[Bydgoszcz] Gastronomia, kluby, puby, życie nocne - Page 4 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Wielkopolska, Kujawy, Lubuskie > » Bydgoszcz

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old June 1st, 2008, 07:14 PM   #61
ethanak
Registered User

ethanak's Avatar

Likes (Received): 776

Myślę że większość wyszkolonych kelnerów , barmanów czy kelnerek zawinęła się na Wyspy albo do stolycy.Świetni kelnerzy są w Werandzie chociaż na przykład jest tam jeden który pracował najpierw u Sowy , potem w Zetce na Gdańskiej a teraz w Werandzie który jest dość kontrowersyjny - w szybki sposób zmniejsza dystans do klienta co w sumie wielu osobom odpowiada - mi tak średnio chociaż go lubię. Jest też kelner z Dolce.A generalnie to obsługa zaczyna być problemem w restauracjach- umęczone kobity które nie mają ochoty się uśmiechać ani zapamiętać 4 zcustomizowanych dań...
Advertisement

Old June 1st, 2008, 10:52 PM   #62
filuk
Registered User

Likes (Received): 0

który z Dolce? ten niski co był na Fredry i potem krótko w Dolce Pizzerii? ten mi odpowiada bardzo.wogóle kiedys była super obsługa w Dolce Vita na Fredry.ale to tak z dwa lata temu.
wogóle takie były kiedys zwyczaje ,ze mężczyzna o ugruntowanej pozycji, w odpowiednim wieku miał swojego fryzjera i kelnera.teraz tez tak powinno być.jesli jestem bywalcem jakiejś restauracji to kelner , który mnie zawsze obsługuje powinien sam zareagowac i podejsc nawet jesli to nie jego rewir.powinien miec swoich stałych klientów.ja wiem ,ze to im moze jakos organizacje pracy mieszac-nie wyobrazam sobie tego np u Sowy- ale...to nie te czasy, nie te restauracje,nie ci kelnerzy....o sorrrryyyy-jak rzadko a nawet baaardzo rzadko wchodzę z jedna znaną postacią biznesu do naszego pustego orbisu ( a był i jest to bywalec tego przybytku od pewnie 30 lat) to z kelnerem rozumieja sie bez słow...czasami nawet nie wiem czy on juz złozył zamówienie ale wszystko jest perfekcyjnie..

hahahah ktos w tym orbisie jeszcze jada??? ja tam ide tylko jak chce bardzo dyskretnie z kims porozmawiac bo tam sa do tego warunki

Last edited by filuk; June 1st, 2008 at 10:59 PM.
filuk no está en línea   Reply With Quote
Old June 2nd, 2008, 04:23 PM   #63
Michał Ch.
Moderator

Michał Ch.'s Avatar

Likes (Received): 17818

Hmmm, wiadro o której Dolce Pizzeri mówiłeś? Na Fredry, czy na Podwalu ?
Michał Ch. no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 2nd, 2008, 04:36 PM   #64
a_weirdo
łowca hotdogów

Likes (Received): 185

Na Podwalu. Na Fredry chyba nie ma już pizzy (a nawet jeśli jest to nie miałem okazji). Nie wiem, jak z pizzą, ale po tym, jak ostatnio spierdolili [1] lasagne, nie wiem, czy to był tylko wypadek przy pracy, czy tak to już tam będzie i z pizzą też to robią...

[1] - To właśnie zrobili. Zazwyczaj świetna.
a_weirdo no está en línea   Reply With Quote
Old June 2nd, 2008, 06:01 PM   #65
filuk
Registered User

i zmniejszyli porcje.
Old June 7th, 2008, 08:00 PM   #66
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Likes (Received): 118

Oregano zdobywa u mnie kolejne plusy
Wprowadzili świetne zestawy lunchowe Teraz będziecie mogli mnie tam spotkać w dni powszednie między 12.00 a 14.30
Old June 8th, 2008, 12:22 AM   #67
filuk
Registered User

czy w tym samym czasie bedziesz równiez rozdawał autografy?
Old June 8th, 2008, 09:42 AM   #68
a_weirdo
łowca hotdogów

Likes (Received): 185

Może mądrości życiowe sprzedawał? "Nie podoba się łamanie prawa, bo zarabiasz za mało"
a_weirdo no está en línea   Reply With Quote
Old June 8th, 2008, 10:12 AM   #69
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Co kto lubi!
Old June 9th, 2008, 10:59 PM   #70
filuk
Registered User

dzis u sowy.byłem bo jak wiemy to fajne miejsce do lansu i popatrzenia na fajne babeczki.nawet z jedna byłem.chłodnik-poprawny,sola-przepyszna ale porcja jak dla 5 -latka +fura frytek by sie dopchac.poledwica wołowa-przepyszna ale porcja jak dla mojego yorka.rachunek 108 zł . całe szczescie ,ze juz prawie wszystkiego próbowałem bo warto tam isc tylko na lans i kawę.dla mnie beznadzieja.
Old June 10th, 2008, 01:25 AM   #71
ethanak
Registered User

ethanak's Avatar

A Orbis bym kiedyś odwiedził.Wie ktoś może czemu właściciel tak uparcie broni Pod Orłem przed przejęciem przez Sofitela??
Old June 10th, 2008, 05:37 AM   #72
henry hill
Registered User

Likes (Received): 137

del

Last edited by henry hill; August 22nd, 2011 at 03:02 PM.
henry hill no está en línea   Reply With Quote
Old June 10th, 2008, 08:51 AM   #73
filuk
Registered User

Quote:
Originally Posted by ethanak View Post
A Orbis bym kiedyś odwiedził.Wie ktoś może czemu właściciel tak uparcie broni Pod Orłem przed przejęciem przez Sofitela??
tez nie wiem.,może czeka na jeszcze lepsza cenę? w orbisie jest co roku super chłodnik.
Old June 10th, 2008, 02:36 PM   #74
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Quote:
W Orbisie Cię otrują. Nie idź tam, zdecydowanie fatalne jedzenie.
Old June 10th, 2008, 05:59 PM   #75
filuk
Registered User

ale jaki klimacik...
Old June 11th, 2008, 07:40 AM   #76
schabzkoscia
بيدغوشتش / 大学本部

Czy ja wiem
Old June 11th, 2008, 03:12 PM   #77
filuk
Registered User

nie nosisz złotych sygnetów to nie kumasz czaczy heheh...pan kelner kłania sie z atencją, pan szatniarz zima podaje i nakłada ci płaszcz, cisza, spokój,wszechogarniający czerwony plusz...eh nostalgia za dawnymi czasami
Old June 15th, 2008, 11:48 AM   #78
ethanak
Registered User

ethanak's Avatar

Nabrałem ochoty na Chińczyka w sobotę a w Bydgoszczy nie byłem chyba na "chińskim żarciu" z 5 lat - podjechaliśmy pod restaurację obok mostu Bernardyńskiego ale trochę przestraszyła nas okolica więc spróbowaliśmy na Toruńskiej gdzie okazało się że zamiast restauracji na skrzyżowaniu Toruńskiej i Ustronie są..meble.Uderzyliśmy więc na Jagiellońską - Rong Vang.Wystrój taki trochę tandetny ale spójny Kelner miły ale strasznie głośno mówi. Generalnie zacisznie , dobre miejsce na potajemne spotkanie.Zamówienie : polędwica na chrupko , polędwica na ostro , krewetki w sezamie , zupa bambusowa , małe piwo , woda mineralna i kieliszek jakiegoś sikacza (po tym jak obejrzałem w tv jak się "robi" w restauracjach wino na kieliszki to znaczy zlewając niedopitki od wszystkich klientów jakoś nie jesem fanem "win domu" w knajpach...oczywiście to było u Brytoli ale kto wie...).Tak więc - potrawy pojawiają się szybko co stanowi miłą odmianę po innych knajpach . Krewetki były niezłe , zupa bambusowa dziwna - miałem wrażenie że miała jakiś chemiczny posmak ale może to po prostu bambus Polędwica na ostro niezła - ogromne porcje z wielką michą ryżu , talerz na podgrzewaczu.Polędwica na chrupko raczej nie na chrupko ale smaczna - raczej przeciętna.Generalnie nie jest źle ale mogloby być zdecydowanie lepiej - może inaczej, spodziewałem się że będzie dużo gorzej. Znacie jakąs DOBRĄ restaurację chińską w Bydgoszczy?
Old June 15th, 2008, 12:05 PM   #79
filuk
Registered User

Quan jest przede wszystkim Vietnamczykiem a nie chinczykiem heheh.Poza tym poza Rong Vang nie ma nic lepszego.i nie mówie tego dlatego ,ze go po prostu znam i lubię bo on tego forum na pewno nie "czita".raz do roku jadam w Sopocie w Zong Hua w łazienkach Południowych ale o restauracje nie dbają,wymaga remontu, jedzenie jest bardzo fajne ale na raz=dwa razy do rku bo karta nie zmieniana od kilku lat, ceny wysokie, ale jada na tym ,ze jest kosmiczny widok z okien na morze ale nic więcej.
Old June 15th, 2008, 04:43 PM   #80
Handsome by nature
Metropolia bydgoska? TAK!

Handsome by nature's Avatar

Likes (Received): 38

Quote:
Orbis od mniej wiecej 10 lat to synonim raczej tandety, niewysublimowanych posilkow. Nie polecam zatem. Co do uczestnictwa w sieci - money, money, money...

Reply

Tags
bydgoszcz, gastronomía

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules