Новини заміського будівництва - Page 5 - SkyscraperCity

forums map | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Київ та Київська область | Kyiv and Kyiv region > Київська область

Київська область Construction and development in Kyiv region

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 16th, 2008, 06:29 PM   #81
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Зблокований жилий буднок на дві квартири
смт Козин

Опис концепції: Проект заміського будинку має зручне і логічне планування і ергономічно вписується в забудову котеджного містечка. Житловий будинок запроектований на двох власників з окремими внутрішніми дворами та заїздами, але фасад будинку виглядає цілісним композиційно за рахунок симетрії форм і об’єднуючого цоколю і покрівлі.
Екстер’єр - різаліти, які розташовані симметрично по відношенню до центральної осі будинку композиційно його витягують по вертикалі та акцентують увагу на головних входах. Поєднання вертикальних пілястр, як обрамлення віконних прорізів додають фасаду композиційної завершеності та гри світлотіні.
Опис плану та оздоблення:
Планувальна схема будинку має симетрію в плані.
На цокольному поверсі розташовані більярдна з гостьовим санвузлом та технічні приміщення.
На першому поверсі розташовані : загальні холи з гардеробними, гостьовими санвузлами та сходовими клітинами; гараж; кухня-їдальня з терасою, вітальня з камінним залом.
На другому поверсі розташовані 4 спальні з ванними кімнатами при кожній спальні, мансарда передбачає вільне планування під дитячі ігрові кімнати та кабінет-бібліотеку, з якої відкривається захоплюючий вид на сосновий ліс. Для максимального освітлення мансарди використовувались мансардні вікна Fakro. Як покрівельний матеріал використали металочерепицю «КАМИ», водостічні системи Hunter «Макси» .
Фасади виконані з зовнішнім утепленням пінополістирольними плитами Floormate 500 та пофарбовані по рельєфній штукатурці, що забезпечує будинку сприятливий мікроклімат.
_Hawk_ no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old July 16th, 2008, 06:31 PM   #82
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Торгово-офісний комплекс
с. Плисецьке, Київська обл.

Дана будівля запроектована торогово-офісного призначення.
Органічна форма комплекса обумовленна земельною ділянкою.
Будівля загальною площею 3 000 м2 у два поверхи:
І-ий поверх (торгові зали та ресторан-клуб (І-ий рівень));
ІІ-ий поверх (торгові та офісні приміщення, ресторан-клуб з відкритою терасою (ІІ-ий рівень)).
Конструктивна схема будівлі просторова. Несучими конструкціями є з/б колони. Стіни – заповнювач цегла з зовнішнім утеплювачем Rockwool («Superrock»). Для зовнішнього оздоблення запроектовано використання фасадних панелей (ПФ) із закритим стиком двох кольорів світло-сірого та червоного (насиченого). А також передбачено використання скляних фасадних систем, що робить будівлю легкою та прозорою.
Покрівля скатна з мінімальним ухилом. Матеріалом покриття прийнято профнастил ТП-18.
Old July 16th, 2008, 06:33 PM   #83
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Многофункциональный офисно-развлекательный комплекс с торговыми помещениями
ул. Киевский Шлях (35 км) в г. Борисполь, Киевской обл.

Участок площадью 3,5 га.
Площадь застройки – 14 200 кв.м.
Этажность объекта – 1-2 этажа
Общая площадь – 20 560 кв.м.
Комплекс включает в себя: продуктовый супермаркет, магазин бытовой техники, боулинг-клуб, кафе на 100 посадочных мест, торговые помещения, офисные помещения.
Sponsored Links
Advertisement

Old July 25th, 2008, 07:43 PM   #84
Askold
BANNED

Likes (Received): 61

Житловий комплекс "Європа"

Компанія закінчує період передпроектних робіт по будівництву житлово-котеджного комплексу «Європа» в м. Буча Київської області на 112 котеджів зі своєю інфраструктурою.

Askold no está en línea   Reply With Quote
Old July 28th, 2008, 08:14 PM   #85
Kusok

Likes (Received): 0

Киевские дали

Коттеджный поселок «Киевские дали» будет построен в Макаровском районе Киевская области
→ 28 июля 2008, 16:07

BUILDING. 28 июля. Строительство коттеджного поселока "Киевские дали" начнется в первом квартале 2009 года в Макаровском районе Киевская области.

Как сообщает информационная система BAU-data, в настояне время ведется разработка концепции проекта. Она предполагает строительство 116 коттеджей и 22 таун-хаусов площадью от 130 до 250 кв.м. на закрытой охраняемой территории площадью 28 га.

Земельные участки домовладения составят от 4 до 32 соток.

Коттеджи будут построены из пенобетона

В инфраструктуру поселка войдут минимаркет, спортивный комплекс, административный и диспетчерский корпус, медицинский пункт, гостевая автостоянка и пункт охраны.
Kusok no está en línea   Reply With Quote
Old August 7th, 2008, 06:33 PM   #86
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Бізнес центер під Києвом

Аквапарк під Києвом

Конференц центер під Києвом

Old August 7th, 2008, 08:10 PM   #87
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Likes (Received): 7029

Бізнес-центр сподобався, особливо люди в стилі хайтек , аква-парк так собі.
Конференц-зала більше нагадує якийсь павільйон, а не центр
Old August 7th, 2008, 08:43 PM   #88
Playmaker
Mér líkar arkitektúr

Playmaker's Avatar

Likes (Received): 24

Duže dobri projekty!
Playmaker no está en línea   Reply With Quote
Old August 7th, 2008, 08:59 PM   #89
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Хоч якась нова архітектура,як для україни
Old August 7th, 2008, 09:08 PM   #90
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Quote:
Originally Posted by IllyaDe View Post
Бізнес-центр сподобався, особливо люди в стилі хайтек , аква-парк так собі.
Конференц-зала більше нагадує якийсь павільйон, а не центр
Бізнес Цетрер мені теж дуже подобаеться,але мені він більше будинок нагадуе чим БЦ.Я в найблиший рік збираюсь собі під Кивєвом щось подібне собі збудувати будинок в стилі Мінімалізм з вікнами від підлоги до
стелі,але в два поверхи,проектів будинку куча є але не як не можу визначитись який кращий проект.
Я саме для цього і створив гілку про будівництво під Києвом,бо через деякий час планую переїхати в вже власний дім не далеко від Києва,в квартирах мені не подобається жити
Old August 7th, 2008, 10:48 PM   #91
Playmaker
Mér líkar arkitektúr

Playmaker's Avatar

Likes (Received): 24

Quote:
Originally Posted by _Hawk_ View Post
Бізнес Цетрер мені теж дуже подобаеться,але мені він більше будинок нагадуе чим БЦ.Я в найблиший рік збираюсь собі під Кивєвом щось подібне собі збудувати будинок в стилі Мінімалізм з вікнами від підлоги до
стелі,але в два поверхи,проектів будинку куча є але не як не можу визначитись який кращий проект.
Я саме для цього і створив гілку про будівництво під Києвом,бо через деякий час планую переїхати в вже власний дім не далеко від Києва,в квартирах мені не подобається жити
Skiĺky v Ukrajini zaraz koštuje taký dim zbuduvaty na 300-400 kv.m.?
Ja tež planuju budynok takoho planu.
Playmaker no está en línea   Reply With Quote
Old August 8th, 2008, 09:56 AM   #92
wrc

Likes (Received): 2

Конча-Заспа
[IMG]http://i34.************/2rffyj9.jpg[/IMG]
На базе удивительного природного ландшафта и богатства водного массива элитного пригорода Киева - Конча-Заспы, компания DeVision создаст уникальный проект: 14 коттеджных поселков, объединенных развитой инфраструктурой и единой системой эксплуатации в уникальный коттеджный городок.

Каждый из 14 поселков возводится в едином архитектурном стиле, который соответствует колориту одной из европейских стран и присущ только данному поселку. Индивидуальный подход включает строительство коттеджей и зданий технической и социально-бытовой инфраструктуры.

Объединяющим фактором является благоустройство территории комплекса в едином концептуальном стиле и с общей системой дорожного сообщения. Каждый из поселков будет индивидуальным, а завершение строительства - поэтапным, что даст возможность владельцам комфортно проживать на территории своего поселка без привязки к срокам завершения строительства всего коттеджного городка.
Характеристики объекта:

*
Киевская область, Обуховский район, Конча-Заспа
* Расстояние до Киева – 10 км
* Общая площадь проекта: 420 га;
* Общее число домовладений: более 1000;
* Общая площадь домовладений: более 500 000 кв.м.
* Площадь коттеджей от 270 кв. м до 1200 кв.м;
* Площадь приусадебных участков от 15 соток до 1 га.
* Инфраструктура: супермаркет, торговый центр, рестораны и ночные клубы, спортивные площадки, предприятия бытового обслуживания, почтовое отделение, нотариус, отделение банка, медицинский центр, детский сад, школа, церковь, парк, прогулочная набережная и гостевая автостоянка, яхт-клуб на острове площадью более 27 га, гольф-клуб международного уровня. Для бесперебойной работы коммунальных систем будет создана вся инженерно-техническая инфраструктура.
[IMG]http://i33.************/2uqn0g0.jpg[/IMG]
wrc no está en línea   Reply With Quote
Old August 8th, 2008, 10:31 AM   #93
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

То на певно буде саме круте котеджне містечко під Києвом.
Ось ще добавлю інформацію по цьму проекту.

Адміністративний центр

Церква

Old August 8th, 2008, 03:57 PM   #94
Fira
L'vivjak

Fira's Avatar

Likes (Received): 9

cerkva sympatyčna
Fira no está en línea   Reply With Quote
Old August 8th, 2008, 09:07 PM   #95
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Quote:
Мені теж подобаються такі проекти, вони якось виглядають у середині просторішими, але найбільше мені подобається будівля Мінтрансу Грузії

Отакий і я б непроти збудувати собі для життя
Old August 8th, 2008, 10:47 PM   #96
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Quote:
Мені теж подобаються такі проекти, вони якось виглядають у середині просторішими, але найбільше мені подобається будівля Мінтрансу Грузії

Отакий і я б непроти збудувати собі для життя
В мене є ще 5 таких проектів такої конструкції але сучасні ,якщо хочеш то виложу.
А в загалі в мене зараз є біля 5000 проектів сучасних домів різних стилів і розмірів,всі проекти в красивих рендерах.
Ось можеш подивитись декілька сучаних проектів в мінімалізмі,рендери можна збільшувати нажимай на повний розмір.
Old August 9th, 2008, 10:37 AM   #97
gate
BANNED

Likes (Received): 0

Класні проекти!
gate no está en línea   Reply With Quote
Old August 9th, 2008, 12:02 PM   #98
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Quote:
В мене є ще 5 таких проектів такої конструкції але сучасні ,якщо хочеш то виложу.
А в загалі в мене зараз є біля 5000 проектів сучасних домів різних стилів і розмірів,всі проекти в красивих рендерах.
Ось можеш подивитись декілька сучаних проектів в мінімалізмі,рендери можна збільшувати нажимай на повний розмір.
Найбільше сподобався третій рендер

А ти вжде собі якийсь проект вибрав?
Old August 9th, 2008, 01:38 PM   #99
_Hawk_
Moderator

_Hawk_'s Avatar

Quote:
Найбільше сподобався третій рендер

А ти вжде собі якийсь проект вибрав?
Із тих ні,в мене є і набагато покруче проекти(в плані дизайну)а ті я так виставив щоб було зрозуміло про що йде мова коли я говорив про дім.
Зараз в мене є десь 30 варіантів які мені подобаються,але яще сам не вирішив який кращий,я он коли на фото сайт залью проекти подивишся.
Old August 11th, 2008, 09:10 PM   #100
Askold
BANNED

Likes (Received): 61

Supers'ki projekty, tserkva tezh tsikava.
Askold no está en línea   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Tags
kyiv

Thread Tools

Posting Rules