«Курилка.vn» - Page 617 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old May 19th, 2019, 01:02 PM   #12321
OIM
Registered User

Likes (Received): 497

Quote:
Originally Posted by V_Power View Post
Коли був перший раз, коли був другий і коли третій? Я щось прогавив. А ну розкажи
Я не архів, щоби фіксувати це. Чи ти не знаєш,.що пирогова вже робили???
OIM no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 22nd, 2019, 11:51 AM   #12322
AGvin
Registered User

AGvin's Avatar

Likes (Received): 203

Всім привіт.
Може хто в курсі, чи тече якась річка (чи щось типу того) під Авалоном?
Наразі в хочу найти щось типу карту грунтових вод...
AGvin no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2019, 12:54 PM   #12323
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1605

Давно тут політоти не було )

Перший зашквар Зеленського...

vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2019, 01:07 PM   #12324
site812
Registered User

Likes (Received): 144

перший? ХА! а голова АП це не зашквар? Вибрали президентом бабушку Беню на наші голови!
site812 no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2019, 07:31 PM   #12325
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by vinnipuh View Post
Давно тут політоти не було )

Тобто те що мужик працював заст нач штабу всі ці роки вас це не напрягало?

iScape liked this post
Old May 22nd, 2019, 07:43 PM   #12326
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Likes (Received): 213

не знаю правды, просто есть альтернативное мнение:
Quote:
Хомчак оставался со своей группой до конца, вместе с ней вырвался из окружения. В Иловайском котле Хомчак винит Российскую Федерацию, которая ввела свои войска в Донбасс и нагло обманула. В одном из интервью Хомчак рассказал, что 27 августа 2014 года провел переговоры с руководством тех подразделений РФ, с которыми уже был огневой контакт. "У нас были их пленные и один раненый. Они предложили: давайте вы их вернете, а мы поможем вам пройти коридор, эти 18-20 километров, чтобы мы могли вывести свои войска без потерь. Все было решено. Договорились о времени, маршруте, что они нас сопроводят, чтобы не было никаких конфликтов там с террористами", - говорил он.
Но в последний момент Россия изменила условия, утверждал Хомчак: "Вы пойдете не двумя маршрутами, а одним, который мы определим, без оружия и техники. Как это можно принять в собственном государстве?" Хомчак говорил, что этот разговор слышали все командиры добровольческих батальонов и подразделений ВСУ - и отказались: "Мы решили идти по старым договоренностям. Мы были готовы принять бой. Единственное, чего мы не ожидали - подлых засад. Это был просто расстрел".
Андрей Тетерук, который участвовал в боях под Иловайском, написал в Facebook, что на Хомчака вылили немало грязи - и незаслуженно: "Я приветствую это назначение... Я слышал много грязи о себе и своих боевых побратимах от тех, кого там и близко не было. Все это пустое".
webcat no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2019, 10:23 PM   #12327
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Тобто те що мужик працював заст нач штабу всі ці роки вас це не напрягало?
Кого вас? ))) Я не голосував за пороха.
Old May 22nd, 2019, 10:29 PM   #12328
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Quote:
Originally Posted by webcat View Post
не знаю правды, просто есть альтернативное мнение:
Мнения всегда будут, но... боюсь, вот и проявилась связь с Коломойским и Корбаном.

Я вообще не понимаю как можно такую ошибку допустить. Если ты критиковал прошлого за Иловайск, а тут назначаешь человека участвующего в этой операции да и еще с непонятной репутацией.
Old May 22nd, 2019, 10:54 PM   #12329
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7540

Quote:
Originally Posted by vinnipuh View Post
Призначення Богдана ще. А потім чувак, який критикував Пороха за друзів, призначає кореша у СБУ.

Black_Duck liked this post
melv no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2019, 09:25 AM   #12330
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by melv View Post
Призначення Богдана ще. А потім чувак, який критикував Пороха за друзів, призначає кореша у СБУ.
От як получається, вони там місцями міняються, а ми тут правду матку правду рубаєм, хто з тих блазнів чесніших. Театр абсурду.
Old May 23rd, 2019, 09:41 AM   #12331
melv
vn

melv's Avatar

давайте краще згуртуємось навколо цього https://petition.president.gov.ua/pe...fGirJcO9CcH5U4

По два-три голоси за секунду! Це успєх Володі))
Old May 23rd, 2019, 11:05 AM   #12332
OIM
Registered User

Quote:
давайте краще згуртуємось навколо цього https://petition.president.gov.ua/pe...fGirJcO9CcH5U4

По два-три голоси за секунду! Це успєх Володі))
до сраки ця петиція.
Old May 23rd, 2019, 11:47 AM   #12333
melv
vn

melv's Avatar

Звіжно ж, ніхто не піде у відставку. Але це дзвіночок.
Old May 23rd, 2019, 12:14 PM   #12334
OIM
Registered User

Quote:
Звіжно ж, ніхто не піде у відставку. Але це дзвіночок.
Реально, то не бачу як країна далі може існувати.
От, наприклад, ти вже не сприймаш Зе, хоча він ще толком не почав працювати. Ментально українці не готові сприймати вибір один одного.
Те саме робилось коли Ющ став президентом, на сході його не сприймали з першого дня , ще не чекаючи коли він щось зробить.
Old May 23rd, 2019, 12:26 PM   #12335
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
Реально, то не бачу як країна далі може існувати.
От, наприклад, ти вже не сприймаш Зе, хоча він ще толком не почав працювати. Ментально українці не готові сприймати вибір один одного.
Те саме робилось коли Ющ став президентом, на сході його не сприймали з першого дня , ще не чекаючи коли він щось зробить.
Точно так само, як несприймав я і Януковича і для мене кожне його рішення викликало підозру. Тож. якщо чесно. я й сам не знаю, до чого все це призведе. І тут проблема не в кандидатах, у нас немає цілісності у прагненнях. Одні хочуть мову, інші ковбасу, треті - рускій мір. хз...

V_Power liked this post
melv no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2019, 12:50 PM   #12336
OIM
Registered User

Quote:
Точно так само, як несприймав я і Януковича і для мене кожне його рішення викликало підозру. Тож. якщо чесно. я й сам не знаю, до чого все це призведе. І тут проблема не в кандидатах, у нас немає цілісності у прагненнях. Одні хочуть мову, інші ковбасу, треті - рускій мір. хз...
100%
І всі політики говорять саме про ті речі, які підтримує саме їх електорат. Нема якось б.я центриської позиції. Тому в нас і такі крайні настрої у населення.
нема ж ні у кого сумніву, що вибори плюс\мінус пройшли чесно і якби там не було голусували чи за чи проти, але більш ніж 70 % віддали голос за Зе, а тепер меншість хоче навязати свій порядок денний. А на випадок чого з тих 25 %, які проголусвали за Пороха, можуть зоргінізувати 50 тис активних людей, які би могли вийти на майдан. І тоді отримуємо ситуацію, коли активна меншість диктує, що робити більшості.

Last edited by OIM; May 23rd, 2019 at 02:34 PM.
Old May 23rd, 2019, 05:37 PM   #12337
pokidyok
Registered User

Likes (Received): 484

Франція 2.0
pokidyok no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2019, 07:16 PM   #12338
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Likes (Received): 213

был сегодня на iForum, где выступал Зеленский.

негатив:
- присутствует небольшой популизм и элементы шоу (надеюсь, это у него пройдет со временем)
- сознательно или нет, но он не шарит в ситуации в Украине. к примеру, что вообще нет дорог и все такое, что начало потихоньку меняться

плюсы:
- идеи, которые он несет (цифровое государство, помощь в реализации классных идей от любого, кто хочет поменять что-то в лучшую сторону - я думаю, чуть позже будут детали проекта в СМИ)
- он делает акцент на том, что с неба манна не упадет сама собой. что надо всем прилагать усилия, менять страну, внедрять инновации и догонять Запад - в общем легкой жизни не будет.
- сильная команда. их реально приятно было слушать на разные прогрессивные темы. видно, что это не политики тупые и не барыги, а просто успешные люди с прогрессивным мышлением.
- он реально гнобит Россию))

vinnipuh liked this post
webcat no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2019, 09:04 PM   #12339
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by webcat View Post
был сегодня на iForum, где выступал Зеленский.

негатив:
- присутствует небольшой популизм и элементы шоу (надеюсь, это у него пройдет со временем)
- сознательно или нет, но он не шарит в ситуации в Украине. к примеру, что вообще нет дорог и все такое, что начало потихоньку меняться

плюсы:
- идеи, которые он несет (цифровое государство, помощь в реализации классных идей от любого, кто хочет поменять что-то в лучшую сторону - я думаю, чуть позже будут детали проекта в СМИ)
- он делает акцент на том, что с неба манна не упадет сама собой. что надо всем прилагать усилия, менять страну, внедрять инновации и догонять Запад - в общем легкой жизни не будет.
- сильная команда. их реально приятно было слушать на разные прогрессивные темы. видно, что это не политики тупые и не барыги, а просто успешные люди с прогрессивным мышлением.
- он реально гнобит Россию))
Джек Ма сказав, що ніхера не шарить в айті технологіях, проте в його команді професіонали, які роблять вітер. Десь можна провести аналогію з політикою.
Я , наприклад, вважаю, якщо не буде першочергово реформуватись судова гілка, все інше як мертвому припарка.

webcat liked this post
Old May 23rd, 2019, 09:22 PM   #12340
OIM
Registered User

І це не стосується Зеленського, а будь якого президента. І неможливо розвивати економіку країни в якій не гарантоване право власності, ніхто не застрахований від свавілля чиновників і ти себе не можеш захисти в суді. Тому, якщо хтось щось хоче зробити в цій країні має почати з суду і тільки тоді ми можемо когось там доганяти і обганяти
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
балачки, розмови

Thread Tools

Posting Rules