НИШ - Аеродром Константин Велики | NIŠ - Constantine the Great Airport {INI LYNI} - Page 381 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Изградња, привреда и инфраструктура > Ваздухопловство

Ваздухопловство Ваздушни саобраћај / Aviation

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old April 18th, 2019, 01:57 PM   #7601
Trajkovic
Registered User

Trajkovic's Avatar

Likes (Received): 3984

Eto ! Pravi si primer funkcionisanja vladajuće strukture na čelu sa Vođom. Sklopiš svoju misaonu strukturu I namećeš je kao moju emotivnu reakciju !? I to je jedan klasičan spin, mene ne može da nervira let, mene možeš da nerviraš ti, a Vučić I kompanija to rade stalno, živciraju ljude lično nenormalnim I neispravnim ponašanjem I postupcima, a optužuju I osuđuju te ljude da imaju loše I negativne stavove prema državi, sopstvenom narodu, napretku, boljitku …

Misha V, alexowski liked this post
Trajkovic no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old April 18th, 2019, 02:08 PM   #7602
Djape
Registered User

Likes (Received): 1086

Quote:
Originally Posted by Trajkovic View Post
Eto ! Pravi si primer funkcionisanja vladajuće strukture na čelu sa Vođom. Sklopiš svoju misaonu strukturu I namećeš je kao moju emotivnu reakciju !? I to je jedan klasičan spin, mene ne može da nervira let, mene možeš da nerviraš ti, a Vučić I kompanija to rade stalno, živciraju ljude lično nenormalnim I neispravnim ponašanjem I postupcima, a optužuju I osuđuju te ljude da imaju loše I negativne stavove prema državi, sopstvenom narodu, napretku, boljitku …
Vidim da ti je Vučić preokupacija u životu. Vidiš meni nije. Šta da ti kažem, ako vam je lepo želim vam dugu i uspešnu vezu... a možeš i za Malme avionom iz Niša, ako si u fazonu..
Old April 18th, 2019, 02:36 PM   #7603
Misha V
Registered User

Likes (Received): 127

Meni muka vise od politickih rasprava i pominjanja Vucica u svakoj mogucoj temi razgovora. Da li je moguce da nam je taj kreten toliko usao u glave?

Djape liked this post
Misha V no está en línea   Reply With Quote
Old April 18th, 2019, 02:41 PM   #7604
azhighlander
Registered User

Likes (Received): 255

Rat se nastavlja!
I danas Wizz iz Beča šalje A321 sa preko 200 putnika dok RYR iz Bratislave ide sa nešto preko 100. Iz Niša je i dalje egal, svako ide sa oko ili nešto ispod 100 putnika. Znam da su krenuli praznici ali razlika je poprilična. Iskreno se radujem daljem toku događaja!

shomphee, Djape liked this post
azhighlander no está en línea   Reply With Quote
Old April 18th, 2019, 02:56 PM   #7605
Trajkovic
Registered User

Trajkovic's Avatar

Quote:
Originally Posted by Djape View Post
Vidim da ti je Vučić preokupacija u životu. Vidiš meni nije. Šta da ti kažem, ako vam je lepo želim vam dugu i uspešnu vezu... a možeš i za Malme avionom iz Niša, ako si u fazonu..
Preokupacija je I tebi I meni, razlikujemo se u značenju te imenice …
Old April 18th, 2019, 03:06 PM   #7606
Trajkovic
Registered User

Trajkovic's Avatar

Quote:
Originally Posted by Misha V View Post
Meni muka vise od politickih rasprava i pominjanja Vucica u svakoj mogucoj temi razgovora. Da li je moguce da nam je taj kreten toliko usao u glave?
Mišo, nije ni pomenut na ovoj temi, sve do tih "volšebnih" događaja od pre godinu dana, kada se država na vrlo karakterističan način u specifičnim okolnostima umešala u celu priču.

Mora da proverim, da li se I Djape tada pojavio? Nešto mi nije bio uočljiv do tih događaja, a od tada, pomno prati svaki upis I redovno komentariše?

NELSON HAHA liked this post
Old April 18th, 2019, 04:08 PM   #7607
Djape
Registered User

Quote:
Originally Posted by Trajkovic View Post
Mora da proverim, da li se I Djape tada pojavio? Nešto mi nije bio uočljiv do tih događaja, a od tada, pomno prati svaki upis I redovno komentariše?
Da ti pomognem, na ovom forumu sam aktivan četiri godine a širom exYu na avio forumima sam od 2005.
Djape no está en línea   Reply With Quote
Old April 18th, 2019, 04:35 PM   #7608
shomphee
će bude

shomphee's Avatar

Likes (Received): 2923

Svaka čast.

Trajkovic liked this post
shomphee está en línea ahora   Reply With Quote
Old April 18th, 2019, 04:51 PM   #7609
Djape
Registered User

Quote:
Originally Posted by shomphee View Post
Svaka čast.
Sorry što sam se sve ovo vreme držao teme a nisam kenjao o politici.
Old April 18th, 2019, 07:20 PM   #7610
kursula
Registered User

kursula's Avatar

Likes (Received): 279

Quote:
Da ti pomognem, na ovom forumu sam aktivan četiri godine a širom exYu na avio forumima sam od 2005.
I jos nisi naucio da se post iznad svog ne citira?
kursula no está en línea   Reply With Quote
Old April 18th, 2019, 07:47 PM   #7611
shomphee
će bude

shomphee's Avatar

Quote:
Sorry što sam se sve ovo vreme držao teme a nisam kenjao o politici.
To me ne tangira previše.
Tvoje izvinjenje treba da dođe zbog svesnog kenjanja kako je sve u redu, kako je stanje na aerodromu redovno i ignorisanja činjenice da nakon dve godine konstantnog rasta, aerodrom ima smanjenje broja putnika 5 meseci zaredom.

Old April 18th, 2019, 08:19 PM   #7612
Djape
Registered User

Da, dve godine je imao rast jer je otvorena i poslednja gastarbajterska ruta i poslednja tetka iz Niša i okoline je bila u poseti familiji. Svakog gosta jednom u dve godine dosta
Postignut je maksimum za ovaj broj linija. Eto uskoro novih linija pa i novog rasta.
Ono što je najbitnije za putnike iz Niša je da su avioni tu a boga mi i solidan broj destinacija pa biće i rasta. Sve je to normalno. Imali smo i mi u Beogradu takve pa i duže periode pada.
Ono što Nišu treba sutra je infrastruktura! Ovo sada se ne može nazvati aerodromom.

azhighlander, Дisiдent liked this post

Last edited by Djape; April 18th, 2019 at 08:28 PM.
Old April 18th, 2019, 10:53 PM   #7613
shomphee
će bude

shomphee's Avatar

Au brate.
Preponosan sam na tvoj spin, zaista dosta dobro odrađen. Evo čak bih na prvu loptu mogao i da poverujem.
Nego, da razbijem na proste činioce to što si napisao.
Dakle, rast u dve godine i naguravanje brojke na 300k putnika je zbog toga što su ljudi odavde posećivali svoju rodbinu u inostranstvu. I onda jbg, odu vide jednom i to je to, krenuo je posle 2 godine da pada broj putnika.
Dajem ti 10/10 ocenu najiskrenije, mada je to jedna od glupljih stvari koje sam pročitao

A ovo za nove linije - vidimo se za godinu dana da pogledamo statistiku koliko je para upumpano i koji je prosečan broj putnika po avionu, pa ćemo da sudimo.

NELSON HAHA, POLET liked this post
Old April 18th, 2019, 11:11 PM   #7614
Djape
Registered User

Spin?! Ja spinujem na vazduhoplovnom forumu, na temi Aerodrom Konstantin Veliki?!
Kada saobraćaj krene faktički od nule koliko si veliki baja da imaš rast od 300%, mo`š misliti!!!
Izbor linija je gastoški, šta tu nije jasno? Dakle limitirano tržište..
Šta mene kao putnika boli uvo koliko oni love pumpaju u to?! Kukali ste pre kako ne ulažu ni dinara sad ste tobože zabrinuti za zajedničku kasu?!
Da, analiziraćemo situaciju i za godinu i za tri, bože zdravlja, tu sam, baš kao i aerodrom. Ne beži nigde. Ne stavlja katanac daleko bilo
Pozdrav, i opusti se čoveče.

Last edited by Djape; April 19th, 2019 at 12:02 PM.
Old April 23rd, 2019, 10:16 AM   #7615
euser
Registered User

euser's Avatar

Likes (Received): 452

Ryanair počeo sa naplatom letova za decu do dve godine

Uprkos tome, kompanija održava svoj komercijalni slogan: "Uvek bolje", kao rezultat posvećenosti Majkla Olearija da poboljša imidž brenda u odnosima sa klijentima.
Ovaj O'Leary kao da je brat od Vucica jbt?!

Izvor: Fly Naissus
euser no está en línea   Reply With Quote
Old April 23rd, 2019, 02:57 PM   #7616
beowl
Registered User

Likes (Received): 1689

Ne, on je samo jedan autentični predstavnik trke do dna, u narodu poznate pod pseudonimom "low cost". Lik je dobio podatke koji kažu da sve više mladih ljudi vode sa sobom sitnu decu na putovanja i iskusno je skapirao da velika većina njih neće odustati zbog dodatnih 25 evra troška.

Ko misli da se trka ovde završava, neka ima u vidu da se količina vazduha u putničkoj kabini lako može obračunati po putniku.

Прле liked this post
beowl no está en línea   Reply With Quote
Old April 24th, 2019, 09:56 AM   #7617
bagzy
Registered User

bagzy's Avatar

Likes (Received): 159

Letio u ponedeljak Rajanerom do Bratislave. Nerealna gužva je na gejtovima jer se u pet minuta preklapaju let za Bratislavu (10:00) i Wizov za Memingem (10:05). Ne želim da znam kako će to da izgleda kad ga zvezda sa neba zada sa 35+ tokom leta.
Old April 24th, 2019, 11:35 AM   #7618
Kurt2
Registered User

Kurt2's Avatar

Likes (Received): 655

Quote:
Originally Posted by beowl View Post
Ne, on je samo jedan autentični predstavnik trke do dna, u narodu poznate pod pseudonimom "low cost". Lik je dobio podatke koji kažu da sve više mladih ljudi vode sa sobom sitnu decu na putovanja i iskusno je skapirao da velika većina njih neće odustati zbog dodatnih 25 evra troška.

Ko misli da se trka ovde završava, neka ima u vidu da se količina vazduha u putničkoj kabini lako može obračunati po putniku.
Bilo je i drugih ludih ideja, recimo sedišta za stajanje, da bi spakovali više putnika u kabinu, ali izgleda da su odustali.

Kurt2 no está en línea   Reply With Quote
Old April 24th, 2019, 01:34 PM   #7619
Misha V
Registered User

Likes (Received): 127

Ne bih se kladio da su odustali, doci ce i to na red.

Misha V no está en línea   Reply With Quote
Old April 25th, 2019, 03:33 PM   #7620
vectom
Registered User

vectom's Avatar

Likes (Received): 1158

Quote:
Originally Posted by vectom View Post
hvala!

edit:

Dakle, restoran i defakto jedini raspolozivi prostor takve namene na terminalu preuzima d.o.o. iz Zagubice registrovan na delatnost 4690 (nespecijalizovana trgovina na veliko) sa ukupnom aktivom od fiksnih 4000 evra, osnivackim kapitalom od 500 evra iz 2010. godine i ukupnim brojem zaposljenih 0 (nula).
To isto privredno drustvo je jelte dokazalo da moze da placa cca.1000 evra mesecnog zakupa plus porez i pratece troskove, gde ce 0 (nula) zaposljenih radnika da vodi brigu o poslu takve vrste i skroz drugacije sifre delatnosti.

Ko hoce da se zanima, ima tu svacega - http://pretraga3.apr.gov.rs/pretraga...F46478E9A905EE
hvala Stefanu iz Južnih Vesti što je ovo istražio detaljnije.

Aerodromski restoran u Nišu zakupili gastarbajteri iz Beča bliski SNS

Quote:
Vlasnica firme je supruga bečkog biznismena, člana Upravnog odbora Fudbalskog kluba Radnički Niš i prijatelja brojnih srpskih SNS funkcionera Živojina Trifunovića - Žike Bombe.
Quote:
Da l’ trgujem pasulj i koka kolu na veliko ili na malo isto ti je, ali moja žena ima i druge dozvole. Ja sam inače kuvar po zanimanju. I žena je isto radila. Držali smo kafiće i restorane u Beču, tako da smo stručni što se toga tiče - kaže Trifunović.
vectom no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
Србија, aerodrom, airport, niš, serbia, srbija

Thread Tools

Posting Rules