«Курилка.vn» - Page 620 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 18th, 2019, 10:53 AM   #12381
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Likes (Received): 214

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
Чи хтось думає, що до 2014 року у літню пору в тих сараях було прохолодніше?? Та було все так само, і жара, і поломки, і взагалі розйєбайство!!! Тепер просто дуже модно покричати про зрадоньку у бложику. Піпл то хаває + якась монетизація за перегляди капне)))))
не спорю. просто стало еще хуже - отток кадров, меньше ремонтов, ПС стареет, нового нет. где реформы?

Quote:
Що змінилось на укрзалізниці за останніх 5 років? Додались певні маршрути у Європу, зокрема Інтерсіті. Зробили сполучення з Угорщиною і Словаччиною по євроколеї, і по цьому напрямку там все виглядає досить перпесктивно. Зробили який не який рейковий автобус у Бориспіль, і попит на нього є. Деякі ділянки електрифікували. Це з того, що лежить на поверхні і відомо усім. Не так уже і багато, але точно не гірше, ніж у період з 1991 по 2014 рік. Тобто укрзалізниця +/- стабільно сидить у сраці як до 2014 року, так і після, але інколи навіть туди заглядають певні промені оптимізму)))
маршруты в Европу - это капля в море. мне лично от них ни холодно, ни жарко. сколько там процент от всех пас перевозок - 0.1?

экспресс в Борисполь - да, удобно. но я уже прокатался. в пиковое время односекционный рельсовый автобус. дышать нечем. на обратной дороге выбрал старый добрый автобус - там хоть место сидячее гарантировано и над головой никто не висит. а самая главная зрада тут - сокращение закупок новых крюковских дизель-поездов. планировали вроде шесть, а теперь сократили до одного.
на фоне нового электрифицированного трехвагонного экспресса Регенсбург - а/п Мюнхен, который запустили в этом году, наш экспресс просто дно

и вспомним, что Хюндаи и Тарпаны закупили до 2014. без них сейчас вообще была бы печаль.

Quote:
А загалом сидітиме вона в сраці і наступні 5 років))))
Вона - це Украина. и не 5, а 50
webcat no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old June 18th, 2019, 11:19 AM   #12382
site812
Registered User

Likes (Received): 146

Quote:
Originally Posted by webcat View Post

Вона - це Украина. и не 5, а 50
то шо 50, це точно! 73% зробили це разом!!!
site812 no está en línea   Reply With Quote
Old June 18th, 2019, 11:35 AM   #12383
webcat
Registered User

webcat's Avatar

по теме, кому интересно:

Повагонные отправки для частников у УЗ не в приоритете. Проект "Наш вагон" подвел итоги
Old June 18th, 2019, 02:13 PM   #12384
OIM
Registered User

Likes (Received): 499

Quote:
Originally Posted by vinnipuh View Post
Погоджуюсь, це величезне досягнення!

Продовбати 1.7 км за кредитні кошти. В гірських країнах таких тунельчиків сотні, якщо не тисячі. Ну і те що почали при злочинній владі...

Як на мене, останнє що було зроблено для УЗ - це запуск Інтерсіті. Не знаю сікільки там вкрали, але служать корейці зараз і без них була б взагалі одна велика дупа.
то там є корейці і є наші вагони Інтерсіті. Наші вагони мені подобається більше ніж корейські.
OIM no está en línea   Reply With Quote
Old June 18th, 2019, 02:17 PM   #12385
OIM
Registered User

в цілому, переглянув дискусію на цій гілці і не розумію про що власне суперечка. Їздив пару тижні тому в Дніпро, через К Ріг, прийшлось змінити 4 шини і в Вінниці диски катав ще. На вихідних поїхав до Буковеля, приходилось матюкатись частенько. Хм область жопа, по І Франківській дорога вже років з 20 ремонту не бачила. По моєму ви тут даремно полеміку розводите, яке гівно краще зелене чи червоне, чи ще якогось кольору. По своїх відчуттях скажу, що враження що країна знаходиться в перманентону кризовому становищі і надії на те що реально, щось може змінити вже практично нема.
У нас я так розумію головна реформа в УЗ це мала стати ліквідація фіранок і коврів в вагонах. А що ще можна хотіти з такого геніального міністра як Омелян. У нас гівно прямотоком на колії виливається, а він анонсує Гіпер Луп. і так у нас у всьому. Так, що како било так і есть. і нефіг розповідати.
Трошки зіштовхнувся з вантажними перевезеннями УЗ рік тому, то все на рівні телефоних переговорів і заглохло, вагонів нема, перегруз зробити не хочуть, короче сервіс на рівні номер 0.
Old June 18th, 2019, 03:13 PM   #12386
webcat
Registered User

webcat's Avatar

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
По моєму ви тут даремно полеміку розводите, яке гівно краще зелене чи червоне, чи ще якогось кольору. По своїх відчуттях скажу, що враження що країна знаходиться в перманентону кризовому становищі і надії на те що реально, щось може змінити вже практично нема.
я хотел показать, что "дякувати" не за что. все достижения - больше яркие фантики, а не фундаментальные реформы. да и что тут реформировать, если большинство населения - это х0хлы в худшем смысле: срут, где живут, понятия не имеют, что такое сервис и как надо с клиентами общаться, нет ни гражданского общества, ни любви к своей стране, ни элементарного уважения к окружающим. и более того, наверно 90% никогда не было в цивилизованных странах и искренне верят, что так везде и этот образ жизни - это нормально.
ну и какая тогда разница, кого выберут? там же во всех партиях будут эти самые х0хлы...

просто как с Европы или других цивилизованных краев возвращаюсь, начинается легкое обострение. я еще оттачиваю мастерство покуизма, чтоб не впадать в депрессию при виде всего этого дерьма

AGvin liked this post
Old June 19th, 2019, 08:51 AM   #12387
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by webcat View Post
я хотел показать, что "дякувати" не за что. все достижения - больше яркие фантики, а не фундаментальные реформы. да и что тут реформировать, если большинство населения - это х0хлы в худшем смысле: срут, где живут, понятия не имеют, что такое сервис и как надо с клиентами общаться, нет ни гражданского общества, ни любви к своей стране, ни элементарного уважения к окружающим. и более того, наверно 90% никогда не было в цивилизованных странах и искренне верят, что так везде и этот образ жизни - это нормально.
ну и какая тогда разница, кого выберут? там же во всех партиях будут эти самые х0хлы...

просто как с Европы или других цивилизованных краев возвращаюсь, начинается легкое обострение. я еще оттачиваю мастерство покуизма, чтоб не впадать в депрессию при виде всего этого дерьма
говориш прям, як Голобородько))))
Погоджуюсь з кожним словом! В своїй переважній більшості нарід саме такий, як ти його описав, тому і всі проблеми від того що ми такі. І як не дивно, владу ми маємо таку яку заслуговуємо. І самі обираємо...

AGvin liked this post
Old June 19th, 2019, 10:09 AM   #12388
site812
Registered User

Quote:
в цілому, переглянув дискусію на цій гілці і не розумію про що власне суперечка. Їздив пару тижні тому в Дніпро, через К Ріг, прийшлось змінити 4 шини і в Вінниці диски катав ще. На вихідних поїхав до Буковеля, приходилось матюкатись частенько. Хм область жопа, по І Франківській дорога вже років з 20 ремонту не бачила. По моєму ви тут даремно полеміку розводите, яке гівно краще зелене чи червоне, чи ще якогось кольору. По своїх відчуттях скажу, що враження що країна знаходиться в перманентону кризовому становищі і надії на те що реально, щось може змінити вже практично нема.
У нас я так розумію головна реформа в УЗ це мала стати ліквідація фіранок і коврів в вагонах. А що ще можна хотіти з такого геніального міністра як Омелян. У нас гівно прямотоком на колії виливається, а він анонсує Гіпер Луп. і так у нас у всьому. Так, що како било так і есть. і нефіг розповідати.
Трошки зіштовхнувся з вантажними перевезеннями УЗ рік тому, то все на рівні телефоних переговорів і заглохло, вагонів нема, перегруз зробити не хочуть, короче сервіс на рівні номер 0.
Чувак, якби ніфіга не робилось як ти кажеш то такі дроги як в Хм. області були в і в вінницькій і в тернопільській і в львівській і т.д. областях. За останні роки реально дуже багато доріг відновили, частину взагалі фактично відбудували заново бо ремонтувати там вже не було що.

Ти ж відчув різницю коли в"їхав з хмельницької області в вінницьку? правда? А ще зовсім недавно різниці ніякої не було взагалі.
Old June 19th, 2019, 10:14 AM   #12389
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7543

не знаю, не знаю... Коли їдеш поремонтованою дорогою - о, Гройсман молодець. Але коли заїжджаєш на якусь периферію - там адіще. Такого паршивого стану доріг не було ніколи. Навіть не латають падли.

vinnipuh liked this post
melv no está en línea   Reply With Quote
Old June 19th, 2019, 10:57 AM   #12390
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by site812 View Post
Чувак, якби ніфіга не робилось як ти кажеш то такі дроги як в Хм. області були в і в вінницькій і в тернопільській і в львівській і т.д. областях. За останні роки реально дуже багато доріг відновили, частину взагалі фактично відбудували заново бо ремонтувати там вже не було що.

Ти ж відчув різницю коли в"їхав з хмельницької області в вінницьку? правда? А ще зовсім недавно різниці ніякої не було взагалі.
за остані роки...
то так саме можна сказати, як Борис Колесніков героїчно збудував Київ-Чоп під євро 2012. А дорога Бердичів -Житомир після зими 2011 почала відновлюватись при злочиній владі. А Калинівську окружну Джига вирішив добудувати і т.д. Я завжди намагаюсь абстрагуватись і дивитись об"єктивно. І те що мені вдається побачити, що за остані роки зроблено не більше і не менше.
Old June 19th, 2019, 11:15 AM   #12391
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
не більше і не менше.
все ж таки більше, на мою думку. от тыльки стан інших доріг це все нівелює.
Old June 19th, 2019, 03:03 PM   #12392
OIM
Registered User

Quote:
Originally Posted by melv View Post
все ж таки більше, на мою думку. от тыльки стан інших доріг це все нівелює.
я не претендую на істину в останій інстанції. Це моє субєктивне бачення.
Old June 19th, 2019, 11:28 PM   #12393
site812
Registered User

Quote:
за остані роки...
то так саме можна сказати, як Борис Колесніков героїчно збудував Київ-Чоп під євро 2012. А дорога Бердичів -Житомир після зими 2011 почала відновлюватись при злочиній владі. А Калинівську окружну Джига вирішив добудувати і т.д. Я завжди намагаюсь абстрагуватись і дивитись об"єктивно. І те що мені вдається побачити, що за остані роки зроблено не більше і не менше.
не плутай одноразову акцію під євро 2012 і постійну системну роботу з року в рік. порівняй краще які сумми виділялись на дороги до 15 року і які виділяються зараз, якщо тенденція збережеться і фінансування не поріжуть то поступово ситуаія з дорогами буде вирівнюватись, і до периферії теж в свій час дійдуть.

melv liked this post
Old Yesterday, 11:57 AM   #12394
melv
vn

melv's Avatar

Я пригадую, у Вінниці було щось таке саме: поки робились одні, інші вулиці убивались вхлам, допоки не дійшла їхня черга. І так з роками ситуація вирівнялась.

P.S. Днями їхав через Хмель, так там дороги здалися кращими, ніж у нас.

P.P.S. Напевно, що в плані ремонту доріг будуть якісь зміни. Гройсмана-прем'єра уже не буде, дякуючи всім наївним прислужниками слуг народу. З виборами він напевно пролетить, але можливо місце якогось там міністра з інфраструктури йому можуть дати. Він таки цінний кадр
Old Yesterday, 04:17 PM   #12395
site812
Registered User

та фіг йому шо дадуть, над гройсманом ще довго буде висіти прізвище Порошеко, а від тільки одного цього прізвища в новообранного мало не кандражка стається кожного разу як при ньому кажуть слово "Порошенко"!
Old Yesterday, 09:36 PM   #12396
vinnipuh
Registered User

vinnipuh's Avatar

Likes (Received): 1611

Прикол в тому рєбята, що без росту економіки ці всі ремонти робляться за рахунок зменшення фінансування інших галузей. Раніше акцизом затикали дирки в бюджеті, можливо і в пенсійному фонді. Зараз це не роблять, але пенсії мізерні. З пустого в порожнє.

Ріст 3 відсодки після такого краху в 14-15му і 8му це нічого. Це просто вибратися з ями, яка була на дні іншої ями.

Потрібний реальний ріст і інвестиції. Якщо нова влада це забезпечить - все само собою підтяниться. Якщо ні - буде те саме переливання.
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
балачки, розмови

Thread Tools

Posting Rules