Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 21 Posts

·
Moderator
5,652 Posts
Ne kadara aldınız sakıncası yoksa öğrenebilir miyiz? Hayırlı uğurlu olsun bu arada :)

·
Registered
32 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Ne kadara aldınız sakıncası yoksa öğrenebilir miyiz? Hayırlı uğurlu olsun bu arada :)
Ilk satisa ciktiginda, Haziran 2013de studiolar arka cepheden 90 bin TLden basliyordu, ama projeden haberimiz yoktu. Biz aldigimizda, cadde tarafindan aldik Ekimde, 140 bin TLdi. Simdi cadde tarafi satis fiyati 190 bin TL. Ayni sirketin Erenkoyde bir projesi var, o da cok gozel insaati bitmek uzere, ama butcemizi asiyordu, sadece 2+1 satiyorlar 700 bin TL. Tessekurler :)

Blackroseimmortal, 250 bin TL degildi, ama umuyoruz ki bitince prim yapar ve o degere ulasir. Almamizin en onemli sebeplerinden biride, yapilacak olan Atasehir Finans Merkezine cok yakin olmasi, 850 - 900 metre gibi bir yuruyus mesafesi. Tahmin ediyoruz ki, Finans merkezi bitince hem satis degeri hem de kira getirisi cok daha yuksek olur.

·
Registered
2,331 Posts
Çok iyi bir yatırım olmuş. Tebrikler. Yeri tam olarak neresiydi acaba ?

·
Moderator
5,652 Posts
Ilk satisa ciktiginda, Haziran 2013de studiolar arka cepheden 90 bin TLden basliyordu, ama projeden haberimiz yoktu. Biz aldigimizda, cadde tarafindan aldik Ekimde, 140 bin TLdi. Simdi cadde tarafi satis fiyati 190 bin TL. Ayni sirketin Erenkoyde bir projesi var, o da cok gozel insaati bitmek uzere, ama butcemizi asiyordu, sadece 2+1 satiyorlar 700 bin TL. Tessekurler :)

Blackroseimmortal, 250 bin TL degildi, ama umuyoruz ki bitince prim yapar ve o degere ulasir. Almamizin en onemli sebeplerinden biride, yapilacak olan Atasehir Finans Merkezine cok yakin olmasi, 850 - 900 metre gibi bir yuruyus mesafesi. Tahmin ediyoruz ki, Finans merkezi bitince hem satis degeri hem de kira getirisi cok daha yuksek olur.
Mutlaka değeri katlanacaktır. Fiyat gayet uygunmuş. İyi bir yatırım yapmışsınız. Tekrar hayırlı olsun :)

·
Moderator
30,727 Posts
maketten satış yasaklanmamış mıydı?

proje güzel görünüyor bu arada.

• Like
Reactions: Zaz965

·
Registered
32 Posts
Discussion Starter · #9 ·
maketten satış yasaklanmamış mıydı?

proje güzel görünüyor bu arada.
Arastirdim, maketten satis yasasi 28 Kasim 2013de halka bildirilmis, ve daha yeni 28 Mayisda yururluge girmis. Biz sozlesmeyi Ekimin ortasinda imzaladik. Ama risk zaten aklimizdaydi, arastirdik arsada 1-2 kucuk bina vardi, onlari da Aralikda yiktilar. Projenin bir kismi kat karsiligi. Dogru hatirliyorsam binalarin biri belediyeye aitdi, oda yikildi, oyuzden belediyeden sorun cikmaz. :)

·
Registered
32 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Prep olmus,sirketten haber aldik. Bu basligi ben yaptim ama baslik nasil degistiriliyor bilmiyorum :)

·
Moderator
30,727 Posts
yatırımlık alnır da yaşamak için erken bence.
etrafı kötü.

• Like
Reactions: Zaz965

·
Moderator
30,727 Posts
web siteleri çökmüş, durmuş falan olabilir.

• Like
Reactions: Zaz965 and taskula

·
anilgs
45 Posts
Arkadaşlar buranın önceki projeyi yapan şirket battı.Hatta bize de komple inşaatı devretmek istediler.Biz de bölgeden inşaat şirketiyiz.Fahiş fiyatlar istendiği için reddettik.Sanırım yeni bir şirket devir almış.Hayırlı olsun inşallah tamamlanır.

·
Registered
3 Posts
Merhaba arkadaşlar
İnşaat durumu ve güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olan var mı?
İva yapı firmasını hiç duymamıştım, girişken bir firmaya benziyor, referansını bulamadım,daha önce tamamladığı projeleri var mı? Aktif projelere bakılırsa yoğun bir takvimi var gibi gözüküyor firmanın. Tavsiye eder misiniz bu projeden gayrımenkul satın alımını.

1 - 20 of 21 Posts