SkyscraperCity banner

621 - 640 of 673 Posts

·
Registered
Joined
·
3,321 Posts
Pomijam kwestie prawne odebrania takiego obiektu i dopuszczenia go do imprez masowych.

Dopłacić Molewskiemu na jakiś pracach dodatkowych lub czymś innym albo zgnoić go i zakończyć jego działalność. Zdjęcia zrobione dzisiaj, więcej mi się nie chciało. 

·
Registered
Joined
·
3,321 Posts
^^
Utrzymać się utrzymają. A coś jeszcze jest tam grubszego, oprócz braku docelowego zasilania i innych "pierdół"?
 

·
Władza l**u
Joined
·
8,768 Posts
Czy na stadionie toczą się w ogóle jeszcze jakieś prace czy czekają na koniec sezonu?
 

·
Registered
Joined
·
1,226 Posts
^^
Prace się toczą, cały czas widać pracowników. Nie dam sobie ręki uciąć, ale dzisiaj lali beton na prostej części trybuny od strony starego stadionu.

ps. Nie tylko ta jedna toaleta tak wygląda.
 

·
..........MODE
Joined
·
8,717 Posts
Na meczu fajnie było, leją do pisuarów stare Polesiaki ze szlugami w zębach, a do tualety wchodzą panie z dziećmi :D "ochroniarze tak nas pokierowali" :D
 

·
Registered
Joined
·
225 Posts
Dzisiejszy mecz odwołany. I teraz pytanie do bardziej kumatych w temacie - czy przygotowanie toru żużlowego to faktycznie taka filozofia, że większy deszcz uniemożliwia rozegranie zawodów?

Często się to dzieje na innych obiektach? A może to problem z torem?
 

·
Registered
Joined
·
299 Posts
Mecz był zagrożony, był komisarz i to ON decydował co ewentualnie ma być robione na torze. Klub miał tylko na czas opadów zostawić ubity tor. Reszta w "rękach Boga" ;) :D
 

·
Registered
Joined
·
2,438 Posts
^^ Problem w Łodzi jest taki, że tor nie jest związany i nie da się go ubić na twardo tak jak innych torów, z których można potem po prostu ściągnąć wodę. Potem dosypuje się delikatnie takiej samej nawierzchni i lekko miesza.

Teoretycznie dałoby się go ubić i przykryć, ale nawierzchnia sama w sobie musi dobrze odparować, żeby była zwarta i wymaga to dobrych kilku cykli i przeleżenia toru przez kilka dni, a potem powtórzenia procesu. Ostatnio nie było takiej opcji, więc każde opady mącą w przygotowaniu toru w Łodzi ;)
 

·
Władza l**u
Joined
·
8,768 Posts
Sytuacja powinna się zdecydowanie poprawić na wiosnę. Tor się przez kilka miesięcy odpoczynku "ułoży". Z tego co wiem sama mieszkanka też nie jest docelowa.
 

·
..........MODE
Joined
·
8,717 Posts
Od dawna, między innymi tutaj, mówiłem, że nawierzchnia powinna leżeć od zeszłej jesieni, a ułożenie jej miesiąc przed pierwszymi zawodami nie wróży nic dobrego.
 

·
Registered
Joined
·
2,438 Posts
^^ Ale jakie to by miało znaczenie skoro po torze jeździłby ciężki sprzęt? Szczególnie podczas wiosennego ocieplenia i zwiększenia wilgotności? To nic by nie dało.
 

·
Władza l**u
Joined
·
8,768 Posts
^^
Cały stadion miał być gotowy we wrześniu 2017 r. Nawierzchnia spokojnie by sobie leżała całą jesień i zimę, a na wiosnę była dodatkowo "rozjeżdżona" treningami.

Dla mniej zorientowanych: to trochę tak jakby grać na boisku piłkarskim ułożonym kilka dni wcześniej. Może na pierwszy rzut oka wygląda OK, ale po jakimś czasie szybko się rozsypie, będzie "miękkie", zrobią się dziury, a odwodnienie będzie działać źle.
 

·
Registered
Joined
·
692 Posts

·
Registered
Joined
·
2,165 Posts
Od dawna (lipca) nie ma żadnych zdjęć.
To stadion jest juz ukończony czy jak?
 
621 - 640 of 673 Posts
Top