Громадський транспорт | Public transport - Page 354 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Схід | East > Харків / Kharkiv

Харків / Kharkiv Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old January 16th, 2020, 09:24 PM   #7061
lckioktgrf
Registered User

Likes (Received): 79

Quote:
Originally Posted by vgoudzen View Post
Топити за авто та автоестакади у місті це 1970ті... 50 років відставання у головах населення, а потім хочуть нормальну країну...
Я не топлю за автоестакади аля 70-ті, я топлю за нормальну інфраструктуру, де пішоходи і автомобілі майже не перетинаються. 70-ті у Харкові зараз. Я хочу пішохідний центр, відсутність пробок, і нормальний ГТ. Але нічого цього не буде, доки в місті не буде де їздити машинам. Зараз їм тупо нема де їздити.

Argni, ГОСПРОМ, AInvisible liked this post
lckioktgrf está en línea ahora   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old January 16th, 2020, 09:27 PM   #7062
lckioktgrf
Registered User

Quote:
Originally Posted by neo3703 View Post
Печально конечно но за последние лет 10-20 больше сел вымерло чем годы колективизации и промышленного бума в союзе.
Це ж добре. В совку села існували лише тому що людей там тримали примусово. Люди мають жити в маленьких містечках, або ж фермерських хуторах з 1-2 будинками. Як в тій же Польщі. Іншого варіанту в епоху автоматизації нема. Ніхто ж не хоче купувати хліб з пшениці кошеної серпами.

Kotik86 liked this post
Old January 17th, 2020, 10:00 AM   #7063
neo3703
Registered User

Likes (Received): 427

Quote:
Originally Posted by lckioktgrf View Post
Це ж добре. В совку села існували лише тому що людей там тримали примусово. Люди мають жити в маленьких містечках, або ж фермерських хуторах з 1-2 будинками. Як в тій же Польщі. Іншого варіанту в епоху автоматизації нема. Ніхто ж не хоче купувати хліб з пшениці кошеної серпами.
Ну незнаю, ніхто нікого не тримав у селі. Моя бабуся навпаки и з міста переїхала до села. Навіть від квартири відомовалясь, чомусь...
Пшеницю й так ніхто не косив серпом, де ви таке взяли?
А фермерський хутір з 1-2 будинків не вигідний, якщо в тебе нема землі або її мало. Доречі таких дрібних Ф/Г стає все менше. А ті хто скупає землю не живе ні в яких хуторах. Більшість зкошеного збіжжя зараз йде на експорт, іноді одразу з поля. Власник платить податки в Києві місцеві громади нічого з цього не отримують. Натомість донищуть дороги своїми 20 тоними фурами.

Quote:
Але якби витрачали на транспорт, а не парки, то на цьому форумі б почали б нити, що витрачають гроші на перевезення макак, а парки совкові як нинішні трамваї.
Доречі про парки. Парки непогано вглядають в центрі. А ті що далі наприклад парк Перемоги на салтівці чи зелний гай, чи парк зустріч виглядають ганебно. І по совковому, і ніхто з цим нічого не робить. А в парк Перемоги ще й перевезли каруселі з парка Гоьокго чим ще більше підкреслили совковий вигляд парку. У паркі перемоги навіть освітлення, майже немає, все освітлення закінчується на половині центральної алеї. Клумби на центральній алеї теж ніхто нічим не засаджує, ростуть буряни які інколи косять. Натомість треба висадити однорічні квіти на схилах по деревянко де майже немає пішоходів чи на полтавському в районі СІЗО.

Last edited by neo3703; January 17th, 2020 at 10:18 AM.
neo3703 no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 10:59 AM   #7064
lckioktgrf
Registered User

Quote:
Originally Posted by neo3703 View Post
Ну незнаю, ніхто нікого не тримав у селі. Моя бабуся навпаки и з міста переїхала до села. Навіть від квартири відомовалясь, чомусь...
Пшеницю й так ніхто не косив серпом, де ви таке взяли?
А фермерський хутір з 1-2 будинків не вигідний, якщо в тебе нема землі або її мало. Доречі таких дрібних Ф/Г стає все менше. А ті хто скупає землю не живе ні в яких хуторах. Більшість зкошеного збіжжя зараз йде на експорт, іноді одразу з поля. Власник платить податки в Києві місцеві громади нічого з цього не отримують. Натомість донищуть дороги своїми 20 тоними фурами.

Доречі про парки. Парки непогано вглядають в центрі. А ті що далі наприклад парк Перемоги на салтівці чи зелний гай, чи парк зустріч виглядають ганебно. І по совковому, і ніхто з цим нічого не робить. А в парк Перемоги ще й перевезли каруселі з парка Гоьокго чим ще більше підкреслили совковий вигляд парку. У паркі перемоги навіть освітлення, майже немає, все освітлення закінчується на половині центральної алеї. Клумби на центральній алеї теж ніхто нічим не засаджує, ростуть буряни які інколи косять. Натомість треба висадити однорічні квіти на схилах по деревянко де майже немає пішоходів чи на полтавському в районі СІЗО.
До 70-х років у селян не було паспортів і вони не могли залишити село без дозволу. Це до речі причина чому в нас донедавна існували внутрішні паспорти. Серпом не косили, але ж ви чомусь скаржитесь на автоматизацію. Фермерських хуторів у нас немає, тому що землю насправді ніхто не купує, ринку немає, аренда коштує копійки. Буде ринок — будуть хутори. І це вигідно, в країнах з такою системою фермери живуть заможно, не вигідно жити в українському селі.

З парками не в центрі нічого не роблять, бо ще навіть з центральними не закінчили. Але є, наприклад, парк Квітки-Основ'яненка. Цього року реконструюють Зелений Гай і Перемогу, здається. Так що тут нема на що скаржитися, прогрес хороший.
Old January 17th, 2020, 11:17 AM   #7065
vgoudzen
Registered User

Likes (Received): 2384

Quote:
...доки в місті не буде де їздити машинам. Зараз їм тупо нема де їздити.
Ці всі аргументи 1970х у науковій літературі спростовано вже давно. І що більше ти будуєш доріг у місті то більше автомобілів, це як про бурячки та довгоносиків, типу хай вони подавляться. Навіщо повторювати чужі помилки та борсатися у минулому?
vgoudzen no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 02:46 PM   #7066
neo3703
Registered User

Likes (Received): 427

Quote:
До 70-х років у селян не було паспортів і вони не могли залишити село без дозволу. Це до речі причина чому в нас донедавна існували внутрішні паспорти. Серпом не косили, але ж ви чомусь скаржитесь на автоматизацію. Фермерських хуторів у нас немає, тому що землю насправді ніхто не купує, ринку немає, аренда коштує копійки. Буде ринок — будуть хутори. І це вигідно, в країнах з такою системою фермери живуть заможно, не вигідно жити в українському селі.

З парками не в центрі нічого не роблять, бо ще навіть з центральними не закінчили. Але є, наприклад, парк Квітки-Основ'яненка. Цього року реконструюють Зелений Гай і Перемогу, здається. Так що тут нема на що скаржитися, прогрес хороший.
до 70х то було хтозна коли та й неправда . Можливо у когось й не було, але були тимчасові посвідчення. Люди працювали отримували вчасно ЗП відкладали на книжку...
Я не скаржився на авутоматизацію, я скаржився на те що ферму чи сільске господарство продають, приходить новий власник, якийсь крупний агрохолдинг. І йому не цікаво хто і що там робили він зносить все токи сховища. йому головне земля. Яку обробляють люди, які навіть в районі можуть не жити. Тобто місцеві лишаються без хоч якоїсь роботи. Агрохолдинг за кілька днів садить та збирає врожай з поля і вся техніка відїждає.
Добре буде ринок землі і, що це змінить? Всеодно більшість земель у приватній власності громадян і це вже не обовязково селян. При низьких цінах за 1га немає сенсу продавати свій пай, краще здавати в аренду і кожен рік отримувати дивіденти. А продавши ти з землі нічого більше не отримаєш... Ні ну якщо ціна буде достойною то можна й продати, в чому я сумніваюсь.
Чому ви думаєте, коли за аренду платять не так багато і всеодно це не вигідно. Тоді у дрібних госопдарств знайдуться мільйони щоб ці землі купити. Років за 10-20 вони окпляться, але ж це крупні капіталовкледання і тут якраз дрібні фермери навряд чи зможкть іх знайти. А от крупні холдинги зможуть поступово скуповувати землі, ящо будуть охочі продати. Або ж буде варіант, коли просто заставлять продати землі, будуть зменшувати оренду за паї і спонукати продати на вигдних умовах. Ймовірність появи фермерських хуторів в місцях майже без інфраструктури та доріг вкрай мала. Навіть якщо взяти кредит це дуже великий ризик, бажаючих буде не так багато а ті хто будуть у них достатньо капіталу.

В центральних хоч щось роблять. незнаю як там в зеленому гаї, давно там не був. А в паркі перемоги ніхріна не робили ні в цьому ні в минулих роках! Остані зміни там це перевезення атракціонів з парку горокого. Все! Будівництво кортів та фудбольних полів це добре, але ж цен парк...

Urban86 liked this post
neo3703 no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2020, 05:28 PM   #7067
lckioktgrf
Registered User

Quote:
Ці всі аргументи 1970х у науковій літературі спростовано вже давно. І що більше ти будуєш доріг у місті то більше автомобілів, це як про бурячки та довгоносиків, типу хай вони подавляться. Навіщо повторювати чужі помилки та борсатися у минулому?
Омж, ти взагалі читаєш що я пишу? Досить цитувати маняурбаністів, я взагалі про інше говорю. Я не пропоную будувати більше доріг, я пропоную будувати кращі дороги. У Харкові доріг достатньо, вони широчезні, але дорожня система вкрай ************************ово організована. Всі дороги йдуть через центр міста, через жилі райони. Так не повинно бути. Машини повинні їздити по фрівеях і тунелях, а не в історичному центрі і в людей під вікнами.

Очевидно, що якщо збудувати більше доріг і забити на ГТ, то машин стане більше. Але я такого не пропонував.

ГОСПРОМ, Argni liked this post
Old January 17th, 2020, 05:39 PM   #7068
vgoudzen
Registered User

Фрівеї в середмісті??

Нє ну покриття хай латають.. І тунелі для авт а не для людей це досить урбаністично, але звісно дорого, я звісно підтримую..

Просто в тебе підбір слів як у автозубожілого, який лише торік спромігся придбати єврочортопхайку і ще не награвся.
Old January 17th, 2020, 06:05 PM   #7069
lckioktgrf
Registered User

Quote:
Фрівеї в середмісті??
Я ж кажу що ти не читаєш що я пишу. Бо я буквально написав "Машини повинні їздити по фрівеях і тунелях, а НЕ в історичному центрі".

Я поки-що не бачу сенсу для себе купувати автомобіль в Харкові, 95% часу я користуюся лише метро. Просто я розумію, що транспортна система міста — єдина, і якщо просто взяти і заборонити автомобілі в центрі, то це закінчиться транспортним колапсом. А я хочу щоб не було ні транспортного колапсу, ні автомобілів в центрі міста.

Argni, Urban86 liked this post
Old January 17th, 2020, 06:07 PM   #7070
ГОСПРОМ
(ಠ_ಠ)

ГОСПРОМ's Avatar

Likes (Received): 1629

Quote:
Аргументы против того, что в городе надо создавать нормальные связи между районами в объезд центра? Это точно "наукова" литература?

Urban86 liked this post
ГОСПРОМ no está en línea   Reply With Quote
Old January 18th, 2020, 12:14 AM   #7071
Argni
Registered User

Likes (Received): 602

Quote:
А какую научную литературу ты читал? Блог Варламова таковой не считается, если что.

Твой оппонент дело говорит. У нас все потоки север-юг, запад-восток идут через центр города. Объехать его зачастую не представляется возможным. А потом это все еще и упирается в маразматичную развязку в районе дома со шпилем. В городе надо что-то делать с текущей инфраструктурой. А дороги, кстати, в некоторых местах излишне широкие.

lckioktgrf liked this post
Argni no está en línea   Reply With Quote
Old January 19th, 2020, 06:35 PM   #7072
Urban86
Proud to live in Kharkov

Urban86's Avatar

Likes (Received): 838

Quote:
Originally Posted by zzzzauber View Post
Сьогодні спєцом в 8:40 пробив в гуглі від цієї точки до ЮЖД, написало 19 хвилин, тобто, можна і за 17 встигнути.
Я там ранком ніколи не їзжу, тож провести експеримент не вдасться.
Совершенно необязательно это делать в 8:40 - там можно выбрать время (и даже дату) заранее
Quote:
Originally Posted by Argni View Post
Гугл довольно точно считает время в пути. Разница обычно +- пару минут от заявленного.
Но если тебе так хочется провести эксперимент, то можем поспорить с тобой гривен на 300. Как раз полный бак газа заправлю
Никаких проблем, принимается (может и действительно - это мне так регулярно не везёт) Условия: ближе к концу месяца, будний день (т.ч. непраздничный пн-пт), район 9-ти утра (8:45-9:15), старт от "Опты", финиш - напротив ЮВ (перекрёсток Красноармейская/Славянская). Желательно написать мне в личку накануне вечером, а перед стартом зафиксировать на регистраторе результат гугления. Если пролечу - скину на карту.
Quote:
Один? Да пожалуйста.
-пассажиропоток в трамвае/троллейбусе падает из года в год
Весомый аргумент, но без выяснения причин он ничего не значит. У нас депопуляция и толпы народа "на заработках"/неполной занятости, может, из-за этого? А может, из-за регулярных ремонтов? Ушли на автобусы? Пересели на такси/свои тачки? Стали больше ходить пешком?
Quote:
-закрытие кучи автобусных маршрутов, которыми лично я пользовался в разное время (к примеру 11, 231, 233, 279)
Я говорил, скорее, об электротранспорте, но согласен: автобусный у нас в полной жопе (жестяные скотовозки по регулярно повышающимся ценам). Умирание автобусных маршрутов при нынешей организации ОТ - это благо, на самом деле. Когда их приведут к общему знаменателю с электротранспортом, т.е. они перестанут дублировать ЭТ, особенно его выгоднейшние куски (как 52-й), гоняться с ним наперегонки, начнут нормально репортить прибыль (да хотя бы просто кол-во перевезённых паксов) - можно будет о чём-то говорить.
Quote:
-увеличение интервала на тм6, в то время как маршрут был увеличен из-за вечных ремонтов
А сколько там были интервалы, и сколько сейчас?
Quote:
-укоротили тм5, хотя особых предпосылок и не было
На ГТ пишут: "в связи с нехваткой водителей". Это проблема, тоже согласен, при чём появилась она не вчера. В моём понимании как раз введение е-билета должно её частично решить (зарплатный фонд подразгрузится с исчезновением кондукторов, и его можно будет направить водилам).
Quote:
-несмотря на поставки новых и б/у троллейбусов, все еще есть ситуации, когда на маршрут выходит 1 машина (конечно, если водитель не уйдет в отпуск или не заболеет. В таком случае на маршрут выходит 0 машин).
А на какие маршруты планово выходит 1 машина/вагон?
Но каждый согласился бы со мною:
"Жилстрой-1" придумал сатана.
Urban86 no está en línea   Reply With Quote
Old January 19th, 2020, 06:41 PM   #7073
Urban86
Proud to live in Kharkov

Urban86's Avatar

Quote:
ВВП десь 6% від українського для області. Десь 4% для самого Харкова, гадаю.
https://www.rbc.ua/ukr/news/gosstat-...553874618.html
По этим данным у нас 3-е место в абсолютном значении, и всего лишь 6-е в подушевом (за счёт бОльшего) населения. По обоим показателям сильно больше, чем у Львова (и, к примеру, Винницы, которую часто хвалят за упорядоченный ОТ).
Quote:
Я дивився на цифри в вікіпедії, лол, не знав що в нас лише 90км працює. Але навіть якщо мережа в нас однакова, то виходить що нам її підтримувати тяжкувато з нашим ВВП
1. Википедия в 1-путном исчислении показывает, т.е. это всё равно было бы 180.
2. А непосчитанные пути в депо не работают, что ли?
Old January 19th, 2020, 07:43 PM   #7074
Urban86
Proud to live in Kharkov

Urban86's Avatar

Quote:
Ну здравый смысл (расход топлива на трассе vs. по городу) + исследования как раз говорят о том, что чем выше пропускная способность сети - тем меньше загрязнения от автотранспорта А от "эстакад 70-х" отказываются не просто так, а, к примеру, в пользу тоннелей. Т.ч. я согласен, что приоритет должен быть отдан ОТ, но необходимость наличия нормальной автомобильной инфраструктуры это не отменяет.
Quote:
Ось приклад вже існуючого підприємства з переробки літієвих акумуляторів.

Нуль емісій.
Это они, видимо, о чём-то другом, т.к. на их же оф. сайте такие данные:
Quote:
With materials from the Duesenfeld recycling process, lithium-ion batteries can be produced with a carbon footprint up to 40% lower than the standard (Life-cycle assessment as per ISO standards 14040:2006 and 14044:2006)

Я, если что, не Грета, по мне любое сокращение - это благо
Old January 19th, 2020, 11:28 PM   #7075
vgoudzen
Registered User

Quote:
With materials from the Duesenfeld recycling process, lithium-ion batteries can be produced with a carbon footprint up to 40% lower than the standard (Life-cycle assessment as per ISO standards 14040:2006 and 14044:2006)
Вчіть англійську мову, це не ті 40 відсотків що ви маєте на увазі.

Last edited by vgoudzen; January 19th, 2020 at 11:36 PM.
Old January 20th, 2020, 12:33 AM   #7076
Urban86
Proud to live in Kharkov

Urban86's Avatar

Quote:
Вчіть англійську мову, це не ті 40 відсотків що ви маєте на увазі.
Я его достаточно неплохо знаю, но не туда посмотрел, да Но интересный момент: они там же пишут, что "The energy-efficient process and the comprehensive material recovery ensure that the carbon footprint left by Duesenfeld's recycling operations is extremely low." Экстримли лоу - это вряд ли 0. Ну и никто же не считал, сколько CO2 было выделено при изготовлении оборудования, пошиве спецодежды для сотрудников, доставке всего этого на предприятие, доставке туда самих аккумуляторов и последующем вывозе результатов производства и т.п., да? Т.ч. тут о нулевом выбросе говорить пока что не приходится.
Old January 20th, 2020, 12:45 AM   #7077
vgoudzen
Registered User

Ну, звісно якась кількість СО2 при будь якій діяльності виділяється.

Але головне, що окрім СО2 більше нічого, і що цінні метали як от мідь, нікель, кобальт та літій майже повністю рятуються.

Тобто можливо створити закритий цикл, економіку по колу, без того щоб кожен раз переривати Болівію, і так певно колись і буде.
Old January 20th, 2020, 04:33 AM   #7078
lckioktgrf
Registered User

Quote:
Originally Posted by Urban86 View Post
По этим данным у нас 3-е место в абсолютном значении, и всего лишь 6-е в подушевом (за счёт бОльшего) населения. По обоим показателям сильно больше, чем у Львова (и, к примеру, Винницы, которую часто хвалят за упорядоченный ОТ).

1. Википедия в 1-путном исчислении показывает, т.е. это всё равно было бы 180.
2. А непосчитанные пути в депо не работают, что ли?
Боже, у Вінниці 20 км трамвайних шляхів, частина недавно збудована, було б що хвалити. Якби в Харкові було б 80 км трамваю як основного транспорту, без метро, то і в нас би була б нормальна мережа.

Last edited by lckioktgrf; January 20th, 2020 at 04:39 AM.
Old January 20th, 2020, 11:06 AM   #7079
vgoudzen
Registered User

Приклад, німецьке Міністерство охорони довкілля рекомендує рівень 150 авт на 1000 населення у великих містах (великі міста це у Німеччині від 100 тис. населення). Ну і якщо воно рекомендує то воно колись буде втілено.

Інший приклад, Штутгарт забороняє парковку у середмісті, бо пошук парковки сам по собі генерує скажений трафік, і без цього пошуку раптово вулиці будуть набагато вільнішими.

Ось таким люди займаються а не естакади будують.
Old January 20th, 2020, 04:03 PM   #7080
Argni
Registered User

Likes (Received): 602

Quote:
Никаких проблем, принимается (может и действительно - это мне так регулярно не везёт) Условия: ближе к концу месяца, будний день (т.ч. непраздничный пн-пт), район 9-ти утра (8:45-9:15), старт от "Опты", финиш - напротив ЮВ (перекрёсток Красноармейская/Славянская). Желательно написать мне в личку накануне вечером, а перед стартом зафиксировать на регистраторе результат гугления. Если пролечу - скину на карту.
Окей, только у меня условие +- 3 минуты. То есть от 14 до 20 минут поездка. Если не уложусь - говори номер карты.
Только мне надо вначале протестить приложения регистратора на телефон, ибо регика нет, и выделить день когда утро свободно.
Quote:
Весомый аргумент, но без выяснения причин он ничего не значит. У нас депопуляция и толпы народа "на заработках"/неполной занятости, может, из-за этого? А может, из-за регулярных ремонтов? Ушли на автобусы? Пересели на такси/свои тачки? Стали больше ходить пешком?
Да в целом население не сильно уменьшилось, думаю. Тем более на метро стабильно держится, и даже чутка увеличивается, если не ошибаюсь.
Quote:
Я говорил, скорее, об электротранспорте, но согласен: автобусный у нас в полной жопе (жестяные скотовозки по регулярно повышающимся ценам). Умирание автобусных маршрутов при нынешей организации ОТ - это благо, на самом деле. Когда их приведут к общему знаменателю с электротранспортом, т.е. они перестанут дублировать ЭТ, особенно его выгоднейшние куски (как 52-й), гоняться с ним наперегонки, начнут нормально репортить прибыль (да хотя бы просто кол-во перевезённых паксов) - можно будет о чём-то говорить.
Автотранспорт нельзя рассматривать в отрыве от ЭТ. Они связаны, потому что далеко не везде можно доехать на электричестве.
Quote:
А сколько там были интервалы, и сколько сейчас?
До закрытия начала Московского интервалы были в районе 15 минут, после закрытия - около 25-30. После открытия не знаю, я уже перестал ездить на трамвае.
Quote:
На ГТ пишут: "в связи с нехваткой водителей". Это проблема, тоже согласен, при чём появилась она не вчера. В моём понимании как раз введение е-билета должно её частично решить (зарплатный фонд подразгрузится с исчезновением кондукторов, и его можно будет направить водилам).
Мне особо нет дела до причин некачественной работы, я хочу ехать из точки А в точку Б, а не сочувствовать тяжелому состоянию ГТ.
Quote:
А на какие маршруты планово выходит 1 машина/вагон?
Сходу могу вспомнить Тб25. Даже на ивей написано что маршрут "действует при наличии подвижного состава". То есть на линии обычно 0-1 машина.
По данным ивэя на прямо сейчас, на линии также одна машина на Тб7, Тб17, Тб18, Тб19, Тб20, Тб25, Тб31, 0 машин на Тб12. Не знаю насколько это планово, но в целом выглядит удручающе.
Argni no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Thread Tools

Posting Rules