[Bydgoszcz] Nordic Astrum [50m] - Page 32 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie > » Bydgoszcz

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old July 29th, 2019, 04:45 PM   #621
zBDGoszczy
Registered User

zBDGoszczy's Avatar

Likes (Received): 299

Quote:
Originally Posted by wersalka View Post
Przepraszam, jaki promień odległości to okolica?
W tym przypadku miałem na myśli to, co dzieje się na Babiej Wsi po tej samej stronie od Mostu Uniwersyteckiego. Najpiękniejszy element architektoniczny, jakim jest dla mnie wspomniany przez ciebie zespół kamienic przy torach, jest w opłakanym stanie, a dalej, aż po Toruńską, 90% do wyburzenia/zabudowy. Sypiące się parterówki, duże parkingi przed budynkami od Toruńskiej... bajzel zaraz przy centrum miasta. Gryzie mi się to w połączeniu z obroną terenów zielonych przy rzece, bo dla kogo one mają być? Nie ma tam wielopoziomowych parkingów, wyremontowanych bulwarów i kładek, którymi można by było bezproblemowo, w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, dostać się do tych terenów z każdej części miasta. Tam widzę potencjał na cholernie atrakcyjną dzielnicę ą la willową, ze współczesną kameralną zabudową wysokiej jakości. Można też sypnąć "wieżowcami" i to też według mnie będzie na plus, gdyż będzie szansą między innymi dla wzbogacenia ruchu w staromiejskiej części miasta, a wizualnie nie będą straszyć sypiącym się tynkiem i odwrócą uwagę od zabudowy z wielkiej płyty. Nordic Astrum będzie zmianą mocno odznaczającą się. Nie pałam nienawiścią do projektu, stąd moja aprobata zarówno do opcji ambitnej, jak i tej nastawionej głównie na zysk dewelopera.
zBDGoszczy no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
astrum, bydgoszcz, nordic

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules