SkyscraperCity banner

ocjena

Status
Not open for further replies.
1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
192 Posts
Discussion Starter · #1 ·
...beba u autu i u oblacima

...znam, znam – nije dobro fokusirano + trebala sam se odmaknuti korak unazad + oštrina je ajme&kuku + boje ništa bolje + ona sjena ispod naljepnice mi baš i nije trebala + još puno toga nedovoljno dobroga
, ALI nisam mogla odoljeti ovoj maloj princezi te ju kliknuh u prolazu...osobno si ne bi dala više od 5, ali ju jednostavno želim podijeliti sa vama jer mi je predraga...eto.

·
Super Moderator
19,107 Posts
ocjena: 5 ;)
Što je po meni trebalo za višu ocjenu: kompozicija - staklo na autu je odrezano i s lijeve i sa desne strane baš kao i na dnu; oštrina - slika ne djeluje baš čisto; vrijeme - na to nisi mogla utjecati, ali zbog ovih oblaka slika izgleda dosta mutnije nego što uistinu i jest.

·
Registered
192 Posts
Discussion Starter · #4 ·
ocjena: 5 ;)
Što je po meni trebalo za višu ocjenu: kompozicija - staklo na autu je odrezano i s lijeve i sa desne strane baš kao i na dnu; oštrina - slika ne djeluje baš čisto; vrijeme - na to nisi mogla utjecati, ali zbog ovih oblaka slika izgleda dosta mutnije nego što uistinu i jest.
...a ja se bidna trudila sama nabrojati sve nedostatke, kadli gle - doznadoh za još neke
...šalu nastranu - hvala na sugestijama...

1 - 5 of 5 Posts
Status
Not open for further replies.