SkyscraperCity Forum banner
1 - 10 of 10 Posts

·
Registered
Joined
·
5,693 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ankara’nın gelişen semti İncek’te, Sinpaş GYO tarafından yapılacak İncek Life projesi Ankaralılar’dan yoğun ilgi görüyor.

Sinpaş GYO, 40 yıla yaklaşan deneyimi ve mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ile Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atıyor.

Şimdi, İstanbul ve Bursa’nın ardından, Sinpaş GYO kalitesini ve modern yaşam anlayışını İncek Life projesiyle Türkiye’nin kalbi Ankara’ya taşıyor. Ankara’nın yükselen değeri İncek’te hayata geçecek İncek Life, doğa ve suyla zenginleşen konseptiyle adeta bir vaha…

Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede, evler birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla yeşilin ve suyun muhteşem uyumuna hakim. Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan zengin spor alanları, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor.

Sinpaş İncek Life’a Ankaralılar’dan Yoğun Talep

Sinpaş İncek Life’ta park ve etrafında konumlanan evlerin yanı başında ev sahiplerinin sosyalleşebilecekleri, keyifli vakit geçirebilecekleri, spor yapabilecekleri sağlıklı ve doğal bir ortam sunuyor. İncek Life projesine Ankaralılar yoğun ilgi gösteriyor.

Sinpaş İncek Life projesi ile evinde vakit geçirmeyi sevenlere yönelik geniş yaşam alanları, 3 cepheli daireler, geniş manzaralı balkonlar ile yaşam çok keyifli olacak. Kapalı otoparkları ve depo alanları ile kullanım kolaylığı sağlanıyor.

Biyolojik Gölde Yüzme Keyfi

İncek Life projesinde yer alan biyolojik göl sayesinde, İncek’te yüzme keyfi de gerçeğe dönüşecek. Özel sistemiyle klorsuz olarak kendini temizleyen gölde daha sağlıklı ve hijyen bir şekilde ailece yüzmenin keyfini yaşayacaksınız. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje kendine özgü mahalle yapısı ve zengin içeriği ile başkentin yeni gelişim yeri olan İncek’te yeni bir yaşam vaat ediyor.

Binlerce Ağaç ve Çiçek Türü ile Zengin Peyzaj

İncek Life sakinlerine ve misafirlerine özel Kulüp Evi cafe, çocuk evi, çok amaçlı atölyeler ve TV-playstation odası gibi fonksiyonları içinde barındıracak. Proje içerisinde tenis kortu, çok amaçlı spor alanı, koşu-bisiklet-yürüyüş parkuru, golf alanı, kültür-fizik hareket alanları, yoga-pilates alanı, kaya tırmanış alanı ve yüzülebilir biyolojik göl bulunuyor.

İncek Life projesinde yer alan ağaçlar, Ankara’ya özgü bitkilerden seçilmiş olup ılgın, çınar, meşe, kestane, hatmi ve huş olarak belirlenmiştir. Birer lineer bahçe olarak da algılanabilecek bu ağaçlar, evler arasında yer alacak ve yürüyüş keyfini doyasıya yaşatacak…
http://www.inceklife.com/

 

·
Registered
Joined
·
149 Posts
Projeye lafım yok ama incek'te olması gereken şey bu değil.
 

·
Moderator
Joined
·
31,190 Posts
bitmiş mi tamamı?
 

·
Moderator
Joined
·
31,190 Posts
ortak alan çok güzel olmuş.
 
1 - 10 of 10 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top