Skyscraper City Forum banner
401 - 414 of 414 Posts

·
Moderator
Joined
·
30,908 Posts
geçen gün gittim,
malzeme kalitesi fena değil,
ancak işçilik genel olarak vasat,
özellikle yer döşemelerindeki işçilik korkunç!
muhtemelen etap etap kapatıp baştan döşeyecekler yoksa olmaz yani.
 

·
Registered
Joined
·
1,669 Posts
Geceleri çok daha iyi görünüyor. Batılı turistler gördüm. Mimari yönü, kamusal alanın işgali vs gibi tartışmalarının yanında, Tarihi Yarımada'nın bitişinde olmasından ötürü İstanbul'un modern yüzünü gösterme adına önemli bir kazanç olduğunu düşünüyorum.

 

·
Registered
Joined
·
1,669 Posts
Galataport'la ilgili videolar hep sahil kısmındaydı. Bu sefer parkı da ilk kez görüyoruz. Bence çeşme, park ve saat kulesi çevre düzenlemesi güzel olmuş. Parkla ilgili bu düzenlemeye dair yeşil alan azaltılıyor diye eleştiren birisi vardı. Evet, yeşil alan bir parça azalmış ama işlevsel hale gelmiş. Eskiden o çeşmenin ilerisine, parkın derinine giden var mıydı? Saat kulesinin yakınına gidebilen? Saat kulesi, cami, çeşme, hepsi daha görünür ve erişilebilir olmuş. Bence İBB üzerine düşeni iyi yapmış.
 

·
Registered
Joined
·
544 Posts
Katiliyorum. Bence kullanilan tas vs. de oldukca guzel ya da cesme yanina yapilan merdivenler oturmak icin ideal olmus. oyun parki da cok guzel gorunuyor. Estetik acidan oldukca guzel belki meydanda daha fazla bank olabilirdi onu eksik gordum bir tek
 

·
Let's learn to survive!
Joined
·
5,516 Posts
İstanbul'un atıl bir bölgesi en turistik yerlerden birine dönmüş. Zaten Karaköy'un geleceği çok parlak. Efsane sokaklarına yenileri eklenmiş.
 

·
Registered
Joined
·
1,669 Posts
Açıldıktan sonra insan kalabalığı varken gördüğüm ilk drone görüntüleri. Caminin ve saat kulesinin önünü boş bırakıp denizden görülmesini sağlasalarmış güzel olacakmış.

 
401 - 414 of 414 Posts
Top