SkyscraperCity banner

41 - 60 of 206 Posts

·
Registered
827 Posts
Bu stadı İzmir'li değil bornovalı adam bile zor kullanır. Geçici prefabrik gibi bakıyorum.
Umarım hakettiğimizi bir gün alırız.

·
Registered
1,115 Posts
Bu stadı İzmir'li değil bornovalı adam bile zor kullanır. Geçici prefabrik gibi bakıyorum.
Umarım hakettiğimizi bir gün alırız.
Su anda bu stad haricinde Karsiyaka ve Göztepe 15.000 kisilik stadlara kavusuyor, Izmir Alsancak stadida 15.000-20.000 kapasite civarinda yeniden yapiliyor benim bildiğim.

·
Registered
67 Posts
2 sene oldu hala hiçbir gelişme yok, 0 noktasında hala sadece karşıyaka stadı güç bela başladı o da ileriki zamanda nolucak allah bilir, Alsancak kapandı ses yok, atatürk dökülüyor senelerdir daha yeni insanların gözünü boyamak için çatıyı değiştiriyolar tabi ona çatı denirse, göztepe stadı zaten yılan hikayesine döndü klüb bile bi açıklama yapmıyor hala nedir bu insanların çektiği illa pislik mi çıkarmak lazım son noktaya kadar beklemek niye neyin peşinde bu adamlar, şehirde ülkenin en köklü klüplerinden 4 ü var ama ne bir stad ne bir spor kompleksi ne bir yatırım ne de başka bişey küfür mü etmek lazım illa nedir bu seneler oldu yeter arkadaş harbiden yeter.

·
Ghost Rider
4,263 Posts
50 katlı binanın yanında 2.500 lük bir stad herhalde bu da dünyada bir ilk !

Galiba sadece pointte yaşayanlar dolduracak stadı diye yapıyorlar " diyemeden yapamıyor insan.

·
Ghost Rider
4,263 Posts
Şu görüntü bile komik ya. :) Sanki Nou Camp ı yapmışlar da böyle toplanıyolar etrafa bakıyolar. Ben bu işin içinde olsam gitmem bile oraya.

O korkuluk nedir tam bir facia !!

·
Registered
2,351 Posts
Ya birader, bu stadı Bornova belediyesi yapıyor. Nou Camp yapıyoruz diye bir iddaaları da yok. Küçük bir ilçe belediyesinin kendi ilçesi için yaptığı bir stat işte, stat olmadığı için köklü İzmir kulüpleri de bir süre faydalanacak. Olay bundan ibaret. Beğenmiyorsan bok atma bari, biz de biliyoruz küçük bir proje olduğunu ama yok işte amk şehrinde başka stat yok, buna bile seviniyoruz. Anlıyor musun?

·
Ghost Rider
4,263 Posts
Kusura bakma 10-15 şehre kocaman stadlar yapılıyoken bok da atarım mok da beğenmem de. Böyle şeyleri beğene beğene bu hale geldik. Diğer şehirlere yapılırken İzmir'e niye yapılmıyor ben bunu eleştiriyorum.

41 - 60 of 206 Posts