[Praga Południe] Budowa Stadionu Narodowego [Imprezy, bilety, kibice = brig] - Page 1468 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Closed Thread

Thread Tools
Old October 24th, 2011, 08:50 AM   #29341
Noxid
SSC moje hobby!

Noxid's Avatar

Likes (Received): 533

Quote:
Originally Posted by szumar View Post
A powstanie tej drogi uwarunkowane jest pewnie tym czyms co jest pobudowane troszke dalej (coś związane z kolektorem ścieków lub podobnym), musi tam być dojazd.
To jest jakaś przepompownia i ponoć już strasznie długo ją budują, ścigają się ze stadionem
Advertisement

Old October 24th, 2011, 10:43 AM   #29342
PiotrG
青春ブタ野郎

PiotrG's Avatar

Likes (Received): 121707

Główne kuchnie są ponoć w trakcie projektowania, kioski są wykonywane na koszt NCSu. Podobnie jak business klub, klub kibica, restaurację/foyer prasy, centrum konferencyjne. Te ostatnie nie jest niezbędne do rozegrania meczu, ale jest kompletnie w lesie z wykończeniówką - nawet posadzki nieskończone.
PiotrG no está en línea  
Old October 24th, 2011, 06:34 PM   #29343
bloniaq_s8
Lewak gorszego sortu

bloniaq_s8's Avatar

Likes (Received): 14158

z twarzoksiążki:

Quote:
Nie chcę malować sytuacji w czarnych kolorach, ale zauważam, że Polska gospodarka, jest uzależniona od innych gospodarek.
R.Czarnecki v-ce przewodniczący PE

Warsaw, city at war
bloniaq_s8 no está en línea  
Sponsored Links
Advertisement

Old October 24th, 2011, 07:23 PM   #29344
PiotrG
青春ブタ野郎

PiotrG's Avatar

Likes (Received): 121707

Jest zwycięzca przetargu na projekt, montaż, dostawę i uruchomienie systemu monitorowania konstrukcji stalowej i linowej dachu. Jest to firma Neostrain Sp. z.o.o., ul. Lipowa 3, 30-702 Kraków. Cena realizacji: 1 094 700 PLN brutto
http://www.stadionnarodowy.org.pl/za...go-w-warszawie
PiotrG no está en línea  
Old October 24th, 2011, 08:03 PM   #29345
WMS
BANANED BY VOLT CENTERTEL

WMS's Avatar

Likes (Received): 3233

Było?

http://217.86.229.143/search.php?sea...text=EM%202012
WMS no está en línea  
Old October 24th, 2011, 10:42 PM   #29346
Polex
Mam bez liku...

Polex's Avatar

Całkiem zapomniałem, że w sobotę przejeżdżałem obok SN

Old October 26th, 2011, 07:02 PM   #29347
albedo1990
Registered User

albedo1990's Avatar

Likes (Received): 19

11 Listopada mam zamiar wybrać się ze znajomymi do Warszawy Czy jest jakakolwiek możliwość zwiedzenia w tym dniu Stadionu Narodowego?
albedo1990 no está en línea  
Old October 26th, 2011, 07:26 PM   #29348
Oplaner
Click. Boom. Amazing.

Oplaner's Avatar

Likes (Received): 0

Obawiam się, że nie. :P
Oplaner no está en línea  
Old October 26th, 2011, 07:26 PM   #29349
szumar
panomaniak

szumar's Avatar

Likes (Received): 67

Żarty sobie robisz? Tylko zza płotu budowy.
szumar no está en línea  
Old October 26th, 2011, 07:39 PM   #29350
albedo1990
Registered User

albedo1990's Avatar

Likes (Received): 19

Myślałem, że w święto państwowe Narodowy jak najbardziej powinien być otwarty
albedo1990 no está en línea  
Old October 26th, 2011, 07:48 PM   #29351
szumar
panomaniak

szumar's Avatar

Narodowy może i tak, ale budowa w fazie odbiorów niekoniecznie.
szumar no está en línea  
Old October 26th, 2011, 08:20 PM   #29352
Sławek
Oficjusz względny

Sławek's Avatar

Likes (Received): 8243

Quote:
Originally Posted by szumar View Post
Narodowy może i tak, ale budowa w fazie odbiorów niekoniecznie.
A piątkowe wejścia dla prasy anulowano (akurat 11.11 wypada w piątek)? Jak user albedo1990 sobie u rzecznika załatwi - pewnie wejdzie.
A czas to coś czego nam brak.
Sławek no está en línea  
Old October 26th, 2011, 09:12 PM   #29353
szumar
panomaniak

szumar's Avatar

Odbiory... ostatnio nie bylo wejść w piątki...
poza tym 11 listopada, to święto i na budowie nie będzie żywej duszy!
szumar no está en línea  
Old October 26th, 2011, 10:35 PM   #29354
WMS
BANANED BY VOLT CENTERTEL

WMS's Avatar

Likes (Received): 3233

Quote:
Originally Posted by albedo1990 View Post
11 Listopada mam zamiar wybrać się ze znajomymi do Warszawy
Na marsz przyjeżdżacie? to się ceni
WMS no está en línea  
Old October 27th, 2011, 09:23 AM   #29355
Polex
Mam bez liku...

Polex's Avatar

Quote:
Originally Posted by albedo1990 View Post
Myślałem, że w święto państwowe Narodowy jak najbardziej powinien być otwarty
Domyślam się, że doszukałeś się korelacji między datą naszego Święta Narodowego (11 listopada - 11.11), a stadionem piłkarskim (2 drużyny po 11 zawodników - 11 + 11) i stąd wniosek, że tego dnia stadion powinien być otwarty? Tym bardziej, że mamy rok 2011.
Old October 27th, 2011, 11:39 AM   #29356
hajdut
Oblatywacz budów

hajdut's Avatar

Likes (Received): 343

Quote:
Originally Posted by Polex View Post
Domyślam się, że doszukałeś się korelacji między datą naszego Święta Narodowego (11 listopada - 11.11), a stadionem piłkarskim (2 drużyny po 11 zawodników - 11 + 11) i stąd wniosek, że tego dnia stadion powinien być otwarty? Tym bardziej, że mamy rok 2011.
bramę otwierają o 11:11
Old October 27th, 2011, 04:38 PM   #29357
bloniaq_s8
Lewak gorszego sortu

bloniaq_s8's Avatar

Likes (Received): 14158

widzę, że i tak jest już rozprężenie to, a propos suszarek na SN:

Quote:
Nie chcę malować sytuacji w czarnych kolorach, ale zauważam, że Polska gospodarka, jest uzależniona od innych gospodarek.
R.Czarnecki v-ce przewodniczący PE

Warsaw, city at war
bloniaq_s8 no está en línea  
Old October 27th, 2011, 04:53 PM   #29358
damianSN
Registered User

Likes (Received): 1321

http://www.rmf24.pl/raport-euro2012/...nia,nId,370374

Giersz: Otwarcie Stadionu Narodowego w połowie grudnia

Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, głównej polskiej areny Euro 2012, powinna zakończyć się do końca listopada, a na początku grudnia rozpoczną się procedury odbiorów technicznych i budowlanych - zapewnia minister sportu Adam Giersz.

Jeśli uda się uzyskać w terminie wszystkie niezbędne pozwolenia uroczystość otwarcia obiektu odbędzie się 17 grudnia - dodał Giersz. Zastrzegł jednak, że rozmowy z promotorem imprezy jeszcze trwają i nie ma oficjalnego potwierdzenia tej daty.

Minister sportu ujawnił, że w imprezę z okazji otwarcia może być zaangażowana Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przygotowująca się do styczniowej akcji dorocznej zbiórki funduszy.

Podczas konferencji prasowej poświęconej akcji szkolenia pracowników sektora turystyki, transportu i usług, prowadzonej pod hasłem "Akademia Euro", Adam Giersz podkreślił znaczenie takich inicjatyw dla budowania pozytywnego wizerunku kraju-gospodarza turnieju. Kilkudziesięciogodzinne kursy dla 2,5 tysiąca osób obejmą bowiem nie tylko szkolenie językowe, ale i podstawową wiedzę o mistrzostwach, zasady profesjonalnej obsługi klienta czy informacje o atrakcjach turystycznych regionu.

Bardzo liczymy na tzw. efekt barceloński, czyli znaczne zwiększenie turystyki przyjazdowej po mistrzostwach. Chcemy więc, aby goście turnieju przyjechali z pełnym poczuciem bezpieczeństwa, spotkali się z życzliwym przyjęciem i przekazali pozytywne wrażenia po powrocie do kraju. Zakładamy, że może to przynieść w perspektywie lat 2012-2020 wzrost liczby turystów zagranicznych o około pół miliona rocznie, co dałoby dochody sięgające 5 mld złotych - powiedział Giersz.

Powrócił także do niedawnej wizyty w Polsce delegacji UEFA z Michelem Platinim, podczas której goście zapoznali się bezpośrednio z postępami prac przy inwestycjach infrastrukturalnych. Potwierdziło to, że kluczowe inwestycje - stadiony, lotniska, drogi - są na dobrej drodze i dlatego więcej rozmawialiśmy na temat projektów organizacyjnych - bezpieczeństwie, transporcie, opiece medycznej, wolontariacie. Osobiście jestem przekonany, że pomimo eksponowanych mocno przez media incydentów, na stadionach będzie bezpiecznie - zapewnił minister.
damianSN no está en línea  
Old October 27th, 2011, 10:39 PM   #29359
czarny13
Registered User

Likes (Received): 64

Quote:
Originally Posted by damianSN View Post
http://www.rmf24.pl/raport-euro2012/...nia,nId,370374

Giersz: Otwarcie Stadionu Narodowego w połowie grudnia

Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, głównej polskiej areny Euro 2012, powinna zakończyć się do końca listopada, a na początku grudnia rozpoczną się procedury odbiorów technicznych i budowlanych - zapewnia minister sportu Adam Giersz.

Jeśli uda się uzyskać w terminie wszystkie niezbędne pozwolenia uroczystość otwarcia obiektu odbędzie się 17 grudnia - dodał Giersz. Zastrzegł jednak, że rozmowy z promotorem imprezy jeszcze trwają i nie ma oficjalnego potwierdzenia tej daty.
no dobra... dzisiejsze moje spotkanie z kolegą, na parkingu... Widzę że za szybą auta ma jakąś przepustkę, okazuje się że na Narodowy. Pytam się co tam robi i zaczyna tyradę o grzaniu, chłodzeniu itp. często pada coś o "lodowej wodzie", nie znam się, grzecznie słucham... po 5 minutach nieśmiało przerywam, mówię że to chyba już dużo im tej roboty nie zostało, koniec listopada... a kolega zaczyna się głośno śmiać i mówi że 3 miesiące to jak nic się im tam zejdzie. Na moje nieśmiałe zaprzeczanie że jak, że Giersz, że Platini, on mówi - PROPAGANDA. No to ja że no dobra, grunt żeby na czerwiec było gotowe, taki żarcik. To on jeszcze w większy śmiech i mówi że mecze będą rozgrywane ale po mistrzostwach to jeszcze sporo rzeczy będzie do zrobienia i zaczyna tyradę o elektronice i że tam to dopiero w ciemnej dup..ie są. I wtrąca dygresyjkę o technikach którzy tam praktycznie nocują i żony im jedzenie dowożą... tyle historii z parkingu, kolega się spieszył do domu...
czarny13 no está en línea  
Old October 27th, 2011, 10:49 PM   #29360
NeosWarszawa
Registered User

NeosWarszawa's Avatar

Likes (Received): 3946

Quote:
Originally Posted by czarny13 View Post
no dobra... dzisiejsze moje spotkanie z kolegą, na parkingu... Widzę że za szybą auta ma jakąś przepustkę, okazuje się że na Narodowy. Pytam się co tam robi i zaczyna tyradę o grzaniu, chłodzeniu itp. często pada coś o "lodowej wodzie", nie znam się, grzecznie słucham... po 5 minutach nieśmiało przerywam, mówię że to chyba już dużo im tej roboty nie zostało, koniec listopada... a kolega zaczyna się głośno śmiać i mówi że 3 miesiące to jak nic się im tam zejdzie. Na moje nieśmiałe zaprzeczanie że jak, że Giersz, że Platini, on mówi - PROPAGANDA. No to ja że no dobra, grunt żeby na czerwiec było gotowe, taki żarcik. To on jeszcze w większy śmiech i mówi że mecze będą rozgrywane ale po mistrzostwach to jeszcze sporo rzeczy będzie do zrobienia i zaczyna tyradę o elektronice i że tam to dopiero w ciemnej dup..ie są. I wtrąca dygresyjkę o technikach którzy tam praktycznie nocują i żony im jedzenie dowożą... tyle historii z parkingu, kolega się spieszył do domu...

Sorry ale uwierz polak to pesymista wszystko przeinaczy, i kocha plotki, wątpię by zwykły pracownik mógł ogarnąć całą budowę i wiedzieć co i jak. Zdajmy się na osoby wyższe rangą. Jak my byliśmy na wycieczce to te prace nie wyglądały na 3 miesiące max na 2-3 miesiące. więc luuz

Closed Thread

Tags
euro 2012, football, infrastruktura sportowa, kamery, piłka nożna, praga południe, soccer, sport, stadion, stadion narodowy, stadiony, stadium, warsaw, warszawa

Thread Tools

Posting Rules