SkyscraperCity Forum banner

[Gdynia] Sea Towers - 125,4 m + 141,6 m

2M views 9K replies 650 participants last post by  Wrocer 
#1 ·
Pod koniec tego roku lub na początku przyszłego ruszy budowa pierwszego prawdziwego wieżowca w 3mieście. Budynek złozony z dwóch wież z których wyższa będzie miała 30 pięter wysokości. Inwestor Invest Komfort z Sopotu, autor obecnie najwyższebo budynku Gdyni. Cała inwestycja w swych rozmiarach i charakterze przypomina bardzo Łudzką w Warszawie tylko architektura wydaje się być lepsza.

Mam jeszcze wda skany dobrewj jakości z gazety, ale nie mam ich jak zamieścić bo konta www na republice mi się poblokowały. Wyślę je ochotnikowi. :D
 
See less See more
1
#8,545 ·
Dopiero teraz, niedawno w czerwcu, miałem możliwość obejrzenia z bliska i pospacerowania wokół SeaTowers, jak też zagłębienia się pomiędzy wszystkie budynki gdyńskiego waterfrontu i muszę powiedzieć, że z bliska robi jeszcze większe wrażenie. Wysokość i złożoność bryły kompleksu, jak i samych wież też ciekawa, no i apartamenty genialnie położone, a otoczenie niebawem ucywilizuje się jeszcze bardziej kolejnymi apartamentowcami, choć nie tak wysokimi na razie...

Ech, gdybym był bogaty, miałbym w ST jedną ze swoich całorocznych przystani :)
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top