Skyscraper City Forum banner
1 - 6 of 6 Posts

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
Kurcze jakoś dziwnie będzie wyglądała taka dziura na Piotrkowskiej. Miejmy nadzieję, że dotrzymają terminów, o których była mowa.

Niszczenie jest zawsze łatwiejsze od budowania. Ta zasada niestety sprawdza się też w każdej innej kwestii... ;)
Na przykład w kwestii pewnego festiwalu na "C", a parę lat temu pewnej parady na "W"?

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
^^
Byleby tylko odbudowali jak najszybciej bo nawet brzydka jest lepsza od dziury.

Nie no, nie porównuj sytuacji. Paradę zablokował Kropiwnicki, któremu się parady równości pomyliły z imprezą muzyczną. Festiwalu Camerimage nikt nie blokuje - miasto ma umowę do 2019 roku i daje pieniądze na to wydarzenie.
To że pan Żydowicz znowu straszy, jakoś przestaje mnie już dziwić. Co roku jest ta sama bajka - mnie osobiście to już męczy.
Gdybym może był zakochany w pewnej partii, co to ją tak niby kochać łatwo, to bym nie porównywał. Byłoby to po prostu dla mnie obrzydliwe posądzać prawych ludzi o to, o co posądzano tego złego Kropiwnickiego.

A tak bardziej serio, to widać wyraźnie, że niektórym Camerimage wręcz przeszkadza, bo za bardzo kojarzy się z poprzednią władzą i wcale płakać po nim nie będą. Robienie na złość komukolwiek jest według mnie przeszkadzaniem w działaniu osobie, której się to robi. Zaś w przypadku człowieka typu Żydowicz takie coś jest po prostu blokowaniem.
Dobry zarządzający powinien się umieć porozumieć nawet z niepokornymi i trudnymi ludźmi, jeżeli leży to w interesie tego, czym zarządza. Ze strony obecnie zarządzających nie dosyć, że nie widać chęci porozumienia, to jeszcze starają się utrzeć nosa Żydowiczowi.

Co do umowy, to o ile pamiętam, to jest ona uzależniona właśnie od rozpoczęcia budowy centrum. Jeżeli budowa się rozpocznie, to dopiero wtedy Marek Żydowicz nie będzie przez najbliższe 19 lat mógł przenieść festiwalu. Ponieważ budowy nie będzie, ma wolne ręce.

Dla mnie tak jak pan K był grabarzem parady, tak obecna władza zapowiada się na grabarza Camerimage. Porównując początki, widzę jedną szansę - Kropie nie udało się uwalić Manufaktury mimo, że próbował(z podobnych powodów,do obecnie rządzących), to może i im się nie uda z festiwalem.

Z mojej strony koniec OT.

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
Przyszedłem koło 16:40(niestety z pracy nie udało się urwać) i nikogo już nie było, więc nie załapałem się na zdjęcie :/ .
Swoją drogą, rozumiem że małe zainteresowanie spowodowało wcześniejsze zakończenie akcji. Tylko na przyszłość nie podawajcie proszę czasu od - do, bo myślę że nie byłem jedyną osobą, która uwierzyła w od 15 do 17.

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
Szczerze mówiąc, też nie spodobało mi się nazwanie mnie "hejterem". Było nie było jest to słowo nacechowane pejoratywnie, także Pan "dziennikarz" mógłby inaczej dobierać określenia.

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
PGE zaczęła usuwać ze swojego fanpage'a komentarze dotyczące Piotrkowskiej 58.
Sprawdziłem przed chwilą, moje jeszcze są, więc albo idzie im to bardzo powoli, albo tylko pojedyncze usuwają.

·
ŁÓDŹ - moje miasto
2,053 Posts
👆👆👆
Myślę, że mocno przeceniasz racjonalność działań PGE. Bardzo wątpię, żeby tam myślano w kategoriach zysku, państwowe spółki nie są od tego :/

1 - 6 of 6 Posts