym ze tam nie su podlahove konvertory ale obycajne radiatory pod oknami je to o to citelnejsie. Terasy inak super, pohlady tiez, predpripravy ci zaluzie v cene tiez parada. Dalsim kamenom urazu je ze k tym bytom nepodrzali po 2 garazove statia.
Old October 28th, 2019, 04:07 PM   #332
Fakam
Registered User

Likes (Received): 114

Sklad plynov, ktoré sú pred 3. etapou kúpil YIT a bude sa tam stavať ďalší bytový dom, aby tam toho nebolo málo.

Amrafel, aquila, KLEPETO, dezeen liked this post
Fakam no está en línea   Reply With Quote
Old October 28th, 2019, 04:20 PM   #333
aquila
dialnice.info ::..

aquila's Avatar

Likes (Received): 5491

nejako som dufal, ze sa im to podari odkupit. uvidime kedy sa zobudi doprastav s metrostavom a urobia tam development, ale tak vyboh/brhel maju teraz ine problemi.

kazdopadne by bolo dobre, ak by sa im podarilo tie posledne dva skratene domy upravit na tu velkost a tvar ako ostatne od mlynych niv.

teraz ma ale o to viac stve, ze tam nie je nejaka poriadna cyklotrasa .. aj ked sanca tam je a dokonca priam luxusna, kedze tymto padom moze viest cyklotrasa poza NUPPU a napojit sa poza areal doprastavu/metrostavu na tu prelozenu cyklotrasu, kedze su tam mestske pozemky. len bohvie, ci takto niekto rozmysla ..
aquila no está en línea   Reply With Quote
Old October 28th, 2019, 05:04 PM   #334
Fakam
Registered User

Quote:
Originally Posted by aquila View Post
kazdopadne by bolo dobre, ak by sa im podarilo tie posledne dva skratene domy upravit na tu velkost a tvar ako ostatne od mlynych niv.
.
vraj sa to už meniť nebude
Old October 28th, 2019, 05:08 PM   #335
KLEPETO
Registered User

KLEPETO's Avatar

Likes (Received): 4717

Quote:
Originally Posted by Fakam View Post
Sklad plynov, ktoré sú pred 3. etapou kúpil YIT a bude sa tam stavať ďalší bytový dom, aby tam toho nebolo málo.
No paráda. Ono to tam bolo tak divno useknuté tými plynármi. A dúfam, že tá nová bytovka sa bude volať Lumikello
KLEPETO no está en línea   Reply With Quote
Old October 31st, 2019, 12:52 PM   #336
Michal4400
Registered User

najvicc sa potesim, ked konecne doprastav odpreda tie svoje bus opravovne., dufam ze nezvazuzje ze tam zacne vlastny development
Old October 31st, 2019, 01:32 PM   #337
Fakam
Registered User

V grill zóne pribudlo letné tienenie. Tienenie nie je vodeodolné. Plachty budu na zimu demontované.

slovy88, dezeen, OscarNiemeyer liked this post
Old October 31st, 2019, 10:35 PM   #338
mH44
Registered User

Likes (Received): 2

tu Mildu si odkrokujem
mH44 no está en línea   Reply With Quote
Old November 8th, 2019, 09:32 PM   #339
OscarNiemeyer
Registered User

OscarNiemeyer's Avatar

Likes (Received): 7765

Zdroj YIT.sk

Old November 10th, 2019, 10:58 AM   #340
Cayde
Registered User

Cayde's Avatar

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by Fakam View Post
Máš link? Nič sa mi nepodarilo k tomu nájsť :/
Cayde no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules